[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]

Кропивач (/b/)

R: 22 / I:
Де можна докладно прочитати про Коломойського?
R: 0 / I:
Коротше, я вперше на іміджбордах типу Кропивача, мене цікавить тільки одне чи є якась дошка чи тема, присвячена Нюклеархій?
R: 39 / I:
все частіше помічаю, що у всьому гарному, що я хочу зафіксувати на свій плівковий фотоапарат - скотососія знаходь привід знищити це.

часто страшно фотографувати людей котрих любиш, бо..., можливо, не усвідомлюючи цього, в моїх руках опинилась локальна версія зошита смерті...
та і історія трошки містична у цього фотоапарата...

київо печерська лавра 15.06.2026
(моїй фотографії не більше місяця)
R: 14 / I:
Одне з них "буба", інше — "кікі"
Яке - яке?
R: 79 / I:

Храм некропостингу

Фіксуємо нові некропости тут.
R: 47 / I:
Сходин тред. Пишем, у якому місті живемо, для того щоб знайти собі друзів з Кропивача.
R: 160 / I:

GIF нитка

Заливай свої улюблені гіфки, добродію!
R: 31 / I:
Вайпайте проросійських виродків з усратки. Вайпайте їх раковий тред. Допомагайте друзі!!! https://9ch.site/pol/res/9515.html
R: 20 / I:
Усратка це проросійська помийка. Вони не бачать нічого поганого в росії. Вони вважають росію братами. Смерть усратці.
R: 23 / I:
Той, хто вайпає прорусняву усратку - красунчик!
R: 27 / I:
Я пропоную вайпати усратку.
R: 38 / I:
Усратка знов образилась й атакує. Нагадайте цим ганчіркам про вайп /б/.
R: 52 / I:
Вайпате усратку. Кожний день та кожну ніч. Нагадаєм цим лайножерам про осінь 2023.
R: 22 / I:
Проросійська усратка 9ch.site чекає на окупацію і вважає росію братами. Їх треба вайпати, друзі, вайпати і ще раз вайпати!!!
R: 49 / I:

Байки ворожих ІПСО?

Це правда, до Притула трішки бере собі кошти з його фонду на підтримку війська?
R: 196 / I:

ХРАМ БЛАЖЕНОЇ РОЗКІШНИЦІ

ЗАКЛИКАЮ ДО МОЛИТВИ, ЄЗУЇТИ!

Мар'яна Безугла дрочить член своїми величезними розпусними цицьками, міцно стискаючи їх у руках. Дві колосальні висячі дійки ритмічно ковзають по налитому прутню, готовому вибухнути спермою у будь-який момент. "Їби моє суче вим'я!" — кричить збожеволіла від хіті молодиця, шкірячи зуби — "Їби ці блудні цицьки, ЇБИ!" Погляд Мар'яни переходить на напружений пурпуровий гилун, і ніжно облизнувшись та застогнавши, вона кусає м'ясну сливу, через що булькаючий секрет прискає їй в горлянку. Величезні. Четвертий розмір. Вона спеціально носить мішки, щоб у ній не бачили сексуальний об'єкт – сама так говорила. Соромиться своїх блудних безсоромних стрибаючих цицьок, які потребують чужих жадібних вуст. Так і бачу як вона пхикає від знемоги, поки в її дійки, відтягуючи в різні боки, всмоктуються чоловіки Ти ще не бачив як Мар'яна стогнучи і хнюпаючи знесилено хапалася за чоловічі руки, намагаючись припинити безжалісна дійку своїх стиглих цицьок. Просто намащені руки по черзі надобвали Мар'янині висячі цицьки, поки та зі сльозами на очах намагалася розтиснути цупкі кисті та визволити своє вим'я. "Ихих их не треба будь ласка", червоне обличчя Безуглої зі сльозами на очах, тремтячі губи, благаючи підняті брови — вона стогнала і хникала, часом фиркаючи і закочуючи очі від солодкої муки. Чоловік міцно стискав цицьки, ритмічно смикаючи їх униз, і з шалено стоячих, стирчащих сосків в емальоване відро починала капати молозія. Піхва Мар'яни розкрилася і текла, і вона боялася, що їй починає подобається доїння. Та там як завжди. Очманівши від страждання і підступної втіхи, вона перестає чинити опір. Закотивши очі і видавши низький грудний стогін ОООООООООО, Мар'яна вигнула грудну клітку, відкинувши голову, і з стирчащих сосків туго линуло молоко. Мліючи в стогінах, Безугла крутила плечима, трусячи головою із закоченими очима. Мокра піхва заливалася мастилом, принадно розкрившись, і нарешті отримала своє. Залишивши змучені цицьки, мучитель ввів натруджений член в тремтячу розкішницю. Мар'яна скрикнула, і після кількох фрикцій з дикими стогонами вибризкнула порцію сечі. Тіло її шалено тремтіло від млості, і чоловік знову і знову встромляв член у піхву, в той час як молоко продовжувало бризкати з налитих надрочених дійок.
R: 5 / I:
Мобілізація всіх без дискримінації!
Ми комітет К.В.І.Р. вимагаємо універсальну та рівну мобілізацію жінок та геїв!
Не нерівність - неприпустима!
R: 3 / I:
Як там знюханий зелений кал, кокаїнове чучело яке засиділося на посту президента? Все ще їздить по Європам з простягнутою рукою ради кредитів? Нічого, скоро Європа точно дасть надзвичайно потужну допомогу, ми в'їбемо один резервуар десь в рашкинському мухосранську і так точно наблизимо перемогу. Головне мобілізуйся тарасик, скоро в контрнаступ
R: 28 / I:
Привіт, аноне.
Підкажи, будь добрий, чи беруть у військкоматі аналізи на наркотичні речовини у крові або сечі?
У 16 років начебто ніяких аналізів не брали...
R: 11 / I:
Чому машинобляді такі психічно скалічені? Дивився випуск,де їх зупиняють на тротуарах,50%+ впевнені,що повинні їм,хоча і знають,що вони порушують. Чому машиноблядь така нахальна де б вуна не була на своїй машині? Їх перепалки на дорогах окрема тема. Вони не бачать нічого поганого,щоб заставити машинами все вілене місце в місті,сама ідея "пішохідної вулиці" для України вже нонсенс,бо машиноблядь коли побачить гарну пішохідну дорогу застелену гранітною плиткою голосно хрукне "МІСЦЕ" і поставить свого драндулета,занімаючи 1/3 чи навіть 2/3 вулиці
R: 29 / I:

Релігійний тред Кропивачу

Останнім часом цікавлюсь християнством, іудаїзмом та гностицизмом. Що саме вас цікавить в релігіях? Естетика, філософія та традиція, а може просто цікаво, як люди в це вірять?
R: 4 / I:
Мабуть, усі чули про популярний вислів «Чому не державною?», який лунає з багатьох вуст «вкраїнчиків», які вважають, що мова є першопричиною війни. Це твердження є в корені неправильним. Мова — це лише комунікаційний інструмент; його ніколи не буде достатньо для асиміляції народу. Але, на жаль, погані люди хочуть зробити з нього політичний інструмент тиску та виправдання агресії. Ірландці та шотландці спілкуються англійською, але це не заважає їм мати власну ідентичність, відмінну від англійців; швейцарці розмовляють чотирма мовами, але це не заважає їм мати швейцарську націю. Якщо ефіопець говорить китайською, це не робить його китайцем.
R: 3 / I:
Був теплий вересневий вечір. Я налив собі склянку вина і сів на подвір'ї. Здійснилася хтонічна українська мрія: хата в селі зі ставком і кілька квартир у Києві. Я насолоджувався моментом істинного щастя. Аж раптом почувся дивний звук із курника. Невже залізла лисиця? Я полишив роздуми і вино та побіг, аби нагнати звіра. Відчинивши двері я побачив Курку. Він проказав: «Вступай у Міцурукі».
R: 50 / I:

Фарби

А ви їли фарби у дитинстві?
R: 157 / I:

Чому кропивач така помийка?

Шановні, хто мені може пояснити чого в вас тут така ватна помийка?

Одним за одним пишуть безоси які сосуть у русні.

Бажають Україні капітуляції, хочуть будувати комунізм, бажають своїм співгромадянам щоб русня їх грабувала в гвалтувала, скидають якісь ватні відоси.

І шось я не бачу щоб ці пости видаляти, когось банили, тощо.

Навіть рідко який безос знайде щоб таку тварину нахуй послати.
Натомість всї обговорюють дрочку чі то аніме.

Я тут недавно, тому не розумію, це звичайне явище? Воно ж блять прямо порушує правила борди, але всім пахую?

Тік і прийшов сюди поспілкуватись тому що подумав що тут публіка не як на двачі, а нормальні дорослі люди.

Чи я помиляюсь і треба валити звідси щоб собі настрій не паскудити ще більше?

П.С. Омред - норм поц.
Знайшов твій трек "ракети, кривий ріг", охуєнно.
R: 24 / I:
А я підтримую багатонаціональне багатство нашої країни.
R: 97 / I:
Безоси, онлайн на кропиві ганебний. Вже остогидло спілкуватися з істеричкою, літвіновим та адміном. Як збільшити онлайн? Я не кажу сосачерів запрошувати, а знаходити україномовних людей і залучати до сайту. Ну дуже просто нудне стає вже
R: 45 / I:
А що з "класики" (не в нормальному розумінні) слухає анон? Діліться невмирущою годнотою в цій нитці. Всі хто прийде з рєпом або хіп-хапом скуштують хуя ІРЛ.
R: 17 / I:

