>>303727До певного віку мені батьки прямим текстом казали щоб я здох, потім як виріс кривим текстом, але метапосил все той же, з початку повномасштабної на всплеску патріотизму і всезагальній ейфорії боротись з ворогом вони мені казали щоб я поїхав здихати цю неньку, тоді як люблячі батьки трясуться аби дитя туди не попало, дехто з батьків навіть розписувався на повісці замість мене. Загалом здохнути і думки про суєцид в мене більше 10 років вже з початку підліткового віку, дякуючи ци їбанутим батькам, і власне я знаю що вони хочуть моєї смерті, і буду жити на зло цим сукам їбаним, і всім рештам воїнкоматчикам, чиновникам, шлюхам, і всьому бидлу яке я ненавиджу.