[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/g/ - Відеоігри

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1714633364.560151-.jpg ( 45.05 KB , 500x500 )

⋮⋮⋮   No. 7887 [Reply]

Сап кропивач, така проблема: нема у що пограти. Ігру скачав, пограв разок, наче непогано, та й забив. Чи не могли б ви порекомендувати цікаву нескладну екшон грульку в якій можна повбивати час? Або просто поділіться чим ся маєте
26 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 9186

>>9119
До Jupiter Hell розробники справді зробили покроковий Дум (а точніше роглайк у всесвіті Думу). Називається DRL

⋮⋮⋮   No. 9187

>>9186
Ще є Jupiter Hell Classic, який 2д і більше схожий на DRL

⋮⋮⋮   No. 9201

>>7887
https://youtu.be/qorzf66ktto. Темний месія.

⋮⋮⋮   No. 9294

>>9201
2D платформери, які недооцінили

https://youtu.be/dIGyvTSYvn0

⋮⋮⋮   No. 9328

>>7887
На лопаті - хто робить ці безкінечні shovelware-ігриhttps://youtu.be/BPBiqrVi0ec?si=YKPb--MJL3y-bkFt


File: 1780774867.634261-.jpg ( 192.28 KB , 748x896 )

File: 1780774867.634261-2.png ( 42.36 KB , 384x393 )

File: 1780774867.634261-3.png ( 3.81 KB , 273x34 )

⋮⋮⋮   No. 9321 [Reply]

Закликаю не купувати ігри від вузькооких анімешників з capcom, доки вони не припинять додавати свонорузкий або дублювати свої проєкти цим помийним язегом. Нахуя створювати повноцінний переклад, якщо їхні ігри навіть не продаються на болотах? Який сенс. Незбагненно.

⋮⋮⋮   No. 9322

>>9321
чел, вийобуватися треба на сайтах капкому і в коментарях в стіму, а не на йобаній іміджборді

⋮⋮⋮   No. 9324 OP

File: 1781029220.856602-.jpg ( 306.86 KB , 600x900 )

File: 1781029220.856602-2.png ( 39.9 KB , 391x436 )

ще одна мерзота, на додачу до свинособочаї й пшецька та кебабська.

⋮⋮⋮   No. 9325

File: 1781074910.834167-.jpg ( 258.29 KB , 432x1288 )

>>9321
> Нахуя створювати повноцінний переклад, якщо їхні ігри навіть не продаються на болотах?
Рашка (ще коли совок був) не лінувалася і не шкодувала грошей на власний маркетинг. Це не вчора почалося, не тиждень тому. Ця системна робота ведеться вже більш ніж сотні років. Але якщо колись найбільш упоротих сектантів просто викидали назад, в "улюблену" батьківщину, то зараз світом керує примусова політкоректність та толерантність. Тобі нищать хату? Терпи Толеруй. І навіть не мрій відкривати рота з цього приводу. Це неполіткоректно.

Найпростіше результати тої праці можна побачити по американських фільмах (бо вони більш доступні пересічним за японську поп-культуру), які ще в 80х зображали москалів ворогами але вже в 90х рашики там "еволюціонували" до потішних алканавтів. Нульові? Москалі вже й "хороші" персонажі. Не настільки хороші як власні, 100% Made in USA, Джон чи Мері, але десь близько. Потім в рашці на маркетинг скінчились гроші чи шо і москалі в американських фільмах зайняли нішу бандитів та наближених до того.

От з Японією відбувається те ж саме. Якщо в аніме 70х "сов'єти" (чи шось ДУЖЕ СХОЖЕ) це вороги, недолугі, безталанні але вороги то вже в 80х (так, процес йшов швидше ніж в США) ми бачим результати "вітру змін" і, наприклад, в Cyber City Oedo 808 вже читають книжку "злочин та покарання". 90і? В грі Street Fighter 2 з'являється Зангієв і стає одним з найпопулярніших персонажів в цьому жанрі (дотепер). Аніме? В купі аніме є "вихідці з рашки", з іміджом то "благородного бандита" то "трагічного спортсмена" ну або взагалі "звичайна японська школярка з рашки".

І хоча в Японії дотепер є невирішені територіальні суперечки з рашкою (чи навіть взагалі мирний договір не підписаний?), подібний маркетинг призводить до того що пересічний японець на москалів дрочить наввипередки і чи не щодня. Ну а Капком ліпить підтримку їхнього єзика ну бо а чому б і ні? Капком взагалі в курсі що це робити не слід, що це погано? А чи в курсі про це їхні інвестори (= власники), яким взагалі похуй на все що в світі відбувається, поки крива лінія прибутків на графіку рухається "вправо та вгору"?

