⋮⋮⋮
No.
304093
>>304091Я за жовтий клан, замалюй усю мапу жовтим.
⋮⋮⋮
No.
304097
OP
>>304095> крок 1: запросити допомоги у USAМолодець. Креативиш!
⋮⋮⋮
No.
304099
OP
>>304093> Я за жовтий клан, замалюй усю мапу жовтим.Сам замалюй! Тільки чорні споруди чіпати не можна!
⋮⋮⋮
No.
304102
встанови чіткі правила
такі десь
1 хід = 1 день (24 години)
за 1 хід можна захопити 200 пікселей (або 300 нічийних)
війська знаходяться в межах "клану"
війська мають знаходитись біля 2 вільни кліток клану - інакше, вони не активні
в 21:00 ОП підсумовує всі рухи на правильність та оновлює карту
і так далі
ато вигравати в 1 хід то не весело
⋮⋮⋮
No.
304297
>>304292що це таке...
ось нормальна
⋮⋮⋮
No.
304359
>>304292>>304297Молодець! Гарно граєш! Якщо буде в тебе час то зможеш зробити ще.
⋮⋮⋮
No.
304720
OP
Intense Epic Music | Free To Use Music | "Rebellion" (Prod. Sirius Beat) Power Motivation Workout Майже ніколи цим займатися. Завтра на роботу. Тому про всяк випадок фонову музику залишу для мікровідосів тут.
⋮⋮⋮
No.
304728
OP
The End of Mankind (Royalty Free Music) [CC-BY] можете свої мікровідоси під музику фонову зробити.
⋮⋮⋮
No.
305698
OP
>>305640> у вас кожен колір має 1 раз виграти?Ну так.
⋮⋮⋮
No.
306012
>>305914Зі смартфону усе ж трохи важче та і руки ніяк не доходять пограти у цю гру.
⋮⋮⋮
No.
306113
>>304091Намалюй у п'ятницю на покращеній версії твоєї карти будь-ласка танки, артилерію, війська, авіацію, бази, кораблі можливо і я запропоную це зробити це з нашої карти УБК як графіку. Я на сайті flipanim щось схоже чи твоє чи не твоє знайшов і я пориюсь для цього!
⋮⋮⋮
No.
306130
OP
>>306114Так, це я робив під час Коронавірусу у 2020-му році коли вдома сидів. Зараз менше можливостей вже з початку минулого року.
⋮⋮⋮
No.
306131
OP
>>306113> Намалюй у п'ятницю на покращеній версії твоєї карти будь-ласка танки, артилерію, війська, авіацію, бази, кораблі можливо і я запропоную це зробити це з нашої карти УБК як графіку.Це довго. Мені потрібні вихідні.
⋮⋮⋮
No.
306145
OP
Immediate Music - Global Crisis 1 додам ще фонову музику для майбутніх відео. Руки ніяк не дотягуються та й вже 9 година вечора. Я спати вже хочу.
⋮⋮⋮
No.
306233
>>304127Я попрошу ОПа зробити емблеми для кожного з кланів.
>>304091 ОП — додай емблеми до кожного клану будь-ласка!
⋮⋮⋮
No.
306321
OP
https://ezgif.com/maker З цією прогою поки що не розібрався як робити. На lunapic швидше розібрався. А на flipanim на вихідних подивлюсь.
⋮⋮⋮
No.
306322
OP
З копією цього треду більш доробленого я піду у 28chan.org розділу /b/. та можливо на wilchan.org розділу /art/. Створю так би мовити запасні майданчики про всяк випадок. На наші сусідні іміджборди з цим не піду, бо в них майже немає мегабайтів для завантажень.
⋮⋮⋮
No.
306341
>>306321>>306320>поки що не розібрався як робитивас на ютюбі забанили? так є yewtu.be
ffmpeg -framerate 2 -pattern_type glob -i '*.jpg' output.gif2 то fps (2 кадри за секунду)
'
.jpg' то тип файлу (якщо у вас map_1.png ставим '.png' )
ffmpeg.org/download.htmlне знаєте як встановити?
>вас на ютюбі забанили?FFmpeg - це потужний інструмент для роботи з медіа файлами, і його використання може спростити багато завдань обробки аудіо та відео.
