[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1675274397.126145-.jpg ( 36.24 KB , 710x470 )

⋮⋮⋮   No. 282763 [Reply]

Твіттер - то тупі сжв, яких бісить те, що білі готують тако або суші

Діскорд - див. вище

Реддіт - то взагалі розумово відсталі, на їх нахуй, краще вже твіттер

Всілякі -чани - то фани Алекса Джонса, які колекціонують власну кінчу

А в житті всі навколо - то гопникопобібне бидло (з людьми спілкуюсь особисто, з дому виходжу, звідти і знаю)
6 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 282788

>>282784
Шифрується/зібав в ліс/вийшов у вікно

⋮⋮⋮   No. 282789

File: 1675282712.882736-.png ( 6.67 KB , 181x279 )

>>282787
Я і не шукаю.
Ось заходиш до розробників ігор (не сжв гівноігор). Кажеш, що пікріл - гівно, а не мистецтво. Тебе порівнюють з нацистом, бо "немає поганого мистецтва" і банять.

⋮⋮⋮   No. 282790

>>282789
>розмовляв з явно школярем
>дивується неадекватній відповіді

⋮⋮⋮   No. 282791

>>282789
Так це публічні сервери всіляких комерціалізованих проєктів, вони завжди лайно, з анальною модерацією і існують лише, щоб піарити цей самий проєкт (гру в твоєму випадку). Знайди який-небудь цікавий тобі тематичний маленький сервер на 100 учасників, і буде норм.

⋮⋮⋮   No. 282792

В моєму випадку це майже завжди 18+ адміни, зазвичай в малих спільнотах, які нічого не піарять


File: 1694347235.530809-.jpg ( 36.53 KB , 464x848 )

⋮⋮⋮   No. 311595 [Reply]

Буратіно: "О, Будяко, чи чув ти про того Олега Петровича з кропивача?"

Будяк: "Та є, Буратіно, і який він мудак. Нема чого робити, тільки і знає, що тупорилої сміття кидати. Всякий пєтрщіну."

Буратіно: "Ти що, читав його пости "Я Олег Петрович"?

Будяк: "Та де ти, я все херню підтягую, а там це тупе дерьмо"

Буратіно: "Так це ж якесь говно, ну. Хто б взагалі слідкував за цим маразмом…"

Будяк: "Так, брат, далеко не всі уміють цінувати гарний контент. Олег Петрович це мем для дебілів"

Буратіно: "Якби я був адміном, викинув би цього підараса в пізду".

Будяк: "Так так, Буратіно, на місці адміна я б цим маразматикам показав!"
10 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 311817

Безосібний невідомус: "Буду при блекаутах читати книги Гаррі Гаррісона і про ваху. А як у вас справи?"

Шиз: "Усі жінки і дівки виїхали за кордон, а чоловіче населення не випускають! Усі вмремо через те що Оксанки виїхали полірувати прутні Кшиштофам! Я не лікував зуб і він згнив нахуй! Ви всі біороботи!"

Безосібний невідомус: "Краще б щось хороше писав Навіщо ти це пишеш?"

Шиз: "Тому що ми всі вмремо і населення буде безлюдним! А сам я нічого не зроблю, бо як і до цих подій у мене було ціле ніхуя так і після цих подій ціле ніхуя! Чоловікам забороняють виїзд за кордон!"

Безосібний невідомус: "Ти безглуздо ходиш по колу не пропонуючи нічого цікавого. Не псуй настрій і іди звідси!"

⋮⋮⋮   No. 311828

>>311817
В чому Шиз не правий?

⋮⋮⋮   No. 311951

>>311810
Стривайте, це мій давнішній пост. Я не проти рісайклінгу, але до чого саме цей допис тут зараз?

