[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1781989282.830254-.png ( 241.78 KB , 499x375 )

⋮⋮⋮   No. 413762 [Reply]

Останнім часом цікавлюсь християнством, іудаїзмом та гностицизмом. Що саме вас цікавить в релігіях? Естетика, філософія та традиція, а може просто цікаво, як люди в це вірять?
24 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413857

У Одесі бабця на чорницю схожа на мене витріщилася та пальцем показала — у мене цілий день тоді психотравма була. Напевно якийсь одеський зглаз

⋮⋮⋮   No. 413859

>>413857
Злі бабці кастують сильний зглаз, це давно відомо. Треба дулю в кармані скрутити вчасно коли вона кастує своє заклинання.

⋮⋮⋮   No. 413860

>>413802
Коли сняться регулярно давно померлі родичі або друзі треба проводити ритуал поминання в церквах

⋮⋮⋮   No. 413875 OP

>>413856
Вимкни автозаміну на телефоні або пиши з компа.

⋮⋮⋮   No. 413876

>>413875
проблема магазинного сала у тому шо воно не з домашніх свиней свиня з свиноферми нещаслива їй ніхто не читає останню сторінку сільських вістей не чухає за вухом у неї нема можливості поколотитися з куркою яка влетіла в жолоб хазяїн не вмішає їй вкусної обмішки в гичку свиня тужить і через те сало не добре


File: 1782078723.834154-.jpg ( 200.37 KB , 789x990 )

⋮⋮⋮   No. 413841 [Reply]

Мабуть, усі чули про популярний вислів «Чому не державною?», який лунає з багатьох вуст «вкраїнчиків», які вважають, що мова є першопричиною війни. Це твердження є в корені неправильним. Мова — це лише комунікаційний інструмент; його ніколи не буде достатньо для асиміляції народу. Але, на жаль, погані люди хочуть зробити з нього політичний інструмент тиску та виправдання агресії. Ірландці та шотландці спілкуються англійською, але це не заважає їм мати власну ідентичність, відмінну від англійців; швейцарці розмовляють чотирма мовами, але це не заважає їм мати швейцарську націю. Якщо ефіопець говорить китайською, це не робить його китайцем.

⋮⋮⋮   No. 413842

>>413841
> Ірландці та шотландці спілкуються англійською, але це не заважає їм мати власну ідентичність, відмінну від англійців
Ну ти або запроданець, або засланий козачок. Звісно, ірландці, в яких шматок території відтяпали, змушені маневрувати, створювати ілюзію, що брітіш екпансія і так непогано просувається, щоб бритоси навіть не думали розширювати кордони. Такої ти долі хочеш Україні? Віддати шмат землі і шпрехати мовою агресора, щоб він не захотів забирати ще?

> швейцарці розмовляють чотирма мовами, але це не заважає їм мати швейцарську націю
Вони бляха нейтральні, а ще горами прикриті. Україна ВЖЕ не нейтральна, бо була у сфері московитського впливу більше 200 років! І не лише впливу, а і частиною спочатку недоімперії, а потім недосоюзу. І тут не лише свинособаки не захочуть давати Україні нейтральний статус, а і Європа, мабуть, теж, бо стільки бабла вклали, хіба що цей нейтралітет буде лише на папері.

> Якщо ефіопець говорить китайською
Та похуй, хто ти етнічно, якою мовою ти пиздиш, на тих по суті ти і працюєш.

⋮⋮⋮   No. 413846

>>413841
не, ну постити таке в 2026-му році це крінжатина - усі хто мав час і трохи терпіння - уже обрав собі сторону за яку воює або форсить в інтернеті - нових рекрутів ти тут вже не знайдеш.

⋮⋮⋮   No. 413854

>>413841
Я сподіваюсь, що вчені знайдуть колись спосіб стирати з мозку мови. Хотів би москальську забути, ніби ніколи і не знав її.

⋮⋮⋮   No. 413865

>>413842
Придивися уважніше до цього висеру псевдоінтелекту. Не вказуй їм на помилки, нехай самі шукають.