тред потужних рим

Накидайте своїх рим. Будь-яких. Головне - щоб римувалося.
R: 10 / I:
Якщо в новому році нічого не зміниться - я всмикнусь. Я сказав.
R: 3 / I:
Kek
R: 7 / I:
Є якісь апдейти по тому сайту?
R: 4 / I:
Заїбали собаки під вікнами, особливо одна паскуда яку постійно підгодовує сусідка. Часто по ночам доводиться на них кричати з вікна, щоб ті потікали, іноді вигоню їх з двору, якщо ще не ліг.
Пиздити, стріляти, травити чи відловлювати шкода.
Сьогодні думаю спробувати перцовим балончиком обприскати місце біля під'їзду де шляється собака. Ще хочу пітард намутити, такі що кидають об землю, а не підпалюють. Спробував би ще собачий відлякувач купити, але боюсь, що витрачу гроші на вітер, може користувався ним хто?
Що порадять безоси? Як самі боролися з блоховозами?
R: 112 / I:

Трід бомжа-антисистемника

У мене немає і ніколи не буде дівчини і тим паче не буде дітей, та я і не хочу їбатися заради суспільства, ніколи цього не розумів як можна їбатися для когось. Можливо через деякий час ніколи не буде роботи і дому. В армію ніколи не візьмуть, бо не вийшов зовнішністю і я повинен для армії бути суперменом,а не бомжем-прибиральником. У мене все. В майбутній мирний час якщо буде все добре буду сидіти за компом з іграми і нетиком і поменше контактуватиму з людьми, буду жити сам для себе і сам знайду для себе час. Просто заїбало зайве моралізаторство і повчання від оточення! Не давали свободи і лізли зі своїм моралізаторством у давні часи, тож дайте хоча б хоч у цей раз. Не хочу нікому прислужуватися.
R: 18 / I:
чому все навколо таке гидотне

навіть красиві дівчата які на перший погляд виглялають привабливо і не викликають огиду мають таку огидну поведінкуабо говорять щось таке ж

фу блять
R: 12 / I:
Фільтрував твіч по укр тагу і наткнувся на оце, так смішно і крінжово одночасно, і ніби хочу його затролити для лулзів але не дуже вмію. Тому, кропивачере, поможи зловить лулзів!!!

https://www.twitch.tv/8a7l
R: 192 / I:

Кібернетичної Judge Лоліції трід. Перший Меметичний

Доброго вечора ми з лоліції! Ми шукаємо кіберзлочинців для того щоб їх кіберарештувати. Загін "Особлива Думка" випереджає злочинців наперед. Ми робимо це для вас заради лолу. Лолюю!
R: 0 / I:

Робота

Доброго дня дорогі аноніми інтернету
Зараз проходжу тренінг в компанії helpware на посаду customer support
І трішки офігіваю від кількості інфи
Деяка інфа не понятна , деяку не потрібно
Можливо є ті хто там працював дайте відгук( хотілось би почути тільки погані відгуки, хороших ітак хватає)

І цікаво скільки заплатили за тренінг тим хто там працював

І взагалом інфу
R: 11 / I:

Гіпер Антиутопічний Трід

Усе заборонено. КНР має першість у світі. Усім глобально керує Червоний Дракон Китай.
Забороненене порно повністю в усіх країнах світу, зацензуровані ігри, де заборонено зображувати мерців і де заборонені фільми про подорожі у часі та багато інших заборон і цензури. ЄС і НАТО розвалюються повністю. Кацапи повністю завоювали Україну, Молдову, Латвію, Литву, Естонію, приєднали безперешкодно Сербію, Чорногорію, Північну Македонію, Боснію і Герцеговину, Хорватію, Словенію, Болгарію, Угорщину, Словаччину, лужицьких сербів відкололи від Німеччини і приєднали до складу російської імперії третьої формації. білорусь і Україну росіяни об'єднали у одне єдине російське царство ліквідувавши повністю як державність білорусі так і державність України. росія найголовніший вассал Китаю.
Обмін ядерними бомбами між Китаєм+росія та США, Францією, Великою Британією, країнами-сателітами з обох боків. Ядерна війна між Індією і Китаєм+Пакистаном. Усе повністю заборонене. Немає інтернету. Смартфони як жестяні бляшанки. Усіх побивають каменями за натяки на голе тіло. Повсюди Харам як у Афганістані Талібані. Релігійний ультрарадикалізм і ультрафанатизм по всьому світові. Теорії змов. Кацапи назад відвойовують вже пост-ядерну постапокаліптичну Аляску і завойовують повністю сухопутну частину Європи і повністю з лиця Землі стирають Турцію та створюють замість неї російську Візантію. росія тотальний вассал і колонія КНР. Китай це Метрополія, а увесь інший світ це колонії як у ХІХ сторіччі. Комуняцький тоталітарний режим китайського дракону повсюди глобально. Усюди соціальні рейтинги, камери слідкування, Тайвань завойований під крило Червоної Партії КПК. І після програшу США на Тайвані смартфони, комп'ютери і комплектуючі коштують квадрилліон доларів, а ціни на нерухомість зростають до ступені гугл-плекс. Юань завойовує увесь світ, висадка КНР на Місяці і створення китайської колонії. Інтернет під суперцензурою. Даркнет і усі обходи блокувань повністю заборонені. Усіх землян примушують плодити рабів і заборонене усамітнення повністю та викорінене як явище. І що Ядерних Бомб сумарно росії+КНР більше ніж у США, навіть Індія не допоможе США і Європа також. Іслам і Червоний соціалістичний Китай та ультрарадикальне конспірологічне кдбістське християнство. Китайський нацизм і націоналістичний більшовизм китайських есерів-карателів хунвенбінів. Червоні Кхмери приходять до влади назад, бандитизм і картелі яких кришує китайська комуністична мафія. Катування,допити,тортури,страти небагатьох так званих "нелояльних" по усьому світові. Захід як явище повністю заборонений. Зображення людей Харам і повністю під забороною, музика під забороною (за виключенням лояльної до Партії і Ультраконсервативної Релігії). Народ живе у печерах і тоталітарних "мурашниках". Усе сіре. Чорно-біле. Ультратоталітарне диктаторське життя з забороною усього і вся що можливо і неможливо, окрім поклоніння Вождю та Партії і вигаданому створінню на небесах.
R: 55 / I:

Трід субдупції

Субдупція - це сукупність провалів компромісу. Тобто, провалений компроміс, а отже на цій ноті можна поставити серйозну жирну крапку. Що з цього приводу думає пересічний безоси? Коли ми будемо жити по багатому, як шляхетні шляхтичі та вельможі?
R: 37 / I:

М'язниця

Той хто порушить Закон, то той сяде у м'язницю і змушений буде качати м'язи пожиттєво! М'язниця — це така установа, де живе ♂full master♂ або по іншому - ♂boss of the gym♂.
R: 7 / I:
Слухайте сюди, лицемірні хуї з Київстар і Водафон!
Ви, суки в своїх салонах активно впарюєте китайські смартфони, берете з них маржу, кричите "якісний зв'язок 4G, найкраща мережа" а потім коли людина приходить додому VoLTE нахуй не працює.
Телефон підтримує VoLTE технічно, SIM 4G, мережа ловить а дзвінки падають на 3G/2G, якість голосу як з 2007 року, або взагалі не реєструється. Бо ваші "сертифіковані списки" це вузький вибірок популярних моделей Samsung/Apple/Xiaomi 2022+ , а на решту китайського мотлоху, який ви самі продаєте, профілі IMS/VoLTE просто не завантажені.
Чому так відбувається? Бо сертифікація VoLTE — це гемор для оператора і виробника. Треба тестувати, підписувати угоди, шукати firmware, оновлювати бази. На дешеві китайські ноунейми/глобалки з Ali чи сірих поставок їм пох, бо об'єм продажів у салонах великий, а підтримки нуль. Ви ж знаєте, що людина купить телефон у вас за акцією, а потім буде мучитися і думати, що "то телефон гівно", а не ви жадібні лицеміри.

Так ось що ви думаєте кропивʼята? Де курва справедливість ?
R: 33 / I:

Я - Антисистема

Соціоповії смоктанули! Ви усі мої заручники і перед тим як вас випустити подивіться фільм "Сербський фільм", "Бивень", "Людська Багатоніжка" 2009-го року, Trash Humpers "Трахальщики сміттєвих баків", "Пекло Канібалів" і інші фільми схожого жанру. І можливо тоді тоді я вас відпущу. Якщо хтось буде сіпатися, невдоволений буде підірву тут все до бісової матері!
R: 27 / I:

Трід Схемника-Антисистемника

Я - Антисистема. AI generated - дивитись всім! Республіка Рандомістан стартує УЦТ! Я все сказав!
R: 4 / I:
холуї тут в усіх якась освіта є чи є такі що тіки дев'ять класів закінчили ?
R: 119 / I:

Цілодобовий трід справжнього раба системи 24/7

Привіт Кропивач! Я хочу продатися більшості і хочу нарешті вже в свої 27 років і 9 місяців виїбати тьолку, накуритися Бонд, Честерфілд і травички, випити одну пляшку Green Day та купити у циган "солі і мікси" і вживати щоб бути врешті решт як усі нормальні люди. А ще я хочу слухати російські сучасні реп пісні російських лібералів, тобто хороших росіян і поїхати в Бахмут воювати. А ще я хочу щоб у мене син пив, курив і вживав Трамадол у Нічному Клубі, я хочу щоб мені тріпала нерви моя дружина і щоб дочка захворіла на шизу і діабет. А ще я хочу відсидіти у в'язниці за крадіжку хліба на 8 років і стати "мужиком" на Зоні щоб сильно високо не залупатися. А ще я терпимий до мусульман і вірю в чіткого християнського Бога. Що можуть порадити місцеві безосібні? Які підводні камені?
R: 8 / I:

