[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1781511899.087356-.jpg ( 5.54 MB , 3130x2075 )

File: 1781511899.087356-2.jpg ( 33.38 KB , 960x760 )

⋮⋮⋮   No. 413361 [Reply]

все частіше помічаю, що у всьому гарному, що я хочу зафіксувати на свій плівковий фотоапарат - скотососія знаходь привід знищити це.

часто страшно фотографувати людей котрих любиш, бо..., можливо, не усвідомлюючи цього, в моїх руках опинилась локальна версія зошита смерті...
та і історія трошки містична у цього фотоапарата...

київо печерська лавра 15.06.2026
(моїй фотографії не більше місяця)
34 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413868

То напевно ніхуя вже не вийде? Простіше онучку тепер сфоткати

⋮⋮⋮   No. 413920

>>413868
Оголену сподіваюся?

⋮⋮⋮   No. 413921 OP

>>413920
по фрейду)))
все повинно коли-небудь скотитись до згадок про цп чи просто порно

⋮⋮⋮   No. 413950

>>413921
Будь яке хобійне фото на монохромну плівку з нейтральних пейзажів так чи інакше перейде на нуар з нюдс-натурщицями.

⋮⋮⋮   No. 413952

File: 1782236114.844084-.gif ( 2.0 MB , 500x375 )

>>413419
> а деякі цікаві навіть тим, що під ними
Але не може не непокоїти те, що відбувається В НИХ.


File: 1782125679.147016-.png ( 53.74 KB , 670x282 )

⋮⋮⋮   No. 413869 [Reply]

Одне з них "буба", інше — "кікі"
Яке - яке?
9 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413936

>>413918
виглядає смачно.

⋮⋮⋮   No. 413937

File: 1782214195.497475-.png ( 819.88 KB , 546x918 )

На питання "Що це таке?" біолог скаже: "Ну або зʼїж або викинь нахуй"

⋮⋮⋮   No. 413938

File: 1782214432.560214-.jpg ( 47.76 KB , 1080x1080 )

чи то мавка чи то мавпка. Крептіди дебільні - кретіни

⋮⋮⋮   No. 413939

Вони теж зали бубу та кікі

⋮⋮⋮   No. 413951



File: 1776610778.528727-.jpg ( 179.6 KB , 1024x1024 )

⋮⋮⋮   No. 408536 [Reply]

Фіксуємо нові некропости тут.
74 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413688


⋮⋮⋮   No. 413745


⋮⋮⋮   No. 413782


⋮⋮⋮   No. 413893


⋮⋮⋮   No. 413942



File: 1558258750.576927-.jpg ( 62.45 KB , 960x641 )

⋮⋮⋮   No. 102848 [Reply]

Сходин тред. Пишем, у якому місті живемо, для того щоб знайти собі друзів з Кропивача.
42 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 103056

>>102999
Можеш зняти шебемку де ти смокчеш огірка. Або пальці. Підходить ?

⋮⋮⋮   No. 103073

Сидіти на анонімній борді, щоб знайти друзів по місцю проживання, логічно. Ось через такі відходи яких приблизно 70% нашого населення ми і живемо в сраці, і замість того щоб вилазити з неї, розкриваємо ширше рот і глибше вдихаючи калові маси занурюємося все глибше і глибше. Країна рагулів!

⋮⋮⋮   No. 103080

>>103003
Це якийсь інший анон.

⋮⋮⋮   No. 103095

>>102953
Авжеж, місто-міліонник.

⋮⋮⋮   No. 413941

>>103073
В принципі, конструктивна критика, згоден!


File: 1586938668.153784-.jpg ( 49.87 KB , 610x407 )

⋮⋮⋮   No. 158392 [Reply]

Де можна докладно прочитати про Коломойського?
16 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 158426

>>158399
>>158400
Вакарчук наступний президент?

⋮⋮⋮   No. 158429

>>158426
Ющенко номер два (з елементами Зелі)? Ні.

⋮⋮⋮   No. 158432

>>158429
> (з елементами Зелі)
Так зеля вже був навіщо знову?

⋮⋮⋮   No. 158433

>>158413
А щось своє вигадати не зміг?

⋮⋮⋮   No. 413940

>>158432
На жаль не був, а є.

(((


File: 1499288988737-0.gif ( 5.28 MB , 320x179 )

⋮⋮⋮   No. 35122 [Reply]

Заливай свої улюблені гіфки, добродію!
155 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413881

File: 1782140365.221463-.gif ( 932.89 KB , 500x356 )

File: 1782140365.221463-2.gif ( 1.14 MB , 800x1000 )

File: 1782140365.221463-3.gif ( 1.87 MB , 500x281 )

File: 1782140365.221463-4.gif ( 744.48 KB , 498x278 )


⋮⋮⋮   No. 413882

File: 1782140674.884406-.gif ( 810.66 KB , 600x600 )

File: 1782140674.884406-2.gif ( 174.41 KB , 258x272 )

File: 1782140674.884406-3.gif ( 4.0 MB , 450x450 )

