[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1644779715.470866-.png ( 84.05 KB , 1181x693 )

⋮⋮⋮   No. 247837 [Reply]

Підараси підняли ціні на білети.
Квитки на інші рейси вже розпродано.
21 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 247943

>>247902
Це тебе дід комуніст навчив так?

⋮⋮⋮   No. 247955

>>247941
Але ж голова РНБО Данілов сказав що ні 16 лютого, ні 17 лютого ніякого нападу не буде.

⋮⋮⋮   No. 247971

>>247901
Вже 15 лютого сьогодні пане безосібний. Де війна? Наступ де? А значить ці слова впусту полетіли. Значить ніякої свинособачої руснявої наступальної війни не буде.

⋮⋮⋮   No. 247974

File: 1644909781.799318-.png ( 80.89 KB , 300x300 )

>>247971
Як казав персонаж Томмі Лі Джонса з Людей в чорному:
"Завжди буде москальска чума і москальський бойовий крейсер над нашими головами, і щоб обивателі не розслаблялися їм постійно про це треба нагадувати"

⋮⋮⋮   No. 413217

>>247837
> білети
> Квитки
І як ти примудрився?


File: 1781092634.898433-.jpeg ( 39.22 KB , 935x300 )

⋮⋮⋮   No. 413104 [Reply]

Хочу піти до психіатра та попросити пігулки для нервів щоб терпіти дурних неадекватних батьків, точніше сумісне життя з ними. Не ррзгдядаю варіант жити окремо оскільки мені потрібні зайві гроші в ці скрутні часи. Раніше заливав себе алкоголем, але здоров'я вже не те, і синька чмо врешті решт. На що очікувати і як краще йому про це сказати?
3 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413168

Просто долучайся в Скалу!

⋮⋮⋮   No. 413180

>>413167
> А ще щоб ти швидще з'їхав.
А де бабки на це взяти? Бо я б з радістю!

⋮⋮⋮   No. 413185

>>413180
З роботи блядь ти не повіриш.

⋮⋮⋮   No. 413186

>>413185
Це ж блять скільки треба заробляти?

⋮⋮⋮   No. 413198

>>413104
тобі психіатр не допоможе з цими пігулками, але пропрацює агресію - факт, але ж, ще є варік:

магній піколінат та цинк піколінат
це дві органічні речовини, котрі дуже добре засвоюються організмом і приймають ключову роль в життєдіяльності в тому числі нервової системи.

ефект:
1. із за магнію, будеш простіше переносити стресові ситуації та добре спати (зниження оцієї всієї кортізольної хуйні, котра блокує синтез інших речовин, котрі відповідають за твоє псих само почуття, чи радше сказати, придушує їх кількість в організмі), а добре спати це 50% успіху псих здоров'я
2. цинк підніме лібідо, теж приймає участь у великій кількості синтезу різного корисного в організмі, а щасливий організм - щасливий ти, головне зі стояком не кинуться на дітей :/

дозування:
магній можна пити на постійній основі, бо це водорозчинна сполука, тому вона хоч і накопичується, але не несе шкоди глобально, бо все вийде з сечою, але рекомендовано 2-3 місяці по 2 таблетки на ніч, та 1 місяць перерви

з цинком складніше, адже він вимиває мідь, що може погіршити якість крові(судин), тому, пити можна або місяць пити + місяць відпочинку, або місяць цинку + місяць міді.
По 1 капсулі на день під час чи до їжі, середня нормальна концентрація 22г (з такою дозою справляється сечова система, все що більше, тільки через лікаря).
Також, як невеличка рекомендація, можеш взяти умовну омегу 3(вітамін а), покращить вид шкіри, пружність судин та трошки компенсує незначний, в рамках норми, негативний ефект від цинку

якщо така тємка зацікавила, ще як порада сходить до сімейника, та попросити скринінг на мікроелементи в організмі. Тобі безкоштовно зроблять аналізи та на місяць видадуть всякого корисного біоактивного пойла, що в свою чергу покращить загальний стан організму і твого псих здоров'я...., але якщо дома сильно їбуть - ця хуйня хоч і дасть буст, але проблему не виправить, простіше всіх нахуй перерізать 0_0


File: 1777284474.717226-.png ( 38.8 KB , 261x250 )

File: 1777284474.717226-2.jpg ( 18.03 KB , 323x323 )

⋮⋮⋮   No. 408953 [Reply]

Трід Нічияну і Деймоса. Обійдемо цензуру 2021 року!
І якщо тут вже безвладдя 4 роки, то нехай цей трід залишиться тут.
49 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413164

>>413161
А чому емблема шевроле?

⋮⋮⋮   No. 413172

File: 1781207097.652558-.jpg ( 119.85 KB , 800x600 )

Віддаю перевагу Öpel Blitz

⋮⋮⋮   No. 413173

>>413164
Тому що це рандом.

⋮⋮⋮   No. 413174

>>413172
Молодець!

⋮⋮⋮   No. 413196

>>413138
пік 2 моя паста сповід одержимого


File: 1781201215.732069-.png ( 723.49 KB , 735x965 )

⋮⋮⋮   No. 413162 [Reply]

пачани, усім ку, можно сказати зальотний. тут можна якось "тему" змінити? шось якась тряска в мене від того що ОП посту хуй відрізниш від комента, якось блять все насрано, не можу зроз де пост а де комент.

