[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1690138904.961612-.png ( 84.82 KB , 1876x1696 )

⋮⋮⋮   No. 304091

Кольори - це різні клани. Воюйте як вам заманеться малюючи котли, напівкотли, воїнів і так далі і тому подібне. Той клан, який втрачає повністю свої початкові території на яких він зараз стоїть - програє. Можна об'єднуватися у союзи, клани проти іншої групи кланів. Граємо!

⋮⋮⋮   No. 304093

>>304091
Я за жовтий клан, замалюй усю мапу жовтим.

⋮⋮⋮   No. 304095

File: 1690139384.620163-.png ( 370.03 KB , 1876x1696 )

я гратиму за фіолетовий клан
крок 1: запросити допомоги у USA

⋮⋮⋮   No. 304096 OP

File: 1690139497.111998-.png ( 123.56 KB , 1876x1696 )

>>304095
Для прикладу.

⋮⋮⋮   No. 304097 OP

>>304095
> крок 1: запросити допомоги у USA
Молодець. Креативиш!

⋮⋮⋮   No. 304099 OP

>>304093
> Я за жовтий клан, замалюй усю мапу жовтим.
Сам замалюй! Тільки чорні споруди чіпати не можна!

⋮⋮⋮   No. 304102

встанови чіткі правила

такі десь
1 хід = 1 день (24 години)
за 1 хід можна захопити 200 пікселей (або 300 нічийних)
війська знаходяться в межах "клану"
війська мають знаходитись біля 2 вільни кліток клану - інакше, вони не активні
в 21:00 ОП підсумовує всі рухи на правильність та оновлює карту
і так далі

ато вигравати в 1 хід то не весело

⋮⋮⋮   No. 304125

>>304102
двоїню

⋮⋮⋮   No. 304127

File: 1690147228.29161-.png ( 39.64 KB , 428x512 )

>>304091
я приєднуюсь до клана олега петровича

⋮⋮⋮   No. 304210

File: 1690192479.890463-.jpg ( 206.6 KB , 1876x1696 )

>>304091
Крута убивалка часу! Просту гру ОП на іміджборді придумав. Ось зі смартфону трошки складніше. Буду грати по можливості.

⋮⋮⋮   No. 304253 OP

File: 1690219904.813465-.png ( 109.25 KB , 1876x1696 )

File: 1690219904.813465-2.png ( 108.48 KB , 1876x1696 )

File: 1690219904.813465-3.png ( 111.01 KB , 1876x1696 )

File: 1690219904.813465-4.png ( 111.98 KB , 1876x1696 )

>>304210
Ну, намагайся пробувати. Створено спеціально для цього вбивання часу. Заодно можна потестувати гіфки і відоси. Бачу ти додав внизу кілька кольорових кланів на карту. Файно!

⋮⋮⋮   No. 304255 OP

File: 1690220751.092609-.png ( 120.28 KB , 1876x1696 )

File: 1690220751.092609-2.png ( 122.53 KB , 1876x1696 )

File: 1690220751.092609-3.png ( 118.38 KB , 1876x1696 )

File: 1690220751.092609-4.png ( 118.81 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 304269 OP

File: 1690222059.204246-.png ( 150.12 KB , 1876x1696 )

File: 1690222059.204246-2.png ( 157.65 KB , 1876x1696 )

File: 1690222059.204246-3.png ( 149.08 KB , 1876x1696 )

File: 1690222059.204246-4.png ( 149.2 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 304292

File: 1690228289.989894-.gif ( 10.48 MB , 1000x1000 )

було цікаво подивитись...
хоча задумка була інша

⋮⋮⋮   No. 304297

File: 1690228506.708207-.gif ( 203.57 KB , 50x50 )

>>304292
що це таке...
ось нормальна

⋮⋮⋮   No. 304357

File: 1690244010.529128-.jpg ( 227.11 KB , 1876x1696 )

File: 1690244010.529128-2.jpg ( 261.94 KB , 1876x1696 )

File: 1690244010.529128-3.jpg ( 223.07 KB , 1876x1696 )

File: 1690244010.529128-4.jpg ( 213.81 KB , 1876x1696 )

>>304269
З телефону все одно важче і довше. Але воно того варте. В блекаут перед сном тепер буде заняття позалипати.

⋮⋮⋮   No. 304359

>>304292
>>304297
Молодець! Гарно граєш! Якщо буде в тебе час то зможеш зробити ще.

⋮⋮⋮   No. 304423

File: 1690280828.64714-.gif ( 338.23 KB , 100x100 )

хммм

⋮⋮⋮   No. 304503 OP

File: 1690309868.749994-.png ( 283.35 KB , 1876x1696 )

File: 1690309868.749994-2.png ( 314.73 KB , 1876x1696 )

File: 1690309868.749994-3.png ( 342.26 KB , 1876x1696 )

File: 1690309868.749994-4.png ( 304.1 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 304599 OP

File: 1690370306.61418-.png ( 305.17 KB , 1876x1696 )

File: 1690370306.61418-2.png ( 289.51 KB , 1876x1696 )

File: 1690370306.61418-3.png ( 277.33 KB , 1876x1696 )

File: 1690370306.61418-4.png ( 252.24 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 304600 OP

File: 1690372744.151936-.png ( 252.1 KB , 1876x1696 )

File: 1690372744.151936-2.png ( 251.55 KB , 1876x1696 )

File: 1690372744.151936-3.png ( 245.98 KB , 1876x1696 )

File: 1690372744.151936-4.png ( 246.07 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 304712 OP

File: 1690481377.992227-.png ( 111.15 KB , 1876x1696 )

File: 1690481377.992227-2.png ( 141.13 KB , 1876x1696 )

File: 1690481377.992227-3.png ( 139.22 KB , 1876x1696 )

File: 1690481377.992227-4.png ( 131.52 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 304717 OP

File: 1690483237.049609-.png ( 127.37 KB , 1876x1696 )

File: 1690483237.049609-2.png ( 136.03 KB , 1876x1696 )

File: 1690483237.049609-3.png ( 122.88 KB , 1876x1696 )

File: 1690483237.049609-4.png ( 113.66 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 304720 OP

Intense Epic Music | Free To Use Music | "Rebellion" (Prod. Sirius Beat) Power Motivation Workout Майже ніколи цим займатися. Завтра на роботу. Тому про всяк випадок фонову музику залишу для мікровідосів тут.