Трід беззубого містера бімжа-антисистемника

Усе погано! З роботи звільняють або влітку або весною, бронь від армії після звільнення скасовують! Не хочу служити в армії і в ЗСУ. Дівчину заводити не буду і тим паче дитину заводити не буду! Я вірю в Бога Говінду, який скине на усіх благодатну ядерну бімбу! Бімби! Я краще прутнєдівку заведу і буду її кохати у брудному ліжку з клопами, жуками і пацюками. Повірте мені, я не шиз, я добрий хлопець і хочу усім лише добра! Я Антисистема і всіх перетворю у покруч! Наша влада змушує усе населення нашої країни курити Бонд та Честерфілд і вживати Рево разом з кратомом і фентанілом. Ріііііііі! Я усіх вас беззубо покусаю!
R: 9 / I:
Чуєте цей запах? Це бімж-антисистемник усрався. А потім підтер сраку руками і обтер їх об інші нитки. Ну все, нехай тепер прибирає своє гімно.
R: 4 / I:
Хто такий бімж-антисистемник?
R: 146 / I:
90% безосібних це брехуни! Ніяких дівок у вас немає! Це все ваша фантазія або перероблена і перекопійована паста! Ви вигадали цю історію! Тут соціоблядки не сидять. Тут лише Істинні Одинаки сидять! Я оголошую бунт усім так званим соціоблядям на цьому сайті! Або пруф що ви живете з чіками, або припиніть брехати! Хоча в будь-якому випадку я пошлю усіх соціоблядків на російсько-українську війну на фронт — будете там соціоблядувати!
R: 11 / I:

Ненавиджу людей онлайн

Твіттер - то тупі сжв, яких бісить те, що білі готують тако або суші

Діскорд - див. вище

Реддіт - то взагалі розумово відсталі, на їх нахуй, краще вже твіттер

Всілякі -чани - то фани Алекса Джонса, які колекціонують власну кінчу

А в житті всі навколо - то гопникопобібне бидло (з людьми спілкуюсь особисто, з дому виходжу, звідти і знаю)
R: 15 / I:

згенеровано нейросашком

Буратіно: "О, Будяко, чи чув ти про того Олега Петровича з кропивача?"

Будяк: "Та є, Буратіно, і який він мудак. Нема чого робити, тільки і знає, що тупорилої сміття кидати. Всякий пєтрщіну."

Буратіно: "Ти що, читав його пости "Я Олег Петрович"?

Будяк: "Та де ти, я все херню підтягую, а там це тупе дерьмо"

Буратіно: "Так це ж якесь говно, ну. Хто б взагалі слідкував за цим маразмом…"

Будяк: "Так, брат, далеко не всі уміють цінувати гарний контент. Олег Петрович це мем для дебілів"

Буратіно: "Якби я був адміном, викинув би цього підараса в пізду".

Будяк: "Так так, Буратіно, на місці адміна я б цим маразматикам показав!"
R: 52 / I:
Питання до таргетологів, якщо тут такі є. Чи доцільно використовувати таргетинг для пошуку постачальника товару. Які є підводні камені в налаштуванні в моєму випадку. Скільки буде по грошах. Слава Україні!
R: 33 / I:
Якщо хтось пам'ятає місцевого наркомана-мандрівника, який подався у зсу після Польші. Його вчора поховали.
Прикріплюю останню фотку, яку він мені надіслав. Пам'ятайте цього безоса, пацани.
R: 33 / I:
Чому дуповозки перестали робити естетичними? 99% сьогоднішніх машин виглядають однаково. Чому машини 50-х,60-х,70-х досі вважаються естетичними а лайно 00-х і 10-х випускають по 100 моделей в рік,а виглядають всі як одна?
R: 43 / I:
Хоу на новий рік подарувати собі анальну пробку, але хвилююся що на пошті про це дізнаються і з мене будуть сміятися. В магазинах пишуть, що є гарантія анонімності і іграшка буде в коробці, а в накладній буде написано "сувенір" але ж на пошті можуть знати щоіграшки відправляють саме так і вони зможуть здогадатися.

Чи є тут ті хто успішно придбав інтимну іграшку?
R: 298 / I:

Безглузді запитання-31

В селі безглуздих запитань, окрім важкої праці, можна знайти й багато цікавого, а отже, нудьгувати точно не доведеться.

Пальоне бухло, гарячі селяночки, кляті комарі, помідорки на городі, кури й півні, сморід від навозу, гавкання собак, молочко прямо з корівки, радянські драндулети і діди на великах - все це чекає безосів тут!

Відпочинь від міської метушні! Як би безглуздо і тупо це не було - це має піти тобі на користь, головне не пхай хуя у бджолиний вулик, не лізь в собачу будку і не кажи бабусі, що її борщ вже не той! Вдало почілити!

