[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/bugs/ - Зауваження

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1779180021.6649-.png ( 1.3 MB , 2560x1270 )

⋮⋮⋮   No. 18767 [Reply]

Craft cinematic AI videos with Gemini Omni, the unified omni-model. Generate, edit, and remix your clips in native 4K with built-in audio and Director's Mode. https://geminiomni.co/

⋮⋮⋮   No. 18769

Juka.ch

⋮⋮⋮   No. 18820

>>18769
Bug.ch.


File: 1735860118.539998-.jpg ( 61.5 KB , 686x386 )

⋮⋮⋮   No. 12764 [Reply]

+15 9 срублів

⋮⋮⋮   No. 18819

>>12764
Точно не шекелів?


File: 1780926378.313808-.jpg ( 330.61 KB , 878x1280 )

⋮⋮⋮   No. 18791 [Reply]

Най більша помилка адміна це дозволити постинг із іноземних ip.
22 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 18814

File: 1780951788.050649-.png ( 389.94 KB , 440x660 )


⋮⋮⋮   No. 18815

оце попайка тотальна, безос шкіла бо шарить за нмт, безос фсбшнік бо не шарить за нмт, а говорить зно

конспіролог гірше шизофреніка

⋮⋮⋮   No. 18816

>>18815
кропивач, це божевільня з якої пішли санітари, а поцієнти не помітили що двері давно відкриті і за старою звичкою продовжують втикати в стіну.

⋮⋮⋮   No. 18817

Для нас безосібних "несистемний" Кропивач, який був не схожий на політарднутий Форчан та і на всі політардні західні бірди, де кучкувалася російська агентура. Ті бірди були "системні", тобто у політичному плані підконтрольними кремлю. Планом росії та фсб було створити філіал харкачівської смоктаки і запустити туди массовано свою агентуру і це 9ch.site, потім дочекатись слабкість найбільшої "несистемної" української Кропиви та окупувати її, поки адмін відсутній і воює у армії. Ну, і перетворити "несистемну" бірду на напіввмираючу "системну" бірду, де прорусняві політарди та росіянчики і їм подібні змогли остаточно все окупувати та зробити "несистемну" антиросіянську Кропиву, абсолютно "системною" та повністю підконтрольну кремлеві, або при можливості просто знищать іміджборду, щоб розвалити український іміджбордінг та розсипати анонімних користувачів по іноземних іміджбордах та соцмережах.

⋮⋮⋮   No. 18818

Массований спам і срач на Кропиві.
Періодичний автоспам цопе у Котів Деймоса.
Це і є справа руснявої агентури, яка хоче окупувати і знищити український іміджбордінг як такий, бо росіянці не хочуть бачити тих. хто їм не підкоряється як стандартна політарднута вестернівська іміджборда.


File: 1735865865.955649-.jpg ( 61.5 KB , 686x386 )

⋮⋮⋮   No. 13117 [Reply]

Руській Міръ

⋮⋮⋮   No. 18061

>>13117
Я. Не. Їбав. Цю. Йобану. Хуйню. А знаєте чому? Щоб не заразитись.

⋮⋮⋮   No. 18063

>>13117
ТИ ЇБАВ СОБАК

⋮⋮⋮   No. 18779

Orlina Traxina Traxes.
Oloala.

⋮⋮⋮   No. 18780

>>18061
Do you like fuck dogs, kike?

⋮⋮⋮   No. 18781

>>18063
Yoy fuck kikes?


File: 1735859617.618412-.jpg ( 61.5 KB , 686x386 )

⋮⋮⋮   No. 12739 [Reply]

Смерть спермосібним!

⋮⋮⋮   No. 18730

латвійський уїбан хрюкни

⋮⋮⋮   No. 18731

>>12739
Після згвалтувань нєграми станеш мамкою одіночкоб з багажем, яку ніхто не хоче бо розтаскана стара вонюча пізда.
Харкнув тобі в єбало, непотріб єбучий

⋮⋮⋮   No. 18774

>>18730
Do you wanna piss in your mouth?