⋮⋮⋮   No. 304721 OP


⋮⋮⋮   No. 304722 OP


⋮⋮⋮   No. 304723 OP


⋮⋮⋮   No. 304726 OP


⋮⋮⋮   No. 304728 OP

The End of Mankind (Royalty Free Music) [CC-BY] можете свої мікровідоси під музику фонову зробити.

⋮⋮⋮   No. 304862 OP

File: 1690568148.356559-.png ( 119.11 KB , 1876x1696 )

File: 1690568148.356559-2.png ( 146.19 KB , 1876x1696 )

File: 1690568148.356559-3.png ( 149.02 KB , 1876x1696 )

File: 1690568148.356559-4.png ( 154.14 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 304863 OP

File: 1690568183.47403-.png ( 164.31 KB , 1876x1696 )

File: 1690568183.47403-2.png ( 166.25 KB , 1876x1696 )

File: 1690568183.47403-3.png ( 163.53 KB , 1876x1696 )

File: 1690568183.47403-4.png ( 170.79 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 304864 OP

File: 1690568234.889704-.png ( 163.37 KB , 1876x1696 )

File: 1690568234.889704-2.png ( 161.04 KB , 1876x1696 )

File: 1690568234.889704-3.png ( 150.78 KB , 1876x1696 )

File: 1690568234.889704-4.png ( 149.66 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 304965 OP

File: 1690641918.912873-.png ( 98.02 KB , 1876x1696 )

File: 1690641918.912873-2.png ( 111.13 KB , 1876x1696 )

File: 1690641918.912873-3.png ( 114.08 KB , 1876x1696 )

File: 1690641918.912873-4.png ( 114.73 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 304997 OP

File: 1690662890.245611-.png ( 134.89 KB , 1876x1696 )

File: 1690662890.245611-2.png ( 139.09 KB , 1876x1696 )

File: 1690662890.245611-3.png ( 116.11 KB , 1876x1696 )

File: 1690662890.245611-4.png ( 91.53 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305011 OP

File: 1690711517.365911-.png ( 114.79 KB , 1876x1696 )

File: 1690711517.365911-2.png ( 117.07 KB , 1876x1696 )

File: 1690711517.365911-3.png ( 123.16 KB , 1876x1696 )

File: 1690711517.365911-4.png ( 130.76 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305012 OP

File: 1690711555.402495-.png ( 140.47 KB , 1876x1696 )

File: 1690711555.402495-2.png ( 136.48 KB , 1876x1696 )

File: 1690711555.402495-3.png ( 133.7 KB , 1876x1696 )

File: 1690711555.402495-4.png ( 136.47 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305072 OP

File: 1690739264.371322-.png ( 138.76 KB , 1876x1696 )

File: 1690739264.371322-2.png ( 137.37 KB , 1876x1696 )

File: 1690739264.371322-3.png ( 137.24 KB , 1876x1696 )

File: 1690739264.371322-4.png ( 120.44 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305197 OP

File: 1690822166.817474-.png ( 128.89 KB , 1876x1696 )

File: 1690822166.817474-2.png ( 135.31 KB , 1876x1696 )

File: 1690822166.817474-3.png ( 135.81 KB , 1876x1696 )

File: 1690822166.817474-4.png ( 130.47 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305199 OP

File: 1690823989.952304-.png ( 136.89 KB , 1876x1696 )

File: 1690823989.952304-2.png ( 139.65 KB , 1876x1696 )

File: 1690823989.952304-3.png ( 133.44 KB , 1876x1696 )

File: 1690823989.952304-4.png ( 93.84 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305291 OP

File: 1690906440.417742-.png ( 99.45 KB , 1876x1696 )

File: 1690906440.417742-2.png ( 106.85 KB , 1876x1696 )

File: 1690906440.417742-3.png ( 112.52 KB , 1876x1696 )

File: 1690906440.417742-4.png ( 121.28 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305308 OP

File: 1690911746.117387-.png ( 118.46 KB , 1876x1696 )

File: 1690911746.117387-2.png ( 118.77 KB , 1876x1696 )

File: 1690911746.117387-3.png ( 124.85 KB , 1876x1696 )

File: 1690911746.117387-4.png ( 121.2 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305373 OP

File: 1690996484.936166-.png ( 114.84 KB , 1876x1696 )

File: 1690996484.936166-2.png ( 121.21 KB , 1876x1696 )

File: 1690996484.936166-3.png ( 122.16 KB , 1876x1696 )

File: 1690996484.936166-4.png ( 123.97 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305376 OP

File: 1690998206.778618-.png ( 135.19 KB , 1876x1696 )

File: 1690998206.778618-2.png ( 114.17 KB , 1876x1696 )

File: 1690998206.778618-3.png ( 113.09 KB , 1876x1696 )

File: 1690998206.778618-4.png ( 99.32 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305504 OP

File: 1691085470.702285-.png ( 95.26 KB , 1876x1696 )

File: 1691085470.702285-2.png ( 103.93 KB , 1876x1696 )

File: 1691085470.702285-3.png ( 105.14 KB , 1876x1696 )

File: 1691085470.702285-4.png ( 111.04 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305613 OP

File: 1691165270.072158-.png ( 114.35 KB , 1876x1696 )

File: 1691165270.072158-2.png ( 123.1 KB , 1876x1696 )

File: 1691165270.072158-3.png ( 139.7 KB , 1876x1696 )

File: 1691165270.072158-4.png ( 149.46 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305614 OP

File: 1691166777.155551-.png ( 156.28 KB , 1876x1696 )

File: 1691166777.155551-2.png ( 151.04 KB , 1876x1696 )

File: 1691166777.155551-3.png ( 159.06 KB , 1876x1696 )

File: 1691166777.155551-4.png ( 150.41 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 305640

File: 1691180052.138372-.gif ( 211.13 KB , 200x200 )

у вас кожен колір має 1 раз виграти?

⋮⋮⋮   No. 305698 OP

>>305640
> у вас кожен колір має 1 раз виграти?
Ну так.