навіть якщо ви не знаєте як ним користуватись - chat.openai.com, bard.google.com вам на допомогу
⋮⋮⋮
No.
306347
>>306322> На наші сусідні іміджборди з цим не піду, бо в них майже немає мегабайтів для завантажень.Це твоє рішення. Роби що хочеш. Наскільки я знаю, то з сайтом Деймоса де проживають біло-блакитні котики там часто виникає дискова недостатність і там багато незаконного спаму щодня, на Файно там не підтримується формат 3gp, webm, mp4, avi та проблеми з посиланнями на ютуб, на Дев'ятці під питанням — хоча я думаю що і там можна буде робити розробки. Дев'ятку тобі треба випробувати. Все ж таки нова іміджборда і там треба тренуватися теж. Я буду там наприклад тренуватися на політичній карті Європи і на політичній мапі світу. Буду робити там гіфки і відео.
⋮⋮⋮
No.
306349
>>306320Краще тренуйся! Ти ж відоси бачив, як на картах воювали. Домалюй трошки світлі лінії на кордоні де захоплена територія, якщо є можливість то роби бажано формати gif. Позначення кланів з емблемами вже є — звідти і продовжуй!
⋮⋮⋮
No.
306398
>>306347Сидіти на Девятці це як штрикати паличкою гівно і казати як це весело.
⋮⋮⋮
No.
306405
OP
>>306398Поштрикаю паличкою гівно хулі! Воно свіже. А щодо біло-блактиних котів з їхніми вічними error allocated memory то ну його в біса чекати поки Деймос свою сраку підніме. А щодо Файно, то там важко дуже теж. Тому як я там буду щось творити біс його зна. Війна війною а розваги за розкладом! Рускі підари не дали мені доробити сьогодні "Проект 910". Це моя назва для моїх розробок розважальних. Якщо я не дороблю через 40 днів нічого то буде це Нічого десь ніде. Сьогодні було занадто гучно і вибухово.
⋮⋮⋮
No.
306417
>>306405> не дали мені доробити сьогодніЯк каже наше бидло: "Сам собі винуватий, це твій вибір, тебе ніхто за руки не тримав, нема чого жалітись".
А вот мені батьки не далив в тому життю нічого, як і держава тільки забирали в мене мій час і найобували, а я ще винен нахуй блять.
⋮⋮⋮
No.
306439
>>304091Сьогодні п'ятниця. День перед вихідними. Замалюй щось ОПче. Якщо все добре. Будемо разом з тобою розвивати твій особистий "Проект 910. Кланова Війна.".
⋮⋮⋮
No.
306478
>>304091Сюжет розкажеш про те що ти створив!
⋮⋮⋮
No.
306510
OP
>>306478Червоний Клан — хіккікомору-радикали. Помаранчевий Клан — напівхіккікомору. Світло-Зелений Клан - гопніки, Темно-Зелений Клан — гопніки, Дуже Темно-Зелений Клан — гопніки, Світло-пурпуровий, пурпуровий, темно-фіолетовий — старі гопніки, Жовтий — наполовину гопніки. Брунатний — гопніки-арійці. Рожевий — моралістичні гопніки, світло-коричневий — гопніки-бійці, Світло-жовтий — гопніки-традиційники, Червоно-пурпуровий — хіккікомору-антисистемники, Блакитні — традиційники гопніки-бійці. Синій — манірні гопніки, Сірий — манірні педикуваті гопніки. Дії розгортаються у районі Х у 2009-му, 2010-му році. Захопи усю карту району Х і ти переможець.
⋮⋮⋮
No.
306512
OP
REMEMBER 2009 назбираю збірник музики тих часів для відео з війнами на карті району.
⋮⋮⋮
No.
306516
OP
REMEMBER 2008 Я забув додати що війна кланів починається з періоду 2008, 2009 та 2010. Відео постараюсь робити сам, музику для батлів на карті району Х додам сам на вибір з цих років.
⋮⋮⋮
No.
306518
OP
https://remembervideos.blogspot.com я знайшов саундтреки для своїх майбутніх відео.
⋮⋮⋮
No.
