>>142561>>142562Відкрий очі, "відсталих гамадрилів" вистачає і серед українців.
Лол, а в нас, блять, всі чесною працею заробляють і ніхто нікого не найобує. Ще раз кажу, це твої фантазії і шовінстичні стереотипи.
>Не тому що вони "расово відсталі", а тому що це базова поведінка приматів. Якщо її не обгорнути культурою, ліберальним культурним вихованням, то вона такою і залишиться як у приматів.Тут з тобою згоден, але більшість наших людей це ті самі примати. З власного досвіду - знаю сім'ю Азербайджанців, більшість їхніх личинок стали звичайними гопарями і ділками. Але думаєш через своє походження? Та ні, вони стусувались з моїми однокласниками-довбойобами, які їх навчили "правильно" жити. Є інший приклад. Знаю багато вірмен, які заробляють чесною справою, нікого не найобують. Тому потрібно визнати, що проблема не в тому, що приїжджі гамадрили привозять свої правила життя з собою, а в тому - що ці правила вже тут встановлені. І тебе так само може наїбати щирий українець.