Попередня: https://kropyva.ch/b/res/409824.html
R: 1 / I:

Оголошення Великої Вайпової Війни Доллчану, Кропивачу, Ні́ча́ну та Дедачу

Доллчанівська кропивівська дедалівська нічияновська фурріпідарелла — я оголошую тобі Велику Вайпову Війну, фурріпадла, доти, доки ти не здохнеш разом з цима 4 парашами. Нагадаю що ваш файначь вже здох!
R: 16 / I:

Німці йобнуті

Поверхнево порився в історії німецьких пікельгаубе, і охуїв від того наскільки багато їх варіантів.

Для більшості штатів і міст були свої кокарди з кольороами флагів з лівого боку шлема. Всі варіації значків на лоб не перерахував, там іноді шиза рівня конкретний підрозділ отримує свій унікаільний знак.
В 1915 випустили осучаснену модель(яка зрозуміло все ще була гімном яке легко пробиває шрапнель) тільки щоб прийни на озброєння стальний шлем знайомої всім форми.

Якби на таке не витрачали ресурси, може б частіше вигравали війни.
R: 4 / I:

Сага про диванних куколдіаторів та квітковий ренесанс. Чому ви все ще годуєте м'ясорубку?

Сап, безосібні. Спостерігаю за тутешніми та навколоінтернетними трендами і хочу спитати: у вас фляга остаточно свистить чи як?Ви серйозно готові безкоштовно зливати свої останні нерви, час і копійки на залізних роботів, нові дрони та іншу високотехнологічну срань для утилізації людського ресурсу? Дивлюся на ці радісні звіти про втрати і донати на наземні комплекси — і бачу суцільний парад боягузтва.Давайте начистоту, безосібний аналітику. Вся ця м'ясорубка п'ятий рік крутиться лише тому, що купка мільйонів людей з обох сторін виявилися тупими боягузами перед своїми урядами, військкоматами та системами. Прості кузьмичі з тієї сторони йдуть вбивати, бо злякалися режиму і тюрми. Диванні воїни з цієї сторони плещуть у долоні роботам-вбивцям, бо так само ссуть вийти проти системи і разом сказати війні «НІ». Якби і там, і тут одночасно увімкнули мізки і масово саботували цей конвеєр — ніхто б, бляха, не помер.Але ні, ви будете сидіти в чаду пропаганди, доки навколо все не перетвориться на випалену пустелю і завалений ржавим залізом цвинтар. Жоден дрон не поверне вам спокій. Залізо згорить, метал згниє однаково з обох сторін.Повертайтеся з казки в реальність. Реальность — це не циферки втрат у телевізорі. Реальность — це земля під вашими ногами, яка вже задихається від крові. Вийдіть з сичівні, купіть насіння, встроміть руки в ґрунт і посадіть квіти біля будинку. Створіть хоч щось живе замість спонсорування смерті. Потім самі собі дякувати будете, що зберегли залишки людського розуму.Дискусію оголошую відкритою. Чому я правий, а ви продовжуєте годувати систему?
R: 69 / I:
Блять як вже все просто за-ї-ба-ло. Я втратив майже все що мав. Я втратив брата. Я втратив житло. Навіщо? Сука навіщо блять?? Для чого?????? Я хочу жити просто блять ну розумієш жити блять, веселе таке студентське життя там, може і бідне. Потім на власну хату собі заробити там, може сім'ю завести. Поїздити по Україні і світу. Побачити як люди живуть. Я не хочу блять цього всього шо є зараз. Хоча я може і хтів би, шоб сьодні вночі ракета впиздячила прямо в мій дім шоб я загинув уві сні. Просто щоб не бачити і не чути всього сука шо відбувається. Щоб мене не хоронили. Ви колись були на похоронах? Це сука не просто жахливо це нахуй неможливо описати. Коли в труні лежить молодий хлопець якому ще жити і жити. Який нікому нічого не зробив. Який в армії не служив ніколи. Його вбили просто. Я ніколи не ридав в житті як ридав на його похоронах. І ні по кому не сумую так як по ньому.
Що сука поганого я зробив в минулому житті? За що мені дісталась вся ця хуйня???? Чому це все відбувається? Оглядаючись назад я розумію що ніколи не жив добре, але до війни було хоч якось більш менш нормально. А зараз нахуй одночасно хочеться прикласти ствола до скроні і одночасно не хочеться помирати бо я жити блять хочу нахуй сука. Після всього шо я пережив блять просто вмерти нахуй?? Нахуя? Який сенс сука????
Написав багато хуйні але так треба було. Накипіло. Хоч комусь виговорюсь.
R: 84 / I:
За Двач ми сьогодні вирішили питаннячко, тепер обкашляємо Діскорд. Розкажіть більш детальніше за концепцію. Я правильно зрозумів, там можна знайти тематичні конференції слухати і самому вставляти свої 5 копійок? Якщо що , то скидайте які знаєте.
R: 7 / I:
Я гадаю треба боротися за права Осібних користувачів. Осібні користувачі, закликаю вас вийти з тіні і голосно та чітко заявити про свої права!

