>>413104тобі психіатр не допоможе з цими пігулками, але пропрацює агресію - факт, але ж, ще є варік:
магній піколінат та цинк піколінат
це дві органічні речовини, котрі дуже добре засвоюються організмом і приймають ключову роль в життєдіяльності в тому числі нервової системи.
ефект:
1. із за магнію, будеш простіше переносити стресові ситуації та добре спати (зниження оцієї всієї кортізольної хуйні, котра блокує синтез інших речовин, котрі відповідають за твоє псих само почуття, чи радше сказати, придушує їх кількість в організмі), а добре спати це 50% успіху псих здоров'я
2. цинк підніме лібідо, теж приймає участь у великій кількості синтезу різного корисного в організмі, а щасливий організм - щасливий ти, головне зі стояком не кинуться на дітей :/
дозування:
магній можна пити на постійній основі, бо це водорозчинна сполука, тому вона хоч і накопичується, але не несе шкоди глобально, бо все вийде з сечою, але рекомендовано 2-3 місяці по 2 таблетки на ніч, та 1 місяць перерви
з цинком складніше, адже він вимиває мідь, що може погіршити якість крові(судин), тому, пити можна або місяць пити + місяць відпочинку, або місяць цинку + місяць міді.
По 1 капсулі на день під час чи до їжі, середня нормальна концентрація 22г (з такою дозою справляється сечова система, все що більше, тільки через лікаря).
Також, як невеличка рекомендація, можеш взяти умовну омегу 3(вітамін а), покращить вид шкіри, пружність судин та трошки компенсує незначний, в рамках норми, негативний ефект від цинку
якщо така тємка зацікавила, ще як порада сходить до сімейника, та попросити скринінг на мікроелементи в організмі. Тобі безкоштовно зроблять аналізи та на місяць видадуть всякого корисного біоактивного пойла, що в свою чергу покращить загальний стан організму і твого псих здоров'я...., але якщо дома сильно їбуть - ця хуйня хоч і дасть буст, але проблему не виправить, простіше всіх нахуй перерізать 0_0