[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1746525503.165891-.jpeg ( 13.31 KB , 305x446 )

⋮⋮⋮   No. 377814 [Reply]

Той хто порушить Закон, то той сяде у м'язницю і змушений буде качати м'язи пожиттєво! М'язниця — це така установа, де живе ♂full master♂ або по іншому - ♂boss of the gym♂.
32 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 380241

>>377814
І цей ♂boss of the gym♂ продає свої послуги ♂for three hundred bucks♂

⋮⋮⋮   No. 380242

>>379980
Так що, насолоджуємося життям

⋮⋮⋮   No. 380953

File: 1748940240.722076-.jpg ( 88.23 KB , 1280x720 )

>>377814
А отже потрібно оголосити вирок тому хто порушив закон — у м'язницю!

⋮⋮⋮   No. 413549

>>380953
> А отже потрібно оголосити вирок тому хто порушив закон — у м'язницю!
Саме так, безосе!

⋮⋮⋮   No. 413577

>>377814
Чьоткий Трід!


File: 1781553569.492053-.webp ( 120.51 KB , 2048x2650 )

⋮⋮⋮   No. 413410 [Reply]

Слухайте сюди, лицемірні хуї з Київстар і Водафон!
Ви, суки в своїх салонах активно впарюєте китайські смартфони, берете з них маржу, кричите "якісний зв'язок 4G, найкраща мережа" а потім коли людина приходить додому VoLTE нахуй не працює.
Телефон підтримує VoLTE технічно, SIM 4G, мережа ловить а дзвінки падають на 3G/2G, якість голосу як з 2007 року, або взагалі не реєструється. Бо ваші "сертифіковані списки" це вузький вибірок популярних моделей Samsung/Apple/Xiaomi 2022+ , а на решту китайського мотлоху, який ви самі продаєте, профілі IMS/VoLTE просто не завантажені.
Чому так відбувається? Бо сертифікація VoLTE — це гемор для оператора і виробника. Треба тестувати, підписувати угоди, шукати firmware, оновлювати бази. На дешеві китайські ноунейми/глобалки з Ali чи сірих поставок їм пох, бо об'єм продажів у салонах великий, а підтримки нуль. Ви ж знаєте, що людина купить телефон у вас за акцією, а потім буде мучитися і думати, що "то телефон гівно", а не ви жадібні лицеміри.

Так ось що ви думаєте кропивʼята? Де курва справедливість ?
2 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413414

Тут хтось підмінював MBN-файли ?

⋮⋮⋮   No. 413415

Ці підараси до кінця року відключать 3ґ а коли прийде час то й 2ґ то тоді я тільки зможу юзати інтернет на 4ґ але звонити не зможу пізда якась

⋮⋮⋮   No. 413420

>>413415
ніхто тобі 2g не відключить, це якраз через війну не роблять. а 3g сміття. в не дилерських магазинах водафону усі смартфони завезені офіційно, в дилерських - залежить від дилера. у київстарі усі магазини дилери, у лайфсел - не певна. у кожного є перелік смартфонів, які підтримують цю функцію. крім того пишуть що смартфон має бути офіційним. усі смартфони з переліку мають VoLTE, тобто питання до конкретного магазину, виробника і його конкретної обнови.

⋮⋮⋮   No. 413423

File: 1781593195.164027-.jpg ( 55.73 KB , 736x713 )

>>413420
Дівчата теж пердять.

⋮⋮⋮   No. 413570

File: 1781640896.664838-.png ( 130.71 KB , 1080x2408 )

Ну хз я купував doogee s118 гівно/не гівно це таке, але в офіційному магазині київтар ну й volte не працює бо оператор блокує IMS вони там охуїли вони ж там продають його й не вносять до білого списку як це курва на зливається ? До-речі чув що просто можна в ставити в смарт який в білому списку й пару раз дзвонити й тоді назад сімку й буде працювати але я ще не пробував


File: 1683133764.74554-.jpeg ( 60.86 KB , 1200x630 )

⋮⋮⋮   No. 292651 [Reply]

Соціоповії смоктанули! Ви усі мої заручники і перед тим як вас випустити подивіться фільм "Сербський фільм", "Бивень", "Людська Багатоніжка" 2009-го року, Trash Humpers "Трахальщики сміттєвих баків", "Пекло Канібалів" і інші фільми схожого жанру. І можливо тоді тоді я вас відпущу. Якщо хтось буде сіпатися, невдоволений буде підірву тут все до бісової матері!
28 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 292856

File: 1683297638.535127-.gif ( 2.39 KB , 150x100 )


⋮⋮⋮   No. 388684

Ось так! Правильно!

