Кропивач - український іміджборд , де кожен може дописувати чи ділитися контентом без реєстрації. Тут є дошки присвячені різним темам, від високої культури до порнографії. Не соромся, заходь на ту, що тебе цікавить!
- Балачки: Одне з них "буба", інше — "кікі" Яке - яке?
- Балачки: Як там знюханий зелений кал, кокаїнове чучело яке засиділося на посту президента? Все ще їздить по Європам з простягнутою рукою ради кредитів? Нічого, скоро Європа точно дасть надзвичайно потужну допомогу, ми в'їбемо один резервуар десь в рашкинському мухосранську і так точно наблизимо перемогу. Головне мобілізуйся тарасик, скоро в контрнаступ
- Балачки: Я пропоную вайпати усратку.
- Балачки: Усратка знов образилась й атакує. Нагадайте цим ганчіркам про вайп /б/.
- Балачки: Вайпате усратку. Кожний день та кожну ніч. Нагадаєм цим лайножерам про осінь 2023.
- Балачки: Усратка це проросійська помийка. Вони не бачать нічого поганого в росії. Вони вважають росію братами. Смерть усратці.
- Балачки: Мабуть, усі чули про популярний вислів «Чому не державною?», який лунає з багатьох вуст «вкраїнчиків», які вважають, що мова є першопричиною війни. Це твердження є в корені неправильним. Мова — це лише комунікаційний інструмент; його ніколи не буде достатньо для асиміляції народу. Але, на жаль, погані люди хочуть зробити з нього політичний інструмент тиску та виправдання агресії. Ірландці та шотландці спілкуються англійською, але це не заважає їм мати власну ідентичність, відмінну від англійців; швейцарці розмовляють чотирма мовами, але це не заважає їм мати швейцарську націю. Якщо ефіопець говорить китайською, це не робить його китайцем.
- Балачки: Фіксуємо нові некропости тут.
- Балачки: Проросійська усратка 9ch.site чекає на окупацію і вважає росію братами. Їх треба вайпати, друзі, вайпати і ще раз вайпати!!!
- Балачки: Заливай свої улюблені гіфки, добродію!
- Балачки: Вайпайте проросійських виродків з усратки. Вайпайте їх раковий тред. Допомагайте друзі!!! https://9ch.site/pol/res/9515.html
- Балачки: В селі безглуздих запитань, окрім важкої праці, можна знайти й багато цікавого, а отже, нудьгувати точно не доведеться. Пальоне бухло, гарячі селяночки, кляті комарі, помідорки на городі, кури й півні, сморід від навозу, гавкання собак, молочко прямо з корівки, радянські драндулети і діди на великах - все це чекає безосів тут! Відпочинь від міської метушні! Як би безглуздо і тупо це не було - це має піти тобі на користь, головне не пхай хуя у бджолиний вулик, не лізь в собачу будку і не кажи бабусі, що її борщ вже не той! Вдало почілити! Попередня: https://kropyva.ch/b/res/409824.html
- Балачки: все частіше помічаю, що у всьому гарному, що я хочу зафіксувати на свій плівковий фотоапарат - скотососія знаходь привід знищити це. часто страшно фотографувати людей котрих любиш, бо..., можливо, не усвідомлюючи цього, в моїх руках опинилась локальна версія зошита смерті... та і історія трошки містична у цього фотоапарата... київо печерська лавра 15.06.2026 (моїй фотографії не більше місяця)
- Балачки: Той, хто вайпає прорусняву усратку - красунчик!
- Балачки: Це правда, до Притула трішки бере собі кошти з його фонду на підтримку війська?
- Балачки: Останнім часом цікавлюсь християнством, іудаїзмом та гностицизмом. Що саме вас цікавить в релігіях? Естетика, філософія та традиція, а може просто цікаво, як люди в це вірять?
- Технології: Так, хлопці зв'язку що підтримка windows 7 закінчилася хочу поставити windows 10, але як там з драйверами ? asus K52JC https://www.asus.com/Laptops/K52JC/specifications/ Як їх туди запендюрити ?
