Кропивач - український іміджборд , де кожен може дописувати чи ділитися контентом без реєстрації. Тут є дошки присвячені різним темам, від високої культури до порнографії. Не соромся, заходь на ту, що тебе цікавить!
- Балачки: Привіт, вже літом мені буде 18 років й я не знаю куди мені слід іти після школи. Я гарно склав НМТ й від того тільки гірше, оскільки я можу вступити на любу більш менш гарну спеціальність, та нікуди не хочу. Мені подобається історія, культура та філософія, але всі ці дисципліни не можуть дати гарної роботи. Я насилу відсидів останні роки навчання й не впевнений що зможу відучитись ще 4 задля наук, до яких не лежить душа й єдиною мотивацією є кар'єра та гроші. Паралельно цьому є велике бажання піти на контракт в армію, що всі вважають дурістю молодого. Хотів би спитати що б Ви зробили на моєму місці.
- Фап: Фапабельні Докторесси.
- Балачки: Коротше, я вперше на іміджбордах типу Кропивача, мене цікавить тільки одне чи є якась дошка чи тема, присвячена Нюклеархій?
- Фап: 1. Існує багато різних способів, як зігріти руку. Але вона чомусь обрала саме цей. 2. Для відтворення цього пікріла більшість чуваків скажуть, що їм не вистачає пляжу. Пиздять. 3. Коли в режимі очікування. 4. Підійди до неї, намокни разом з нею.
- Балачки: Фіксуємо нові некропости тут.
- Балачки: Заливай свої улюблені гіфки, добродію!
- Балачки: В селі безглуздих запитань, окрім важкої праці, можна знайти й багато цікавого, а отже, нудьгувати точно не доведеться. Пальоне бухло, гарячі селяночки, кляті комарі, помідорки на городі, кури й півні, сморід від навозу, гавкання собак, молочко прямо з корівки, радянські драндулети і діди на великах - все це чекає безосів тут! Відпочинь від міської метушні! Як би безглуздо і тупо це не було - це має піти тобі на користь, головне не пхай хуя у бджолиний вулик, не лізь в собачу будку і не кажи бабусі, що її борщ вже не той! Вдало почілити! Попередня: https://kropyva.ch/b/res/409824.html
- Фап: Олія.
- Фап: Прибиральниці.
- Музика: Накидайте українських пост-панк пісень.
- Балачки: Сап, кропива. У мене є цегляний гараж. Ну як у мене, у моєї сім'ї, ми його здаємо в оренду. Якось я його раніше не сприймав ні за що, ну стоїть собі і стоїть, мені від нього лише горище раніще було потрібно щоб лісапед на зиму ховати. Але от я думаю, я би міг би з нього майстерню зробити для себе. Основна проблема у тому що там холодно, опалення нема, підлога з бетону, а ворота у шпаринах з мізинець. Утім є великий плюс, панорамні вікна вздовж усієї стіни що ведуть у двір, та власне сама цегла, бо це вже багато ліпше за метал. От я думаю, це дурна ідея? Чи може не так вже і багато треба щоб до ладу привести це місце, можливо достатньо утеплити стіни, підлогу дошкою накрити, а ворота нести до біса та замурувати цеглою... А там може звичайного дуйчика вистачить аби тепло було...
- Балачки: Що краще юзати й чому ви більше довіряєте, а може ще є щось ліпше порадьте не будьте буками https://fex.net/ https://mega.nz
- Фап: В нас закладено їбатись, То природа, то не ми. Ми могли би чаювати, Замість цього про хуї. Краще в піхву, ніж про піхву, Але вже що є, то є. Де б знайти тепленьке лігво, Щоб зігріти все своє? Можна хуй, лише в глибоку У печеру у вузьку, Щоб не було там нікого. Де знайти мені таку? Раптом дрони над Дубаєм, Ну а я ж не там, не там! Тільки б комп був із вай-фаєм, А із дупи знов метан. Хочу трахнути я хвойду, Але їй я не дзвоню, Бо як тільки подзвоню, Так одразу "ай лав ю". Може, навіть не одразу, В перспективі все ж колись. Не отримати б заразу, Це було би заїбись. Як не думати про порно? Адже голі там дівки. А без нього некомфортно, Звик вже пеніс до руки. Хочу факати я дівку, Буду мріяти про це. Я впущу її в домівку, Дам лизнути їй яйце. Потім інше, потім пеніс, Та й глибокий вже мінет. Болить горло? Дам їй Стрепсілс, Потім з нею в інтернет. Будем чатитись на бірді, Підіймати УБК. Її губи соковиті, Хай мене, немов бика. Осідлає. Я ж не проти! Будем факатись всю ніч. Зранку - кава, хліб і шпроти, Дуже смачно, файна річ! Де знайти на хвойду гроші? Ніс з під'їзду - тцк! Знов сумні самотні ночі, І в труси біжить рука. От би хто прибив хуйла вже, Ми б одразу зажили! Прону бамп, а геям - сажі, Заїбали вже вони!
- Балачки: >>414012 > В українській є туга А якщо забрати тугу, що залишиться? Поки одні народи процвітають, українці продовжують існувати з комплексом жертви. Але ЗСУ їбашать, тому надія є!