⋮⋮⋮   No. 388694

>>292651
жиробляді смоктанули, отже смоктанув і ти. привіт з майбутнього.

⋮⋮⋮   No. 388695

>>388694
Ти також смоктанув! Чому не у Тисі? Тиса сама себе не перепливе!

⋮⋮⋮   No. 413569

File: 1781637394.024749-.png ( 156.22 KB , 267x403 )

File: 1781637394.024749-2.png ( 184.69 KB , 330x455 )

File: 1781637394.024749-3.png ( 197.58 KB , 377x542 )

File: 1781637394.024749-4.png ( 126.34 KB , 335x564 )

не прям мега треш як сербський фільм . але теж можеш глянути


File: 1742039485.824637-.webp ( 31.85 KB , 512x757 )

File: 1742039485.824637-2.webp ( 7.25 KB , 400x225 )

File: 1742039485.824637-3.jpg ( 43.99 KB , 607x461 )

File: 1742039485.824637-4.jpg ( 209.01 KB , 1216x832 )

⋮⋮⋮   No. 371246 [Reply]

Я - Антисистема. AI generated - дивитись всім! Республіка Рандомістан стартує УЦТ! Я все сказав!
22 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 388683

Змогли перемогти Хєматозніка!

⋮⋮⋮   No. 413560

>>371246
Нейромережі це файно!

⋮⋮⋮   No. 413565

>>388683
Тепер орків!

⋮⋮⋮   No. 413566

>>413565
Якась духота на кропивача постійно.

⋮⋮⋮   No. 413568

>>413566
Ну відкрий вікна, провітри.


File: 1540838035.739652-.gif ( 613.99 KB , 500x700 )

⋮⋮⋮   No. 81534 [Reply]

холуї тут в усіх якась освіта є чи є такі що тіки дев'ять класів закінчили ?

⋮⋮⋮   No. 81535

ну явно той пан якому 30 років навіть дев'яти класів не закінчив
https://www.kropyva.ch/b/res/81496.html

⋮⋮⋮   No. 84100

>>81534
9 класів,баклан,ВНЗ,завод,жебрацтво,одинацтво,старість могила! Далі можу не продовжувати...

⋮⋮⋮   No. 413561

>>81534
я їбашу по енергетиці, і в цьому нул приколів

⋮⋮⋮   No. 413564

>>81534
11 класів.


File: 1675896260.21008-.jpg ( 32.81 KB , 400x263 )

File: 1675896260.21008-2.jpg ( 11.24 KB , 256x256 )

⋮⋮⋮   No. 283477 [Reply]

Привіт Кропивач! Я хочу продатися більшості і хочу нарешті вже в свої 27 років і 9 місяців виїбати тьолку, накуритися Бонд, Честерфілд і травички, випити одну пляшку Green Day та купити у циган "солі і мікси" і вживати щоб бути врешті решт як усі нормальні люди. А ще я хочу слухати російські сучасні реп пісні російських лібералів, тобто хороших росіян і поїхати в Бахмут воювати. А ще я хочу щоб у мене син пив, курив і вживав Трамадол у Нічному Клубі, я хочу щоб мені тріпала нерви моя дружина і щоб дочка захворіла на шизу і діабет. А ще я хочу відсидіти у в'язниці за крадіжку хліба на 8 років і стати "мужиком" на Зоні щоб сильно високо не залупатися. А ще я терпимий до мусульман і вірю в чіткого християнського Бога. Що можуть порадити місцеві безосібні? Які підводні камені?
114 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 408868

>>283516
Ось!

⋮⋮⋮   No. 408901

>>378553
Крінж, але мені подобається хід твоїх думок. Краще тоді створити роботів-пікаперів, завантажити в них українську сперму і якось відправати в оркостан.

Українська ДНК точно їх ослабить. Без образ, просто подивіться, де Фрвнція, Іспанія, Німеччина, а де Україна, яка просрала весь свій потенціал

⋮⋮⋮   No. 408902

File: 1777224282.813756-.gif ( 3.0 MB , 777x437 )

>>380978
> Сидиш біля під'їзда на лаві

⋮⋮⋮   No. 408908

>>283477
Раб антисистемник як ти там. Казали що ти — вмер.