File: 1601240931.021552-.jpg ( 569.22 KB , 1000x635 )

⋮⋮⋮   No. 189468 [Reply]

Був теплий вересневий вечір. Я налив собі склянку вина і сів на подвір'ї. Здійснилася хтонічна українська мрія: хата в селі зі ставком і кілька квартир у Києві. Я насолоджувався моментом істинного щастя. Аж раптом почувся дивний звук із курника. Невже залізла лисиця? Я полишив роздуми і вино та побіг, аби нагнати звіра. Відчинивши двері я побачив Курку. Він проказав: «Вступай у Міцурукі».

⋮⋮⋮   No. 189475

File: 1601246293.582928-.gif ( 112.03 KB , 662x539 )


⋮⋮⋮   No. 413781

>>189468
> Він проказав: «Вступай у Міцурукі»
Якась секта?

⋮⋮⋮   No. 413791



File: 1781479776.39941-.png ( 136.13 KB , 322x204 )

⋮⋮⋮   No. 413348 [Reply]

А ви їли фарби у дитинстві?
45 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413773

>>413348
найкраща нейро-слоп українська музика - це Червоноградський шансон https://youtu.be/0ONrXZDFVDA

⋮⋮⋮   No. 413775

>>413714
та якось похуй, у європі однаково чоловіків історично менше, тож нехай.

⋮⋮⋮   No. 413776

>>413771
хтось носом в купу лайна вмокнув, що з носом?

⋮⋮⋮   No. 413778

>>413776
Ти не шариш зараз так модно

⋮⋮⋮   No. 413790

>>413772
your body?


File: 1667641689.85436-.jpg ( 77.03 KB , 1134x1136 )

⋮⋮⋮   No. 273082 [Reply]

Шановні, хто мені може пояснити чого в вас тут така ватна помийка?

Одним за одним пишуть безоси які сосуть у русні.

Бажають Україні капітуляції, хочуть будувати комунізм, бажають своїм співгромадянам щоб русня їх грабувала в гвалтувала, скидають якісь ватні відоси.

І шось я не бачу щоб ці пости видаляти, когось банили, тощо.

Навіть рідко який безос знайде щоб таку тварину нахуй послати.
Натомість всї обговорюють дрочку чі то аніме.

Я тут недавно, тому не розумію, це звичайне явище? Воно ж блять прямо порушує правила борди, але всім пахую?

Тік і прийшов сюди поспілкуватись тому що подумав що тут публіка не як на двачі, а нормальні дорослі люди.

Чи я помиляюсь і треба валити звідси щоб собі настрій не паскудити ще більше?

П.С. Омред - норм поц.
Знайшов твій трек "ракети, кривий ріг", охуєнно.
152 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413740

>>273479
>>273482

два пива тобі анон
просто так, за адекватність
живи бро, життя коротке

⋮⋮⋮   No. 413741

>>273561
так я і кажу це укрокацапи. їм ворогів по сусідству мало вони люблять ще полювання на відьом влаштовувати бо не бачать свою шизу зі сторони і наскільки вони на кацапів схожі. авось ще євромарафон замість подкастів слухають

⋮⋮⋮   No. 413752

File: 1781960097.248366-.gif ( 230.16 KB , 220x164 )

>>413740
песимісти:
> життя коротке
оптимісти:
> життя караоке

⋮⋮⋮   No. 413757


⋮⋮⋮   No. 413760

>>413757
Цілу хвилину одні піки слухати, ну шо за пиздець? Ото ютуб таким гіперчутливим став? Хуйня...


File: 1781790794.107654-.png ( 539.15 KB , 720x956 )

⋮⋮⋮   No. 413655 [Reply]

А я підтримую багатонаціональне багатство нашої країни.
19 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413708

>>413707
Поганий курс валюти - це не статичний показник. Це можна виправити, але точно не хуїсосингом.

⋮⋮⋮   No. 413710

>>413708
Долар в Зімбабве теж не з ніхуя впав до таких показників. Популіст-дегенерат Мугабе вирішив пороздавати "тисячу зеленського" щоб апнути рейтинги, а економіка зробила
>пук

⋮⋮⋮   No. 413711

>>413710
Це хуйово!