І відповідь на "чому так сталося?" проста: системна робота в сфері іміджу. Москалі (правлячі еліти) сидять на дармових грошах (нафта, газ). І вони не соромляться ними користуватися (і навіть не все розкрадається).

І подібна "нормалізація хуйні" відбувається в нас взагалі з чим завгодно. Зловживання газировкою (пепсі, кола і подібне) не найкраща ідея. Надто десь після 70х, коли звичайний цукор починають замінювати на дешеві замінники цукру і в складі тепер не 5 інгридієнтів, а 55. Але виробники витрачають мільярди на рекламу і в результаті умовний "ти" в супермаркеті з полички візьмеш саме "шкідливий продукт". Бо він впізнаваний. А щоб так було на це витратили мільярди грошей.

А тепер спробуй десь на вечірці відмовитися від алкоголю. На тебе зразу ж будуть дивитися як на їбанутого неадеквата. Домашнє завдання (з зірочкою): напиши власні думки з цього приводу.

⋮⋮⋮   No. 9327 OP



File: 1781240714.919198-.jpg ( 381.67 KB , 1600x900 )

⋮⋮⋮   No. 9326 [Reply]

Та некрокласика типу Sim City, CS1, OpenTTD. В районі що на піку близько 110к. жителів, на всій карті 265к і проц вже перестав стягувати гру, затори, незакінчена думка. Скидка свої міста привіт Анон, давно тебе не бачив

File: 1778407123.695142-.jpg ( 36.01 KB , 460x215 )

⋮⋮⋮   No. 9313 [Reply]

що думаєте про нову Українську гру "Arcadia cafe"?
1 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 9315

>>9313
непогано, про одеську наливайку

⋮⋮⋮   No. 9316


⋮⋮⋮   No. 9317

>>9316
бля, 40 000 переглядів - для укріндіхоррора -це дохуя
https://youtu.be/nj4kQkJnHAw

⋮⋮⋮   No. 9319

>>9317
гра нормальн по переглядам взлетіла -
Kubz Scouts американський стрімер мільйонник її стімив - 340 тисяч переглядів є https://youtu.be/_IS8Je_P1Ns

⋮⋮⋮   No. 9323

Непогано!


File: 1780044098.335797-.jpg ( 174.76 KB , 730x1095 )

⋮⋮⋮   No. 9320 [Reply]

Нет, он тогда хорошо сказал, сценарий - это прикольное дополнение к видеоиграм и порно.
Хотя имхо сейчас хуевый сценарий в играх руинит все. Привет Last of us 2

File: 1776574137.169649-.png ( 329.68 KB , 1280x720 )

⋮⋮⋮   No. 9312 [Reply]

⋮⋮⋮   No. 9318

Finance.ua.com.


File: 1765223292.037905-.jpg ( 34.81 KB , 800x580 )

File: 1765223292.037905-2.webp ( 531.27 KB , 1240x660 )

⋮⋮⋮   No. 9183 [Reply]

ОБНОВА:Короче, пройшов я вже половину гри, можу сказати, що ігруха.....заєбок. Петро Порошенко б лупанув вподобайку

⋮⋮⋮   No. 9184

File: 1765223600.430909-.png ( 508.14 KB , 640x480 )

Ребята, не стоит вскрывать эту тему. Вы молодые, шутливые, вам все легко. Это не то. Это не Чикатило и даже не архивы спецслужб. Сюда лучше не лезть. Серьезно, любой из вас будет жалеть. Лучше закройте тему и забудьте, что тут писалось. Я вполне понимаю, что данным сообщением вызову дополнительный интерес, но хочу сразу предостеречь пытливых - стоп

⋮⋮⋮   No. 9225

>>9183
Треба теж буде якось спробувати

⋮⋮⋮   No. 9239

File: 1769948894.237954-.jpg ( 201.45 KB , 1024x768 )

Унтеральтербах X сталкер

⋮⋮⋮   No. 9310

Якщо ти попадеш в турму у тебе буде очко з шириною камбайну тебе будуть єбати всі латиноси нерги і нацисти ти будеш останнім пітухом ти сраний підафіл єьаний якщо я тебе найду Я ТОБІ ЄБАЛО РОЗІБʼЮ І ОБІЩУ ТИ СКЧОНИШ .