⋮⋮⋮   No. 413559

>>283516
Знайшов. І буду шукати.


File: 1706207435.729972-.jpg ( 168.36 KB , 283x424 )

⋮⋮⋮   No. 328251 [Reply]

Усе погано! З роботи звільняють або влітку або весною, бронь від армії після звільнення скасовують! Не хочу служити в армії і в ЗСУ. Дівчину заводити не буду і тим паче дитину заводити не буду! Я вірю в Бога Говінду, який скине на усіх благодатну ядерну бімбу! Бімби! Я краще прутнєдівку заведу і буду її кохати у брудному ліжку з клопами, жуками і пацюками. Повірте мені, я не шиз, я добрий хлопець і хочу усім лише добра! Я Антисистема і всіх перетворю у покруч! Наша влада змушує усе населення нашої країни курити Бонд та Честерфілд і вживати Рево разом з кратомом і фентанілом. Ріііііііі! Я усіх вас беззубо покусаю!
3 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 328259

Будешь оператором маслоцеху.

⋮⋮⋮   No. 328260

>>328257
Ну срака вона така, все ближче і ближче, скільки не іронізуй.

Пика в гармату, хай їй грець.

⋮⋮⋮   No. 328277

File: 1706252397.738387-.png ( 387.08 KB , 512x512 )

>>328251
Оточення дивиться ТікСтрум, коли вже у самого пика в гармату! Мамко, коли приготуєш їсти беззубому бімжу-антисистемнику? Коли зубів немає, десна твердішають і можна пережовувати страви без зубів. Або зубні протези вставляти.

⋮⋮⋮   No. 328329 OP

File: 1706299479.372365-.png ( 41.41 KB , 151x149 )

Наталія Марс наприклад. Робить добро людям на Землі - вона прутнєдівчина! А дівчата з піхвами тільки зло роблять! Якщо ти Антисистемний Антисистемник Антисистемності, то люби тільки прутнєдівчат. Я ідентифікую себе як Святий Світлий Дух.

⋮⋮⋮   No. 405980

>>328251
Сам директор наказ дає 25 квітня 2026.


File: 1674327174.618184-.png ( 1.1 MB , 960x960 )

⋮⋮⋮   No. 281663 [Reply]

Чуєте цей запах? Це бімж-антисистемник усрався. А потім підтер сраку руками і обтер їх об інші нитки. Ну все, нехай тепер прибирає своє гімно.
4 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 281670

>>281669
Бомжу 28 і вже скоро 30 буде через кілька рочків. Життя нікого не жаліє навіть позашлюбних дітей знаменитостей. Це треба було у 1994-му році прилетіти в Україну і переспати з старим збочинцем та ще й під наркотою.

⋮⋮⋮   No. 281671

>>281670
Це у кого з наших у 1990-х на кістки прутень встав?

⋮⋮⋮   No. 281672

File: 1674328827.788848-.jpg ( 6.19 KB , 232x217 )

>>281663
Убивав людей ще при Ющенку десь у 2006-му мабуть або в 2003-му вже починав з одного чувачка який на мене залупався. А також я грабував людей які залупалися на мене. Дійшов пішки аж до Закарпаття з Дніпра. Убив 6 людей. За мною тоді ще поїхала міліція і не знайшла поки я їв крекери, шматочок курятини і пив сік та заїдав помідорами з огірочками. Убивав бомжів щоб не конкурувати за місцем на збирання сміття у смітнику. У 2014-му році про мене тимчасово забули аж до 2017-го року і я жив у підземеллі Закарпаття. Аж потім згадали про "Дніпровського Різника" аж у 2017-му році, а перед цим у 2015-му та у 2016-му році згадували трошечки, але потім забували щоб годуватися якоюсь там зрадою та ганьбою на каналі Г+Г. І згадували але не зловили аж до початку 2020-го року, коли почалася "Епоха Коронавірусу" і всі знову забули про мене. А тоді я дрочкав пісюн на Закарпатській землі. У 2021-му році почали згадувати а потім у березні 2022-го року знову забули і я сидів у печері біля кордону з Угорщиною. Зараз сиджу їм чіпси і запиваю кока-колою а мене і досі не згадують. Я там у печері закарпаття знову дрочу пісюн. А після війни буде Нова Епоха. Треба буде мадярів і русинів розчленовувати на шматки і забирати в них речі. Війна війною, але кілька підкацаплених я замочив ще у тому самому 2007-му році по дорозі у ліс який пиляли злі угорці і ромуни для того щоб забирати собі дерева і купляти в наших людей бурштин. Технологічні супергаджети і комплектуючі для дрочки разом з мережею можна підключити на горі. А їсти треба те що знайшов у жертви яку ти замочив. А зараз то тепер не міліція Астра-Мілітарумів а Поліція-Лоліція. Лолі можна теж пестити у лісі біля гір і біля озера та після дощу щоб пити воду можна було краще. А одежу можна собі топову забирати у мертвих лохів і одягати їхній одяг на себе і ховатися далеко далеко під мостом в горах щоб правоохоронні органи не знайшли. А вони і так пияки і не будуть мене шукати. І ось що можна вільно дрочити на аніме хентай і рідко на яой і хентай з трансгендерами. Автор посту: той самий бомж-антисистемник який усрався і підтер сраку руками.