⋮⋮⋮   No. 312000

>>311828
в цьому
> А сам я нічого не зроблю

⋮⋮⋮   No. 379329

>>311595
РЕВАНШ ПЕТРОВИЧА БУДЕ
15-ГО ТРАВНЯ


File: 1612796584.023398-.jpg ( 40.14 KB , 640x793 )

⋮⋮⋮   No. 203859 [Reply]

Питання до таргетологів, якщо тут такі є. Чи доцільно використовувати таргетинг для пошуку постачальника товару. Які є підводні камені в налаштуванні в моєму випадку. Скільки буде по грошах. Слава Україні!
47 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 204203

>>204088
Я знаю.

⋮⋮⋮   No. 204257

>>204203
Ех, обісрався ти на повні труси. Думай...Те, коли влазите в таке гімно.

⋮⋮⋮   No. 204304

>>204257
То був не я.
Нассяв тобі до рота

⋮⋮⋮   No. 413426

>>203859
Служба трахання пікрілів (СТП): Ззаду вона цілком їбабельна, тепер треба спереду побачити.

⋮⋮⋮   No. 413546

>>413426
Мені це теж подобається.


File: 1781256168.240653-.png ( 418.73 KB , 591x1100 )

File: 1781256168.240653-2.png ( 1.41 MB , 720x1280 )

⋮⋮⋮   No. 413199 [Reply]

Якщо хтось пам'ятає місцевого наркомана-мандрівника, який подався у зсу після Польші. Його вчора поховали.
Прикріплюю останню фотку, яку він мені надіслав. Пам'ятайте цього безоса, пацани.
28 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413357

>>413356
Це видання вже коли він пішов в армію, він дизайнив це у вільний час а хтось інший друкував і розповсюджував.

⋮⋮⋮   No. 413360

>>413357
я так розумію він і малював, чи це роботи інших людей?
я порісьорчив нічого схожого не знайшов, хоча викупив чим надихався автор

⋮⋮⋮   No. 413364

>>413360
Так, частково він сам малював.

⋮⋮⋮   No. 413366

естетика і вайб неймовірний. аж самому захотілось щось накинуть в фотошопі, та повторити з оцим ось, сканованим видом андерграунд журналу

⋮⋮⋮   No. 413545

>>413199
Наша Легенда!


File: 1550904656.318515-.jpg ( 8.01 KB , 287x176 )

File: 1550904656.318515-2.jpg ( 9.5 KB , 275x183 )

File: 1550904656.318515-3.jpg ( 83.52 KB , 800x573 )

File: 1550904656.318515-4.jpg ( 111.43 KB , 800x600 )

⋮⋮⋮   No. 92205 [Reply]

Чому дуповозки перестали робити естетичними? 99% сьогоднішніх машин виглядають однаково. Чому машини 50-х,60-х,70-х досі вважаються естетичними а лайно 00-х і 10-х випускають по 100 моделей в рік,а виглядають всі як одна?
28 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413342

>>413341
До речі, на пікчі ЗАЗ Перспектива - прототип Таврії, зібраний в єдиному екземплярі.

⋮⋮⋮   No. 413344

>>413342
Відмінність від дев'ятки помітять лише автолюбителі-задроти.

⋮⋮⋮   No. 413345

File: 1781468782.175962-.jpg ( 275.47 KB , 1200x847 )

>>413344
Ну, 2109 відрізняється доволі сильно, а от якщо брати Самару, то тут різниці дійсно майже немає.

⋮⋮⋮   No. 413403

File: 1781541582.281467-.png ( 164.75 KB , 330x214 )

>>413309
Mercedes-Benz 170V W136

⋮⋮⋮   No. 413544

>>93323
Аскона це Скарб!


File: 1640362724.298862-.jpg ( 2.75 KB , 188x188 )

⋮⋮⋮   No. 243911 [Reply]

Хоу на новий рік подарувати собі анальну пробку, але хвилююся що на пошті про це дізнаються і з мене будуть сміятися. В магазинах пишуть, що є гарантія анонімності і іграшка буде в коробці, а в накладній буде написано "сувенір" але ж на пошті можуть знати щоіграшки відправляють саме так і вони зможуть здогадатися.

Чи є тут ті хто успішно придбав інтимну іграшку?
38 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413111

>>244451
> Я огірок тобі в дупу засуну!
Не хочу.

> Дам тобі посмоктати!
Не треба.