⋮⋮⋮   No. 9311

File: 1776208813.347973-.webm ( 7.93 MB , 480x360 )

>>9310
Пенсия бушует


File: 1492304108673-0.jpg ( 59.11 KB , 604x340 )

⋮⋮⋮   No. 501 [Reply]

Спочатку збирався створити Gothic-thread, але потім зрозумів, що тут замало анонів для окремого треду, тому я вирішив створити загальну RPG-нитку. Розповідаємо про улюблені ігри в даному жанрі, дискутуємо що краще- Готика чи Морра, Обла чи Скайрім і чи тру фоллачі трьошка та вегас. Заходь безосе, сідай і роскажи свою цікаву історію. Затишній RPG-нитці бути !
124 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 9035

>>5206
ДВОЯКИЙ ОГЛЯД TWO WORLDS • UNPOLISHED GAMING

https://youtu.be/Bs19LnsMgHE

⋮⋮⋮   No. 9293

>>9035

Історії MMORPG: Найбільша зрада в EvE Online, Ще одна трагедія через Lineage 2, Знищення міста у WoW

https://youtu.be/1o8JYxQfa20

⋮⋮⋮   No. 9306

>>9293
https://youtu.be/mM_rzEqZ5KQ
Sims 3🍼 Мамка, яку ви заслужили👼

⋮⋮⋮   No. 9308


⋮⋮⋮   No. 9309



File: 1775165833.445232-.jpg ( 18.88 KB , 350x350 )

⋮⋮⋮   No. 9302 [Reply]

Всього за одну добу двоє українських ґеймерів створили українізатор гри Resident Evil Requiem для ПК.

Вже наступного дня після виходу гри на сайті Nexus Mods користувач із ніком Miroboku завантажив саморобний українізатор гри, завдяки якому ґеймери зможуть ознайомитись із Resident Evil Requiem із українською текстовою локалізацією на ПК.

Переклад гри не точний, машинний, створений за допомогою штучного інтелекту, тому в тексті можливі помилки, але це чудовий варіант для тих гравців, які не володіють англійською або будь-якою іншою іноземною мовою на достатньому рівні, щоб вільно розуміти сюжет гри.

Джерело: https://tayemnakimnata.com/entuziasty-stvoryly-ukrayinsku-lokalizacziyu-gry-resident-evil-requiem-na-pc-za-1-dobu/

⋮⋮⋮   No. 9303

>>9302
Коротше, перекладаю (власноруч, без отого вашого штучькі інтелехту):

Два тіпа вирішили попіаритись і на темі модного нині патріотизму і тим шо нейронку в кожну праску пхають і на популярній зараз грі, скориставшись тим що абсолютна більшість українців принципово не розуміє англійську мову (але в тренді хоче буть бо шо ти як лох). Ріпнули текст з гри (інструментарій створений не українцями), загнали його в "штучний інтелект" (створений не українцями), результат без вичитки (українцями) запхали назад і нумо гайда такі: ми зробили переклад.

Так і живем.

⋮⋮⋮   No. 9304

>>9303
вичитати переклад теж міг би ШІ, і він же міг би потім грати в цю гру з українською локалізацією.

⋮⋮⋮   No. 9305

File: 1775261522.159435-.gif ( 482.32 KB , 240x136 )

>>9304
Так, людям вже не треба грати в ігри, бо це за них робить ШІ. Часи "Термінатора" невпинно наближаються...

⋮⋮⋮   No. 9307

>>9305
А хто платить за електроенергію для ші?


File: 1774614399.935862-.png ( 3.82 MB , 2799x2800 )

File: 1774614399.935862-2.png ( 2.8 MB , 1280x1580 )

⋮⋮⋮   No. 9295 [Reply]

>Експіріенс змагальний ігровмісний
>Експіріенс оупенворлдний ігромісний
На пікрілах НЕ ІГРИ. Пруф мі вронк.
1 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 9297

>>9296
Так я не вважаю, що КС2 чи РДР2 погані. Просто це не є компʼютерними іграми.

⋮⋮⋮   No. 9298

>>9297
Я лише кажу, що це окремий тип цифрових розваг, як інтерактивне кіно, наприклад

⋮⋮⋮   No. 9299

>>9298
ну ось є симулятори бродіння, які є по суті більше інтерактивні книги.

⋮⋮⋮   No. 9300

File: 1774659621.75122-.jpg ( 124.77 KB , 1200x630 )

>>9299
> є симулятори бродіння
гра про квас?

⋮⋮⋮   No. 9301

File: 1774660479.650637-.png ( 27.53 KB , 300x258 )

>>9300
па дум тсс


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]