[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/m/ - Музика

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1782252303.730894-.png ( 69.07 KB , 490x493 )

⋮⋮⋮   No. 16190 [Reply]

Накидайте українських пост-панк пісень.

⋮⋮⋮   No. 16191 OP



File: 1584611172.942804-.jpg ( 101.57 KB , 740x400 )

⋮⋮⋮   No. 3484 [Reply]

Поки у нас тут карантин і самоізоляція, давайте влаштуємо кібер-вечірку
https://plug.dj/-2461643501582186345
Слухаємо музику разом і ставимо свої пісні.
73 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 4084

>>4082
ви не повірите, але реп таки там

⋮⋮⋮   No. 4143


⋮⋮⋮   No. 16187

>>3502
А дупою?

⋮⋮⋮   No. 16188

>>4082
> на Радіо Кропива
і таке є?

⋮⋮⋮   No. 16189

>>16188
це існувало за часів давніх богів, воєвод та царів


File: 1612943588.925862-.PNG ( 46.37 KB , 613x230 )

⋮⋮⋮   No. 4829 [Reply]

Шановні музиканти та звукорежисери!
Тут будемо ділитися секретами, досвідом та враженнями від спаскудження/вдосконалення звуку. Програми, педалі, аматорська пайка та інша різна хуйня.
Скажу одразу: ОП - хуй і десять років дрочив переважно дістор і хуй-зна-що-напаяне в колонці (але Zoom-707 згадує з насолодою).

⋮⋮⋮   No. 4830

О, знову музикотред, харашо. Я дурний хуй який нічо крім войсоверів не зводив. Маю трохи самописних шумів, і всьо. Хочу вторгувать собі шотган мік за 40 баксів на їбеї, і писать ще різну хуйню.

⋮⋮⋮   No. 4833

>>4830
Оце тенденції!

⋮⋮⋮   No. 16186

>>4830
> Хочу вторгувать собі шотган
Нахуя тобі зброя?


File: 1626730433.390739-.jpg ( 69.22 KB , 436x640 )

⋮⋮⋮   No. 5525 [Reply]

Слава Ансельмо!
Даймбегу Слава!

⋮⋮⋮   No. 16185

>>5525
Шо?


File: 1640867883.210156-.png ( 492.04 KB , 895x504 )

File: 1640867883.210156-2.png ( 94.88 KB , 350x350 )

⋮⋮⋮   No. 6258 [Reply]

Загадка від Жака Фреско. Якщо я почну слухати пісні Цоя, на якій пісні я перетворюся на москаля?
2 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 6261 OP

>>6260
https://youtu.be/DiDUIfMk7go
Важко вивчити корейську, коли співають російською.

⋮⋮⋮   No. 6263

>>6261
Ну. треба визнати що Ікарус ще й англійською підспівував (кілька пісень, правда)

⋮⋮⋮   No. 6264 OP

>>6263
https://youtu.be/g3KAgYRuPcY
Ця пісня в контексті смерті Цоя виглядає трохи містично. Наче він сам втратив обачність, хоча співав про обережність.

⋮⋮⋮   No. 6265

>>6258
> на якій пісні я перетворюся на москаля?
"Сосни на морском берегу"

⋮⋮⋮   No. 16184

>>6258
На усіх.


File: 1680984542.322706-.jpg ( 1.26 MB , 2841x1968 )

⋮⋮⋮   No. 8797 [Reply]

Все просто. Скидайте сюди свій чартик. Радьте анонам що послухати.

https://neverendingchartrendering.org
3 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 8805 OP

>>8800
>>8802
ви шо хлопці їбанулись? то реально мій чарт... давайте краще свої викочуйте!

так, на /мю/ такі нитки постійно, тому я подумав а чому б на кропиві таке не забацати.

⋮⋮⋮   No. 8819

>>8805
тут малувато людей для такого, особливо патриціїв які хоча б 100 альбомів повністю в житті послухали

повз лінь робити чарт

⋮⋮⋮   No. 8821

Shart-нитка x----DDDD

⋮⋮⋮   No. 8822

>>8805
Взагалі добре що нитку зробив бо цікаво дізнатись що місцеве панство слухає.

⋮⋮⋮   No. 16182

>>8819
> повз лінь робити чарт
О, мені теж.