⋮⋮⋮   No. 18775

>>18731
Oh, babe, do you like piss in your mouth?


File: 1682708402.691385-.jpeg ( 27.71 KB , 546x285 )

⋮⋮⋮   No. 11131 [Reply]

поверніть постинг з айпішників інших країн ;(
1 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 11143

File: 1683095709.405856-.png ( 5.05 KB , 150x200 )

>>11131
Вибачай, суворі часи вимагають суворих рішень.

⋮⋮⋮   No. 14031

>>11131
>>11133
>>11143
Так, буде кимось по можливості усе перекриватися, але проблеми ще будуть якщо не буде нового модера за сайтом.

⋮⋮⋮   No. 15631

>>11131
а якщо ні?

⋮⋮⋮   No. 18070

який взагалі сенс у імджборді без анонімности?! це абсурд.

⋮⋮⋮   No. 18768

Схемник, жиди забрали його


File: 1603126200.274147-.jpg ( 174.73 KB , 791x638 )

⋮⋮⋮   No. 8408 [Reply]

Створив тред: https://www.kropyva.ch/b/res/191090.html
Заплатив глузливий варіант карти, до того ж не мій, а з минулих тредів - видалений пост і бан по айпі. Я гадав, що хоча б має бути якесь попередження.
Три роки на кропиві, жодного такого інциденту не було. Будь ласка, прошу адміністрацію переглянути своє рішення. Дякую.
7 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 8425

Буде якась відповідь від адміністрації?

⋮⋮⋮   No. 8430

>>8425
Оп виляє сракою, тож навряд.

⋮⋮⋮   No. 8431

>>8430
> Сракою виляє
Зрозуміло. На все добре. Прощавайте.

⋮⋮⋮   No. 18733


⋮⋮⋮   No. 18766

«Схеми» зʼясували, хто вніс решту застави, щоб Єрмак вийшов з СІЗО. Зібрали більше потрібного – майже 95 млн гривень
Сім компаній за вихідні внесли більше 94 млн гривень застави за колишнього очільника Офісу президента Андрія Єрмака – і, при цьому, до призначеної судом суми в 140 млн не вистачало 85, про це повідомляють «Схеми» із посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.
Завдяки цим внескам у понеділок, 18 травня, Єрмак вийшов із буцегарні, де перебував останні кілька днів.
🔻30 мільйонів гривень застави внесла «Науково-дослідна судово-експертна установа» – приватна організація, заснована у Києві у 2017 році. Ця компанія до вересня 2025 року брала участь в тендерах державних установ та комунальних підприємств на проведення судових експертиз та досліджень.
Журналісти звернулись за коментарем до керівника Володимира Іванкова. Він так пояснив свій внесок: «Захотілося мені так зробити. Я захотів особисто внести за нього заставу. Немає жодної мотивації, це просто моє рішення. Я не його прихильник. Компанія жодним чином не відноситься до Єрмака, мені захотілося зробити коштовну рекламу, кошти все рівно повернуться. Я дивився від початку до кінця засідання (з обрання запобіжного заходу – ред.), і стаття, яка йому інкримінується, повністю розвалиться. Я розглядаю це як рекламу своєї фірми».
🔻4 мільйони гривень застави внесло адвокатське об’єднання «А.ДВА.КА.Т». Керівник об’єднання – Ярослав Куц, У 2019-2020 роках балотувався від «Європейської Солідарності» до Верховної Ради та Ірпінської міськради відповідно (як самовисуванець). У 2016 році був експертом кримінального ток-шоу «Глядач як свідок» на телеканалі «Україна». На дзвінки та повідомлення журналістів він не відповів.
Журналісти знайшли його пости у соцмережах, ще 15 травня він запитував у своїх підписників: «Єрмак – системний чолов’яга, який збудував вертикаль чи просто випадковий чєл?». Та уточнював: “Нагадую, що саме 73% привели всю ту шоблу у владу через серіал».
🔻Ще 32 мільйони гривень внесла компанія «Спеціалізоване управління Стройелектромонтаж». Ця компанія з Дніпра була створена в 2000 році, і має основний вид діяльності «будівництво житлових і нежитлових будівель». У 2017 році вона фігурувала в кримінальному провадженні Національної поліції щодо ймовірної легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, та несплати податків.
Директор компанії Валерій Рєзнік не відповів на дзвінки та повідомлення «Схем».
🔻Ще 10,2 мільйона гривень додало приватне підприємство «СВ-ГРУП», що займається торгівлею автомобілями. «Схеми» спробували зв'язатися з одноосібною керівницею та власницею компанії Валерією Продан, утім на дзвінки та повідомлення вона не відповіла.
🔻14 мільйонів гривень внесло «Де Леге Лата» - адвокатське об’єднання з Києва, яким володіє Віталій Марфін. Чоловік, за даними члена ВРП Романа Маселка - колишній працівник Головного відділу контррозвідувального захисту економіки Управління СБУ в Києві та чоловік судді Дніпровського районного суду Наталії Марфіної, яка під час Революції гідності підтвердила в апеляції позбавлення одного з активістів «Автомайдану» права керувати авто. У 2011 році самого Марфіна затримали за підозрою в отриманні хабаря розміром 180 тисяч доларів, згодом визнали винним та засудили до штрафу у 25 тисяч гривень.
У коментарі «Схемам» Віталій Марфін послався на адвокатську таємницю і не став коментувати внесення застави за Андрія Єрмака.
🔻Ще 4 мільйони гривень внесла ТОВ «Арена Марин» - як значиться в реєстрі, це логістична компанія з Одеси зі статутним капіталом в 40 тисяч гривень. Власник - 76-річний Олександр Русняк. Журналісти не змогли знайти номер чоловіка.


