[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1607775067.71125-.png ( 239.28 KB , 784x680 )

⋮⋮⋮   No. 196217 [Reply]

Kek

⋮⋮⋮   No. 196218

>>196217
кидай гречкоботу

⋮⋮⋮   No. 196219

>>196217
лілд

⋮⋮⋮   No. 413686

>>196218
Він дає всім гречки? А макарони є?


File: 1643372613.040569-.jpg ( 443.89 KB , 1080x1920 )

⋮⋮⋮   No. 246586 [Reply]

Є якісь апдейти по тому сайту?
2 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413664

>>413662
Де поховали?

⋮⋮⋮   No. 413665

>>413664
Серед степу широкого на вкраїні милій

⋮⋮⋮   No. 413666


⋮⋮⋮   No. 413667

>>246586
Архівна телеграм спільнота файнача https://t.me/s/fajno_in

⋮⋮⋮   No. 413668



File: 1713797477.697471-.jpg ( 67.56 KB , 820x868 )

⋮⋮⋮   No. 337540 [Reply]

Заїбали собаки під вікнами, особливо одна паскуда яку постійно підгодовує сусідка. Часто по ночам доводиться на них кричати з вікна, щоб ті потікали, іноді вигоню їх з двору, якщо ще не ліг.
Пиздити, стріляти, травити чи відловлювати шкода.
Сьогодні думаю спробувати перцовим балончиком обприскати місце біля під'їзду де шляється собака. Ще хочу пітард намутити, такі що кидають об землю, а не підпалюють. Спробував би ще собачий відлякувач купити, але боюсь, що витрачу гроші на вітер, може користувався ним хто?
Що порадять безоси? Як самі боролися з блоховозами?

⋮⋮⋮   No. 337541

File: 1713799182.505219-.webp ( 9.4 KB , 500x375 )


⋮⋮⋮   No. 337543

>>337541
Усі песики потрапляють в рай?

⋮⋮⋮   No. 337548

File: 1713807533.631113-.jpg ( 46.07 KB , 540x360 )


⋮⋮⋮   No. 413653

>>337540
> Заїбали собаки під вікнами
Так вони навпаки охороняють твій сон, маєш бути вдячний!


File: 1674146618.090094-.jpg ( 260.88 KB , 1000x1000 )

⋮⋮⋮   No. 281471 [Reply]

У мене немає і ніколи не буде дівчини і тим паче не буде дітей, та я і не хочу їбатися заради суспільства, ніколи цього не розумів як можна їбатися для когось. Можливо через деякий час ніколи не буде роботи і дому. В армію ніколи не візьмуть, бо не вийшов зовнішністю і я повинен для армії бути суперменом,а не бомжем-прибиральником. У мене все. В майбутній мирний час якщо буде все добре буду сидіти за компом з іграми і нетиком і поменше контактуватиму з людьми, буду жити сам для себе і сам знайду для себе час. Просто заїбало зайве моралізаторство і повчання від оточення! Не давали свободи і лізли зі своїм моралізаторством у давні часи, тож дайте хоча б хоч у цей раз. Не хочу нікому прислужуватися.
107 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413629

File: 1781718544.418614-.jpg ( 5.2 KB , 279x181 )


⋮⋮⋮   No. 413631

>>413624
Білет з Німеччини на літак в латинську америку дуже дорогий, звідки у бімжа на таке гроші. Навіть сомалійці і пакистанці ніколи не пливуть бути біженцями в латинську америку.

⋮⋮⋮   No. 413632

>>413631
До речі зверніть увагу чому в латинській Америці практично немає арабських чи ісламських біженців.

⋮⋮⋮   No. 413634

>>413632
> До речі зверніть увагу чому в латинській Америці практично немає арабських чи ісламських біженців.

Скоро будуть, бо в Японії вже є. Квартали курдів також є.

⋮⋮⋮   No. 413638

>>413634
Скоро увесь світ глобально перемішають.
Кіберпанк, нетрі і кримінал.