306550
OP
https://www.youtube.com/watch?v=ckHnqXJ7zgc&t=2193s А ось це вже краще підходить для моїх відосів з кланами.
⋮⋮⋮
No.
306916
>>304091>>306776Саме так! Треба грати у гру на іміджборді. Щоб відпочити від ідеологічного лайна важкого і щоб настрій був хорошим. Саме тому батли кланів повинні бути тут.
⋮⋮⋮
No.
306918
>>306776Непогано! Тренуйся ще! Покращуй навички.
⋮⋮⋮
No.
306959
>>306958Тільки не це
Реванш стікменів
⋮⋮⋮
No.
307015
OP
>>306950>>306956>>306958Максимальний олдскул! Буду щось робити.
⋮⋮⋮
No.
307170
>>307015>>304091Ми стали популярнішими за візуальні новели! ОП — роби, твори!
⋮⋮⋮
No.
307172
>>306959> Тільки не це. Реванш стікменів.Так! Ще й голову цього Петровича прикріпимо до стікмена. Нехай теж бере участь у баталіях.
⋮⋮⋮
No.
307411
>>304091Можна буде зробити паперову версію з gif битвою кланів. Але мені малювати довго. З доповненнями деякими.
⋮⋮⋮
No.
307439
>>307172>>306959>>304091Цікавий експеримент. Я не уявляю як на цій карті буде аніме версія. Якщо хтось додумається до війни кланів ще й аніме додати, тому я заварю чай з листя кропиви.
⋮⋮⋮
No.
307441
>>307439Для чого потрібно пити чай з кропиви?
Чай з кропиви містить антиоксиданти
Поліфеноли відіграють важливу роль у профілактиці та лікуванні хронічних захворювань, таких як
ожиріння, діабет, рак і хвороби серця, – каже спеціаліст Сара Міркін.
Ну впринципі майже стандартний набір хвороб відвідувача іміджборд.
⋮⋮⋮
No.
307474
>>304091Дякую ОП! Повертає людям доступ до розваг! Можна тепер відпочивати від токсичних тем тут. Я і сам прийшов на іміджборди у 2015-му для розваг а не для ідеологічної токсичної дурні. А у 2020-му році вже не те усе стало — збільшилася токсична ідеологічна дурня про дурню і знайти якийсь розважальний легкий трід це вже велике диво! Пролистував треди, прочитав і одразу захотілося від цього всього відволіктися у цьому треді.
⋮⋮⋮
No.
307567
Я один щиро не розумію що нахуй в цьому треді коїться? Оп малює рандомні клякси і уявляє що це бойові дії, при цьому яким чином їх малювати ніякими зовнішніми правилам не регламентовано: все правильно зрозумів?
⋮⋮⋮
No.
307606
>>304091Якщо вже зараз є примітивні битви кланів на карті. То значить скоро я випущу міні-фільми кропивацького безосібного виробництва навіть незважаючи там на блекаут. А значить потрібно розвивати усі можливі проекти і розробки поки є на це час і можливості.
⋮⋮⋮
No.
307629
>>304091Цікаво буде послухати тих людей, які подивляться на карту і скажуть звідки легше йти у наступ. Я думаю що з крайніх нижніх будівель, якщо завоювати усі їх будь-яким кланом то можна буде йти у наступ одразу на пусту територію зправа і посередині теж де є вільний простір. Потім коли усі інші клани активно гризуться між собою то треба оточити усю карту навколо споруд, зробити блокаду і взяти усе штурмом. І взагалі з лівої сторони легше наступати, бо там один темно-пурпуровий клан. Усі інші клани розташовані на цій карті поряд і вони пиздяться між собою.
⋮⋮⋮
No.
307630
>>307567А що не так? Буде якщо ОП розробляти карту кланової війни, а там буде видно усім що і як.
⋮⋮⋮
No.
307759
OP
>>307629>>307606>>307630Я зараз на робітку збираюсь. Буду ввечері а там видно буде буду чи не буду. Ще й повітряні тривоги постійно виснажують. Постараюсь на вихідні бути, якщо забажаю.
⋮⋮⋮
No.
