>>9321> Нахуя створювати повноцінний переклад, якщо їхні ігри навіть не продаються на болотах? Рашка (ще коли совок був) не лінувалася і не шкодувала грошей на власний маркетинг. Це не вчора почалося, не тиждень тому. Ця
системна робота ведеться вже більш ніж сотні років. Але якщо колись найбільш упоротих сектантів просто викидали назад, в "улюблену" батьківщину, то зараз світом керує примусова політкоректність та толерантність. Тобі нищать хату?
Терпи Толеруй. І навіть не мрій відкривати рота з цього приводу. Це неполіткоректно.
Найпростіше результати тої праці можна побачити по американських фільмах (бо вони більш доступні пересічним за японську поп-культуру), які ще в 80х зображали москалів ворогами але вже в 90х рашики там "еволюціонували" до потішних алканавтів. Нульові? Москалі вже й "хороші" персонажі. Не настільки хороші як власні, 100% Made in USA, Джон чи Мері, але десь близько. Потім в рашці на маркетинг скінчились гроші чи шо і москалі в американських фільмах зайняли нішу бандитів та наближених до того.
От з Японією відбувається те ж саме. Якщо в аніме 70х "сов'єти" (чи шось ДУЖЕ СХОЖЕ) це вороги, недолугі, безталанні але вороги то вже в 80х (так, процес йшов швидше ніж в США) ми бачим результати "вітру змін" і, наприклад, в Cyber City Oedo 808 вже читають книжку "злочин та покарання". 90і? В грі Street Fighter 2 з'являється Зангієв і стає одним з найпопулярніших персонажів в цьому жанрі (дотепер). Аніме? В купі аніме є "вихідці з рашки", з іміджом то "благородного бандита" то "трагічного спортсмена" ну або взагалі "звичайна японська школярка з рашки".
І хоча в Японії дотепер є невирішені територіальні суперечки з рашкою (чи навіть взагалі мирний договір не підписаний?), подібний маркетинг призводить до того що пересічний японець на москалів дрочить наввипередки і чи не щодня. Ну а Капком ліпить підтримку їхнього єзика ну бо а чому б і ні? Капком взагалі в курсі що це робити не слід, що це погано? А чи в курсі про це їхні інвестори (= власники), яким взагалі похуй на все що в світі відбувається, поки крива лінія прибутків на графіку рухається "вправо та вгору"?
І відповідь на "чому так сталося?" проста: системна робота в сфері іміджу. Москалі (правлячі еліти) сидять на дармових грошах (нафта, газ). І вони не соромляться ними користуватися (і навіть не все розкрадається).
І подібна "нормалізація хуйні" відбувається в нас взагалі з чим завгодно. Зловживання газировкою (пепсі, кола і подібне) не найкраща ідея. Надто десь після 70х, коли звичайний цукор починають замінювати на дешеві замінники цукру і в складі тепер не 5 інгридієнтів, а 55. Але виробники витрачають мільярди на рекламу і в результаті умовний "ти" в супермаркеті з полички візьмеш саме "шкідливий продукт". Бо він впізнаваний. А щоб так було на це витратили мільярди грошей.
А тепер спробуй десь на вечірці відмовитися від алкоголю. На тебе зразу ж будуть дивитися як на їбанутого неадеквата. Домашнє завдання (з зірочкою): напиши власні думки з цього приводу.