⋮⋮⋮   No. 305731

File: 1691248410.487759-.gif ( 2.2 MB , 500x500 )

потрібно буде якось закінчену гіфку зробити...
поки так

⋮⋮⋮   No. 305914 OP

File: 1691338204.107214-.png ( 106.46 KB , 1876x1696 )

File: 1691338204.107214-2.png ( 118.53 KB , 1876x1696 )

File: 1691338204.107214-3.png ( 121.97 KB , 1876x1696 )

File: 1691338204.107214-4.png ( 119.22 KB , 1876x1696 )

>>305731
Я так і хотів придумати міні-гру в інтернеті за допомогою картинок. І добре що я маю таку можливість.

⋮⋮⋮   No. 305918 OP

File: 1691340597.954968-.png ( 117.84 KB , 1876x1696 )

File: 1691340597.954968-2.png ( 118.27 KB , 1876x1696 )

File: 1691340597.954968-3.png ( 116.04 KB , 1876x1696 )

File: 1691340597.954968-4.png ( 122.05 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 306012

>>305914
Зі смартфону усе ж трохи важче та і руки ніяк не доходять пограти у цю гру.

⋮⋮⋮   No. 306078 OP

File: 1691427028.516533-.png ( 124.79 KB , 1876x1696 )

File: 1691427028.516533-2.png ( 122.95 KB , 1876x1696 )

File: 1691427028.516533-3.png ( 134.26 KB , 1876x1696 )

File: 1691427028.516533-4.png ( 133.84 KB , 1876x1696 )

>>306012
Спробую "гру в довгу" зараз залишивши лише синій, помаранчевий, світло-зелений і зелений клани вбивши фіолетовий. Я роблю це чисто по фану і інші можуть творити щось схоже своє. Союзниками будуть синій, помаранчевий і зелений проти світло-зеленого.

⋮⋮⋮   No. 306082

File: 1691428745.269059-.png ( 169.51 KB , 1876x1696 )

>>306078
союзники притісняють світло-зеленого до кордонів (чорних ліній), світло-зелений намагається організувати оборону, і проводить контр атаки

⋮⋮⋮   No. 306084 OP

File: 1691429255.888327-.png ( 131.65 KB , 1876x1696 )

File: 1691429255.888327-2.png ( 140.24 KB , 1876x1696 )

File: 1691429255.888327-3.png ( 140.0 KB , 1876x1696 )

File: 1691429255.888327-4.png ( 146.56 KB , 1876x1696 )

>>306082
Прикольно! На вихідні якщо буде все гаразд якось поекспериментую. І це я затримався пізніше за тебе і недомалював свою другу частину.

⋮⋮⋮   No. 306085 OP

File: 1691436054.645876-.png ( 143.49 KB , 1876x1696 )

File: 1691436054.645876-2.png ( 141.38 KB , 1876x1696 )

File: 1691436054.645876-3.png ( 138.25 KB , 1876x1696 )

File: 1691436054.645876-4.png ( 139.69 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 306113

>>304091
Намалюй у п'ятницю на покращеній версії твоєї карти будь-ласка танки, артилерію, війська, авіацію, бази, кораблі можливо і я запропоную це зробити це з нашої карти УБК як графіку. Я на сайті flipanim щось схоже чи твоє чи не твоє знайшов і я пориюсь для цього!

⋮⋮⋮   No. 306114

File: 1691480361.95428-.gif ( 3.52 MB , 470x470 )

>>304091
Ось! Я знайшов твою карту зразка 2020-го року!

⋮⋮⋮   No. 306130 OP

>>306114
Так, це я робив під час Коронавірусу у 2020-му році коли вдома сидів. Зараз менше можливостей вже з початку минулого року.

⋮⋮⋮   No. 306131 OP

>>306113
> Намалюй у п'ятницю на покращеній версії твоєї карти будь-ласка танки, артилерію, війська, авіацію, бази, кораблі можливо і я запропоную це зробити це з нашої карти УБК як графіку.
Це довго. Мені потрібні вихідні.

⋮⋮⋮   No. 306145 OP

Immediate Music - Global Crisis 1 додам ще фонову музику для майбутніх відео. Руки ніяк не дотягуються та й вже 9 година вечора. Я спати вже хочу.

⋮⋮⋮   No. 306146 OP


⋮⋮⋮   No. 306147 OP


⋮⋮⋮   No. 306148 OP


⋮⋮⋮   No. 306226

File: 1691567707.716959-.jpg ( 212.96 KB , 1876x1696 )

File: 1691567707.716959-2.jpg ( 222.97 KB , 1876x1696 )

File: 1691567707.716959-3.jpg ( 218.83 KB , 1876x1696 )

File: 1691567707.716959-4.jpg ( 216.54 KB , 1876x1696 )

>>304357
Нарешті вже почав працювати над цим сьогодні.

⋮⋮⋮   No. 306231

File: 1691569927.26621-.jpg ( 230.71 KB , 1876x1696 )

File: 1691569927.26621-2.jpg ( 213.62 KB , 1876x1696 )

File: 1691569927.26621-3.jpg ( 197.34 KB , 1876x1696 )

File: 1691569927.26621-4.jpg ( 195.5 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 306233

>>304127
Я попрошу ОПа зробити емблеми для кожного з кланів. >>304091 ОП — додай емблеми до кожного клану будь-ласка!

⋮⋮⋮   No. 306314 OP

File: 1691604664.502673-.png ( 148.72 KB , 1876x1696 )

>>306233
> ОП — додай емблеми до кожного клану будь-ласка!
Додав емблеми і додав ще декілька кланів знизу. Буду експериментувати ще по можливості.

⋮⋮⋮   No. 306320 OP

File: 1691607471.318013-.gif ( 533.96 KB , 1000x904 )

https://www3.lunapic.com/editor/?action=moreupload робив за допомогою цього. Підкажіть будь-ласка свої сайти для гіфок і як ви це робите. З мене 300 кропиванців і напій "Коропива".

⋮⋮⋮   No. 306321 OP

https://ezgif.com/maker З цією прогою поки що не розібрався як робити. На lunapic швидше розібрався. А на flipanim на вихідних подивлюсь.

⋮⋮⋮   No. 306322 OP

З копією цього треду більш доробленого я піду у 28chan.org розділу /b/. та можливо на wilchan.org розділу /art/. Створю так би мовити запасні майданчики про всяк випадок. На наші сусідні іміджборди з цим не піду, бо в них майже немає мегабайтів для завантажень.