File: 1781489292.697265-.jpg ( 81.28 KB , 640x640 )

⋮⋮⋮   No. 16180 [Reply]

Хто шарить у музиці й має вільний час — поділіться своєю думкою про ТГ-канал @trshmuzic (Паршива Музика). Канал новий, поки пости більше про реп та укррок. Здорова критика вітається.
(Захуєсосити теж можете, але може бути застосований отвєтний удар по позиціях.)

⋮⋮⋮   No. 16181

>>16180
> Хто шарить у музиці
> про реп


File: 1780434537.719646-.png ( 247.41 KB , 461x454 )

⋮⋮⋮   No. 16174 [Reply]

Накидайте треків, під які хочеться розірвати пітона.

⋮⋮⋮   No. 16175 OP


⋮⋮⋮   No. 16176 OP


⋮⋮⋮   No. 16177


⋮⋮⋮   No. 16179 OP



File: 1777739748.007806-.png ( 2.73 MB , 1672x941 )

⋮⋮⋮   No. 16156 [Reply]

https://youtu.be/2Cu9YkA05wg?si=MkL9s7MyflRQ5q28

Просто кілька треків з альбому:
- Садако (дівчинка з 'Дзвінка') вилазить в Росії потрапляє в прорвану теплотрасу типу Сайлент Хіллу де Пінхед ходить з чемоданом гівна путіна а Ахмат змушує баб накриватися щоб від кіз не відрізнити Дівчинка в ахуї намагається втекти з танковим управлінням від першого Resident Evil
- Наркоманка б'є ногами вампіра в міському парку за те що він випадково спіздив її закладку доки вона поспішала на єдиний телемарафон
- Вагітна механікиня пиздить монтіровкою в гаражі алкаша і тайського мігранта визначаючи хто батько а таєць виявляється бабою і вони стають лесбійською парою
- Бурятка сидить у тайзі з антеною в дупі і чекає натовп європейських геїв якими її лякав телевізор але ті не приходять
- Дівка сидить в окопі під артою а їй дзвонить хлопець і скиглить що прямо зараз тоне в Тисі на дитячому крузі з качечкою
- Депресивна емігрантка сидить в Німеччині чекає два тижні в черзі до лікарні щоб себе підірвати а українці з-під обстрілів щиро підтримують її в соцмережах
- Житомирська тіктокерша на городі розказує на стрім як гризла міномет зубами і душила орка ліфчиком палячи суху траву для фону
- Кацапка відправила мужа на м'ясо за отриману білу Ладу 'Крістіна' а тачка ожила як у Кінга і тепер сама чавить алкашів і дівок по селу
- ГТА Куп'янськ де наркоманка проїбала евакуацію вкрала велік і під обстрілом ікає баласів
- Техаська патріотка що дробовиком валить по сонячних панелях бо ті крадуть їхнє сонце а стіна від мігрантів чавить її ж батю
- Дівчина-флетвершер шукає слонів стрибає з мосту повз край землі прямо у вагон зі щебенем але продовжує свято вірити в плоску землю
- Тіктокерша поїхала до 'справжнього мужика' в Ахмат але чувак тупо ігнорує її трахає козу і водить тварину в кіно
Слухайте і танцюйте

⋮⋮⋮   No. 16157 OP

механікиня? Ось феменізм вже тут

⋮⋮⋮   No. 16158

>>16156
> - ГТА Куп'янськ
До речі воно дійсно інсує
https://youtu.be/5MpntojcjnU

⋮⋮⋮   No. 16159 OP

>>16158
Думаю в тім і жарт пісні про Куп'янськ
Або пісня про те як все швидко змінюется а ти не встигаешь адаптуватися(мені так ші написав на ютубі)

⋮⋮⋮   No. 16178

>>16158
Купянск, не умирай от скуки!!! Купянск, подними вверх руки!!!


File: 1779886666.054924-.jpg ( 162.34 KB , 700x867 )

⋮⋮⋮   No. 16161 [Reply]

7 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 16169 OP


⋮⋮⋮   No. 16170 OP


⋮⋮⋮   No. 16171 OP


⋮⋮⋮   No. 16172 OP


⋮⋮⋮   No. 16173 OP



Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]