> Я трапів єбати хочу сука!
Та йди до біса, збоченець!

⋮⋮⋮   No. 413256

File: 1781354186.566202-.jpg ( 126.62 KB , 960x950 )


⋮⋮⋮   No. 413258

>>413256
не в цьому треді, бірдмане

⋮⋮⋮   No. 413284

File: 1781384030.513498-.jpeg ( 200.59 KB , 1000x1481 )

>>413256
Дуже оригінально

⋮⋮⋮   No. 413543

>>243911
Немає проблем!
Якщо ти вправний майстер-токар, то зробиш цю штуку самостійно.
А замість лубрикантів соняшникову олію використаєш.


File: 1780331636.41291-.jpg ( 440.12 KB , 554x850 )

⋮⋮⋮   No. 412620 [Reply]

В селі безглуздих запитань, окрім важкої праці, можна знайти й багато цікавого, а отже, нудьгувати точно не доведеться.

Пальоне бухло, гарячі селяночки, кляті комарі, помідорки на городі, кури й півні, сморід від навозу, гавкання собак, молочко прямо з корівки, радянські драндулети і діди на великах - все це чекає безосів тут!

Відпочинь від міської метушні! Як би безглуздо і тупо це не було - це має піти тобі на користь, головне не пхай хуя у бджолиний вулик, не лізь в собачу будку і не кажи бабусі, що її борщ вже не той! Вдало почілити!

Попередня: https://kropyva.ch/b/res/409824.html
293 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413945

File: 1782229065.877046-.jpg ( 125.96 KB , 1068x712 )

Що буде, якщо порахувати всі сходинки в під'їзді?

⋮⋮⋮   No. 413946

File: 1782229185.379512-.jpg ( 32.47 KB , 1408x768 )

Сходи - це ескалатор на мінімалках?

⋮⋮⋮   No. 413947

File: 1782229390.119032-.jpg ( 56.46 KB , 1140x641 )

Що робити, якщо хочу чипси, але не хочу в тцк?

⋮⋮⋮   No. 413948

File: 1782229579.011918-.jpg ( 79.3 KB , 1280x852 )

Кому належить спірна територія між Сербією і Хорватією?

⋮⋮⋮   No. 413949

File: 1782229764.925592-.jpg ( 11.22 KB , 600x373 )

Чи реально подружитися з мурахою?


File: 1781620591.202025-.png ( 2.8 MB , 1280x1166 )

File: 1781620591.202025-2.jpg ( 26.18 KB , 575x533 )

File: 1781620591.202025-3.png ( 278.92 KB , 658x830 )

File: 1781620591.202025-4.png ( 278.92 KB , 658x830 )

⋮⋮⋮   No. 413504 [Reply]

Доллчанівська кропивівська дедалівська нічияновська фурріпідарелла — я оголошую тобі Велику Вайпову Війну, фурріпадла, доти, доки ти не здохнеш разом з цима 4 парашами. Нагадаю що ваш файначь вже здох!

⋮⋮⋮   No. 413505 OP

Вас дегше пиздити найперших, бо ви безпомічні. Почати з вас, виблядків жидівських чурканських хачівських циганських ніггерських, лайнооких непогано!

Я расист, антижидівець! Мінусів немає!


File: 1663582003.652791-.jpg ( 2.53 MB , 4640x4240 )

⋮⋮⋮   No. 267781 [Reply]

Поверхнево порився в історії німецьких пікельгаубе, і охуїв від того наскільки багато їх варіантів.

Для більшості штатів і міст були свої кокарди з кольороами флагів з лівого боку шлема. Всі варіації значків на лоб не перерахував, там іноді шиза рівня конкретний підрозділ отримує свій унікаільний знак.
В 1915 випустили осучаснену модель(яка зрозуміло все ще була гімном яке легко пробиває шрапнель) тільки щоб прийни на озброєння стальний шлем знайомої всім форми.

Якби на таке не витрачали ресурси, може б частіше вигравали війни.
11 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413416

>>413406
> свастику
> бюст гітлєра
Але так вони ще більше почнуть кукурікати про нацистів.