⋮⋮⋮   No. 306341

File: 1691649503.647779-.gif ( 3.78 MB , 512x496 )

File: 1691649503.647779-2.png ( 983.88 KB , 1066x669 )

File: 1691649503.647779-3.png ( 1.15 MB , 720x1280 )

>>306321
>>306320

>поки що не розібрався як робити
вас на ютюбі забанили? так є yewtu.be

ffmpeg -framerate 2 -pattern_type glob -i '*.jpg' output.gif

2 то fps (2 кадри за секунду)
'.jpg' то тип файлу (якщо у вас map_1.png ставим '.png' )
ffmpeg.org/download.html

не знаєте як встановити?
>вас на ютюбі забанили?

FFmpeg - це потужний інструмент для роботи з медіа файлами, і його використання може спростити багато завдань обробки аудіо та відео.

навіть якщо ви не знаєте як ним користуватись - chat.openai.com, bard.google.com вам на допомогу

⋮⋮⋮   No. 306347

>>306322
> На наші сусідні іміджборди з цим не піду, бо в них майже немає мегабайтів для завантажень.
Це твоє рішення. Роби що хочеш. Наскільки я знаю, то з сайтом Деймоса де проживають біло-блакитні котики там часто виникає дискова недостатність і там багато незаконного спаму щодня, на Файно там не підтримується формат 3gp, webm, mp4, avi та проблеми з посиланнями на ютуб, на Дев'ятці під питанням — хоча я думаю що і там можна буде робити розробки. Дев'ятку тобі треба випробувати. Все ж таки нова іміджборда і там треба тренуватися теж. Я буду там наприклад тренуватися на політичній карті Європи і на політичній мапі світу. Буду робити там гіфки і відео.

⋮⋮⋮   No. 306349

>>306320
Краще тренуйся! Ти ж відоси бачив, як на картах воювали. Домалюй трошки світлі лінії на кордоні де захоплена територія, якщо є можливість то роби бажано формати gif. Позначення кланів з емблемами вже є — звідти і продовжуй!

⋮⋮⋮   No. 306398

>>306347
Сидіти на Девятці це як штрикати паличкою гівно і казати як це весело.

⋮⋮⋮   No. 306405 OP

>>306398
Поштрикаю паличкою гівно хулі! Воно свіже. А щодо біло-блактиних котів з їхніми вічними error allocated memory то ну його в біса чекати поки Деймос свою сраку підніме. А щодо Файно, то там важко дуже теж. Тому як я там буду щось творити біс його зна. Війна війною а розваги за розкладом! Рускі підари не дали мені доробити сьогодні "Проект 910". Це моя назва для моїх розробок розважальних. Якщо я не дороблю через 40 днів нічого то буде це Нічого десь ніде. Сьогодні було занадто гучно і вибухово.

⋮⋮⋮   No. 306417

>>306405
> не дали мені доробити сьогодні
Як каже наше бидло: "Сам собі винуватий, це твій вибір, тебе ніхто за руки не тримав, нема чого жалітись".
А вот мені батьки не далив в тому життю нічого, як і держава тільки забирали в мене мій час і найобували, а я ще винен нахуй блять.

⋮⋮⋮   No. 306439

>>304091
Сьогодні п'ятниця. День перед вихідними. Замалюй щось ОПче. Якщо все добре. Будемо разом з тобою розвивати твій особистий "Проект 910. Кланова Війна.".

⋮⋮⋮   No. 306478

>>304091
Сюжет розкажеш про те що ти створив!

⋮⋮⋮   No. 306510 OP

>>306478
Червоний Клан — хіккікомору-радикали. Помаранчевий Клан — напівхіккікомору. Світло-Зелений Клан - гопніки, Темно-Зелений Клан — гопніки, Дуже Темно-Зелений Клан — гопніки, Світло-пурпуровий, пурпуровий, темно-фіолетовий — старі гопніки, Жовтий — наполовину гопніки. Брунатний — гопніки-арійці. Рожевий — моралістичні гопніки, світло-коричневий — гопніки-бійці, Світло-жовтий — гопніки-традиційники, Червоно-пурпуровий — хіккікомору-антисистемники, Блакитні — традиційники гопніки-бійці. Синій — манірні гопніки, Сірий — манірні педикуваті гопніки. Дії розгортаються у районі Х у 2009-му, 2010-му році. Захопи усю карту району Х і ти переможець.

⋮⋮⋮   No. 306512 OP

REMEMBER 2009 назбираю збірник музики тих часів для відео з війнами на карті району.

⋮⋮⋮   No. 306515 OP


⋮⋮⋮   No. 306516 OP

REMEMBER 2008 Я забув додати що війна кланів починається з періоду 2008, 2009 та 2010. Відео постараюсь робити сам, музику для батлів на карті району Х додам сам на вибір з цих років.

⋮⋮⋮   No. 306518 OP

https://remembervideos.blogspot.com я знайшов саундтреки для своїх майбутніх відео.

⋮⋮⋮   No. 306550 OP

https://www.youtube.com/watch?v=ckHnqXJ7zgc&t=2193s А ось це вже краще підходить для моїх відосів з кланами.

⋮⋮⋮   No. 306561 OP

File: 1691781254.97539-.gif ( 618.08 KB , 1000x904 )

>>306439
>>306349
Перші кроки.

⋮⋮⋮   No. 306685 OP

Mafia: The City of Lost Heaven - Vladimír Šimůnek | Complete Original Soundtrack (2002) зовсім забув. Ось саундтреки для кланової війни!

⋮⋮⋮   No. 306746 OP


⋮⋮⋮   No. 306776 OP

File: 1691943999.125263-.gif ( 530.91 KB , 1000x904 )


⋮⋮⋮   No. 306916

>>304091
>>306776
Саме так! Треба грати у гру на іміджборді. Щоб відпочити від ідеологічного лайна важкого і щоб настрій був хорошим. Саме тому батли кланів повинні бути тут.

⋮⋮⋮   No. 306918

>>306776
Непогано! Тренуйся ще! Покращуй навички.

⋮⋮⋮   No. 306950

File: 1692009692.936542-.gif ( 231.4 KB , 330x135 )

File: 1692009692.936542-2.gif ( 214.16 KB , 498x331 )

>>304091
Вчись поки час є! А не буде часу і до розваг не приєднаєшся. Буду тебе вчити за зразком, як треба робити битву кланів. Роби! Повернемо олдскульні мирні часи разом!