File: 1782140674.884406-4.gif ( 50.31 KB , 200x200 )


⋮⋮⋮   No. 413883

File: 1782140820.802917-.gif ( 1.93 MB , 500x282 )

File: 1782140820.802917-2.gif ( 3.42 MB , 480x270 )

File: 1782140820.802917-3.gif ( 2.82 MB , 270x480 )

File: 1782140820.802917-4.gif ( 6.36 MB , 320x400 )


⋮⋮⋮   No. 413903

File: 1782145537.339198-.gif ( 13.54 MB , 640x640 )


⋮⋮⋮   No. 413935

File: 1782212360.780283-.gif ( 995.05 KB , 499x499 )

File: 1782212360.780283-2.gif ( 2.27 MB , 1920x509 )

File: 1782212360.780283-3.gif ( 1.87 MB , 480x230 )

File: 1782212360.780283-4.gif ( 2.41 MB , 320x240 )



File: 1767631768.121373-.png ( 337.99 KB , 1597x772 )

⋮⋮⋮   No. 401922 [Reply]

Вайпайте проросійських виродків з усратки. Вайпайте їх раковий тред. Допомагайте друзі!!! https://9ch.site/pol/res/9515.html
26 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413584

>>401922
Цей тред валити лише їхнім видаленням. Але це зробити важко.

⋮⋮⋮   No. 413594

>>401922
За цей трід треба братися всерйоз!

⋮⋮⋮   No. 413640

>>413594
Кожного дня їх валити!

⋮⋮⋮   No. 413887

>>413640
Валити,валити і валити.
Знайти слабке місце помирачерівських усратчерівських сук!

⋮⋮⋮   No. 413934

Політарднуті закріпи і їхній політардний розділ потрібно знищити у попіл!


File: 1740046557.898886-.jpg ( 283.14 KB , 1280x848 )

⋮⋮⋮   No. 368492 [Reply]

Усратка це проросійська помийка. Вони не бачать нічого поганого в росії. Вони вважають росію братами. Смерть усратці.
15 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 412090

File: 1779868981.557243-.jpg ( 162.34 KB , 700x867 )

File: 1779868981.557243-2.jpg ( 75.46 KB , 605x398 )

>>368492
Тому-що Усратка-Помирач це Небоардівсько-Абучанівська Харкаче-Смоктачерська вата.

⋮⋮⋮   No. 413586

Тому що усратка (помирач) була створена зрадником Артемом Бебиком і створював цей сайт для мігрантів з харкачермького абучану щоб вони руйнували найбільшу українську іміджборду Кропивач періодичним спамом та набігами, Бебик який з'їбався за кордон у 2024 році і передав адмінство якомусь лівому тіпочку, який схрестив мертву недобірду і помирач.

⋮⋮⋮   No. 413644

>>413586
Тому треба знищити 9ч як і небоард і тим паче як і діскурсалік.

⋮⋮⋮   No. 413886

>>413644
небоард і дискурс вмерли самі.
Вмре і 9ч!

⋮⋮⋮   No. 413933

Усратку-Помирач потрібно знищити до президентських виборів у Франції!


File: 1767683970.900378-2.jpg ( 29.34 KB , 800x847 )

⋮⋮⋮   No. 401972 [Reply]

Той, хто вайпає прорусняву усратку - красунчик!
18 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413628

>>413626
У 2020-2021 році в наших безосібних і котів деймоса була міжусобиця. А восени 2023 була укладена мирна угода Кропивацьким Паном. Але вордфільтр на Ніч.а.н все одно не знята.
Але чим можна було розгнівати так модераста усратки, що і він ввів вордфільтр на ніч.а.н?

⋮⋮⋮   No. 413639

>>401972
Потім треба буде доєднатись.

⋮⋮⋮   No. 413649

зробіть гайд як вайпать грамотно

⋮⋮⋮   No. 413884

>>413649
Особистий секрет Армії Безосібних, Армії Деймоса та Армії Дедачу.

⋮⋮⋮   No. 413932

Я не називатиму союзника за його стилем доставляння дискомфорту помирачівським усратківцям, який мозолить очі і від якого блєдін корйожить. Союзник сам знає.


File: 1739969186.179345-.jpg ( 17.96 KB , 421x313 )

⋮⋮⋮   No. 368413 [Reply]

Я пропоную вайпати усратку.
22 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 412087

>>411882
Усратівець згадав за Амоноґаву.

⋮⋮⋮   No. 413583

>>412087
Це або Ніколашка, або Гівнов.
Такою прутнею займалися вони і до появи усратки-помирачу.

⋮⋮⋮   No. 413643

>>413583
Це прокацапські олди - вони найперші до харкачерів абучанерів срали на помирачівській усратці від того самого Бебика.

⋮⋮⋮   No. 413888

>>413643
Обидвоє остаточно поїхали головою і серуть непотрібними простирадлами.

⋮⋮⋮   No. 413931

>>368413
Вайпами, ні а от компроматом так.
Ну і знайти їхні баги та слабкості про які модераст їхній не буде знати ніколи.


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]