File: 1724920966.387774-.jpg ( 60.17 KB , 1024x576 )

⋮⋮⋮   No. 351045 [Reply]

чому все навколо таке гидотне

навіть красиві дівчата які на перший погляд виглялають привабливо і не викликають огиду мають таку огидну поведінкуабо говорять щось таке ж

фу блять
13 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 351101

>>351099
Уточнення: тобто великій кількості людей необов'язково там жити, однак продуктивні можливості, зокрема агропромисловість та енергетика, слід розвивати в цих місцевостях.

⋮⋮⋮   No. 351104

>>351045
Зате сам мабуть такий вже красавчик, що хоч до ранки прикладай.

⋮⋮⋮   No. 351128

>>351104
так і є

⋮⋮⋮   No. 351129

>>351100
можливо, це її діло

⋮⋮⋮   No. 413619

>>351058
ДЕ ЦЕ СЕЛО????? КАЖИИИИИИИ!!!!


File: 1615885695.907062-.png ( 228.52 KB , 720x386 )

⋮⋮⋮   No. 210292 [Reply]

Фільтрував твіч по укр тагу і наткнувся на оце, так смішно і крінжово одночасно, і ніби хочу його затролити для лулзів але не дуже вмію. Тому, кропивачере, поможи зловить лулзів!!!

https://www.twitch.tv/8a7l
7 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 210307

File: 1615899022.226981-.jpg ( 188.2 KB , 600x600 )

>>210306
> ноут за 1700 грн
Цей?

⋮⋮⋮   No. 210308

File: 1615899716.519036-.png ( 1.21 MB , 1024x600 )

>>210307
Ні. В мене таке показує.

⋮⋮⋮   No. 210309

>>210308
Це Сяомі?

⋮⋮⋮   No. 210310

>>210309
Ні, це наші.

⋮⋮⋮   No. 413617

>>210306
> Йдіть до пана Прутня!
Це ти так на правах гея запрошуєш до себе?


File: 1686598903.675058-.png ( 339.42 KB , 1876x1696 )

File: 1686598903.675058-2.png ( 397.44 KB , 1876x1696 )

File: 1686598903.675058-3.png ( 470.57 KB , 1876x1696 )

File: 1686598903.675058-4.png ( 335.36 KB , 1876x1696 )

⋮⋮⋮   No. 297792 [Reply]

Доброго вечора ми з лоліції! Ми шукаємо кіберзлочинців для того щоб їх кіберарештувати. Загін "Особлива Думка" випереджає злочинців наперед. Ми робимо це для вас заради лолу. Лолюю!
187 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413572

File: 1781648429.449002-.gif ( 4.68 MB , 320x426 )

>>380954
Пам'ятаю, як кішка стрибала на стіл, коли я сидів за компом, і сиділа прямо перед монітором, закриваючи собою весь вид. Минули роки. Кішки вже нема, а до мене тільки відносно нещодавно дійшло, що вона цим хотіла сказати, щоб я менше сидів за компом.

Мораль: придивляйтесь до своїх котів і кішечок, може вони намагаються щось вам сказати, дати навіть якусь пораду, але люди зазвичай не чують, а потім шкодують.

⋮⋮⋮   No. 413573

Ну ви там спілкуйтесь з котом, пояснюйте.
Предявляйте лолі лоліції

⋮⋮⋮   No. 413574

File: 1781663801.71376-.png ( 1.57 MB , 1190x790 )

у лоліції мають служити лолі

⋮⋮⋮   No. 413576

>>413574
скинь фул
це для друга чисто в ознайомчих і дослідницьких цілях

⋮⋮⋮   No. 413610

File: 1781702346.048316-.jpg ( 179.29 KB , 1664x2432 )

File: 1781702346.048316-2.jpg ( 152.99 KB , 1480x1100 )

File: 1781702346.048316-3.jpg ( 285.78 KB , 1536x1080 )

File: 1781702346.048316-4.jpg ( 209.71 KB , 1024x1536 )

>>413574
Це тупі меркантильні кобили, по вченому "пипки". Ще й кацапоїди.
А лолі це довершені музи, які хоч трохи освітлюють мерзенне життя та спраглі душі.