⋮⋮⋮   No. 306956

File: 1692011563.275476-.gif ( 744.64 KB , 480x368 )

File: 1692011563.275476-2.gif ( 194.92 KB , 500x250 )

File: 1692011563.275476-3.gif ( 142.29 KB , 640x480 )

>>304091
Буду тобі допомагати ОП з битвою кланів у вигляді гіфок за зразком.

⋮⋮⋮   No. 306958

File: 1692012180.082181-.gif ( 31.47 KB , 783x591 )

File: 1692012180.082181-2.gif ( 9.42 KB , 500x400 )

File: 1692012180.082181-3.gif ( 128.42 KB , 874x591 )

File: 1692012180.082181-4.gif ( 53.16 KB , 1215x585 )

>>304091
До гіфок битви кланів можна буде прикріпити голови безосібних Кропивача. Вони будуть бігати зі зброєю і воювати. https://www.newgrounds.com/art/view/noobieanimator/stickman-who-is-shooting-from-minigun

⋮⋮⋮   No. 306959

File: 1692012636.843664-.png ( 14.02 KB , 512x512 )

>>306958
Тільки не це

Реванш стікменів

⋮⋮⋮   No. 306962

File: 1692014085.972033-.jpg ( 26.73 KB , 487x700 )


⋮⋮⋮   No. 307015 OP

>>306950
>>306956
>>306958
Максимальний олдскул! Буду щось робити.

⋮⋮⋮   No. 307170

>>307015
>>304091
Ми стали популярнішими за візуальні новели! ОП — роби, твори!

⋮⋮⋮   No. 307172

>>306959
> Тільки не це. Реванш стікменів.
Так! Ще й голову цього Петровича прикріпимо до стікмена. Нехай теж бере участь у баталіях.

⋮⋮⋮   No. 307411

>>304091
Можна буде зробити паперову версію з gif битвою кланів. Але мені малювати довго. З доповненнями деякими.

⋮⋮⋮   No. 307427

File: 1692173235.278332-.jpg ( 35.71 KB , 557x720 )

File: 1692173235.278332-2.jpg ( 86.73 KB , 1015x787 )

File: 1692173235.278332-3.jpg ( 161.14 KB , 1300x1300 )

>>306114
За допомогою готових артів, треба допомогти розробнику створити битву кланів щоб виглядало краще. На це піде багато часу.

⋮⋮⋮   No. 307434

File: 1692174095.857375-.png ( 285.9 KB , 1062x753 )

File: 1692174095.857375-2.jpg ( 745.69 KB , 2171x1687 )

File: 1692174095.857375-3.jpg ( 90.04 KB , 735x861 )

File: 1692174095.857375-4.jpg ( 622.39 KB , 3507x2550 )

>>304127
>>304091
Дивись ОП і вчись розробляти красиво! А я буду допомагати тобі в цьому, щоб кланова війна виглядала гарно. Інші можуть при бажанні долучатися до проекту і розробок. Ця справа не на 1 місяць.

⋮⋮⋮   No. 307439

>>307172
>>306959
>>304091
Цікавий експеримент. Я не уявляю як на цій карті буде аніме версія. Якщо хтось додумається до війни кланів ще й аніме додати, тому я заварю чай з листя кропиви.

⋮⋮⋮   No. 307441

>>307439
Для чого потрібно пити чай з кропиви?
Чай з кропиви містить антиоксиданти

Поліфеноли відіграють важливу роль у профілактиці та лікуванні хронічних захворювань, таких як ожиріння, діабет, рак і хвороби серця, – каже спеціаліст Сара Міркін.

Ну впринципі майже стандартний набір хвороб відвідувача іміджборд.

⋮⋮⋮   No. 307474

>>304091
Дякую ОП! Повертає людям доступ до розваг! Можна тепер відпочивати від токсичних тем тут. Я і сам прийшов на іміджборди у 2015-му для розваг а не для ідеологічної токсичної дурні. А у 2020-му році вже не те усе стало — збільшилася токсична ідеологічна дурня про дурню і знайти якийсь розважальний легкий трід це вже велике диво! Пролистував треди, прочитав і одразу захотілося від цього всього відволіктися у цьому треді.

⋮⋮⋮   No. 307555

File: 1692217148.693223-.png ( 62.4 KB , 473x585 )

>>307434
це що - дистанційне мозкове керування?

⋮⋮⋮   No. 307567

Я один щиро не розумію що нахуй в цьому треді коїться? Оп малює рандомні клякси і уявляє що це бойові дії, при цьому яким чином їх малювати ніякими зовнішніми правилам не регламентовано: все правильно зрозумів?

⋮⋮⋮   No. 307606

>>304091
Якщо вже зараз є примітивні битви кланів на карті. То значить скоро я випущу міні-фільми кропивацького безосібного виробництва навіть незважаючи там на блекаут. А значить потрібно розвивати усі можливі проекти і розробки поки є на це час і можливості.

⋮⋮⋮   No. 307629

>>304091
Цікаво буде послухати тих людей, які подивляться на карту і скажуть звідки легше йти у наступ. Я думаю що з крайніх нижніх будівель, якщо завоювати усі їх будь-яким кланом то можна буде йти у наступ одразу на пусту територію зправа і посередині теж де є вільний простір. Потім коли усі інші клани активно гризуться між собою то треба оточити усю карту навколо споруд, зробити блокаду і взяти усе штурмом. І взагалі з лівої сторони легше наступати, бо там один темно-пурпуровий клан. Усі інші клани розташовані на цій карті поряд і вони пиздяться між собою.

⋮⋮⋮   No. 307630

>>307567
А що не так? Буде якщо ОП розробляти карту кланової війни, а там буде видно усім що і як.

⋮⋮⋮   No. 307759 OP

>>307629
>>307606
>>307630
Я зараз на робітку збираюсь. Буду ввечері а там видно буде буду чи не буду. Ще й повітряні тривоги постійно виснажують. Постараюсь на вихідні бути, якщо забажаю.

⋮⋮⋮   No. 307786

>>307759
А нас на роботі змушують працювати під час повітряної тривоги і під час прильотів по далекому району. Інакше пиши пояснювальну чому ти їблуєш і карають ще важчою працею. Якщо будеш з ними судитися від'їбуть ще сильніше і докажуть що ти мудак. "Давай мішки з металом тягай! Бери побільше кидай подалі! Покрівлю до зими треба офісним робітникам доробити!"

