[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/a/ - Аніме

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)
Options Use op-stickers

File: 1775196139.619749-.png ( 278.34 KB , 600x620 )

⋮⋮⋮   No. 16603 [Reply]

Дарова Кропивачі чи кропивки чи пропивач чи чи чи (хазе сидів на двачах поки не знайшов кропивач вразі ліпше ніж сосач (двач)
Як вам Аніме Експеремент Лейн цікаво дізнатися вашу думку та в якій озвучці ліпше дивитися?
4 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 16608

>>16607
При чому власне японці не сильно його популяризують, в основному форсять чомусь бразильці і індуси.

⋮⋮⋮   No. 16609

>>16605
Ти особисто усім геніталії перевіряв?

⋮⋮⋮   No. 16610

>>16609
Жінці не комфортно сидіти на бірдах. Тут одразу хтиві безосібні липнуть.

⋮⋮⋮   No. 16611

>>16610
НУ ЯРОМИРА Ж БУЛА!

⋮⋮⋮   No. 16612

>>16611
Це скільки ж років пройшло.


File: 1773949550.195836-.png ( 528.61 KB , 448x444 )

⋮⋮⋮   No. 16590 [Reply]

У мене останнім часом у голові застряг ОСТ з Rozen Maiden. А у вас є такі пісні з аніме, які ви часто слухаєте?
2 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 16593 OP

>>16592
Віруси!

⋮⋮⋮   No. 16594

>>16590
Недавно переслуховував ост першого сезону нарути. Я його багато разів слухав з задоволенням до речі, хоча саме аніме навіть не дивився особливо, так, може з десяток серій з арки екзамену навернув у часи коли його по джетіксу крутили.

⋮⋮⋮   No. 16600 OP

File: 1774812017.155366-.jpg ( 2.61 MB , 2602x3320 )


⋮⋮⋮   No. 16601

File: 1774861610.410779-.png ( 73.48 KB , 255x143 )

>>16590
Гомонігр -це краща аніме тянка .

⋮⋮⋮   No. 16602 OP

>>16601
повністю згоден з вами


File: 1774487246.667702-.jpeg ( 70.32 KB , 512x768 )

⋮⋮⋮   No. 16595 [Reply]

Не зашкварився - не шкварка! 🥓🔥

File: 1672467056.872154-.jpg ( 113.42 KB , 640x640 )

⋮⋮⋮   No. 12076 [Reply]

для мене це - брама штайна та янгольські ритми
також сподобались пластикові спогади, щоденник майбутнього, шимосека
а що у вас?
52 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 16391

Ходячий замок від студії «Ґіблі», моє перше в житті аніме, коли зараз передивляюсь його, знаходжу багато спільного з сьогоденними реаліями.

⋮⋮⋮   No. 16406

File: 1754718174.833779-.jpg ( 54.32 KB , 1037x601 )

>>12076
Kaiji - best anime ever, favorit for me.
Так само, дуже гарні тайтли, які мені дуже подобаються, але все ж таки вони не мої улюблені:
Darker then black
Akagi
Drifters
Rozen Maiden
NHK
Monogatari (Хоч я й не додивився)
Shippuden (Якщо скипати серії)

⋮⋮⋮   No. 16407

File: 1754848712.064539-.jpg ( 175.46 KB , 1920x1032 )

>>16406
На картинці - піздець, а не аніме. Шедевр трешаку.

⋮⋮⋮   No. 16408

File: 1754899434.009749-.jpg ( 198.97 KB , 1024x330 )

>>12584
З цього аніме скопіювали ім'я одного з персонажів доти. З Ліни інверс. У першій був герой із таким самим ім'ям.

>>16407
Ти про школу в'язницю? Наче хтось сумнівався. Тільки до чого відповідати на мій пост, щоб сказати це?

⋮⋮⋮   No. 16589

File: 1772892528.55147-.png ( 1.81 MB , 1920x1080 )

>>12076
~десу


File: 1765832062.30745-.jpg ( 1.9 MB , 1900x1400 )

⋮⋮⋮   No. 16524 [Reply]

Щось давненько нічого не гриміло так гучно як Sousou no Frieren чи травниця. Можливо я не правий? Не те щоб сильно слідкував за новинками останнім часом. Прошу порадити якісь гідні тайтли за цей рік.
1 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 16526

>>16525
Передивляйся класику.

⋮⋮⋮   No. 16527 OP

>>16525
Не те щоб розбалуваний. В мене в цілому не дуже високі вимоги. Просто випав з теми на деякий час.

⋮⋮⋮   No. 16574

Та й до того давненько не гриміло. 2023 страх який урожайний рік із Фрірен, Аптекаркою й Oshi no Ko. Тепер аніме ще довго ними й житиме. Тому найгідніші тайтли за минулий і за цей рік – другі-треті сезони тих самих, ліл. А, ще Золотого Камуя продовжують чи закінчують.
(Ну там Дандадан, Ґачімучі обговорюють, але то все минуще. Ватанаре, але це на любителів.)

⋮⋮⋮   No. 16575

File: 1770494595.703363-.png ( 360.49 KB , 446x570 )

>>16524
Фрірен форсять ті ж люди, що пишуть в ігрожури огляди на ігри пройшовши лише туторіал.

Об'єктивно Фрірен була гарною лише перші три епізоди - Хіммель, дитинство Ферн, початок нової подорожі і все це закінчилось смертю Кваля. Всі основні ідеї про швидкоплинність часу, різницю у сприйнятті часу вічної ельфійки та людей, спадок який залишає людина і тд - були там, далі на них або забили, або згадують вряди-годи. Четверий епізод ще так-сяк прокатує як слайс, я б навіть його не рекомендував але там є пару няшних моментів з Ферн.

Потім - звичайний батл шонен у дженериковому фентезі-всесвіті, причому досить посередній. Так, гарний ОСТ, є два-три непогані битви, але на цьому все. Якщо так хочеш батл-шоненів то наверни Пекельний Рай або Гачіакуту.

⋮⋮⋮   No. 16579

>>16575
Гадаю, більшість фанатів Фрірен і люблять батл шьонени про дженерик-фентезі. А дрібка оригінальності – достатньо, щоб хайпонути і отримати задоволення від власного фанатіння.
Та й це тепер нормальна стратегія: почали ніби нестандарт, чи там "деконструкція", чи пародія, а потім все одно ті ж самі штампи, які нібито так красиво ламали.
Зате якісно зроблено, завдяки тому ж хайпу (продюсери знали, що можна інвестувати).


File: 1714383435.851175-.png ( 886.27 KB , 714x549 )

⋮⋮⋮   No. 14720 [Reply]

Вкидаймо сюди новий та улюблений фан-контент за всесвітом Touhou Project, будь-то шедевральний вокал Stack https://youtu.be/dicA4TFM11U, чи то якісь дикі доджінші, чи то гуморески, чи то світлини, чи то відево, чи то сам отець-батечко ZUN.
76 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 16437


⋮⋮⋮   No. 16440


⋮⋮⋮   No. 16506


⋮⋮⋮   No. 16544


⋮⋮⋮   No. 16573

В когось лишився древній чорно-білий лезбійський MV на якийсь драматичний j-rock де одна дівчинка з часом старішає і помирає на руках у іншої? Мені здається це були Рейму та Маріса


File: 1504026718.439296-.jpg ( 55.58 KB , 850x760 )

⋮⋮⋮   No. 1538 [Reply]

Анімешні знайомства?

Такі справи, що я типу заприсягся не дивитись аніму на самоті і після трьох або чотирьох років утримання обіцянки — просрав її переглядом Hajime No Ippo 3го сезону, який я ще кілька років тому лишив на півдорозі, а дивитись аніму хочеться. Тож найкращий варіант для таких речей — знайомий, з яким можна дивитись. І з хлопцем все зрозуміло — написав сюди і знайшов собі 1-2х кентів щоб дивитися по скайпіку чи ще якось. А з тянками як? Я роки три дивився аніму з хорошою знайомою своєю, по 1-2 тайтли на місяць.. а от останнім часом в неї з'явилося життя і аніму вже не подивишся за нєфіг.
Хочу собі іншу тянку знайти, але не знаю як. Вже подумав типу на паблік з оголошеннями написати, але в моєму місті з цим трохи туговато, бо після перейменування усюди срачі почались і хз в який куток інету податися, а в ВК писати якось наломно. Зараз думаю пошукати профілі з анімою на пікчах в моєму місті і їх задовбувати.
Може у вас є якісь кращі ідеї? І що ви скажете про групові перегляди?

пікрандом
20 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 4988

>>4985
мені сумно, але не самотньо. проте шило в сраці є

⋮⋮⋮   No. 16569

>>1541
Непоганий план, спочатку Ч і Ж споживають якийсь контент разом, а потім обмінюються рідинами в ліжечку. Ну можна і на дивані чи в душовій, якщо заманеться.

⋮⋮⋮   No. 16570

File: 1770219742.08367-.jpg ( 95.51 KB , 1179x758 )

>>1538
ОП, тобі потрібна не тян для перегляду дебільних китайських порно мультиків, а фембой. Фембой виглядає як баба, тому задовольнить твої естетичні потреби в жінці, однак, на відміну від вумен, наш базюк має мозок мужика, хуй та вибриту сраку, тому з ним можна буде і щось глянути, і цікаво подискутувати, і поєбатись.
Ба більше: український фембойчік - це труъ козак, вища форма людської еволюції та буття, тому він ще й захистить тебе при нагоді, завзято проливаючи в бою свою кров та сімен, а не те, що якась сіповка, яка з'їбе за першої ж можливості. Тому шукай собі фембойчіка в діскордах, а не жинку.

⋮⋮⋮   No. 16571

>>16570
looks like woman?

⋮⋮⋮   No. 16572

File: 1770236038.332756-.jpg ( 456.79 KB , 1563x1920 )

>>16571
yeah woman with penis


File: 1570195586.978746-.png ( 375.11 KB , 670x511 )

⋮⋮⋮   No. 2997 [Reply]

Конічіва усім. Я тут немісцевий, вирішив спитати які банери для цього розділу краще всього зробити? Накидайте персонажів з аніме популярних саме тут, або ірл якихось відомих анімешників. Я в аніме просто нуль, знаю лише Наруто, Ван Піс і Сейлор мун. Порадьте щось. Дякую.
78 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 7513

>>7511
Кляті москалі ~

⋮⋮⋮   No. 7514

>>7511
> Чи можуть місцеві знавці мені пояснити, що там в баблі над чанкою написано?
Удачі нам!

⋮⋮⋮   No. 7515

File: 1601657506.457933-.PNG ( 17.44 KB , 1002x222 )


⋮⋮⋮   No. 7516

>>7515
Дякую, сенсею.

⋮⋮⋮   No. 16568

>>7513
Це правда!


File: 1769447223.249679-.webp ( 59.91 KB , 610x610 )

⋮⋮⋮   No. 16565 [Reply]

Моя найулюбленіша вайфу — Шіемі з Блакитного екзорциста. Пишіть, вашу найулюбленішу вайфу.

File: 1607957996.985796-.jpg ( 236.32 KB , 640x960 )

⋮⋮⋮   No. 8815 [Reply]

На скільки Кропивач оцінить аніме з пічкура?
129 posts omitted. Click reply to view.

⋮⋮⋮   No. 16556

File: 1767631969.175405-.png ( 392.69 KB , 628x608 )


⋮⋮⋮   No. 16557

File: 1767631971.031984-.png ( 392.69 KB , 628x608 )


⋮⋮⋮   No. 16558

File: 1767631972.783815-.png ( 392.69 KB , 628x608 )


⋮⋮⋮   No. 16559

File: 1767631974.590245-.png ( 392.69 KB , 628x608 )


⋮⋮⋮   No. 16564

>>8823
Наруто теж непогане аніме, нерозумію хейт. Там не менше на подумать ніж титанах.


Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] | Catalog

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]