[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1777284621.862722-.png ( 6.41 KB , 588x168 )

⋮⋮⋮   No. 408954 [Reply]

Latynkoyobstwo u tsiomu tredi ta na ciy imageboardi!
Startuemo tut i perewedemo kropyvu na latynku!
5 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 411592


⋮⋮⋮   No. 411593

>>409193
Csho?

⋮⋮⋮   No. 411673

Traxesso!

⋮⋮⋮   No. 411688

File: 1779353928.371783-.jpg ( 125.96 KB , 1080x706 )


⋮⋮⋮   No. 413135

>>411688
Mołodec'!
A teper bigom w bus!


File: 1779814906.433271-.webp ( 67.95 KB , 1080x1057 )

File: 1779814906.433271-2.jpg ( 60.79 KB , 640x640 )

⋮⋮⋮   No. 411993 [Reply]

Vsim privit. Davayte zrobimo tier list mist nashoji nazlamnoi. V S tier proponuju odrazu postaviti Uzhorod i Shyolkino.

⋮⋮⋮   No. 411994 OP

File: 1779815074.452875-.jpg ( 206.1 KB , 1749x980 )

File: 1779815074.452875-2.jpg ( 346.43 KB , 1024x1024 )

>найгірший день в Ужгороді

⋮⋮⋮   No. 411996

Хосен

⋮⋮⋮   No. 412032

>>411996
Мосен

⋮⋮⋮   No. 412674

>>411993
Фастів в S тір, очевидно.

⋮⋮⋮   No. 413134

>>411993
Tak tochno?


File: 1781027387.73134-.jpg ( 150.32 KB , 1298x901 )

⋮⋮⋮   No. 413080 [Reply]

Історичних фоток трід
12 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413126


⋮⋮⋮   No. 413127

File: 1781141478.09757-.jpg ( 211.53 KB , 1279x1003 )

File: 1781141478.09757-2.jpg ( 98.68 KB , 480x725 )

File: 1781141478.09757-3.jpg ( 267.4 KB , 1124x843 )

File: 1781141478.09757-4.jpg ( 105.94 KB , 534x610 )

>>413080
Це достатньо історичні фото?

⋮⋮⋮   No. 413128

>>413102
Ні, пане майор, в УРСР ця гидота із загниваючого заходу досі заборонена.

⋮⋮⋮   No. 413129

>>413126
топ-фашисти були євреями (я раніше теж у це не вірив, поки не дослідив сам)

>>413127
завжди так роблю коли можу. Малі двічата — хороші. Старі відьми — лєзбухи і злі кончені чорти безхуї

⋮⋮⋮   No. 413132

>>413126
У нього виходить хайп навіть коли він не дуже й то старається.

>>413127
Автор картини — Anton Filkuka


File: 1615157003.574262-.jpg ( 10.0 KB , 220x203 )

File: 1615157003.574262-2.jpg ( 340.3 KB , 650x495 )

⋮⋮⋮   No. 209860 [Reply]

Анна Данильчук. Заперевальна Луцька філолог, доцент Волинського національного університету. Пише статті в заперевальній газеті "День", і хоче лагідну українізацію. Часто подорожує, дуже любить Ужгород. Насправді дуже мила, приємна, і сексуальна чаночка, ще й недурна, і проукраїнську позицію має. На роль Богині кропивача підходить ідеально
https://youtu.be/ZACi3-ZyMzk
32 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 209972

>>209971
Єдиний копровачер з Луцька, хіба це не очевидно?

⋮⋮⋮   No. 413110

File: 1781108924.528002-.jpg ( 60.85 KB , 640x776 )

>>209860
> На роль Богині кропивача підходить ідеально
Так, підходить, ось тільки це місце трошки зайнято!

⋮⋮⋮   No. 413115

File: 1781114118.367409-.webm ( 3.31 MB , 576x1024 )

>>413110
вона стала такою шльондрою вона завжди була 100% на корпоративах по любому відсмоктувала товстунам

⋮⋮⋮   No. 413116

File: 1781114391.134893-.gif ( 337.6 KB , 354x200 )

>>413115
Якщо танцює біля мужика, це ще не означає, що вона йому відсмокче! Не кажу, що вона свята, але просто це не тягне на доказ!

⋮⋮⋮   No. 413121

>>413116
ТА по її обличчю видно що вона вся мокра, хтива шльондра


File: 1780285955.498892-.jpg ( 68.6 KB , 604x413 )

⋮⋮⋮   No. 412564 [Reply]

..опінії??
8 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413090

>>413086
So you'll die for him!

⋮⋮⋮   No. 413094

>>413090
And be reborn for him?

⋮⋮⋮   No. 413099

>>413094
No, reborn to continue your lifeway.

⋮⋮⋮   No. 413105

>>413099
And then he die for him?