⋮⋮⋮   No. 307787

>>307759
Ні в битви кланів на карті не дають пограти, ні інші розваги! Повітряні тривоги і вороже лайно! Відпочити неможливо.

⋮⋮⋮   No. 307903

>>304091
>>307759
Сьогодні вихідний. Займайся!

⋮⋮⋮   No. 307906 OP

>>307606
> То значить скоро я випущу міні-фільми кропивацького безосібного виробництва
Доброго ранку! Виробляй!

⋮⋮⋮   No. 307909 OP

File: 1692420650.443833-.png ( 389.61 KB , 1876x1696 )

>>307903
Нова, але спрощена версія.

⋮⋮⋮   No. 307926

>>307909
А Олег Петрович буде?

⋮⋮⋮   No. 307963 OP

File: 1692452247.817143-.png ( 318.56 KB , 1876x1696 )

>>307926
Можливо...

⋮⋮⋮   No. 307978 OP

File: 1692455152.163481-.png ( 588.9 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 308031

>>307909
А де мітка "УБК - КРОПИВАЧ"?

⋮⋮⋮   No. 308203

>>307963
Олег Петрович у Битві Кланів. Це неймовірно!

⋮⋮⋮   No. 308204 OP

Gustav Holst - The Planets - Mars, the Bringer of War як я міг забути класику для фону свого майбутнього мікровідео.

⋮⋮⋮   No. 308205 OP

File: 1692510609.491276-.png ( 625.96 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 308206 OP

>>308203
Додам його у рандомний клан який я захочу.

⋮⋮⋮   No. 308210 OP

File: 1692512928.132047-.png ( 84.56 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 308213 OP

File: 1692514239.775709-.png ( 167.28 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 308268 OP

File: 1692553106.865559-.png ( 185.9 KB , 1876x1696 )

Додаю туман війни на карту.

⋮⋮⋮   No. 308310

>>308210
Якісь турелі нігерські чорні кайфові.

⋮⋮⋮   No. 308311

>>308268
Карту замість отих чорних позначень споруд треба додати повноцінні споруди, а Олега Петровича зробити сильним імбовим героєм.

⋮⋮⋮   No. 308312

>>308268
Карту дороби! Потім туман війни ввімкнеш!

⋮⋮⋮   No. 308313

File: 1692597703.973054-.png ( 481.04 KB , 1280x588 )


⋮⋮⋮   No. 308315

>>304091
ну і як в це грають?

⋮⋮⋮   No. 308321

>>308315
Я буквально таке саме питання задавав >>307567 мені тільки один додік відповів та і той подумав що я іронізую і ніхуя не пояснив. А я, блять, ЩИРО не розумію.

⋮⋮⋮   No. 308323

>>308321
там ще в початку >>304102 було запитано, і навіть щось запропоновано, але ОП проігнорував

⋮⋮⋮   No. 308342

>>304091
Там треба розбудувати дороги і домівки окрім військ і військових баз кланів.

⋮⋮⋮   No. 308343

>>308323
Це самостійний проект ОПа.

⋮⋮⋮   No. 308345

>>308321
Рандомно грай. Виконуючи правила кольорів кланів і т д, і т п.

⋮⋮⋮   No. 308346

>>304091
Автор, де відео?

⋮⋮⋮   No. 308386 OP

>>308346
Я випив у понеділок. Я хочу спати.

⋮⋮⋮   No. 308387 OP

Ви б краще допомогли мені і намалювали героя ГЗЧ, Бімжа-Антисистемника, щоб його можна було кудись запхнути.

⋮⋮⋮   No. 308442

File: 1692686782.703152-.png ( 476.98 KB , 1876x1696 )

ГЗЧ і Бімж-Антисистемник.

⋮⋮⋮   No. 308444

File: 1692687813.511572-.png ( 127.28 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 308557

File: 1692714435.737512-.png ( 39.64 KB , 428x512 )

>>308444
А намалюйте генерала Петровича.

⋮⋮⋮   No. 308562

File: 1692715717.400013-.png ( 83.84 KB , 1876x1696 )

File: 1692715717.400013-2.png ( 150.11 KB , 1876x1696 )

File: 1692715717.400013-3.png ( 631.62 KB , 1876x1696 )

Тест.

⋮⋮⋮   No. 308571

File: 1692721327.004417-.png ( 1.18 MB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 308573

File: 1692723598.274256-.png ( 1.23 MB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 308578

File: 1692725042.792978-.webm ( 203.06 KB , 250x198 )

>>308573
Мені б твій рівень шизи. Малюєш якусь хуйню в якій 99 відсотків нічого не розуміє і судячи по тому, що ти ще не забив радий. Я прямо щиро заздрю.

⋮⋮⋮   No. 308591

File: 1692726127.397529-.png ( 544.38 KB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 308595

File: 1692726288.903719-.png ( 377.51 KB , 512x512 )

>>308442
> Бімж-Антисистемник.
Так ось це і є справжній Бімж-Антисистемник. І цей герой буде використовуватися у Битві Кланів.

⋮⋮⋮   No. 308598

File: 1692726557.867587-.png ( 385.08 KB , 512x512 )

>>308442
> ГЗЧ
А ось і ГЗЧ власною персоною. Це буде другий герой у Битві Кланів.

⋮⋮⋮   No. 308602

>>308595
>>308598
І по класиці бімжу-антисистемнику треба дати дробовик і він буде десь окремо на карті біля дерев битися проти Олега Петровича. А ГЗЧ видати гнилі зелені патрони для пістолета.

⋮⋮⋮   No. 308606

File: 1692727047.014649-.png ( 621.67 KB , 1280x1024 )

>>308444
Ось це Молдованин! У молдованина буде кулемет в Битві Кланів.

⋮⋮⋮   No. 308614

>>308606
як файно, я собі на аву поставлю

⋮⋮⋮   No. 308661

File: 1692734063.328646-.png ( 318.55 KB , 512x512 )

>>308606
Герої та Лиходії УБК.
Молдованин - молодше.

⋮⋮⋮   No. 308662

>>308661

А можна ще варіацію Гнилозубого Чеха

можна в стилі HROT його?

