[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/a/ - Аніме

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1762192856.22144-.jpg ( 137.92 KB , 425x600 )

File: 1762192856.22144-2.webp ( 413.27 KB , 1200x1696 )

⋮⋮⋮   No. 16484 [Reply]

Тоджіма хоче стати Замаскованим Райдером/Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked Rider

Комедія, абсурд, драма в одному флаконі.

1. Чудова музика.
2. Чудовий сюжет.
3. Чудовий екшен.
4. Головні герої не школололо.
5. Головні герої не мають супер сил.

Я перестав дивитись аніме із-за засилля однакових сюжетів, розмальовки та абсурдних героїв з сверх силами яких ніхто не може перемогти.

Залишаються титани індустрії, але там треба дивитись 100+ серій, що не дуже хочеться.

Тому від сезону до сезону я шукаю одне аніме яке мене зачепить і яке можна буде додивитись.

Побачив Торіку Окаду на твітері і аніме заінтрігувало. Глянув першу серію, потім другу, третью... Зараз вже чекаю на шосту.

Рекомендую не пожалкуєте.

https://youtu.be/-CFZk7EDkRA

⋮⋮⋮   No. 16485

>>16484
> Замаскованим
Точно замаскованим? Чи радше Зе!маскованим?

⋮⋮⋮   No. 16486

>>16485
> Зе!маскованим
Точно Зе!маскованим? Чи радше я повністю підтримую президента України і Верховного Головнокомандувача України Володимира Зеленського. Він найкраще, що ставалося з Україною за 30 років. 30 років ми чекали такого президента. Він той кому довіряють. Він переможець у війні. Це перший президент, який повстав проти олігархічно корумпованих кланів і став на захист народу України. Зеленський показує, що можна бути президентом і не красти. Такого в Україні ще не було. Хто ж ви такі "невдоволені"?! Зеленський символ Нової України, яка відроджується з попелу. Ми народ цієї держави, повинні стояти за нього стіною. Йому аплодує світ!!! Його поважають мільйони!!! Це мій президент!!! Пишаюся!!! Він зробить все для перемоги. Це вже факт.


File: 1761753014.901031-.jpg ( 96.93 KB , 640x640 )

⋮⋮⋮   No. 16475 [Reply]

Чому 2д тян набагато краще за реальних?
імхо, але реальні дівчини набагато гірше за 2д тян з аніме:(

⋮⋮⋮   No. 16482

Це окремий період в житті тебе, лише знайди свою реальну тян, 2д згадуватимеш лише як приємний експіріенс.


File: 1621456003.964531-.jpg ( 56.37 KB , 740x416 )

⋮⋮⋮   No. 10572 [Reply]

Ви всі - дурні хуї!

⋮⋮⋮   No. 10573

>>10572
Покажи свої пальці на нозі.

⋮⋮⋮   No. 16479

>>10572
Хто смоктав - той знає!

⋮⋮⋮   No. 16480

Аніме Лайно


File: 1546367932.788679-.jpg ( 79.03 KB , 736x413 )

⋮⋮⋮   No. 2489 [Reply]

Безосібні, поясніть: чому немає онлайн-казино, які споносорують переклад аніме українською?
1 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 2492

File: 1546422080.676502-.jpg ( 105.57 KB , 518x691 )

>>2491
Але ж є Курка Аалямб, видатний українізатор та популяризатор аніми - не жебрак. З питанням спонсорування звертайтеся до нього та його клюбу. https://uk.wikipedia.org/wiki/Аніме-клуб_«Міцурукі»

⋮⋮⋮   No. 2493

>>2491
> Бо анімешніки жалюгідні жебраки, які сидять на шиї у своїх батьків.
загалом правильно сказав, аудиторія неплатоспроможна. Та й в сегменті української озвучки казиноспонсори вилізли лише нещодавно, тому поки воно дійде до аніме(якщо взагалі дійде), то часу чимало мине.