чи усе не жовте = пост, а коменти завжди жовті?

⋮⋮⋮   No. 413163

>>413162
> усе не жовте = пост, а коменти завжди жовті?
саме так!

⋮⋮⋮   No. 413171

>>413162
знизу справа, якщо пк.

⋮⋮⋮   No. 413194

>>413171
правда це вирішить питання десь +- на половину, бо з низу (я про теми) то текстур пак для майкнрафту, не більше


File: 1781213754.860167-.jpg ( 100.7 KB , 1080x1080 )

⋮⋮⋮   No. 413182 [Reply]

Які найдикіші теорії змов побутували в українському суспільстві, чи, можливо, пригадаєте щось із досі існуючого?

Що памʼятаю і понині зустрічаю в мережі, особливо під коментарями в ютуб, це «Велесова книга», деякі українці, переважно старші, сприймають це як святе письмо, дискутувати з ними на цю тему цілковито марно.

⋮⋮⋮   No. 413183

>>413182
> «Велесова книга», деякі українці, переважно старші, сприймають це як святе письмо
А про шо там? Є якісь поради, як повернути т.о. території?

⋮⋮⋮   No. 413188

>>413182
Велесова книга

це підробка великоросіянців-емігрантів, ніякого відношення до українців не має.

⋮⋮⋮   No. 413190

>>413183
недалека інфа, що укри нащадки трипільців, імовірно, й що викопали чорне море.

⋮⋮⋮   No. 413191

>>413190
> викопали чорне море
Якби знали, то копали б на північному сході...


File: 1781195253.665454-.png ( 1.7 MB , 1382x910 )

⋮⋮⋮   No. 413158 [Reply]

Ура! Гомо-підорастійній коаліції БУТИ!
1 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413169

File: 1781206924.447236-.gif ( 376.61 KB , 123x140 )

ПХАХАХАХАХАХА

⋮⋮⋮   No. 413170

>>413165
очевидно, що ти.

⋮⋮⋮   No. 413179

>>413165
Мене там нема, і я натурал, а ти обісрався.

⋮⋮⋮   No. 413184

File: 1781214125.269704-.gif ( 1.37 MB , 448x498 )

>>413179
> і я натурал
що це за шкіляча арґументація? Ну, що ж, ми ще подивимось, як складеться твоя доля натурала. ПХІХІХХІ

⋮⋮⋮   No. 413187

>>413184
Ти про свою долю краще думай, нефоре!


File: 1780990188.741671-.gif ( 1.02 MB , 320x320 )

⋮⋮⋮   No. 413053 [Reply]

Безоси, скажіть, які у вас відносини між родичами, дядьками/тітками тощо. Мої скоріш нейтральні, тобто всіх влаштовує, що ми збираємося лише за деякими обставинами, з дн особливо не вітаємось, що й непогано, адже менше стресу по життю. Здається, побутує думка, що в західних областях люди релігійніші та сприйматимуть вище сказане як дурниці, бо в них прийнято аж до 12-го коліна підтримувати звʼязок, але яка саме температура по палаті?
3 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413152

Ну типу клеймо і тавро - це одне і те саме. Обидва слова допустимі в українській, січете? Ок.

⋮⋮⋮   No. 413154

Не можна вічно їсти булку, колись прийдеться невістки булку

⋮⋮⋮   No. 413155

Не їсти але може й невістки. Кого ще заібало автовиправлення

⋮⋮⋮   No. 413156

Питання в тому — що робити коли закінчиться булка, закінчиться робота, вода в крані закінчиться, закінчаться набої. Що робитимеш?

⋮⋮⋮   No. 413157

>>413156
water in country?


File: 1546764788.505828-.jpg ( 181.07 KB , 1152x1359 )

⋮⋮⋮   No. 86569 [Reply]

А чому трансляції на головній нема? Ви що не православні тут?
LIVE | Томос для України: церемонія вручення

⋮⋮⋮   No. 413146

>>86569
> Ви що не православні тут?
Ми ще не настільки йобнулись.


File: 1570024121.640641-.jpg ( 47.51 KB , 960x638 )

⋮⋮⋮   No. 116685 [Reply]

Переписуюсь з донькою Порошенко. Задавайте питання.
54 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 116873

>>116868
Від альфа самців і альфа самиць.

⋮⋮⋮   No. 116875

>>116873
Отже альфа самці і самиці плодять генетичних виродків і ймовірно самі є генетичними виродками в яких не буває дітей. Зрозуміло.

⋮⋮⋮   No. 116876

File: 1570105599.817101-.jpg ( 105.69 KB , 640x639 )

>>116875
Логічно.

⋮⋮⋮   No. 116877

>>116875
Ні, через гуманізм зараз багато дітей лікують і народжують мало. А раніше природній відбір робив своє

⋮⋮⋮   No. 413145

>>116685
Хай скине циці.


File: 1781160576.834892-.png ( 2.67 KB , 140x50 )

⋮⋮⋮   No. 413141 [Reply]

Tred tired.
Here i'am!
Disconnect in the morning stars!

⋮⋮⋮   No. 413142 OP

File: 1781160646.546215-.png ( 2.67 KB , 140x50 )

I live in the Roland!
Aboptet is error!
No mercy!
No number!
No is no!


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]