[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/bugs/ - Зауваження

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1762933559.016658-.PNG ( 50.36 KB , 750x1000 )

⋮⋮⋮   No. 18557 [Reply]

92 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 18670


⋮⋮⋮   No. 18671

ᠣᠧᠮ <brᠣᠧᠮ <br[>ᠮᠠ
ᠨᠢ
ᠪᠠᠳ
ᠮᠡᠢ
ᠬᠤᠩ

⋮⋮⋮   No. 18727

У нас тут якби...іміжборду третій рік активно руйнують.

⋮⋮⋮   No. 18728

>>18727
Кібербусифікація буде?

⋮⋮⋮   No. 18729

>>18728
Як там в дитбудинку, інтернатник?


File: 1754694410.72966-.png ( 12.84 KB , 540x1080 )

⋮⋮⋮   No. 17977 [Reply]

Попередня нитка: https://kropyva.ch/bugs/res/17676.html
224 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 18258 OP

2.2:
>>18257
Політика: https://kropyva.ch/p/
Балачки: https://kropyva.ch/b/

⋮⋮⋮   No. 18259 OP


⋮⋮⋮   No. 18261 OP

2.2:
>>18260
Політика: https://kropyva.ch/p/
Балачки: https://kropyva.ch/b/

⋮⋮⋮   No. 18262 OP


⋮⋮⋮   No. 18264

>>18263
проксі свиня обісратівська хрюки


File: 1752870132.595761-.png ( 44.69 KB , 1500x1500 )

⋮⋮⋮   No. 17676 [Reply]

Попередня нитка: https://kropyva.ch/bugs/res/17384.html
61 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 17956 OP


⋮⋮⋮   No. 17958 OP


⋮⋮⋮   No. 17960 OP

2.2:
>>17957
(Ти б краще не робив подібні твердження, бо сам не готовий запропонувати краще, тож це є контрпродуктивним.)

⋮⋮⋮   No. 17967 OP

2.11 (фашистська риторика залякувань та огиди, людиноненависництво):
https://kropyva.ch/p/res/79811.html#79917

⋮⋮⋮   No. 17974 OP

2.2 (продовження беззмістовного спаму):
https://kropyva.ch/b/res/388749.html


File: 1674835175.630778-.png ( 83.7 KB , 545x402 )

⋮⋮⋮   No. 10995 [Reply]

130 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 18586 OP

Дужки не підпадають під дію спойлера:
[spoiler]([/spoiler]
[spoiler])[/spoiler]
[spoiler][[/spoiler]
[spoiler]][/spoiler]
<
>
[spoiler]{[/spoiler]
[spoiler]}[/spoiler]

⋮⋮⋮   No. 18599

>>/b/400000
На /f/

⋮⋮⋮   No. 18635 OP

File: 1766945076.119882-.JPG ( 28.88 KB , 1681x299 )

У https://kropyva.ch/b/res/399501.html чомусь все ще залишаються перекреслені елементи сторінки (якщо це так і треба, то нехай).

⋮⋮⋮   No. 18636

>>18599
Ну люблять вкраїнчики більше пиздіти, ніж фапати. Шо за дойобка?

⋮⋮⋮   No. 18637

>>18586
Бо в них бронь)


File: 1735859811.526497-.jpg ( 61.5 KB , 686x386 )

⋮⋮⋮   No. 12748 [Reply]

За бімжа-антисистемника! Наш розвідник!

⋮⋮⋮   No. 18711

>>12748
Ти чиїх будеш?

⋮⋮⋮   No. 18712

>>12748
Він помер.


File: 1761529809.445281-.png ( 23.85 KB , 128x128 )

⋮⋮⋮   No. 18333 [Reply]

Як постити через IPv6? Видає помилку xxxxxxxxxx and xxxxxxx are not on the same version

File: 1575115294.7779-.png ( 255.92 KB , 1280x720 )

⋮⋮⋮   No. 4701 [Reply]

Якого хуя?!

Хутко забороняйте фап в /b/ нахуй!
45 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 10058

На пост з картинкою:
Bro Code штука правильна і корисна, але інцели до нього не мають жодного стосунку. Одне з правил кодексу наголошує, що бро не може називати SO свого друга хвойдою без доказів, а просто за наявності у неї піхви. Також бро не обговорює дівчину бро в присутності третіх осіб. Інцели спотворюють засади кодексу.

⋮⋮⋮   No. 10059

>>10058
Ти правий стосовно спотворення засад або, якщо дивитись ширше, нетотожності інтерпретацій. Можу лише підкреслити аморальність висвітлення взаємних стосунків у публічний простір та помилковість тези "Не буде дітей, не буде проблем". Питання можна сформувати наступним чином: "Що важливіше—життя або свобода?"

⋮⋮⋮   No. 10060

>>10059
Звісно життя важливіше, але парадокс тут в тому, що без свободи життя не буде.

⋮⋮⋮   No. 10071

File: 1639168506.053957-.png ( 76.59 KB , 1024x782 )

>>4701
Якого хуя?!

Хутко забороняйте /b/ нахуй!

⋮⋮⋮   No. 18057

>>4712
> До слова, дошка /б/ – 18+, так і пише.
Ото ж бо і воно!

/тред


File: 1750374337.369227-.PNG ( 19.99 KB , 1100x800 )

⋮⋮⋮   No. 17384 [Reply]

278 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 17677

File: 1753169691.260703-.jpg ( 93.92 KB , 300x450 )

Я ось в правилах не знайшов чи можна російською мовою постити, а ще не знайшов способу як зарепортити пости російською мовою. У мене шиза чи російськю постити можна ?

⋮⋮⋮   No. 17678

>>17671
> а як думав що бориться просто за виживання себе як країни
прикольно:
- покласти сотні тисяч життів українців (етнос)
- мільйони біженців під час війни
- мільйони звалять після війни
Аби завезти негрів та індусів. Тим самим втративши свою мову, ідентичність, культуру, генофонд

⋮⋮⋮   No. 17679

>>17677

ПУНКТ 2.9

⋮⋮⋮   No. 17680

>>17679
> ПУНКТ 2.9
там про контент рос мовою, а я за пости рос мовою, нахуй мені борда де руснявим нахрюком пише русня навіть з прапорцями Свіностана

⋮⋮⋮   No. 17681

>>17680
Боляче? Терпи.


File: 1747753353.346849-.PNG ( 22.75 KB , 800x1200 )

⋮⋮⋮   No. 17008 [Reply]

328 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 17379 OP

2.11 (істеричний постинг з метою деморалізації):
https://kropyva.ch/b/res/382164.html#382887

⋮⋮⋮   No. 17380 OP


⋮⋮⋮   No. 17381 OP

>>17380
Теж:
https://kropyva.ch/b/res/382164.html#382903
2.1 (пропаганда насильства та жорстокості):
https://kropyva.ch/b/res/382164.html#382895

⋮⋮⋮   No. 17382 OP


⋮⋮⋮   No. 17383 OP



File: 1747749218.571975-.png ( 16.47 KB , 500x800 )

⋮⋮⋮   No. 17006 [Reply]


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]