- Фап: 1. Під цицями тату, мабуть, обрав не ту. 2. Знайшли собі раба, для нього це ганьба. 3. Їй добре у воді, бо йдуть спекотні дні. 4. Вона хоче біля дерева. А в тебе є краща пропозиція?
- Балачки: >>413986 >це місце буде робити українським? Російська культура має дуже характерну естетику "красивого страждання заради страждання" де безвихідь це майже чеснота. В українській є туга, є важкість, але вона майже завжди з вектором туга за чимось, а не просто порожнеча. Доповнення до того що я вже писав
- Балачки: Як на мене, краще піти вчитися далі, треба як мінімум час подумати, а там може й спеціальність зайде. В усякому разі, в 18 йти воювати досить погане рішення, тим паче якщо маєш сумніви. Я теж про таке думав, але потім вирішив таки піти в унік та не пожалів
- Балачки: >>413998 Я звичайно можу помилятися але в неї доволі хуйовий бек граунд
- Балачки: >>413998 Проєкт наркоманки і живодерки
- Балачки: Привіт, вже літом мені буде 18 років й я не знаю куди мені слід іти після школи. Я гарно склав НМТ й від того тільки гірше, оскільки я можу вступити на любу більш менш гарну спеціальність, та нікуди не хочу. Мені подобається історія, культура та філософія, але всі ці дисципліни не можуть дати гарної роботи. Я насилу відсидів останні роки навчання й не впевнений що зможу відучитись ще 4 задля наук, до яких не лежить душа й єдиною мотивацією є кар'єра та гроші. Паралельно цьому є велике бажання піти на контракт в армію, що всі вважають дурістю молодого. Хотів би спитати що б Ви зробили на моєму місці.
- Балачки: >>414003 Так я не проти розмовної форми, але тільки не тоді, коли вона з москальської! >>414002 Народ, якому похуй на свою мову, не має гідності і тому має війну!!!
- Балачки: 👩🏻🚜 Що робити, якщо запросив дівчину на танці в клюб, а вона відмовила, бо їй треба доїти козу? 🐐🥛
- Балачки: Чи варто розрізняти анод і катод?
- Балачки: >>414001 ти доїбись, доїбись добряче, але немає такого слова яка "нема", а якщо ти заперечиш щось про розмовну форму, то тоді якого ти доїбався?
- Балачки: >>414001 Я казав великий китайський філософ Не Похуй Лі
- Фап: Good! Good! Слава цьому треду!!
- Балачки: >>413998 > всьо Шокую тебе, але нема такого слова в українській мові.
- Балачки: Що робити, якщо взяв гет?
- Балачки: Що робити, якщо дівчина почала знімати тупі тік-токи, але секс із нею охуєнний?
- Балачки: >>413994 > наш фолькло НАШ але треба продумать то всьо, сучасно, але так же моторошно але знову, є стійке відчуття аналогу, а не самобутнього, хоча як я можу про це казати однозначно, якщо прикладів мало ХОЧА..., є дещо цікаве, що тебе може зацікавити, є у нас така хвайна луганська двачовська педовка - Ріна Келлерманн зараз вона продюсує щось таке, але у форматі мульта https://www.youtube.com/watch?v=PJTrW73EouI і якраз таки, тут дуже багато сучасного калориту нашого схожого на московський, але через призму вони(сіре) та ми(світле)
- Балачки: Чому Туніс і Албанія такі схожі?
- Балачки: Війна зараз йде за те, щоб ця бірда не перетворилась на кропидвач?
- Балачки: >>41399434 >а в нас навіть під час війни є надії, сподівання та якесь світло на гарне та краще майбутнє, яке ніколи не загасало та не згасне Принаймні це те що відчуваю я
- Балачки: >>413986 >місце куди ти потрапляєш після смерті, простір поміж >безкраїм і таким, де тяжко дихати, але не тому що там брудне повітря, а на стільки чисте, що ти в ньому розстворюєшся, як сосновий ліс після дощу Мені це описом нагадало чимось Ви́рій/Ирій. Як на мене, українські кріпіпасти від інших могло б відрізняти те, що ми могли б брати наш фольклор, якого в нас доволі до хріна, і використовувати з нього ідеї. Та й загалом, в нас навіть окрім політики з росіянами багато відмінностей. Вони живуть у більш сірому та похмурому світі безнадії і відсутності надій, а в нас навіть під час війни є надії, сподівання та якесь світло на гарне та краще майбутнє, яке ніколи не загасало та не згасне.
- Балачки: >>413974 а я прочитав > Дельтарун грудей думав якась процедура на грудях
- Фап: Багато є сексі нюрсочок, хай живе цей тред!
- Фап: це ти файно вигадав, благословляю цей тред!
- Фап: Світ фантазій і бажань, Де багато Свєт і Ань. Можеш трахати їх всіх, І не думай, що це гріх. Дрони, дрони, дрони! В АТБ гандони. Із гумкою трахбах І наяву, і в снах. І без гумки можна теж, Ти дивись, кого їбеш. І кінчай на face, авжеж, А на хвойду треба cash. це якийсь треш
- Балачки: Чи дозволив би ти заморозити себе на 200 років?
- Балачки: https://kropyva.ch/b/res/215977.html#413987 https://kropyva.ch/b/res/121911.html#413988
- Балачки: >>121946 А нарколизі аби обдовбатись!
- Балачки: >>219346 Та ти найобуєш, нема там ніхуя.