⋮⋮⋮   No. 413713

>>413683
Ніякої потенційності. А навіть якщо й виявиться що агент, росіяни настільки тупі, що ладні вбивати своїх.
> зрадники
Це кого ти зрадниками назвав? Що, хочеш щоб всі патріоти пішли й відразу загинули, а тут лишилися безвольні хробаки, що браму ворогу ладні відкрити? Дзуськи!

⋮⋮⋮   No. 413755

>>413704
Можна і так зробити.


File: 1551811011.740133-.jpg ( 26.72 KB , 585x334 )

⋮⋮⋮   No. 94118 [Reply]

Безоси, онлайн на кропиві ганебний. Вже остогидло спілкуватися з істеричкою, літвіновим та адміном. Як збільшити онлайн? Я не кажу сосачерів запрошувати, а знаходити україномовних людей і залучати до сайту. Ну дуже просто нудне стає вже
92 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 94393

>>94118
Індивідуалізм протиставляє себе самій ідеї борд - анонімному спілкуванню. Залучати в учан якісний дитячий будинок культури із залом на південний захід від Мадрида у меншій мірі залежить тільки від тб.

Такі справи. Сьорбай має гівно.

⋮⋮⋮   No. 94395

>>94118
Я думаю, що потрібно купити рекламу в тг. Адмін сам має про це подумати, або зробити донат на рекламу.

⋮⋮⋮   No. 94407

File: 1551849201.558574-.jpg ( 172.09 KB , 712x511 )

>>94375
робиш отак

⋮⋮⋮   No. 413743

>>94120
Риби теж кропивують чи шо?

⋮⋮⋮   No. 413744

>>94155
Тепер ви знаєте, де її можна зустріти)


File: 1531098766.590622-.jpg ( 34.67 KB , 636x421 )

File: 1531098766.590622-2.jpg ( 56.68 KB , 600x450 )

⋮⋮⋮   No. 72317 [Reply]

А що з "класики" (не в нормальному розумінні) слухає анон? Діліться невмирущою годнотою в цій нитці. Всі хто прийде з рєпом або хіп-хапом скуштують хуя ІРЛ.
40 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 73000

File: 1532119704.577055-.png ( 504.29 KB , 452x576 )

Достатньо класика?!

https://youtu.be/RS5boLWIVPM

⋮⋮⋮   No. 73031


⋮⋮⋮   No. 73276


⋮⋮⋮   No. 73562


⋮⋮⋮   No. 413742

>>72325
Коротко, чому війна.


File: 1781209414.501868-.png ( 13.93 KB , 760x329 )

⋮⋮⋮   No. 413175 [Reply]

Накидайте своїх рим. Будь-яких. Головне - щоб римувалося.
12 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413630

>>413591
Каву з кексом, потім секс. Можна і навпаки в принципі.

⋮⋮⋮   No. 413635 OP

>>413605
чат-джєпєті.

⋮⋮⋮   No. 413637

а-я-яй!

⋮⋮⋮   No. 413651 OP

>>413630
А можна і все разом.

⋮⋮⋮   No. 413736

>>413175
Думками з вами, ну ніяк без вас
І кожен раз мов перший раз
Де кілька тисяч накрутили, набігали
Та врешті вчергове жиробляді смоктанули


File: 1704019749.245054-.png ( 187.39 KB , 720x720 )

⋮⋮⋮   No. 325444 [Reply]

Якщо в новому році нічого не зміниться - я всмикнусь. Я сказав.
5 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413685

>>325470
Потоп буде на болотах від сліз орків і орчих, бо їхня недокраїна назавжди розпадеться!

⋮⋮⋮   No. 413695

>>413685
ну поки вони розпадуться вони два рази встигнуть нас перерізати

⋮⋮⋮   No. 413702

>>413695
Ні, в тебе занадто песимістичне мислення, ти тягнеш усіх нас назад! ГОДІ ВЖЕ ТАК МИСЛИТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!


ПОЧУВ?

⋮⋮⋮   No. 413709

>>413702
та якось втрачати нема чого... якби два шляхи тут залишилося - або в армію або куди очі дивляться.

⋮⋮⋮   No. 413712

>>413709
> куди очі через Тису дивляться


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]