⋮⋮⋮   No. 2525

>>2492
Ну це срака, я стараюсь не судити по вигляду ну це піздець шановні не подумайте що я якийсь красень но це якась мутація

⋮⋮⋮   No. 2526

File: 1547195647.373474-.png ( 84.43 KB , 254x255 )

>>2525
Йшов 2019, а УБК як і раніше, бігала навколо черепа Курки з лінійками.

⋮⋮⋮   No. 16469

>>2526
> а УБК як і раніше, бігала навколо черепа Курки з лінійками.
Звучить, наче якийсь ритуал.


File: 1758558524.849382-.webp ( 37.89 KB , 482x431 )

⋮⋮⋮   No. 16427 [Reply]

парні парні, дайте будь ласка тгк з аніме, а то в німців піздєц, не можна торенти качати, навіть з впном дивитись/качати щось доволі ризиковано
5 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 16435

File: 1758583435.616108-.jpg ( 78.52 KB , 769x1156 )

>>16430
>платити 600$
"Американські інтернет-провайдери відстежують і зберігають дані про завантаження користувачів протягом місяців або навіть років.
Comcast (американська телекомунікаційна компанія, яка надає послуги кабельного телебачення, інтернет-провайдера та телефону) зберігає їх щонайменше шість місяців, тоді як AT&T зберігає їх щонайменше рік.

Якщо ви незаконно завантажуєте торренти, ваш інтернет-провайдер надішле вам попереджувальний лист і, ймовірно, почне обмежувати швидкість вашого з’єднання.

Якщо вас неодноразово спіймають і визнають винним у судовому провадженні, ви можете бути піддані кримінальному покаранню, включно зі штрафом у розмірі 250 000 доларів США та позбавлення волі на строк до п’яти років."
Чи законне користування торрентами? (21.02.2025):
https://www.top10vpn.com/guides/is-torrenting-illegal/

⋮⋮⋮   No. 16436

дивно за торенти, адже це суто користувацька мережа, в якій контентом діляться без посередників, це однаково як передати книжку сусідові з рук у руки, і це заборонено?..

⋮⋮⋮   No. 16438

>>16430
>>16436
Заборонені тільки для гоїв. Панам з фейсбука, опенаі та іншим - можна

> Zuckerberg approved Meta’s use of ‘pirated’ books to train AI models
> Meta wins AI copyright lawsuit as US judge rules against authors

https://www.theguardian.com/technology/2025/jan/10/mark-zuckerberg-meta-books-ai-models-sarah-silverman

https://www.theguardian.com/technology/2025/jun/26/meta-wins-ai-copyright-lawsuit-as-us-judge-rules-against-authors

⋮⋮⋮   No. 16439

В команди Inari є ТГ канали як з їхніми озвучками, так і з сабами

⋮⋮⋮   No. 16466

File: 1761383924.666512-.png ( 817.54 KB , 1280x853 )

От вам і "розвинутий запад"


File: 1669564352.99088-.png ( 160.72 KB , 1051x274 )

⋮⋮⋮   No. 11966 [Reply]

Українські оглядачі манги та аніме. Різні цікаві додіки. Шукаємо якісних. Підкажіть кого не соромно дивитися.
64 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 16396

>>16393

Українська Ельфійка

Огляд 1-го сезону аніме "МОНОЛОГ ТРАВНИЦІ"
https://youtu.be/zuWWw-lpqEs

⋮⋮⋮   No. 16397

>>16396
Ну, от, дівчина подивилась і зразу зрозуміла, що це мильний серіал. А хлопці такі "о, нове слово, нестандартно…"
Тільки не розкрита тема, що перша половина по суті детектив. (Ну, жінки детективи люблять насправді, хоч і менше, ніж сімейні розбірки й царські палаци.)

⋮⋮⋮   No. 16399

>>16397
бо хлопці не мають досвіду переглядів мильних опер, тому будь яка анімешниця легко розкусить задум авторів, а цнотливий в темі надивленості жіночих серіалів хлопець - ні.

