[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1689793650.862313-.jpeg ( 9.68 KB , 238x211 )

⋮⋮⋮   No. 303254 [Reply]

Блять як вже все просто за-ї-ба-ло. Я втратив майже все що мав. Я втратив брата. Я втратив житло. Навіщо? Сука навіщо блять?? Для чого?????? Я хочу жити просто блять ну розумієш жити блять, веселе таке студентське життя там, може і бідне. Потім на власну хату собі заробити там, може сім'ю завести. Поїздити по Україні і світу. Побачити як люди живуть. Я не хочу блять цього всього шо є зараз. Хоча я може і хтів би, шоб сьодні вночі ракета впиздячила прямо в мій дім шоб я загинув уві сні. Просто щоб не бачити і не чути всього сука шо відбувається. Щоб мене не хоронили. Ви колись були на похоронах? Це сука не просто жахливо це нахуй неможливо описати. Коли в труні лежить молодий хлопець якому ще жити і жити. Який нікому нічого не зробив. Який в армії не служив ніколи. Його вбили просто. Я ніколи не ридав в житті як ридав на його похоронах. І ні по кому не сумую так як по ньому.
Що сука поганого я зробив в минулому житті? За що мені дісталась вся ця хуйня???? Чому це все відбувається? Оглядаючись назад я розумію що ніколи не жив добре, але до війни було хоч якось більш менш нормально. А зараз нахуй одночасно хочеться прикласти ствола до скроні і одночасно не хочеться помирати бо я жити блять хочу нахуй сука. Після всього шо я пережив блять просто вмерти нахуй?? Нахуя? Який сенс сука????
Написав багато хуйні але так треба було. Накипіло. Хоч комусь виговорюсь.
64 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 303727

>>303724
> Прикинь, в мене наоборот це працює
Тобто тримає те, що нікому не буде зле?

⋮⋮⋮   No. 303753

>>303727
До певного віку мені батьки прямим текстом казали щоб я здох, потім як виріс кривим текстом, але метапосил все той же, з початку повномасштабної на всплеску патріотизму і всезагальній ейфорії боротись з ворогом вони мені казали щоб я поїхав здихати цю неньку, тоді як люблячі батьки трясуться аби дитя туди не попало, дехто з батьків навіть розписувався на повісці замість мене. Загалом здохнути і думки про суєцид в мене більше 10 років вже з початку підліткового віку, дякуючи ци їбанутим батькам, і власне я знаю що вони хочуть моєї смерті, і буду жити на зло цим сукам їбаним, і всім рештам воїнкоматчикам, чиновникам, шлюхам, і всьому бидлу яке я ненавиджу.

⋮⋮⋮   No. 303829

>>303753
Правильно, безосе! Живи далі, живи на повну, смокчи якомога більше ресурсів, отримуй більше халяви, роби що хочеш. Це я серйозно зараз. Я так і намагаюся жити.

⋮⋮⋮   No. 303898

>>303722
Оригінал краще

⋮⋮⋮   No. 413427

>>303508
> В моїх руках хіба мої руки, ну ще може руки якоїсь тян яку я їбу
Ну ти хоч їбеш, я є тут ті, хто не їбуться!


File: 1597439975.006146-.png ( 166.82 KB , 800x500 )

⋮⋮⋮   No. 183686 [Reply]

За Двач ми сьогодні вирішили питаннячко, тепер обкашляємо Діскорд. Розкажіть більш детальніше за концепцію. Я правильно зрозумів, там можна знайти тематичні конференції слухати і самому вставляти свої 5 копійок? Якщо що , то скидайте які знаєте.
79 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413396

>>413314
Смоктанули жиробляді.

⋮⋮⋮   No. 413402

>>413396
А пруфи будуть? Ти особисто це бачив?

⋮⋮⋮   No. 413421

>>413396
смоктун як завжи думає тільки просмоктання фалічних предметів

⋮⋮⋮   No. 413422

>>413421
як кажуть в народі:"по фрейду"

⋮⋮⋮   No. 413424

>>413396
У вас альтер-его гомо-нігера відвалилося.


File: 1669582815.687265-.png ( 10.27 KB , 801x481 )

⋮⋮⋮   No. 275660 [Reply]

Я гадаю треба боротися за права Осібних користувачів. Осібні користувачі, закликаю вас вийти з тіні і голосно та чітко заявити про свої права!

Я намалював прапор, я використав кольори >оп піка
і колір позначки (You)
2 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 275696

File: 1669623027.297598-.png ( 20.3 KB , 1000x1000 )

>>275661
Нікалашка....