⋮⋮⋮   No. 413113

>>413105
It's possible, because history can repeat itself.


File: 1704287667.793151-.jpg ( 205.78 KB , 796x1280 )

⋮⋮⋮   No. 325717 [Reply]

Мій вредний кошак, якого я люблю й ненавиджу одночасно, кинув сьогодні ялинку. Декілька іграшок розбились. Хоч це були й совкові іграшки, але це була сімейна реліквія. Пам'ять про дідуся який їх купував. Він помер, коли матері 4 роки було. Особливо шкода верхівку, яка не була звичайною совковою звєздою, а складалася з трьох кульок різного діаметру і наконечника. На середній кульці було написано українською "З Новим Роком!", що дивно трохи для совка. Трохи прикро з цього приводу. Я казав матері, давай купимо нові іграшки, а ці викидати не будемо, залишимо їх. Можливо тепер дослухається до мої поради. Але все одно трохи прикро.
4 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413010

Кожн хлопець у житті:
- позбити нєвіляшку і зробити з неї капалку
- розбити пляшку і зробити розочку
- збити целку дівчині коханій й потрахать
- зробити з лампочки колбу .... й розбити (в пізду нареоманію)
- розбити комусь ніс (ну або тобі розібють)
- розбити градуснік (не треба)
- розбити дзеркало або оту ялинкову іграшку (китайські не бьються і вони - лайно не справжнє)

⋮⋮⋮   No. 413075

вирішив що ні

⋮⋮⋮   No. 413076

>>413075
Хто вирішив? Кіт?

⋮⋮⋮   No. 413077

>>413076
так

⋮⋮⋮   No. 413079

File: 1781026926.582323-.webp ( 69.45 KB , 546x1000 )

>>413075
вирушив, що Ніл


File: 1655271260.207991-.jpg ( 7.51 KB , 293x172 )

⋮⋮⋮   No. 256926 [Reply]

Слава Україні.
9 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 256991

>>256989
>з гімном на вустах
Геть як ми!

⋮⋮⋮   No. 256995

File: 1655322076.078427-.jpg ( 174.61 KB , 1280x800 )

>>256991
БЛЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ )))))))))))

⋮⋮⋮   No. 257091

>>256991
З гівном на вустах живе лохторат Зеленого Янелоха.

⋮⋮⋮   No. 413060

>>256989
Служба трахання пікрілів (СТП): Ну хто б не виїбав Чечу? хіба що гомонігер

⋮⋮⋮   No. 413071

File: 1781019331.878598-.png ( 295.94 KB , 442x383 )



File: 1780899515.11427-.jpg ( 7.85 KB , 215x234 )

⋮⋮⋮   No. 413011 [Reply]

вроді сайт стоїть, але наповнення крайнє дивує, та і власне - адмін схоже теж підзабив, то чи варто глумитися над трупом біляПОПУЛЯРНОЇ ідеї, стати не такими як вони в пошуках своєї індентичності

//для менш інтелектуальних чи псевдоінтелектуальних анонімчиків - сайт помер?//

бо бля..., бо бля, яб то і не проти палкой потикать і не токо палкою, але чи хто похрюкає у відповідь?

є бажання розігнати пару тем, але ще роки 2 назад траплялось відео про подібні борди, вже де тоді підіймалась тема про тухлість становища, то як зараз тут справи?
10 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413056 OP

боюсь стверджувати, але той тіп, котрий агрится на москалів(справедливо):

або редактор телемарафону
бо сюжети котрі він видає, з невеликими правками, спокійно можно крутити по телевізору

або один із них
образів відгуку свідомості адміна, котра живе тут, не відпускає його цей сайт, занадто багато часу було втрачено, і рахуй, він тепер частина цього корабля, сутність, котра продовжує продукувати контент, навіть без автора, але його ідентичність завжди з нами, одна з них, ось вона...

або він просто довбойоб
що по факту, те саме що і редактор телемарафону

⋮⋮⋮   No. 413057 OP

>>413054
написано з підйобом, вирвано з контексту, так у мене в голові

⋮⋮⋮   No. 413058

>>413056
ти контужений чи шо?

⋮⋮⋮   No. 413063

File: 1781010556.686401-.gif ( 650.18 KB , 200x200 )

>>413011
А які ж ще бірди ідеально підходять для різного роду аноноекспериментів, якщо не напівмертві?

⋮⋮⋮   No. 413064 OP

>>413063
можно по шизоїдному в "збереженому" в телеграмі спілкуватися з собою чи в нотатках, порою ефект той же, як і на мало активних бірдах

бат питання все таки хоч в якійся соціальній активності, думка за думкою чота може і випливе в чото цікаве, або просто закінчиться черговою шизою, деякий уроборос

а ну ще й, це ретроукрпростір, вайбікі половить, говна поїсти


File: 1541855351.327939-.jpg ( 163.07 KB , 1369x949 )

⋮⋮⋮   No. 82339 [Reply]

Сам я з Рівного. Тому, це питання до Кієвлян. Цієї штуки вже нема, її знесли? Вона ще була в фільмі "За двома зайцями".
15 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 82506

File: 1542123350.002792-.jpg ( 79.92 KB , 610x742 )

>>82501
Ти заради анона пішов перевірив? Моє ти козенятко, цьом тебе.