File: 1761158330.390473-.png ( 22.72 KB , 800x1000 )

⋮⋮⋮   No. 18266 [Reply]

Попередня нитка: https://kropyva.ch/bugs/res/17977.html
97 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 18751


⋮⋮⋮   No. 18752


⋮⋮⋮   No. 18753


⋮⋮⋮   No. 18754


⋮⋮⋮   No. 18755

>>18266
От були часи коли Схемник єбашив за бригаду. Честь колишньому воїну УБК.


File: 1735855794.815852-.gif ( 195.23 KB , 1000x1000 )

⋮⋮⋮   No. 12707 [Reply]

вам тут всі бірди якийсь довбойб засрав
23 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 18698


⋮⋮⋮   No. 18699


⋮⋮⋮   No. 18718


⋮⋮⋮   No. 18720


⋮⋮⋮   No. 18722

>>18720
ідіотизм


File: 1596041163.073623-.jpg ( 862.73 KB , 867x1200 )

⋮⋮⋮   No. 7305 [Reply]

Вітаю (не)шановне панство. Виникла ідея додати у вордфільтр специфічні слова, котрі були форсовані ольгінцями після 2013 року, та які порушують правило 2.11, а саме "образу держави, народу, історії, мови або культури України; неповагу чи приниження символів України". Хотілося б подискутувати на цю тему.
Це могло б виглядати так: уцт формується список специфічних слів та проводиться дослідження їхнього цитування в мережі. Новотвори, що однозначно порушують 2.11 та мають форсоване походження потрапляють у вордфільтр.
З одного боку втратимо частину лексики, яку ймовірно допустимо використовувати ситуативно, з іншого - відсіємо значний пласт підмоскалених.
Дискас.
72 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 14021

>>7305
ого, підняли треди 20-го року

⋮⋮⋮   No. 14124

>>7306
> я згодна
цицьки або пиздабол

⋮⋮⋮   No. 14126

>>14021
ти ж сам його і підняв, лол)))

⋮⋮⋮   No. 14131

>>14126
Ні, вони були зверху, тому я і здивувався. Певно їх спамом підняли а потім видалили спамоту.

⋮⋮⋮   No. 18744

>>7436
> нові адміни - кавун і місь
Щось я їх тут не бачу.


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]