File: 1781695630.555985-.jpeg ( 80.31 KB , 899x560 )

⋮⋮⋮   No. 413606 [Reply]

Доброго дня дорогі аноніми інтернету
Зараз проходжу тренінг в компанії helpware на посаду customer support
І трішки офігіваю від кількості інфи
Деяка інфа не понятна , деяку не потрібно
Можливо є ті хто там працював дайте відгук( хотілось би почути тільки погані відгуки, хороших ітак хватає)

І цікаво скільки заплатили за тренінг тим хто там працював

І взагалом інфу

File: 1773141007.539169-.webp ( 47.59 KB , 1000x1000 )

File: 1773141007.539169-2.jpg ( 194.29 KB , 1000x721 )

File: 1773141007.539169-3.jpg ( 2.07 MB , 1697x954 )

⋮⋮⋮   No. 406082 [Reply]

Усе заборонено. КНР має першість у світі. Усім глобально керує Червоний Дракон Китай.
Забороненене порно повністю в усіх країнах світу, зацензуровані ігри, де заборонено зображувати мерців і де заборонені фільми про подорожі у часі та багато інших заборон і цензури. ЄС і НАТО розвалюються повністю. Кацапи повністю завоювали Україну, Молдову, Латвію, Литву, Естонію, приєднали безперешкодно Сербію, Чорногорію, Північну Македонію, Боснію і Герцеговину, Хорватію, Словенію, Болгарію, Угорщину, Словаччину, лужицьких сербів відкололи від Німеччини і приєднали до складу російської імперії третьої формації. білорусь і Україну росіяни об'єднали у одне єдине російське царство ліквідувавши повністю як державність білорусі так і державність України. росія найголовніший вассал Китаю.
Обмін ядерними бомбами між Китаєм+росія та США, Францією, Великою Британією, країнами-сателітами з обох боків. Ядерна війна між Індією і Китаєм+Пакистаном. Усе повністю заборонене. Немає інтернету. Смартфони як жестяні бляшанки. Усіх побивають каменями за натяки на голе тіло. Повсюди Харам як у Афганістані Талібані. Релігійний ультрарадикалізм і ультрафанатизм по всьому світові. Теорії змов. Кацапи назад відвойовують вже пост-ядерну постапокаліптичну Аляску і завойовують повністю сухопутну частину Європи і повністю з лиця Землі стирають Турцію та створюють замість неї російську Візантію. росія тотальний вассал і колонія КНР. Китай це Метрополія, а увесь інший світ це колонії як у ХІХ сторіччі. Комуняцький тоталітарний режим китайського дракону повсюди глобально. Усюди соціальні рейтинги, камери слідкування, Тайвань завойований під крило Червоної Партії КПК. І після програшу США на Тайвані смартфони, комп'ютери і комплектуючі коштують квадрилліон доларів, а ціни на нерухомість зростають до ступені гугл-плекс. Юань завойовує увесь світ, висадка КНР на Місяці і створення китайської колонії. Інтернет під суперцензурою. Даркнет і усі обходи блокувань повністю заборонені. Усіх землян примушують плодити рабів і заборонене усамітнення повністю та викорінене як явище. І що Ядерних Бомб сумарно росії+КНР більше ніж у США, навіть Індія не допоможе США і Європа також. Іслам і Червоний соціалістичний Китай та ультрарадикальне конспірологічне кдбістське християнство. Китайський нацизм і націоналістичний більшовизм китайських есерів-карателів хунвенбінів. Червоні Кхмери приходять до влади назад, бандитизм і картелі яких кришує китайська комуністична мафія. Катування,допити,тортури,страти небагатьох так званих "нелояльних" по усьому світові. Захід як явище повністю заборонений. Зображення людей Харам і повністю під забороною, музика під забороною (за виключенням лояльної до Партії і Ультраконсервативної Релігії). Народ живе у печерах і тоталітарних "мурашниках". Усе сіре. Чорно-біле. Ультратоталітарне диктаторське життя з забороною усього і вся що можливо і неможливо, окрім поклоніння Вождю та Партії і вигаданому створінню на небесах.
6 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 412098

>>412095
Люди вірять у пласку землю, росію, комунізм, базований супермасизм, зонівські тюремні поняття.