Я намалював прапор, я використав кольори >оп піка
і колір позначки (You)
R: 20 / I:
це тому що не державною?

(прильот арти в сумах, станом на 12 червня 2026)
R: 16 / I:
>ЯПОНЦІ СТВОРИЛИ АНІМЕ САМУРАЯ ШЕВЧЕНКА, ОЗБРОЄНОГО ТРИЗУБОМ

https://youtu.be/G9xts7Gzgeo

>«Український Шевченко повністю готовий! Учасники World Flags називають його Шева-кун. Це поширене в Україні прізвище, а частки «-нко», «ко» означають «дитина» - так представили персонажа в інстаграмі.

Кріііінж
R: 47 / I:
Окей, аноне, я погилив пахви і тепер вони мене сверБЛЯТЬ, ніколи такого не було і ось знову. Що робити?
R: 16 / I:
ШІ тупить якщо ситати як можна було спалити 6 мільйонів трупів.

Спалення людського тіла потребує багато деревини. Вам теж було впадлу розбиратись у тії брехні?
R: 13 / I:
Хто що знає за останні новини сталкінґу у ЧЗВ? Хто ходив? Що бачили? Є сенс ходити? Атмосфера залишилася чи вже одні голі стіни усюди?
R: 18 / I:

безоси взагалі займаються сексом?

Зайшов знайти лярву мого життя на тестері (укр бот знайомств по типу дайвінчика), але в пошуках золота, знайшов діамант,
літерлі вона:

немає папи
грає в гейшин
дивиться аніме
слухає кейпоп
є татуювання
пірсинг
крашене в яскравий волосся
ходить до психолога (вже ні, схоже не допомогло)
займається селфхармом

пропонує поїбатися, але боюсь, вставивши пеніс в цю першокласну лярво - він просто анігілюється від радіації, або просто буде ванять.
Хтось вже займався сексом з такими файними жінками, живі?
R: 12 / I:

Малинки хочецця...

Агов, кропивчяни.

Не підкажете, де знайти таку дівчину? А то у пеклі одні куртизантки котрим лиш статевих зносин подавай, а в реалі дівчина любляча покрокові стратегії під бухло це мабуть неймовірний раритет.
По вашому ж досвіду — наскільки?
Це ж я просто в глуші якісь живу, правда?..
R: 26 / I:
Підараси підняли ціні на білети.
Квитки на інші рейси вже розпродано.
R: 8 / I:
Хочу піти до психіатра та попросити пігулки для нервів щоб терпіти дурних неадекватних батьків, точніше сумісне життя з ними. Не ррзгдядаю варіант жити окремо оскільки мені потрібні зайві гроші в ці скрутні часи. Раніше заливав себе алкоголем, але здоров'я вже не те, і синька чмо врешті решт. На що очікувати і як краще йому про це сказати?
R: 54 / I:

N I C H A N. NET

Трід Нічияну і Деймоса. Обійдемо цензуру 2021 року!
І якщо тут вже безвладдя 4 роки, то нехай цей трід залишиться тут.
R: 3 / I:

візуал\тема

пачани, усім ку, можно сказати зальотний. тут можна якось "тему" змінити? шось якась тряска в мене від того що ОП посту хуй відрізниш від комента, якось блять все насрано, не можу зроз де пост а де комент.

чи усе не жовте = пост, а коменти завжди жовті?
R: 4 / I:

Конспірологічна дичина

Які найдикіші теорії змов побутували в українському суспільстві, чи, можливо, пригадаєте щось із досі існуючого?

Що памʼятаю і понині зустрічаю в мережі, особливо під коментарями в ютуб, це «Велесова книга», деякі українці, переважно старші, сприймають це як святе письмо, дискутувати з ними на цю тему цілковито марно.
R: 6 / I:
Ура! Гомо-підорастійній коаліції БУТИ!
R: 8 / I:
Безоси, скажіть, які у вас відносини між родичами, дядьками/тітками тощо. Мої скоріш нейтральні, тобто всіх влаштовує, що ми збираємося лише за деякими обставинами, з дн особливо не вітаємось, що й непогано, адже менше стресу по життю. Здається, побутує думка, що в західних областях люди релігійніші та сприйматимуть вище сказане як дурниці, бо в них прийнято аж до 12-го коліна підтримувати звʼязок, але яка саме температура по палаті?
R: 1 / I:
А чому трансляції на головній нема? Ви що не православні тут?
LIVE | Томос для України: церемонія вручення
R: 59 / I:
Переписуюсь з донькою Порошенко. Задавайте питання.
R: 1 / I:

Alavilable disconnected.

Tred tired.
Here i'am!
Disconnect in the morning stars!
R: 10 / I:

Latynka.