⋮⋮⋮   No. 16402

>>16396
ЛИМОНАДНІ ДІВЧАТА — ВИ ПОГАНА ЛЮДИНА ЯКЩО ЗНАЄТЕ ПРО ЦЕ АНІМЕ

https://youtu.be/OHhTvk1wqW8

⋮⋮⋮   No. 16461

https://www.tiktok.com/@enotorora/video/7555602992506998072
Це українець якщо що, аде розмовляє російською


File: 1710773744.276104-.jpg ( 177.01 KB , 1280x960 )

File: 1710773744.276104-2.jpg ( 417.74 KB , 1280x960 )

File: 1710773744.276104-3.jpg ( 297.71 KB , 1280x960 )

File: 1710773744.276104-4.png ( 201.96 KB , 499x653 )

⋮⋮⋮   No. 14467 [Reply]

Суп, на зв'язку той безос, який читав Dimension W за рекомендацією іншого безоса. Я щось забув про Кропивач, й сперше написав на інший іміджборд свій невеличкий рев'ю.

Що можу сказати за сюжет, гарний. Гарний, але початок їбать який нудотний. Події на Ясогамі мені ніяк не сподобались, 2 тома, багато тексту й по ітогу нічого крутого. Втім, далі йде кульмінаційна арка про Острів Пасхи, де гарно розкрили Кьоуму. Я би на місці автора зупинився би на цій арці, бо далі йде якась хуйня, яка не тягне.

Секретна організація? Синдикат? Чувак, який здатний давати опір навіть без тями? Дякую, ні.
Було, звісно, приємно почути трошки бексторі про Елі та Лузера, але далі ні. Ну й кінцівка мене теж трошки засмутила, не зрозуміло як було пояснено відновлення можливостей Землі. Для тих кому інтересно, Міра по ітогу кохає Кьоуму.

Моя оцінка 7.5/10. Достатньо гарно зроблений сай-фай (не найкраща реалізація, але якщо враховувати, що ця манга була першим великим твором мангаки (раніше він робив на 6 томів максимум, тут 16), то загалом гарно.), розкрили головних персонажів, але нудні арки та кінцівка зробили свою справу. Рекомендую до читання, якщо ви фанат около-наукової фантастики.

Доречі, там в одному з роділів (десь 50-55) була мапа, на якій Україна розділена на два (десь по центру), а Бесарабію й Крим тупо затопили. У
Норвегії теж відібрали кусок, а Болгарію тупо знищили. Коротше, з мапою у нього явно були проблеми.
А, й ще там були дві україночкі в арці про озеро Ясогамі. Хоч щось гарне в цій арці.

Ну й трошки дам скриншотів в треді.
165 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 16364

File: 1750680581.140351-.jpg ( 194.81 KB , 450x629 )

Майже-майже завершив джоджоліон. Далі хочу прочитати Freesia, є хто читав, чи гарна манга?

Взагалі несподівано, як цей трід переріс від оглядів манги та аніме в тред фанатів цукумідзу. Напевно треба завершити Shimsim
-OP

⋮⋮⋮   No. 16433

File: 1758575747.481839-.png ( 3.12 MB , 2894x3752 )

ОП на зв'язку.
Подивився Princess Principal. Спочатку думав, що це типичне "милі дівчата роблять миле Х", але який же тут гарний сюжет та музика. Настільки гарної політичної гри я не бачив дуже довго. Дуже гарно прописані персонажи. Було сумно за смерть персонажа, якого на екрані ти бачив лише хвилин 10-15. Залишилось подивитися фільми, яких достатньо було б на другий сезон. Моя оцінка - 9/10, бал зняв бо це якось надто змішувати миле з темним, а потім ще й давати кліфф-хенгер, який натякає на хеппі енд.

Надіюсь сезонник-кум живий.

⋮⋮⋮   No. 16446

>>14602
От я купляв мангу англійською до 2022 на Петрівці. Том десь 120-150грн том був у середньому. Зараз там десь 400 це тупо мінімум, а так 450-500. Дорого. Українською десь 220-250.

⋮⋮⋮   No. 16447

File: 1759941213.82887-.jpeg ( 311.19 KB , 894x1300 )

До речі недавно відкрив для себе "На межі забуття". Зараз українською є перший том і скоро виходить другий. Мені сподобалось. Однак це не остання подорож дівчат, тут атмосфера більш жвава.

⋮⋮⋮   No. 16460

>>16447
вгору


File: 1752374098.30989-.jpg ( 4.42 MB , 5184x3880 )

⋮⋮⋮   No. 16380 [Reply]

Йо, анони. Дубляж, озвучка чи саби?
11 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 16425

>>16423
DLE(DataLife Engine Це зрада

⋮⋮⋮   No. 16426

Зараз дивлюсь з озвучкою, зазвичай на второму монитор поки на першому працюю чи граю. Для того щоб читати саби - треба сконцентровано дивитись в екран і більше нічого не робити, зараз таке не підходить. Раніше так - брав з холодильника стакан десерту Президент, сідав у м'якеньке крісло і дивився, ні на що не відволікаючись.

⋮⋮⋮   No. 16445

>>16422
базіч

⋮⋮⋮   No. 16449

1

⋮⋮⋮   No. 16450

File: 1760448927.928488-.png ( 817.54 KB , 1280x853 )



File: 1738045306.190496-.png ( 487.8 KB , 1280x720 )

⋮⋮⋮   No. 15761 [Reply]

В чому прикол Тохо? В данмаку ігри в серії майже ніхто не грав, тому відповідь не приймається.
6 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 15774

>>15773
ᗜˬᗜ

⋮⋮⋮   No. 15775

>>15761
Побачив скрін і аж ностальгія взяла...
Скиньте це відео буласка, бо хард на якому воно було згорів з хатою на початку повномасштабки

⋮⋮⋮   No. 15777


⋮⋮⋮   No. 16413

>>15777
vgory

⋮⋮⋮   No. 16448

File: 1760384701.45835-.jpg ( 77.65 KB , 736x736 )

хто може розповісти звідки взялась Рейму?


File: 1759594814.562861-.png ( 101.08 KB , 744x591 )

⋮⋮⋮   No. 16443 [Reply]

Вирішив поділитися своєю аніме-творчістю так, як не знаю як розкручувати себе в популяризації моїх піксельних шедеврів, було непогано, якщо б своїх понакидали, хз, була б нитка з картінками

⋮⋮⋮   No. 16444

File: 1759596834.319657-.jpg ( 216.68 KB , 1000x750 )

>>16443
Розділ /а/—це більше про японську анімацію та манґу, тому, якщо цікавить малювання та критика мальовки, прошу звернути увагу на https://kropyva.ch/d/res/2539.html

Що таке аніме, а що таке манґа? (15.07.2015):
https://www.benkrefta.com/blog/what-is-anime-and-what-is-
manga/?srsltid=AfmBOopqOQPYolaH420oP3HIdDY35xm7F4oqJQrY9bLPYo_nPKS1rOhn

"Аніме—це термін, що описує анімацію, створену в Японії.
На Заході термін «аніме» визначається як стиль і жанр анімації, що зазвичай походить з Японії, і часто може містити детальні, барвисті зображення, унікальних, глибоких персонажів та сюжетні лінії, орієнтовані на дії, що відбуваються в минулому, теперішньому, майбутньому або часто у фентезійному середовищі.
Значення терміна «аніме» іноді може змінюватись залежно від контексту, в якому він використовується.

Манґа—це термін, що описує комікси, створені в Японії або створені японськими художниками-манґаками, переважно для японської аудиторії.
Стиль розвивався в Японії в середині-кінці XIX століття під сильним впливом західних та американських коміксів у поєднанні з довгою та складною історією японського мистецтва та гравюр на дереві.
У західному світі цей термін часто визначається як стиль малювання, що походить з Японії, і багато західних художників перейняли цей стиль і називають себе художниками манґа.

Можна підсумувати, що зазвичай:

Аніме = анімація в типовому японському мультяшному стилі. Часто в повній палітрі кольорів.
Манґа = комікси в типовому японському мультяшному стилі. Часто в чорно-білому виконанні та з сірими тонами."


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]