Що вчергове підтверджує що Світ котиться на 1000 років назад за ремейком Темної Доби, з пародією на мусульманство, де усе заборонене і харам, як сказав Вождь Хуйло і Вінні Пух та Аятолла. Де повсюди стирчать камери відеоспостереження і розпізнавання обличь, де примусом за допомогою катувань і промивань мізків заборонять добровільне усамітнення і одинацтво та змусять плодити рабів для Нового Високоморального Світу, де заборонений Захід і розвалений. Незгідних у концтабір, а інші копають уран для Диктатора і Тирана.

⋮⋮⋮   No. 412100

Вестернери що вірять у комунізм в ТікТоці та теорії змов, що Земля пласка і в те що на Місяць ніхто не літав, та у змову масонів, рептилоїдів, єврейську змову, антиваксерство. Серед наших теж таких багато.
Саме тому Захід відкотиться за допомогою росії і КНР на 1000 років назад.
Коротка пропаганда подіяла на 99% людства. Скролінг тікток режиму, коли людина вірить що високоморальний супермасизм це база і що рашн культура велика та що Китай це Найперша Держава у всьому Світі.

Світ руйнується і формується тиранічна тоталітарна диктаторська параша, де усі розваги будуть заборонені і буде заборонена музика, зображення людини, візуалізація людського тіла будь-яка і буде лише релігія та спостереження за рабами за допомогою відеокамер. спостереження. Ну і примус усіх рабів до плодячки, де незгодних з цим каратимуть і катуватимуть за допомогою каральної психіатрії.

⋮⋮⋮   No. 412101

File: 1779874880.732573-.jpg ( 110.42 KB , 750x323 )

File: 1779874880.732573-2.jpg ( 138.57 KB , 720x1080 )

File: 1779874880.732573-3.jpg ( 262.7 KB , 1246x1600 )

File: 1779874880.732573-4.jpg ( 44.15 KB , 500x500 )


⋮⋮⋮   No. 412104

А я повністю підтримую президента України і Верховного Головнокомандувача України Володимира Зеленського. Він найкраще, що ставалося з Україною за 30 років. 30 років ми чекали такого президента. Він той кому довіряють. Він переможець у війні. Це перший президент, який повстав проти олігархічно корумпованих кланів і став на захист народу України. Зеленський показує, що можна бути президентом і не красти. Такого в Україні ще не було. Хто ж ви такі "невдоволені"?! Зеленський символ Нової України, яка відроджується з попелу. Ми народ цієї держави, повинні стояти за нього стіною. Йому аплодує світ!!! Його поважають мільйони!!! Це мій президент!!! Пишаюся!!! Він зробить все для перемоги. Це вже факт.

⋮⋮⋮   No. 413581

Якщо у нас не буде постійного адміна, то нас просто знищать як бірду.


File: 1746526516.116053-.jpeg ( 12.22 KB , 300x200 )

⋮⋮⋮   No. 377815 [Reply]

Субдупція - це сукупність провалів компромісу. Тобто, провалений компроміс, а отже на цій ноті можна поставити серйозну жирну крапку. Що з цього приводу думає пересічний безоси? Коли ми будемо жити по багатому, як шляхетні шляхтичі та вельможі?
50 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 379983

>>379790
Субдупція це метод анальної лоліції за допомогою якої обламують кайф і садять у м'язницю.

⋮⋮⋮   No. 380951

>>377815
Субдупція це повний дупець. Наприклад коли воду або лимонад на компа розлив.

⋮⋮⋮   No. 380975

>>378073
А де ти її голою бачив?

⋮⋮⋮   No. 413547

>>379418
>>377815
Цей тред гарний.

⋮⋮⋮   No. 413578

File: 1781678413.165029-.png ( 984.29 KB , 2208x1368 )

>>377815
Субдупція, це коли ворожі юніти їбуть на харді, що аж гай шумить!


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]