⋮⋮⋮   No. 308666

File: 1692734537.210575-.jpg ( 79.2 KB , 512x512 )

>>308591
олег петрович це рандом-батя

⋮⋮⋮   No. 308673

File: 1692735106.410684-.png ( 345.03 KB , 512x512 )

File: 1692735106.410684-2.png ( 270.94 KB , 512x512 )

>>308662
> HROT

⋮⋮⋮   No. 308674

>>308673
щось він недостатньо гнилозубий

⋮⋮⋮   No. 308675

>>308674
так всі зуби згнили то вставні

⋮⋮⋮   No. 308719

File: 1692751545.820899-.webp ( 112.8 KB , 960x657 )

>>308606
Нєнакачєний дрищ, чорноокий, темноволосий, смуглий, не зі стильную зачіскою з турецького барбершопу і в чорному одіянії як на кладбіще зібрався. Кудись AI не туди звернув.
Ось моє останнє нестудійне хоумфото.

⋮⋮⋮   No. 308724

>>308606
Ти нахуй мою фотку на кропиву злив?

⋮⋮⋮   No. 308746

>>308573
Треба сьогодні допилювати і допилювати карту битви кланів і ще раз допилювати.

⋮⋮⋮   No. 308749

>>308661
>>308666
>>308673
>>308719
Допомогли. Молодці. Там героїв поле неоране робити не переробити.

⋮⋮⋮   No. 308855

File: 1692808542.884777-.png ( 279.82 KB , 1876x1696 )

>>308591
Кидаю виклик Олегу Петровичу. Я його переможу!

⋮⋮⋮   No. 308972

ПВК Клан "Олег Петрович".

⋮⋮⋮   No. 308975

File: 1692881690.672177-.gif ( 1.11 MB , 1000x904 )

>>308855
Олег Петрович переміг. Бо у Олега Петровича і ХП більше і пістолет з прибором безшумної стрільби крутіший і прокачаніший. Рандомний герой програв дуель сам на сам. Отак от сталося.

⋮⋮⋮   No. 308992

File: 1692901359.796681-.png ( 118.93 KB , 453x600 )

>>308975
Коли ти вже нормально десь напишеш як це працює і як в це грати?

⋮⋮⋮   No. 309014

>>308992
Та тут по рандому намальовано. А кожен своє робить як фантазія дозволить.

⋮⋮⋮   No. 309016

>>309014
Yasno

⋮⋮⋮   No. 309027

>>308992
Якби мені довелось реалізувати щось подібне, то брав би за приклад Dice Wars та стару китайську гру на NES з класами (Воїн, Лучник, Маг, Шпигун, Кавалерист + Пастка та Фамільяр).

На початку битви можна вибудувати обмежену кількість Загороджень та обрати розташування членів команди в межах відведеної зони.
У кожного з учасників команди є: Енергія, Здоров'я, Атака, Захист, Досвід.
Для завоювання нейтральних ячейок потрібна менша кількість Енергії, аніж для ячейки ворога.
Коли хтось атакує, до Здоров'я жертви додається (Захист х Досвід) та вираховується (Атака х Досвід) того, хто здійснює атаку.
Після завершення ходу, Енергія поповнюється, відповідно до параметра Здоров'я.

Воїн може атакувати лише тих ворогів, хто поряд, має більшу Атаку, ніж інші класи.
Лучник атакує на відстані, що дорівнює його Захисту.
Маг може призивати одноразових Фамільярів та підвищувати Атаку та Захист у союзників, використовує для цього Досвід.
Шпигун може розставляти одноразові Пастки, що спрацьовують при спробі завоювати відповідні ячейки, а також може непомітно пробиратись у зону ворога.
Кавалерист може пересуватись на багато ячейок завдяки високому параметру Енергії, має також гарне Здоров'я.

Воїн > Маг > Шпигун > Кавалерист > Лучник > Воїн

Також можливо:
- додати поверх уверх/вниз;
- демонтувати Загородження та Пастки ворога;
- додати Балісту для членів команди, котрі не вміють стріляти;
- додати Аптечки, що будуть рівномірно розташовані по всій території на початку битви;
- зробити ранги для учасників команди, що досягаються з Досвідом, що додається за завойовані ячейки (відповідно до витрат Енергії).

⋮⋮⋮   No. 309049

>>309027
Який лучник? Який кавалерист? Яка магія? Сучасна техніка! Сучасні воїни! Футуризм!

⋮⋮⋮   No. 309060

На думку спадає Sword of the Stars та This War of Mine.
Це теж може бути корисним матеріалом для творення: https://kropyva.ch/l/res/5700.html#5793
Тоді відповідно:

Борець > Інженер > Шпигун > Оператор > Медик > Борець
Замість Фамільярів—Дрони (у Оператора).
Замість Балісти—Турель.

Інженер міг би покращувати Атаку та Захист в членів команди, а також покращувати Загородження та Турелі. Для цього було б непогано додати використання ресурсу Деталі, що залишається від зруйнованих Загороджень, Турелей, Дронів та Пасток.

Шпигун міг би, окрім влаштовування та демонтування Пасток, збирав би інформацію про ворожі загони, що відображається на інтерактивній Мапі.

Оператор, за допомогою Дронів, міг би переносити дружні Пастки та керувати ворожими Турелями (до поки до них не дійде ворожий Інженер, або не закінчаться Деталі).

Медик виготовляв би Аптечки, які підвищують Здоров'я та Енергію.

Борець мав би арсенал різної зброї та атакував би ще й на відстані, а також міг би краще за інші класи руйнувати Загородження.

До речі, у Шпигуна теж би був вибір різних пасток, що просто наносять шкоду ((Здоров'я х Захист) - Деталі x Досвід), отруюють (Здоров'я - Деталі / (Хід х Досвід)), сповільнюють-паралізують (Енергія - Деталі / (Хід х Досвід)), ослаблюють/обеззброюють (Атака - Деталі / Захист - Деталі).

На полі битви можуть бути випадкові Аптечки, Зброя, Дрони, Пастки, Броня, або просто набори Деталей аби їх створити, якщо достатньо Енергії та Досвіду...

⋮⋮⋮   No. 309074

File: 1692990010.787006-.png ( 32.54 KB , 173x281 )

>>308573
Треба додати у гру персонажів дівок. Без них ніяк!

⋮⋮⋮   No. 309077

>>309074
Краще вже Астольфо додати. Бо справжні безоси живуть без дівок.