307786
>>307759А нас на роботі змушують працювати під час повітряної тривоги і під час прильотів по далекому району. Інакше пиши пояснювальну чому ти їблуєш і карають ще важчою працею. Якщо будеш з ними судитися від'їбуть ще сильніше і докажуть що ти мудак. "Давай мішки з металом тягай! Бери побільше кидай подалі! Покрівлю до зими треба офісним робітникам доробити!"
⋮⋮⋮
No.
307787
>>307759Ні в битви кланів на карті не дають пограти, ні інші розваги! Повітряні тривоги і вороже лайно! Відпочити неможливо.
⋮⋮⋮
No.
307903
>>304091>>307759Сьогодні вихідний. Займайся!
⋮⋮⋮
No.
307906
OP
>>307606> То значить скоро я випущу міні-фільми кропивацького безосібного виробництваДоброго ранку! Виробляй!
⋮⋮⋮
No.
307926
>>307909А Олег Петрович буде?
⋮⋮⋮
No.
308031
>>307909А де мітка "УБК - КРОПИВАЧ"?
⋮⋮⋮
No.
308203
>>307963Олег Петрович у Битві Кланів. Це неймовірно!
⋮⋮⋮
No.
308204
OP
Gustav Holst - The Planets - Mars, the Bringer of War як я міг забути класику для фону свого майбутнього мікровідео.
⋮⋮⋮
No.
308206
OP
>>308203Додам його у рандомний клан який я захочу.
⋮⋮⋮
No.
308310
>>308210Якісь турелі
нігерські чорні кайфові.
⋮⋮⋮
No.
308311
>>308268Карту замість отих чорних позначень споруд треба додати повноцінні споруди, а Олега Петровича зробити сильним імбовим героєм.
⋮⋮⋮
No.
308312
>>308268Карту дороби! Потім туман війни ввімкнеш!
⋮⋮⋮
No.
308315
>>304091ну і як в це грають?
⋮⋮⋮
No.
308321
>>308315Я буквально таке саме питання задавав
>>307567 мені тільки один додік відповів та і той подумав що я іронізую і ніхуя не пояснив. А я, блять, ЩИРО не розумію.
⋮⋮⋮
No.
308323
>>308321там ще в початку
>>304102 було запитано, і навіть щось запропоновано, але ОП проігнорував
⋮⋮⋮
No.
308342
>>304091Там треба розбудувати дороги і домівки окрім військ і військових баз кланів.
⋮⋮⋮
No.
308343
>>308323Це самостійний проект ОПа.
⋮⋮⋮
No.
308345
>>308321Рандомно грай. Виконуючи правила кольорів кланів і т д, і т п.
⋮⋮⋮
No.
308386
OP
>>308346Я випив у понеділок. Я хочу спати.
⋮⋮⋮
No.
308387
OP
Ви б краще допомогли мені і намалювали героя ГЗЧ, Бімжа-Антисистемника, щоб його можна було кудись запхнути.
⋮⋮⋮
No.
308578
>>308573Мені б твій рівень шизи. Малюєш
якусь хуйню в якій 99 відсотків нічого не розуміє і судячи по тому, що ти ще не забив радий. Я прямо щиро заздрю.
⋮⋮⋮
No.
308602
>>308595>>308598І по класиці бімжу-антисистемнику треба дати дробовик і він буде десь окремо на карті біля дерев битися проти Олега Петровича. А ГЗЧ видати гнилі зелені патрони для пістолета.
⋮⋮⋮
No.
308614
>>308606як файно, я собі на аву поставлю
⋮⋮⋮
No.
308661
>>308606Герої та Лиходії УБК.
Молдованин - молодше.
⋮⋮⋮
No.
308662
>>308661А можна ще варіацію Гнилозубого Чеха
можна в стилі HROT його?
⋮⋮⋮
No.
308674
>>308673щось він недостатньо гнилозубий
⋮⋮⋮
No.
308675
>>308674так всі зуби згнили то вставні
⋮⋮⋮
No.
308719
>>308606Нєнакачєний дрищ, чорноокий, темноволосий, смуглий, не зі стильную зачіскою з
турецького барбершопу і в чорному одіянії як на кладбіще зібрався. Кудись AI не туди звернув.
Ось моє останнє нестудійне хоумфото.
⋮⋮⋮
No.