⋮⋮⋮   No. 275697

>>275696
та йому навіть статтю присвятили, видатна людина https://drama.kropyva.ch/Ніколашка

⋮⋮⋮   No. 275699

>>275697
Але Олегу досі немає
Нікалашка > Олег
Мем-геній проти мем-піподропа

⋮⋮⋮   No. 275703

>>275699
>піподроп
Бепка

⋮⋮⋮   No. 413388

>>275696
Упир якийсь...


File: 1781248367.949569-.jpg ( 277.3 KB , 960x1280 )

File: 1781248367.949569-2.jpg ( 131.11 KB , 960x1280 )

⋮⋮⋮   No. 413197 [Reply]

це тому що не державною?

(прильот арти в сумах, станом на 12 червня 2026)
15 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413304

>>413243
>критично не вистачає кадрів
А куди вони поділися? Порахуй скільки було на 24-е число, скільки призвали, скільки пішло на контракт, ще суміжників додай.
І ще: ну от збулася твоя волога мрія та прийшло раптово до лав ЗСУ мільйон повністю здорових чоловіків десь 25 років віком. За скільки часу наші ефективні менеджери перетворять 25% з них на похоронки? За скільки 50% з них? Який буде практичний результат від цього? Не відосики, а знищені виробничі потужності ворога, шкода економіці ворога і так далі. Не м'ясо ворога, котрого у них і без африканських, північнокорейських та інших найманців завжди буде на порядок більше ніж нашого особового складу.

⋮⋮⋮   No. 413310

>>413303
> Вам історію викладають в школах не просто так.
а для чого, не певен нашо?

⋮⋮⋮   No. 413312

File: 1781433222.756264-.jpg ( 11.32 KB , 755x425 )

>>413197
це - бо русня гній. і росмовність українців - бо русня гній. нажаль, люди хочуть спасіння хоча б від бога, бо ніхто не скаже, коли закінчиться ця, вже 12-річна, війна
мовосрач це круто, але ліпше би виділив кімнату для проживання якоїсь бабусі з Покровська
мирного неба, прочитав - задонатив

⋮⋮⋮   No. 413321

>>413310
Щоб у разі виникнення різних питань, серед іншого саме таких, не потрібно було би йти до бібліотеки чи ймовірніше в реаліях сьогодення питати фальшивий інтелект і сліпо вірити тому що воно із себе виверне.

⋮⋮⋮   No. 413340

Не достатньо знати українську й розмовляти українською щоб позиціонувати себе як свідомого українця. Не достатньо навіть думати українською невимушено підсвідомо щось роблячи. Справжнім українцем ти будеш лише тоді, коли ти будеш чхати, кашляти, позіхати й навіть пукати лише українською.


File: 1631223884.90981-.jpg ( 68.15 KB , 890x890 )

⋮⋮⋮   No. 233414 [Reply]

>ЯПОНЦІ СТВОРИЛИ АНІМЕ САМУРАЯ ШЕВЧЕНКА, ОЗБРОЄНОГО ТРИЗУБОМ

https://youtu.be/G9xts7Gzgeo

>«Український Шевченко повністю готовий! Учасники World Flags називають його Шева-кун. Це поширене в Україні прізвище, а частки «-нко», «ко» означають «дитина» - так представили персонажа в інстаграмі.

Кріііінж
11 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 233492

>>233414
> Кріііінж
Від того, що японці роблять для просування української культури більше, ніж українці?
Так, я теж відчуваю подібне.

⋮⋮⋮   No. 233493

>>233490
Що тут пояснювати?

⋮⋮⋮   No. 233494

>>233492
Де образ вояка ОУН-УПА з машинґевером або шмайсером, де я тебе питаю, курво!

⋮⋮⋮   No. 233497

>>233414
Так норм же персонаж, дякую що хоч без вишиванки, чуба, латексних шаровар.

⋮⋮⋮   No. 413313

>>233493
Якщо я скажу нічого, ти заспокоїшся?


File: 1538047735.152965-.jpg ( 115.28 KB , 650x461 )

⋮⋮⋮   No. 79242 [Reply]

Окей, аноне, я погилив пахви і тепер вони мене сверБЛЯТЬ, ніколи такого не було і ось знову. Що робити?
42 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413260

>>79741
Та хай іде...до себе.

⋮⋮⋮   No. 413281

Пахви - піхви
От вам і рима

⋮⋮⋮   No. 413283

Підпиши контракт зі Скалою і брий що хочеш

⋮⋮⋮   No. 413287

>>413281
Нема там рими, бо наголос різний.

⋮⋮⋮   No. 413311

File: 1781433190.977979-.png ( 1.01 MB , 1075x1659 )



File: 1781328303.448805-.png ( 24.13 KB , 1218x170 )

⋮⋮⋮   No. 413251 [Reply]

ШІ тупить якщо ситати як можна було спалити 6 мільйонів трупів.