- Балачки: Чому машинобляді такі психічно скалічені? Дивився випуск,де їх зупиняють на тротуарах,50%+ впевнені,що повинні їм,хоча і знають,що вони порушують. Чому машиноблядь така нахальна де б вуна не була на своїй машині? Їх перепалки на дорогах окрема тема. Вони не бачать нічого поганого,щоб заставити машинами все вілене місце в місті,сама ідея "пішохідної вулиці" для України вже нонсенс,бо машиноблядь коли побачить гарну пішохідну дорогу застелену гранітною плиткою голосно хрукне "МІСЦЕ" і поставить свого драндулета,занімаючи 1/3 чи навіть 2/3 вулиці
- Балачки: Привіт, аноне. Підкажи, будь добрий, чи беруть у військкоматі аналізи на наркотичні речовини у крові або сечі? У 16 років начебто ніяких аналізів не брали...
- Балачки: Що робити, якщо не пам'ятаю облич дівок, з якими трахаюсь?
- Кіно: А що це за зайоб в українських студій озвучувати лише англомовні діалоги, а коли пиздять іншими мовами, то хуй тобі, глядаче. Вони лишають глядачів тупо ні з чим, навіть без субтитрів! Шо за дрисня? Це неповага до глядачів!!!!
- Балачки: >>413877 овва, мемний перефорс, очевидно від лоха-недоумка.
- Балачки: >>413780 Курво, архіви 22 року кропивача.
- Балачки: >>413894 то проксі-прапорець з помирачівської усратки.
- Балачки: >>413869 Тут немає буби, бо він зелений.
- Балачки: Елеттра Ламборджині - єдина у світі людинотачка?
- Балачки: Батл "Гри престолів" #27 Роберт Баратеон чи Міссандея з Наата?
- Балачки: >>413874 Не любили читати чуваки) А взагалі якого хуя? Окупанти хрінові! РИМЛЯНИН = ОКУПАНТ, ОКУПААААААААААААААНТ!!!!!
- Балачки: >>413877 ну сиди у своїй France і не рипайся.
- Балачки: https://kropyva.ch/b/res/137522.html#413891 https://kropyva.ch/b/res/90490.html#413892
- Балачки: >>90517 Тобі потрібні виключно високоінтелектуальні бампи? Аристократ на бірді мля...
- Балачки: >>137581 > Й попиздитись не проти. гуро-контент намічається? ))
- Балачки: >>413642 До 2027,2028 треба встигнути.
- Балачки: >>413641 Не просто треба - а необхідно до 2027,2028 років.
- Балачки: >>413643 Обидвоє остаточно поїхали головою і серуть непотрібними простирадлами.
- Балачки: >>413640 Валити,валити і валити. Знайти слабке місце помирачерівських усратчерівських сук!
- Балачки: >>413644 небоард і дискурс вмерли самі. Вмре і 9ч!
- Балачки: >>413648 Так!
- Балачки: >>413649 Особистий секрет Армії Безосібних, Армії Деймоса та Армії Дедачу.
- Балачки: Як там знюханий зелений кал, кокаїнове чучело яке засиділося на посту президента? Все ще їздить по Європам з простягнутою рукою ради кредитів? Нічого, скоро Європа точно дасть надзвичайно потужну допомогу, ми в'їбемо один резервуар десь в рашкинському мухосранську і так точно наблизимо перемогу. Головне мобілізуйся тарасик, скоро в контрнаступ
- Балачки: >>413875 проблема магазинного сала у тому шо воно не з домашніх свиней свиня з свиноферми нещаслива їй ніхто не читає останню сторінку сільських вістей не чухає за вухом у неї нема можливості поколотитися з куркою яка влетіла в жолоб хазяїн не вмішає їй вкусної обмішки в гичку свиня тужить і через те сало не добре
- Балачки: >>413856 Вимкни автозаміну на телефоні або пиши з компа.