308724
>>308606Ти нахуй мою фотку на кропиву злив?
⋮⋮⋮
No.
308746
>>308573Треба сьогодні допилювати і допилювати карту битви кланів і ще раз допилювати.
⋮⋮⋮
No.
308749
>>308661>>308666>>308673>>308719Допомогли. Молодці. Там героїв поле неоране робити не переробити.
⋮⋮⋮
No.
308972
ПВК Клан "Олег Петрович".
⋮⋮⋮
No.
309014
>>308992Та тут по рандому намальовано. А кожен своє робить як фантазія дозволить.
⋮⋮⋮
No.
309027
>>308992Якби мені довелось реалізувати щось подібне, то брав би за приклад Dice Wars та стару китайську гру на NES з класами (Воїн, Лучник, Маг, Шпигун, Кавалерист + Пастка та Фамільяр).
На початку битви можна вибудувати обмежену кількість Загороджень та обрати розташування членів команди в межах відведеної зони.
У кожного з учасників команди є: Енергія, Здоров'я, Атака, Захист, Досвід.
Для завоювання нейтральних ячейок потрібна менша кількість Енергії, аніж для ячейки ворога.
Коли хтось атакує, до Здоров'я жертви додається (Захист х Досвід) та вираховується (Атака х Досвід) того, хто здійснює атаку.
Після завершення ходу, Енергія поповнюється, відповідно до параметра Здоров'я.
Воїн може атакувати лише тих ворогів, хто поряд, має більшу Атаку, ніж інші класи.
Лучник атакує на відстані, що дорівнює його Захисту.
Маг може призивати одноразових Фамільярів та підвищувати Атаку та Захист у союзників, використовує для цього Досвід.
Шпигун може розставляти одноразові Пастки, що спрацьовують при спробі завоювати відповідні ячейки, а також може непомітно пробиратись у зону ворога.
Кавалерист може пересуватись на багато ячейок завдяки високому параметру Енергії, має також гарне Здоров'я.
Воїн > Маг > Шпигун > Кавалерист > Лучник > Воїн
Також можливо:
- додати поверх уверх/вниз;
- демонтувати Загородження та Пастки ворога;
- додати Балісту для членів команди, котрі не вміють стріляти;
- додати Аптечки, що будуть рівномірно розташовані по всій території на початку битви;
- зробити ранги для учасників команди, що досягаються з Досвідом, що додається за завойовані ячейки (відповідно до витрат Енергії).
⋮⋮⋮
No.
309049
>>309027Який лучник? Який кавалерист? Яка магія? Сучасна техніка! Сучасні воїни! Футуризм!
⋮⋮⋮
No.
309060
На думку спадає Sword of the Stars та This War of Mine.
Це теж може бути корисним матеріалом для творення:
https://kropyva.ch/l/res/5700.html#5793Тоді відповідно:
Борець > Інженер > Шпигун > Оператор > Медик > Борець
Замість Фамільярів—Дрони (у Оператора).
Замість Балісти—Турель.
Інженер міг би покращувати Атаку та Захист в членів команди, а також покращувати Загородження та Турелі. Для цього було б непогано додати використання ресурсу Деталі, що залишається від зруйнованих Загороджень, Турелей, Дронів та Пасток.
Шпигун міг би, окрім влаштовування та демонтування Пасток, збирав би інформацію про ворожі загони, що відображається на інтерактивній Мапі.
Оператор, за допомогою Дронів, міг би переносити дружні Пастки та керувати ворожими Турелями (до поки до них не дійде ворожий Інженер, або не закінчаться Деталі).
Медик виготовляв би Аптечки, які підвищують Здоров'я та Енергію.
Борець мав би арсенал різної зброї та атакував би ще й на відстані, а також міг би краще за інші класи руйнувати Загородження.
До речі, у Шпигуна теж би був вибір різних пасток, що просто наносять шкоду ((Здоров'я х Захист) - Деталі x Досвід), отруюють (Здоров'я - Деталі / (Хід х Досвід)), сповільнюють-паралізують (Енергія - Деталі / (Хід х Досвід)), ослаблюють/обеззброюють (Атака - Деталі / Захист - Деталі).
На полі битви можуть бути випадкові Аптечки, Зброя, Дрони, Пастки, Броня, або просто набори Деталей аби їх створити, якщо достатньо Енергії та Досвіду...
⋮⋮⋮
No.
309077
>>309074Краще вже Астольфо додати. Бо справжні безоси живуть без дівок.
⋮⋮⋮
No.
309082
>>308573>>304091А карту потрібно було б у стилі GTA San Andreas.
⋮⋮⋮
No.
309174
>>309077А в чому Астольфо така особлива? Є знавці? Просто я в аніме дуб дубом.
⋮⋮⋮
No.
309179
>>309175Йобані трансгендери! Знову наїбали! Прутнедівки їбані! Суки всюду підораси страхоботи у Тайланді екзотічєскіє страни! Підораси тут і там тут і там! Думаєш що ти її трахнеш раком а вона тобі метровий хуй засуне в сраку!
⋮⋮⋮
No.
309180
>>309175Злий репер Зеник - Баба з хуйом Бабу з хуйом додавать у карту не буду!
⋮⋮⋮
No.
309190
>>309174> особливаБезос ще ніколи так не помилявся.
⋮⋮⋮
No.
309193
>>309190Мабуть ше й посмикав прутня на арти поки чекав на відповідь)))
⋮⋮⋮
No.
309195
>>309193Ну, якщо на арти з рул34, то він би не питав.
⋮⋮⋮
No.
309308
>>309190Я теж думав що Астольфо це дівчина! Але я помилився. Я теж нічого не гуглив і теж нічого не знаю за аніме! Я думав що це мила някаюча няшка, але я помилився. Це хлопець який дуже схожий на дівку! Ну ок, додам до клану рожевих як транс-лідера!
⋮⋮⋮
No.
309397
>>309175Та їй можна запросто прутень відрізати і перетворити у піхву! Тю це ж не проблема!
⋮⋮⋮
No.
309441
>>309439Все побачив, він такий малий.
⋮⋮⋮
No.
309459
>>309401Дороби карту, додай усіх можливих героїв. Дороби, домалюй, відос запили. Це ж неважко! Обп'ється ОП свого пива і спати лягає після роботи а нам чекай що він доробить чи недоробить!
⋮⋮⋮
No.
309528
>>309459Головне що Астольфо додав.
⋮⋮⋮
No.
309529
>>306510>>306314>>309401> Рожевий — моралістичні гопніки, знак клану хрест, Астольфо — жінкоподібна прутнєдівка.Десь не збігається чи це такий недолугий тролінг. Прутнєдівка на службі у моралістичних гопніків. Ну ще без здивування можна сприйняти намальовану дівчину у клані моралістичних гопніків і це зрозуміло. Але прутнєдівка...
⋮⋮⋮
No.
309562
>>309549Геніально! Потроху треба збирати персонажів для кланів і скоро зберемо колекцію NPC для RTS Битви Кланів.
⋮⋮⋮
No.
309564
>>309549Відкрию Драматику для усіх можливих персонажів. Але вони в карту з спорудами усі не влізуть. Доведеться їх тулити десь зправа на карті, де місця більше.
⋮⋮⋮
No.
309686
https://cloudconvert.com/3gp-to-webm Тааак...запас на вихідні. якщо тут і в мене усе буде добре. Перевірю як воно буде діяти. Мікровідос зроблю колись.
⋮⋮⋮
No.
309687
>>309686Приєднуюсь до проектування відосів з батлами кланів!
⋮⋮⋮
No.
309705
>>309693Щоб база була базованою треба додати Аскону і безосібних з TEC-9. От тоді файна штука буде!
⋮⋮⋮
No.
309706
>>309693Молдаванин і вакцинований качок за зростом більші. Треба зменшити.
⋮⋮⋮
No.
309707
>>304091Треба перенести трід з доробками на іноземну іміджборду доступну. ОП не зволікай! Сайт може в будь-який час лягти, а робота твоя пропаде. Буду чекати тебе сьогодні ввечері з посиланнями на іноземні іміджборди де є цей трід. На сусідні іміджборди теж можна при бажанні і навіть треба! Заодно треба затестити можливості кожної бірди. Бо що не відвідування то усі борди кульгаві, криві, косі, дохлі. А це значить що потрібно розвивати трід і доповнювати його на різних іміджбордах якщо є така можливість.
⋮⋮⋮
No.
309757
>>309710Дякую за допомогу!
⋮⋮⋮
No.
309782
>>309707На Драматиці пошукаю список усіх іміджбордів. Зараз щось не хочу поки що туди на іноземні іміджборди усе переносити.
⋮⋮⋮
No.
309822
>>309707>>309784Так, ви і дійсно непередбачувані! Сподіваюсь що на вечір п'ятниці я встигну. Я вчора ліг спати, бо я заїбався. Пограв у ГТА 4 і наївся пива з чіпсами.
⋮⋮⋮
No.
309848
>>309822Ввечері випив пива з чіпсами а сьогодні треба зайнятися цими Клановими Боями на кількох іноземних іміджбордах у новому свіжому варіанті. Тільки б щоб цього вечора встигнути до вихідних. Бо в суботу або неділю знову помилку 500 покаже. Це все молдованин винуватий, це він щось там нам тут підкручує, підламує і заважає нам розважатися і розробки розважальні розробляти.
⋮⋮⋮
No.
309917
>>309848>>309784https://wilchan.org/art/thread/2446 Я забув емблему Кропивача прибрати. Ну гаразд - нехай буде. Переніс на польську мікроіміджборду.
⋮⋮⋮
No.
309919
https://www.28chan.org/board/b/res/9906.html Ще сюди переніс трід. Тут я спеціально не прибрав емблему Кропивача. Я ж не хуй якийсь. Потерплять. І в тій і в тій іміджборді можете активно користуватися тими тредами.
⋮⋮⋮
No.
310063
>>309917>>309919Ух міцно! Свого місця мало — то вже й перекопіювали трід до іноземних іміджборд. Непогано! Перестрахувався ОР вчасно!
⋮⋮⋮
No.
310118
>>310063І ці треди на іноземних іміджбордах до сих пір цнотливі і недоторканні.
⋮⋮⋮
No.
310223
>>304091Ми перегнали за обсягом і постингом Візуальні Новели! Тому що Війни Кланів робити простіше і легше. Там не треба багато думати.
⋮⋮⋮
No.
310376
Угу, я відос знімати зібрався пізно ввечері щоб сусіди по батареї стукали, угу. Враховуючи те що навушники працюють окремо а колонки окремо і доведеться виймати навушники та вставляти провода від колонок. Ще й застудився з 1 вересня. Спати хочу. Повітряні тривоги щодня виснажують і напружують тому навіть вдень лягаю спати. У коридорі постіль постелив. Потім щось придумаю, бо ніяк на відоси руки не доходять.
⋮⋮⋮
No.
310377
Зробіть хтось будь-ласка за мене шебм з музикою, бо мені завтра на роботу. Я хочу побачити як ви це робите з цікавості. З мене напій Коропива, 12000 кропиванців і маскот зеленоволосої дівкині.
⋮⋮⋮
No.
310537
>>304091Трід про звичайні битви кланів без ідеологічної хуйні про піхвостраждання і гнилозубі копіпасти. Він вирвався у топи! Тільки так переможемо! Беріть приклад і докладайте зусиль для розваг в цей нелегкий час.
⋮⋮⋮
No.
310642
>>309917>>309919На Вільчані і 28чані файли обсягом до 10ГБ приймаються. З нашим сайтом мабуть так само до 10ГБ. Але на тих іноземних іміджбордах Війни Кланів не видаляться ще довгий час, бо вони не пролистуються лімітом до 10 сторінок. А висітимуть ці треди довго, бо там менше ніж 0,5 безосібних користувачів і майже повна свобода дій. Окрім цих двох треба ще якісь схожі іміджборди накопати а їх дуже багато. Чи вдасться Yulilauta взяти це велике питання під питанням.
⋮⋮⋮
No.
310661
>>306114>>310600Доволі таки непогана анімація! Flipanim це гарний сайт! Більше ніж 100 анімаційних слайдів воно не приймає. Але там багато чого взагалі можна зробити. Там можна буде розвивати за допомогою цього сайту усі схожі за тематикою замальовки.
⋮⋮⋮
No.
310981
>>304091Пішли до Бебика і до Деймоса про кланові війни малювати та розвивати! Але там можуть бути глюки на тих бірдах!
⋮⋮⋮
No.
311016
>>304091Сьогодні о 18:00 зустрічаємося в цьому треді робити розваги на батлах кланів!
⋮⋮⋮
No.
311041
>>311016У 18:45 буду! Справи.
⋮⋮⋮
No.
311043
>>311041Буду о 22:00. Треба повечеряти.
⋮⋮⋮
No.
311050
>>310981Цілком можливо! Можу евакуювати! І перероблю трошки на їхній лад, щоб вони не образилися.
⋮⋮⋮
No.
311051
Хто б там що не думав але я тримаю суворий нейтралітет щодо усіх іміджбордів і не маю намірів ні з ким сваритися. Саме тому я переніс свій трід до біло-синіх котиків і до дев'ятичанівців. Також я знайшов свої старі роботи на Файно.
⋮⋮⋮
No.
311052
Я розпочинав цей маленький трід як маленьку гру, а потім я його поступово перетворив у замальовку з юнітами, спорудами і базами. А значить треба мені буде довести через деякий час цю справу до кінця і розвивати тематику далі.
⋮⋮⋮
No.
311073
Якщо буде все добре,то буду в районі 18 :00 - 20:00. Буду намагатися зробити перше відео!
⋮⋮⋮
No.
311249
>>311049Потрібна карта де буде літо, осінь, зима і весна.
⋮⋮⋮
No.
311250
Я сьогодні буду пити. Карти буду у вихідний робити.
⋮⋮⋮
No.
311411
Прийшов додому п'яний. Вигнав кішку нахій в коридор.
⋮⋮⋮
No.
311430
>>304091Unreal Tournament Intro щоб уникнути майбутніх бунтів і сварок між сусідніми іміджбордами корпорація УБК розробила Битву Кланів.
⋮⋮⋮
No.
311578
>>311411> Вигнав кішку нахій в коридор.чого такий жорстокий?
⋮⋮⋮
No.
311587
>>311578> чого такий жорстокий?Щоб варварством не займалася у моїй кімнаті, доки я сплю. Любить порпатися у смітнику і приносити мені упаковки сміття.
⋮⋮⋮
No.
311591
>>304091>>306314>>306510Червоні і помаранчеві - більше союзники ніж вороги. Сині і Жовті та Темно-Брунатні - більше союзники ніж вороги і допомагають один одному у складні часи. Зелені і Світло-зелені - люті вороги, хоча раніше дружили. Темно-зелені можуть дружити зі звичайними зеленими проти світло-зелених. Пурпурові, світло-пурпурові і темно-пурпурові - можуть бути більше союзниками ніж ворогами, хоча місцями і люблять між собою побитися. Рожеві, сірі і темно-блакитні можуть дружити між собою. Інші клани - самі за себе. І якщо це триває у цьому всесвіті ігор кланів з періоду 2008-го, 2009-го до 2010-го років, то тоді усіх цих Олегів Петровичів і Чехів та якихось Антисистемників можна вважати міжпросторовими та міжчасовими персонажами у яких не діють закони часу і простору і які існують будь-де.
⋮⋮⋮
No.
311603
>>304091Монстри і демони теж будуть додані в наступному треді.
⋮⋮⋮
No.
311606
Простіше у такі важкі часи у ігровому варіанті робити треди для 30-35 річних безосібних. Серйозності і так забагато.
⋮⋮⋮
No.
311607
>>304091Є ідея перенести війни кланів на іншу планету.
⋮⋮⋮
No.
311611
>>306516>>306512>>306515Не дуже достатній список музики 2008-го, 2009-го і 2010-го років та тої епохи. Потрібно додати більше музики. Не знаю хто буде робити відео на тематику битви кланів в наступному треді, але там потрібно буде робити вже відео а не лише пікчі і гіфки. Ще треба вчитися малювати та робити через Андроїд.
⋮⋮⋮
No.
311632
Дякую іміджбордам що дають можливість робити власні перши кроки. Жму руки, обнімаю! Непоганий фінал для Битви Кланів. Мені особисто сподобалося.