⋮⋮⋮   No. 82516

File: 1542140444.068728-.jpg ( 5.09 MB , 3120x4160 )

File: 1542140444.068728-2.jpg ( 5.48 MB , 4160x3120 )

File: 1542140444.068728-3.jpg ( 4.66 MB , 4160x3120 )

А ще надвечір я став там свідком цікавої події. Проходячи по алеї, помітив чоловіка в спецодязі, який очевидно готувався лізти на дерево — високу акацію (або робінію, якщо бути науково достовірними). Спочатку подумав, що зеленбудівці обрізатимуть лишнє гілля. Але коли підійшов ближче, побачив надпис Команда порятунку тварин (навіть не знав, що така існує). Як виявилось, ціль місії — порятунок ворони, яка висіла в гілках майже на самому верху дерева. На жаль, півгодини часу пішли марно, при ближчому огляді виявилось, що пташка вже заклякла і скоріше всього провисіла там вже більше доби дохлою.
Додаю фото. Якість звісно така собі, але оцінити висоту можна.

⋮⋮⋮   No. 82517

>>82516
Так існує, але то просто хлопці які вирішили цим займатись, їм за то не платять, то не держустановах, просто взяли і почали тим займатись.
Я навіть був знайомим з декількома з них, але так, на рівні привіт- бувай Тай й те було років п'ять тому

⋮⋮⋮   No. 82525

>>82517
Що то не державна чи комунальна структура, зрозуміло. А от щодо оплачуваності, мені здалось інше. Надто все організовано, своя телефонна лінія з оператором, амуніція. Може, якісь благодійники взяли їх під крило.

⋮⋮⋮   No. 413061

>>82499
Тобі блять геолокацію скинути чи шо? Може ще за ручку провести?


File: 1576409206.934273-.png ( 16.24 KB , 899x450 )

⋮⋮⋮   No. 131556 [Reply]

Що думаєте про русинську мову?
None
55 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 142561

>>142560
> майжек щи
Переклади.

> за традиційні християнські цінності топиш

Лільнув зі стереотипного долбойоба, який бачить світ чорно-білим.

Я агностик і ліберал. Але не SJW, ясна річ.

> Ну і сі шовіністичні маня-фантазії про "недонароди".

Я сказав цивілізаційно недорозвинені. Мені однаково на монобрів і акцент, але якщо це відсталі гамадрили з середньовічних аулів, то вони приїжджатимуть і організовуватимуть тут етнічні банди замість заробляти чесною працею. І твою культурність та ліберальність сприйматимуть як слабкість через яку тебе треба опустити.

⋮⋮⋮   No. 142562

>>142561
> якщо це відсталі гамадрили з середньовічних аулів, то вони приїжджатимуть і організовуватимуть тут етнічні банди замість заробляти чесною працею.
Не тому що вони "расово відсталі", а тому що це базова поведінка приматів. Якщо її не обгорнути культурою, ліберальним культурним вихованням, то вона такою і залишиться як у приматів.

⋮⋮⋮   No. 142567

>>142561
>>142562

Відкрий очі, "відсталих гамадрилів" вистачає і серед українців.
Лол, а в нас, блять, всі чесною працею заробляють і ніхто нікого не найобує. Ще раз кажу, це твої фантазії і шовінстичні стереотипи.

>Не тому що вони "расово відсталі", а тому що це базова поведінка приматів. Якщо її не обгорнути культурою, ліберальним культурним вихованням, то вона такою і залишиться як у приматів.

Тут з тобою згоден, але більшість наших людей це ті самі примати. З власного досвіду - знаю сім'ю Азербайджанців, більшість їхніх личинок стали звичайними гопарями і ділками. Але думаєш через своє походження? Та ні, вони стусувались з моїми однокласниками-довбойобами, які їх навчили "правильно" жити. Є інший приклад. Знаю багато вірмен, які заробляють чесною справою, нікого не найобують. Тому потрібно визнати, що проблема не в тому, що приїжджі гамадрили привозять свої правила життя з собою, а в тому - що ці правила вже тут встановлені. І тебе так само може наїбати щирий українець.

⋮⋮⋮   No. 413032

>>131567
Тобі або в бошку насрали або в кишеню монет накидали. Одне з двох!

⋮⋮⋮   No. 413036

File: 1780938268.948578-.jpg ( 330.61 KB , 878x1280 )

>>131567
по собі судиш чмоня їбана?


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]