⋮⋮⋮   No. 413417

>>413416
І то правда. Якщо кукуха нестабільна — краще не підпускати, не давати підійти на відстань кидка гранати і не вміти брати в полон

⋮⋮⋮   No. 413418

тисячи людей там через тих пєдіків ерцгерцога загинуло. Вердун звучит навіть недобре

⋮⋮⋮   No. 413425

>>413417
Так зараз піхота рідко бачить піхоту ворога особисто - не встигають дійти один до одного у більшості випадки через кілл-зону. Це тільки якщо ти стиг добігти у ворожий окоп або коли до тебе встигли добігти шутрмовики. У порівнянні з окопами першої світової - вживу ворог ворога зараз бачить дуже рідко.

⋮⋮⋮   No. 413430

>>413425
> вживу ворог ворога зараз бачить дуже рідко
Ну в полон щодня хтось потрапляє по обидві сторони. Не так вже і рідко.


File: 1781479478.847444-.jpg ( 28.42 KB , 670x349 )

⋮⋮⋮   No. 413347 [Reply]

Сап, безосібні. Спостерігаю за тутешніми та навколоінтернетними трендами і хочу спитати: у вас фляга остаточно свистить чи як?Ви серйозно готові безкоштовно зливати свої останні нерви, час і копійки на залізних роботів, нові дрони та іншу високотехнологічну срань для утилізації людського ресурсу? Дивлюся на ці радісні звіти про втрати і донати на наземні комплекси — і бачу суцільний парад боягузтва.Давайте начистоту, безосібний аналітику. Вся ця м'ясорубка п'ятий рік крутиться лише тому, що купка мільйонів людей з обох сторін виявилися тупими боягузами перед своїми урядами, військкоматами та системами. Прості кузьмичі з тієї сторони йдуть вбивати, бо злякалися режиму і тюрми. Диванні воїни з цієї сторони плещуть у долоні роботам-вбивцям, бо так само ссуть вийти проти системи і разом сказати війні «НІ». Якби і там, і тут одночасно увімкнули мізки і масово саботували цей конвеєр — ніхто б, бляха, не помер.Але ні, ви будете сидіти в чаду пропаганди, доки навколо все не перетвориться на випалену пустелю і завалений ржавим залізом цвинтар. Жоден дрон не поверне вам спокій. Залізо згорить, метал згниє однаково з обох сторін.Повертайтеся з казки в реальність. Реальность — це не циферки втрат у телевізорі. Реальность — це земля під вашими ногами, яка вже задихається від крові. Вийдіть з сичівні, купіть насіння, встроміть руки в ґрунт і посадіть квіти біля будинку. Створіть хоч щось живе замість спонсорування смерті. Потім самі собі дякувати будете, що зберегли залишки людського розуму.Дискусію оголошую відкритою. Чому я правий, а ви продовжуєте годувати систему?

⋮⋮⋮   No. 413353

>>413347
почати треба з термінології
про анексію і окупацію сам знайдеш в інтренеті (це якщо ми не говоримо про фундаментальні процеси соціального життя та форм правління)
а інше вже від цього йде, ти якщо варишся в цій хуйні і хочеш бути "заложником ситуації" - будьласка, в іншому випадку, шляхи виходу особисто для тебе є різні, а там вже вибір за тобою

⋮⋮⋮   No. 413358

Нада проста пєрєстать стрєлять. Нє фсьо так адназначна.

⋮⋮⋮   No. 413429

>>413347
> і разом сказати війні «НІ». Якби і там, і тут одночасно увімкнули мізки і масово саботували цей конвеєр — ніхто б, бляха, не помер
Є ідеї, як синхронізувати? При тому, що ми говоримо про homo moskalikus, яких не просто навчити не сідати на пляшку, не кажучи вже про якийсь там опір режиму.

⋮⋮⋮   No. 413431

>>413429
Воно знає що кацапів не цікавить ані здоровий глузд, ані особливо мир. Не заважай йому відпрацьовувати отримані рублі.


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]