Latynkoyobstwo u tsiomu tredi ta na ciy imageboardi!
Startuemo tut i perewedemo kropyvu na latynku!
R: 5 / I:
Vsim privit. Davayte zrobimo tier list mist nashoji nazlamnoi. V S tier proponuju odrazu postaviti Uzhorod i Shyolkino.
R: 17 / I:

історичне

Історичних фоток трід
R: 37 / I:

Богиня кропивача

Анна Данильчук. Заперевальна Луцька філолог, доцент Волинського національного університету. Пише статті в заперевальній газеті "День", і хоче лагідну українізацію. Часто подорожує, дуже любить Ужгород. Насправді дуже мила, приємна, і сексуальна чаночка, ще й недурна, і проукраїнську позицію має. На роль Богині кропивача підходить ідеально
https://youtu.be/ZACi3-ZyMzk
R: 13 / I:

Трампицька... ор... ОРНАЗЬОО МЕЕЕН?!

..опінії??
R: 9 / I:

Кіт розхуярив ялинку

Мій вредний кошак, якого я люблю й ненавиджу одночасно, кинув сьогодні ялинку. Декілька іграшок розбились. Хоч це були й совкові іграшки, але це була сімейна реліквія. Пам'ять про дідуся який їх купував. Він помер, коли матері 4 роки було. Особливо шкода верхівку, яка не була звичайною совковою звєздою, а складалася з трьох кульок різного діаметру і наконечника. На середній кульці було написано українською "З Новим Роком!", що дивно трохи для совка. Трохи прикро з цього приводу. Я казав матері, давай купимо нові іграшки, а ці викидати не будемо, залишимо їх. Можливо тепер дослухається до мої поради. Але все одно трохи прикро.
R: 14 / I:

Слава Україні.

Слава Україні.
R: 15 / I:

тикать палкою щось мертве в надії на щось живе

вроді сайт стоїть, але наповнення крайнє дивує, та і власне - адмін схоже теж підзабив, то чи варто глумитися над трупом біляПОПУЛЯРНОЇ ідеї, стати не такими як вони в пошуках своєї індентичності

//для менш інтелектуальних чи псевдоінтелектуальних анонімчиків - сайт помер?//

бо бля..., бо бля, яб то і не проти палкой потикать і не токо палкою, але чи хто похрюкає у відповідь?

є бажання розігнати пару тем, але ще роки 2 назад траплялось відео про подібні борди, вже де тоді підіймалась тема про тухлість становища, то як зараз тут справи?
R: 20 / I:
Сам я з Рівного. Тому, це питання до Кієвлян. Цієї штуки вже нема, її знесли? Вона ще була в фільмі "За двома зайцями".
R: 60 / I:
Що думаєте про русинську мову?
None
R: 15 / I:
Хочу бути модератором Кропивача. Які підводні?
R: 4 / I:
Якщо - то долучайтесь в Скалу
R: 8 / I:

Згвалтування

я хочу згвалтувати дівчину, не для того щоб якось задовольнити свої хтиві інтимні бажання, я сука ненавиджу секс, всією душею і серцем. Я хочу це зробити тільки заради того, щоб нанести їй психологічну травму, я хочу, щоб вона страждала, ридала, що б різала собі вени. Я хочу, щоб цей спогад залишився з нею на все життя. Хочу душити і бити, хочу зробити боляче
R: 41 / I:

Перелік населення Кропивачу 2026

Божевільний збочинець і запитувальник, що кожного разу підписує заголовок там де синій колір і також він і фап-збочинець - це одна людина.
Божевільний відвідувач з прапорцями - через нього бірда 3 рік тоне у лайні, бо нікому за іміджбордою сідкувати через службу в армії і бойові дії.
Некробампер - часто некройобить.
Півтори зайди, що обговорили щось а потім пішли.
Божевільний.який прикидається африканцем і постить збочений прон з чорношкірими,трансами і як африканці їбуть білих. Поїхав дахом по всій голові. Хоча мушу визнати що на рівень вище від божевільного запитувача збоченця з заголовками.

Загалом ситуація така - гірше і гірше. Окрім цих людей вже більше нікого тут і не пам'ятаю і не бачу. Більшість безосів звідси просто пішла. Це занепад.
R: 15 / I:
Це достатньо українське гівно, висране дійсно українською сракою.
R: 2 / I:
Кропивач напівмертий? під всіма постами гомонегр? нитики? якісних дописів не залишилось?

не біда, всіх в Скалу, там добро і теплота, готочки і гроші
R: 3 / I:
Кропивач! Звертаюсь до тебе, як до сім'ї. Вже як почали ми "Жити по новому" то потрібна нам і своя богиня. Бо без богині життя наше буде тоскне і марне
R: 0 / I:
Кропивач! Звертаюсь до тебе, як до сім'ї. Вже як почали ми "Жити по новому" то потрібна нам і своя богиня. Бо без богині життя наше буде тоскне і марне
R: 1 / I:

А ти лінився сьогодні?

Щось корисного сьогодні на-лінився?
R: 9 / I:
Sup кропивач !
А вам подобається жарти та пости Гомонігра
Жорсткого порно ?