⋮⋮⋮   No. 309082

>>308573
>>304091
А карту потрібно було б у стилі GTA San Andreas.

⋮⋮⋮   No. 309083

File: 1693032951.656324-.png ( 1.18 MB , 811x1217 )

>>309077
> Астольфо

⋮⋮⋮   No. 309174

>>309077
А в чому Астольфо така особлива? Є знавці? Просто я в аніме дуб дубом.

⋮⋮⋮   No. 309175

File: 1693074202.993554-.png ( 24.96 KB , 517x187 )

>>309174
> особлива

⋮⋮⋮   No. 309179

>>309175
Йобані трансгендери! Знову наїбали! Прутнедівки їбані! Суки всюду підораси страхоботи у Тайланді екзотічєскіє страни! Підораси тут і там тут і там! Думаєш що ти її трахнеш раком а вона тобі метровий хуй засуне в сраку!

⋮⋮⋮   No. 309180

>>309175
Злий репер Зеник - Баба з хуйом Бабу з хуйом додавать у карту не буду!

⋮⋮⋮   No. 309190

>>309174
> особлива
Безос ще ніколи так не помилявся.

⋮⋮⋮   No. 309193

>>309190
Мабуть ше й посмикав прутня на арти поки чекав на відповідь)))

⋮⋮⋮   No. 309195

>>309193
Ну, якщо на арти з рул34, то він би не питав.

⋮⋮⋮   No. 309308

>>309190
Я теж думав що Астольфо це дівчина! Але я помилився. Я теж нічого не гуглив і теж нічого не знаю за аніме! Я думав що це мила някаюча няшка, але я помилився. Це хлопець який дуже схожий на дівку! Ну ок, додам до клану рожевих як транс-лідера!

⋮⋮⋮   No. 309397

>>309175
Та їй можна запросто прутень відрізати і перетворити у піхву! Тю це ж не проблема!

⋮⋮⋮   No. 309401

File: 1693156533.526251-.png ( 1.23 MB , 1876x1696 )

>>309074
>>309083
Додав 2 нових героїв до рожевого клану.

⋮⋮⋮   No. 309438

>>309401
А де астольфо

⋮⋮⋮   No. 309439

>>309438
в рожевому клані

⋮⋮⋮   No. 309441

>>309439
Все побачив, він такий малий.

⋮⋮⋮   No. 309459

>>309401
Дороби карту, додай усіх можливих героїв. Дороби, домалюй, відос запили. Це ж неважко! Обп'ється ОП свого пива і спати лягає після роботи а нам чекай що він доробить чи недоробить!

⋮⋮⋮   No. 309527

File: 1693242594.243812-.png ( 1.14 MB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 309528

>>309459
Головне що Астольфо додав.

⋮⋮⋮   No. 309529

>>306510
>>306314
>>309401
> Рожевий — моралістичні гопніки, знак клану хрест, Астольфо — жінкоподібна прутнєдівка.
Десь не збігається чи це такий недолугий тролінг. Прутнєдівка на службі у моралістичних гопніків. Ну ще без здивування можна сприйняти намальовану дівчину у клані моралістичних гопніків і це зрозуміло. Але прутнєдівка...

⋮⋮⋮   No. 309533

File: 1693247644.453677-.jpeg ( 156.29 KB , 606x599 )

Новий персонаж. Запхати до сірого клану.

⋮⋮⋮   No. 309536

File: 1693248036.466679-.png ( 353.68 KB , 500x500 )

>>309527
Новий герой. Додати до темно-пурпурового клану зліва. Дати йому шестиствольний кулемет або звичайний кулемет.

⋮⋮⋮   No. 309549

File: 1693251087.866146-.jpg ( 32.11 KB , 540x511 )

>>309528
Пропоную Фелікса до синіх.

⋮⋮⋮   No. 309562

>>309549
Геніально! Потроху треба збирати персонажів для кланів і скоро зберемо колекцію NPC для RTS Битви Кланів.

⋮⋮⋮   No. 309564

>>309549
Відкрию Драматику для усіх можливих персонажів. Але вони в карту з спорудами усі не влізуть. Доведеться їх тулити десь зправа на карті, де місця більше.

⋮⋮⋮   No. 309686

https://cloudconvert.com/3gp-to-webm Тааак...запас на вихідні. якщо тут і в мене усе буде добре. Перевірю як воно буде діяти. Мікровідос зроблю колись.

⋮⋮⋮   No. 309687

>>309686
Приєднуюсь до проектування відосів з батлами кланів!

⋮⋮⋮   No. 309693

File: 1693337305.118574-.png ( 1.15 MB , 1876x1696 )


⋮⋮⋮   No. 309705

>>309693
Щоб база була базованою треба додати Аскону і безосібних з TEC-9. От тоді файна штука буде!

⋮⋮⋮   No. 309706

>>309693
Молдаванин і вакцинований качок за зростом більші. Треба зменшити.

⋮⋮⋮   No. 309707

>>304091
Треба перенести трід з доробками на іноземну іміджборду доступну. ОП не зволікай! Сайт може в будь-який час лягти, а робота твоя пропаде. Буду чекати тебе сьогодні ввечері з посиланнями на іноземні іміджборди де є цей трід. На сусідні іміджборди теж можна при бажанні і навіть треба! Заодно треба затестити можливості кожної бірди. Бо що не відвідування то усі борди кульгаві, криві, косі, дохлі. А це значить що потрібно розвивати трід і доповнювати його на різних іміджбордах якщо є така можливість.

⋮⋮⋮   No. 309710

File: 1693377880.948185-.png ( 1003.58 KB , 1876x1696 )

прибирайте білі пікселі, ставте модельки в rgba

навіть вага на 200 кілобайт зменьшується

⋮⋮⋮   No. 309757

>>309710
Дякую за допомогу!

⋮⋮⋮   No. 309759

File: 1693410406.381139-.png ( 1.06 MB , 1876x1696 )

>>309706
Зробив.

⋮⋮⋮   No. 309760

File: 1693411374.818995-.png ( 1.06 MB , 1876x1696 )

>>309705
> Щоб база була базованою треба додати Аскону і безосібних з TEC-9.
Додав там де червоний клан.

⋮⋮⋮   No. 309782

>>309707
На Драматиці пошукаю список усіх іміджбордів. