⋮⋮⋮
No.
54202
>>54200От скажи чесно, ти дебіл?
⋮⋮⋮
No.
54205
OP
>>54202. Ну не пізду я ж тобі сую,не хуй в рота ОПику !!! Дай мені самовиразитися аноне - я хочу жити !!! Якщо тобі не довподоби - іди до йобаної матері !!!
⋮⋮⋮
No.
54213
OP
>>54202. Відсмокчи моралфаг ! Та ти ще й принижувач "дебілами" тут відмахується !!! Іди в обличчя скажи анон чи засрався ???
⋮⋮⋮
No.
54214
OP
>>54202. Я тебе в сраці мав хую ти дурний !!!
⋮⋮⋮
No.
54215
>>54205Я обов'язково завітаю до твоєї матусі, не переживай.
⋮⋮⋮
No.
54216
OP
>>54215. В тебе пригоріло !!! А що б було ,якби тобі копро б показували рандомний ти хуй наш "розумненький" ? Іди докторську диссертацію захищай няша !
⋮⋮⋮
No.
54218
>>54216Я б тобі тоді голову відрізав і в шию насрав.
⋮⋮⋮
No.
54221
OP
>>54218. Вперше бачу на бордах,щоб у ОПів припікало ! Хейтере ти так гориш,твоїм пуканом можна вже на Марс летіти !!! Ти занадто палаєш няшо , через якісь незначні причини !
⋮⋮⋮
No.
54223
OP
>>54218. Mopaлфаг згорів - несіть нового !
⋮⋮⋮
No.
54229
>>54200Шотаном був, то цілі баталії на уроках розмальовував. Але перевагу надавав середньовічним файтам на мечах.
⋮⋮⋮
No.
54757
>>54755Хех, згадав як в дитинстві теж пиляв подібні бойові сцени).
⋮⋮⋮
No.
54962
>>54956Чомусь смішно, завтикав.
⋮⋮⋮
No.
404884
А от це вже дуже потрібна річ! Треба буде під час відключень світла чимось займатись і покращувати.
⋮⋮⋮
No.
405080
>>404884Світло потрібне. Графоній допилю.
⋮⋮⋮
No.
405116
Завантажити власним відеомедіафільм по шматках по всьому тредові.
Цьому проекту багато років!
Через 2 години вимкнуть світло, упс.
Спати! Yes,sir!
⋮⋮⋮
No.
405140
кращий тред
⋮⋮⋮
No.
405141
кращий тред
⋮⋮⋮
No.
405245
Ну, а розроблявся проект у кінці 2008.
⋮⋮⋮
No.
405410
>>405408Це натяки на секс?
⋮⋮⋮
No.
405430
>>405410це натяки на ніщо
⋮⋮⋮
No.
405452
>>405408Це зоопідорас йобаний! Він повсюди сере.
⋮⋮⋮
No.
405456
>>405452Тихо, а то гомонігер нападе знову.
⋮⋮⋮
No.
405480
>>405456Навіть Штучний Інтеллект з текстами втік і покинув усе. Залишилось лише півтори безоси і немає ні пана, ні чорта.
⋮⋮⋮
No.
405651
>>405640Назва нової бірди є, лишилось створити її!
там безос давно вже щось робить, але хз на якій там він стадії
⋮⋮⋮
No.
405654
>>405651Робити ще дуже багато, але процес іде
безос який щось робить
⋮⋮⋮
No.
406337
>>405962>>406086Світло вимикають знову.
Так би допилював, а так часу немає майже.
⋮⋮⋮
No.
406541
>>406337Процес повзе на животі.
⋮⋮⋮
No.
406547
>>406545Підвищенна сонливість під час сідання сонця.
⋮⋮⋮
No.
406551
>>406547У тебе з сонцем синхронізація? гагаггагаггаг.
⋮⋮⋮
No.
406567
>>406554Цікаво, що слова "піду" і "підар" мають спільне коріння "під". Цікаво, чому так? гагаггагаггаг.
⋮⋮⋮
No.
406650
>>406580У Ред Алерт 2 пограв і втомився.
⋮⋮⋮
No.
406707
>>54200>>406660сил через пиво вже немає. йду спати.
⋮⋮⋮
No.
406714
>>406707> сил через пиво вже немаєТреба всіх орків напоїти пивком, тоді і війну буде виграно.
⋮⋮⋮
No.
406772
>>406742Там були усі основні напрацювання.
⋮⋮⋮
No.