⋮⋮⋮   No. 386163

File: 1752326664.482744-.gif ( 217.41 KB , 220x166 )

>>281669
> А чому в цього бомжа зелені очі як в Анджеліни Джолі?

⋮⋮⋮   No. 405985

>>281663
Не усрався, а втік до Німеччини. Там кілька днів зайцем безбілетником з дірками в шляхах.


File: 1677856631.021978-.jpg ( 16.62 KB , 200x267 )

⋮⋮⋮   No. 285996 [Reply]

Хто такий бімж-антисистемник?

⋮⋮⋮   No. 285997

File: 1677857154.673475-.jpg ( 73.01 KB , 465x459 )

У мене немає і ніколи не буде дівчини і тим паче не буде дітей, та я і не хочу їбатися заради суспільства, ніколи цього не розумів як можна їбатися для когось. Можливо через деякий час ніколи не буде роботи і дому. В армію ніколи не візьмуть, бо не вийшов зовнішністю і я повинен для армії бути суперменом,а не бомжем-прибиральником. У мене все. В майбутній мирний час якщо буде все добре буду сидіти за компом з іграми і нетиком і поменше контактуватиму з людьми, буду жити сам для себе і сам знайду для себе час. Просто заїбало зайве моралізаторство і повчання від оточення! Не давали свободи і лізли зі своїм моралізаторством у давні часи, тож дайте хоча б хоч у цей раз. Не хочу нікому прислужуватися.

⋮⋮⋮   No. 405983

>>285996
Це вже німець.

⋮⋮⋮   No. 406089

>>405983
Це вже кінець.

⋮⋮⋮   No. 408913

>>406089
Want some sex, cute girl?


File: 1674809956.245171-.jpg ( 28.76 KB , 400x400 )

⋮⋮⋮   No. 282084 [Reply]

90% безосібних це брехуни! Ніяких дівок у вас немає! Це все ваша фантазія або перероблена і перекопійована паста! Ви вигадали цю історію! Тут соціоблядки не сидять. Тут лише Істинні Одинаки сидять! Я оголошую бунт усім так званим соціоблядям на цьому сайті! Або пруф що ви живете з чіками, або припиніть брехати! Хоча в будь-якому випадку я пошлю усіх соціоблядків на російсько-українську війну на фронт — будете там соціоблядувати!
141 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 403799

File: 1770331067.630495-.gif ( 113.82 KB , 300x276 )

>>403792
> Що ти хочеш з якоюсь жінкою/дівченою няшитися/їбатися триматися за ручку
Так, хочу!

> але не можеш
ТА СУКА БЛЯТЬ!!!!!

⋮⋮⋮   No. 403802

>>403797
Ну от за це вибачаю.
Я досі не можу позбутися періодично виникаючого фантомногр запаха використаних затичок з менстрою, цей запах гірший за будь яке лайно, набагато гірший й відразливіший.

⋮⋮⋮   No. 405982

>>282084
Тут у 100% нікого немає. Це бірда.

⋮⋮⋮   No. 409743

>>405982
А це вже істина!

⋮⋮⋮   No. 409862

>>403799
Show me your titties, honey. And I'll show you my shaved cock


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]