Спалення людського тіла потребує багато деревини. Вам теж було впадлу розбиратись у тії брехні?
11 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413298

Гордон о том, почему среди палачей НКВД было много евреев

Теж від Гордона, просто чесне відео, наскільки він може

⋮⋮⋮   No. 413299

Губерман о евреях

нажаль кацапською

⋮⋮⋮   No. 413300


⋮⋮⋮   No. 413301

>>> mallicious compliance <<<

⋮⋮⋮   No. 413302

>>413300
Це відео дуже раджу, дуже цікаве. Ні вони не ріжуть ножем ані сраку ані гівно, ми тут для пошуку правди а не для вигадування теорій змов.


File: 1554349649.870155-.jpg ( 137.44 KB , 800x533 )

File: 1554349649.870155-2.jpg ( 250.94 KB , 1280x853 )

File: 1554349649.870155-3.jpg ( 156.67 KB , 976x549 )

⋮⋮⋮   No. 98865 [Reply]

Хто що знає за останні новини сталкінґу у ЧЗВ? Хто ходив? Що бачили? Є сенс ходити? Атмосфера залишилася чи вже одні голі стіни усюди?
8 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413259

>>98913
> Як пробратися до 5 блоку - в цьому проблема
А шо, там охоронці-мутанти повсюди?

⋮⋮⋮   No. 413278

>>98865
сталкінг є, але за тобою
в 19 році, коли була створена нитка, максимум приш'ють статтю за хуліганство чи проникнення на режимний об'єкт, не страшно, стандартна адміністративка аля розпиття алкоголю в публічних місцях

зараз все складніше, уголовка зі шпигунством чи держ зрадою, якщо вдасця на міні десьт не наїбнуться (але якщо є знайомі там, зараз навіть простіше туди потрапити чим раніше)

⋮⋮⋮   No. 413292

>>413278
> уголовка зі шпигунством чи держ зрадою
І куди тепер ходити сталкерам? Пиздець!

⋮⋮⋮   No. 413293

>>413292
через тису

⋮⋮⋮   No. 413295

>>413293
Там пляжі є? З дівками туди на пікнічок треба!


File: 1781153083.891429-.png ( 54.15 KB , 620x434 )

⋮⋮⋮   No. 413131 [Reply]

Зайшов знайти лярву мого життя на тестері (укр бот знайомств по типу дайвінчика), але в пошуках золота, знайшов діамант,
літерлі вона:

немає папи
грає в гейшин
дивиться аніме
слухає кейпоп
є татуювання
пірсинг
крашене в яскравий волосся
ходить до психолога (вже ні, схоже не допомогло)
займається селфхармом

пропонує поїбатися, але боюсь, вставивши пеніс в цю першокласну лярво - він просто анігілюється від радіації, або просто буде ванять.
Хтось вже займався сексом з такими файними жінками, живі?
13 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 413254

>>413245
і не handjob

⋮⋮⋮   No. 413264

>>413254
А ще є titjob і footjob.

⋮⋮⋮   No. 413270

>>413264
Саме так, ґеґеґеґе.

⋮⋮⋮   No. 413277

>>413237
її звати настя
теж бінго)

⋮⋮⋮   No. 413288

>>413277
> теж бінго)
Може біго? Але там хуйня, вже ніхто не сидить, одні азіатки.


File: 1591998300.46036-.webp ( 82.95 KB , 360x450 )

⋮⋮⋮   No. 171963 [Reply]

Агов, кропивчяни.

Не підкажете, де знайти таку дівчину? А то у пеклі одні куртизантки котрим лиш статевих зносин подавай, а в реалі дівчина любляча покрокові стратегії під бухло це мабуть неймовірний раритет.
По вашому ж досвіду — наскільки?
Це ж я просто в глуші якісь живу, правда?..
7 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 171986

>>171978
Ти маєш рацію. Займусь цим, все поступово вирішу, це легко. Гарного дня!

⋮⋮⋮   No. 171990

>>171986
Це ніяким чином не легко. Але стати краще - це те що треба робити. Успіху безосе.

⋮⋮⋮   No. 172037

>>171976
> Не існує
Існують.
зануда

⋮⋮⋮   No. 172052

>>172037
А з іншою сторони, всі ці ярлики—соціальний конструкт з емоційним забарвленням, невідомого на чию користь.
І "зануду" або "педанта" можна сприймати як наполегливу та принципову людину.
Не хотілось б ніяк далі порівнювати і характеризувати, бо це, замість того, щоб остаточно знівелювати і забути—перенасичує і загострює увагу.

⋮⋮⋮   No. 413218

>>171990
> стати краще - це те що треба робити
Це те, що хуй знає, як зробити.


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]