406797
>>406772ну юзай вейбекмещін.
⋮⋮⋮
No.
406816
>>406772треба було дублювати свої треди на кропиві і дедачі...
⋮⋮⋮
No.
406822
у не зрозумілій ситуації - відрізай підрам голови. Не сси, сси лише на трупи підарські
⋮⋮⋮
No.
406951
>>54200Творча робота завжди цінується! Плюсую цей рандом!
⋮⋮⋮
No.
407030
>>406951От 1 квітня треба точно почати творчість і треш-рандом! От точно!
⋮⋮⋮
No.
407031
24 квітня, 24 травня і наостанок 24 червня почати творчу роботу з трешу папірців замальовок! А потім ніколи.
⋮⋮⋮
No.
407049
>>40703128 червня і 24 серпня.
⋮⋮⋮
No.
407073
>>54200Аль Слободжані якщо зможе, то поверне Файнач з коми і там можна продовжити творчу роботу.
⋮⋮⋮
No.
407380
>>407373Приємно бачити, що у Варшаві все ОК.
⋮⋮⋮
No.
407795
>>406742> 27-03-26 > Файнач помер.5 квітня. Десятий день лежить або більше. Довго.
⋮⋮⋮
No.
408430
>>54200І ти думаєш що в понеділок, вівторок і середу, четвер у тебе багато сил і часу?
⋮⋮⋮
No.
408491
>>54200Можна робити!
Гак доробить!
Ґак доробить!
⋮⋮⋮
No.
408499
>>408497От Ксатач відродять у 2034 році!
⋮⋮⋮
No.
408504
>>408499До того часу людство може самознищитись.
⋮⋮⋮
No.
408576
>>408561Ти черепозалежний?
⋮⋮⋮
No.
408581
>>408576Але ж Файно лежить.
Там Ваха40к! Там черепи це канон.
⋮⋮⋮
No.
408608
>>408581Черепи це тепер канон УБК.
⋮⋮⋮
No.
408726
>>408675Що з 2023 по 2025 був невідомим.
⋮⋮⋮
No.
408780
>>408726Бо секретна діяльність Дедача до 2025-го року засекречена спеціальними розпорядженнями СБУ.
⋮⋮⋮
No.
408783
>>408780Адмін Дедачу тому підтвердження.
Хтось знайшов бірду і він почав добудовувати Дедач та охороняти його сильно.
Тепер Дедач це бірда майбутнього.
А Файно до сих пір лежить. Нехай спочатку півтори біженці з Файно туди вже массово перейдуть.
⋮⋮⋮
No.
408791
>>408783> біженці з ФайноЧого одразу біженці? Внутрішньо переміщені безосібні.
⋮⋮⋮
No.
408946
>>408826Потрібен вечір для початку!
⋮⋮⋮
No.
409025
>>408946Тільки вечір якийсь невтішний.
⋮⋮⋮
No.
409090
>>408946Let's spend this evening doing virt, baby
⋮⋮⋮
No.
409134
>>409090З боку Ірану, Афганістану чи взагалі Пакістану?
⋮⋮⋮
No.
409176
>>409134З боку Пакістану. Він це заслужив.
⋮⋮⋮
No.
409182
>>409176Не лякай єдиного індусика на Кропивачі.
⋮⋮⋮
No.
409352
>>409182А то шо? Він обісреться?
Анал це Святість!
⋮⋮⋮
No.
409802
>>54200Я це люблю! Треба буде влітку допилювати або не влітку.
⋮⋮⋮
No.
409855
>>409134I'm from Bengaluru. Please visit me and I'll like your pussy like an icecream. Blblblblblblbl!
⋮⋮⋮
No.
409874
>>409855Дай ядерку, індус! Чуєш? Дай ядерку! Дуже потрібна вона нам!! Дай ядерку!
⋮⋮⋮
No.
410104
>>409855Нам потрібна Ядерна Зброя!
Термоядерна.
500 штук.
⋮⋮⋮
No.
410152
>>410104Давайте розробляти Ядерну Зброю усім Кропивачем, Котами Деймоса, Дедачівцями разом узятими.
Файно досі лежить і не встає.
⋮⋮⋮
No.
410157
>>410152Так, я от пропоную нафарширувати ядерку потняками, щоб зробити її ще більш смертоносною.
⋮⋮⋮
No.
410172
>>410157І запахом сечі та лайна старих чоловіків.
⋮⋮⋮
No.
410282
>>54200Гра "Project 910".
⋮⋮⋮
No.
410368
>>54200Зелені проти зелених.
⋮⋮⋮
No.
410370
>>410368світло-зелені против темно-зелених.
⋮⋮⋮
No.
410389
>>410368Зелена влада вже починає жерти одне одного? Давно пора!
⋮⋮⋮
No.
410397
>>410393а ти цінний кадр для армії.
⋮⋮⋮
No.
410461
>>410389Ні, це були світло-зелені гопніки проти темно-зелених гопніків з кінця 2008 та 2009 і початку та середини 2010. Та діючими були у 2011 та 2012 році в останній раз перед 21.12.2012.
Там зелених кланів було багато.
А особливо виділявся по районах "Зелений Клан Кайфу".
⋮⋮⋮
No.
410508
>>410462Так. він також існує. Але перед вайфу майже усі дуже швидко здаються.
⋮⋮⋮
No.
410539
>>410508Тому що вайфу краще за гопніків.
⋮⋮⋮
No.
410601
>>410576>>54200Ось так!
Зелені багацько буде. То будуть гопніки кінця 2008, 2009 та 2010 років.
⋮⋮⋮
No.
410604
>>410601А що з зеленими сталося у 2012 році?
⋮⋮⋮
No.
410631
>>410604Останні інтернет-кафе (іграші) почали закривати і гопніки зкурвлювалися під речовинами.
А зараз вони жирні з 2 підборіддями з вікна маршрутки.
А з хуїв вони такі жирні, якщо від наркоти максимум це похудіння до анорексії?
Що вони таке жеруть окрім наркоти що вагу набирають так як свині?
⋮⋮⋮
No.
410759
>>410736Відклади до 2036 року те, що зможеш зробити ніколи.
⋮⋮⋮
No.
411223
>>410759Відклади до 0101010101010101 року.
Десь так, кілометр з гаком.
⋮⋮⋮
No.
411233
>>411223А коли перший рік? Нова ера назріває чи шо?
⋮⋮⋮
No.
411245
>>411233Ніхто не знає. У безоса мабуть матричний рік пішов.
⋮⋮⋮
No.
411251
>>411245Ну краще рік, ніж рак.
⋮⋮⋮
No.
411260
>>411251Ракопічкурів додати по фану!
Буде весело.
⋮⋮⋮
No.
411261
>>54200Монстри, мутанти там повинні ще бути. Хаос. Демони.
⋮⋮⋮
No.
411263
>>411261Тоді це вже Warhammer40000 буде.
⋮⋮⋮
No.
411658
>>411263І те і інше.
Там планів на літо багато.
Аби світло б було.
⋮⋮⋮
No.
411708
>>410736Дещо накидав.
Втомився.
Дороблю потім по можливості.
⋮⋮⋮
No.
411723
>>411709Головне що літо буде.
⋮⋮⋮
No.
411773
>>411771Перший Far cry на сучасних компах погано працює, вилітає і глючить час від часую
⋮⋮⋮
No.
411778
>>411773Я його пройшов.
Файна гра.
Не те що зараз.
⋮⋮⋮
No.
411790
>>411708>>411771>>411777>>411780>>411781>>411787>>411782WorldEditor на Кропивачі перезапустився ще раз за 3 роки.
⋮⋮⋮
No.
411791
>>54200https://kropyva.ch/b/res/304091.html>>411790Підв'язка обох тредів цього і цього.
Посилання бамплімітного треду до цього аби не загубити.
⋮⋮⋮
No.
411805
>>411723Літо - те саме, що і осінь, зима, весна, тільки зі спекою.
⋮⋮⋮
No.
411806
>>411773> Far cry на сучасних компахВ фарт сру треба не на компах грати, а на унітазі! Хахаха))
⋮⋮⋮
No.
411820
>>411806Іміджборду окупували зумери. Бо трохи старших людей тут майже нема.
⋮⋮⋮
No.
411825
>>411820У нас зміна поколінь хахаххаха))))))))0))0)0
⋮⋮⋮
No.
411837
Чому хуйла чи зєлю не дронять оптоволокном?
Невже нема кому? Придурки займаються дебілізмом замість спавжнього вирішення проблеми
Ми б дізнались що з цим лайном робити, як захиищатись, ну або празнуваали би.
⋮⋮⋮
No.
411856
>>54210>>411708Безос замалював війну кланів під приблизною мапою свого мікрорайону і вулиць, де влаштовуються вуличні бої. Це так, для тих хто не в курсі.
⋮⋮⋮
No.
411960
>>411854Що це за гра на першому скриншоті?
⋮⋮⋮
No.
412041
>>412035Сучасні школярі взагалі грають ще в San andreas?
⋮⋮⋮
No.
412049
>>412041Сучасні школярі грають в альтушок і різнокольорове волосся.
Я не знаю чим вони живуть. Не лізу туди.
⋮⋮⋮
No.
412315
>>411820Бірда походу майже мертва.
За неї забули і лайно не чиститься роками.
Хочу вивезти треда до іноземщини і там нею гратись, бо скоро відчуваю що підкрадеться пиздець закинутій бірді і усі бірди малі та великі просто зруйнують або засиранням, або непроплатою за сервери.
Та і вже видно що тут вже стан справ кепський...
⋮⋮⋮
No.
412316
>>412315Іміджборда остаточно померла як 4 роки тому, бо не призначили нового адміна.
Залишається Дедач і Іміджборда Котів Деймоса.
На Дедачі Адмін одразу напоготові, а Деймос на своїй бірді котячій регулярно тре цопе-ботів спамерів.
Але стан Деймосівської Котячої Борди слабкий через дискову недостатність і Memory Allocated Error. Тобто теж загнеться. Залишився Дедач лише.
⋮⋮⋮
No.
412317
>>412041У ремастер GTA San Andreas мабуть грають.
⋮⋮⋮
No.
412318
>>411805Літо топ!
За опалення стільки грошей не платиш і одягаєшся легко.
⋮⋮⋮
No.
412319
Неквапливо, непоспішаючи жила бірда 4 роки і мабуть треба евакуйовувати звідси усе цінне.
⋮⋮⋮
No.
412320
>>54757Непогано, як для 2017 року.
Тоді при Shooz жилося якось захищеніше.
⋮⋮⋮
No.
412321
>>405365Дуже файно!
Файні фігурки.
Скачані довгими пошуками.
⋮⋮⋮
No.
412322
>>405245То треба було на Ясонівський Учан його заливати, коли б була можливість.
⋮⋮⋮
No.
412326
>>411708Може на іноземному якомусь сайті закордонному або на іноземній бірді.
З нашими імагебоардами каші особливо і не звариш.
⋮⋮⋮
No.
412327
>>54210Перші замальовки. Потім формувалась мапа.
⋮⋮⋮
No.
412328
>>405275На іноземну іміджборду я цього героя додавати не буду. Це крінж.
⋮⋮⋮
No.
412329
>>412326та бля - фате нить - або робіть власну борду де все буде піздато
⋮⋮⋮
No.
412330
>>407886Не допомагає ніяк.
⋮⋮⋮
No.
412334
>>412332Тільки іноземщина зарубіжна.
Там немає цих подій дурних.
⋮⋮⋮
No.
412335
>>411825Буде зміна бірд. Не смішно.
⋮⋮⋮
No.
412336
>>54210>>411708Цю карту я у Warcraft 3. Frozen Throne створив.
Дуже для мене добре.
⋮⋮⋮
No.
412343
>>408608Так, черепи це дійсно канон УБК.
Файнач від нас вже пішов назавжди.
Він ріпнувся і перетворився на череп.
Залишились лише безосібні з Кропивача, Дедач, Коти Деймоса і з натяжкою Доллчан.
⋮⋮⋮
No.
412344
На Доллчан теж треба допиляну версію евакуювати потім.
⋮⋮⋮
No.
412352
На Файно потихеньку пиляв, а потім Файнач ріпнувся.
⋮⋮⋮
No.
412353
Тут допиляю і евакуююсь.
Більше в цьому році робити тут буде нічого а там що буде те і буде.
⋮⋮⋮
No.
412412
>>412368 Я у 10 років зколочував із дров та мебляних кріплень на дачі. Красив та додавав різноманітні свисто-перділки, тільки батя наробив шість руківок, які задавали стиль дизайну. Бордерлендс відпочивав зі своїми шмалялами.
Бидлуваті але простодушні сусідськи діти дивилися на мої артефакти як на дари богів з чужих небес. Доречі, я мацав та роздягав як хотів сестру одного з тих бовдурів, під його ж регіт. Їй було не більше 8 рочків, але вона з ентузіазмом та під вихором нових для неї відчуттів давала робити з собою все що заманеться. Дякую за те що нагадав приємні спогади буремного дитинства.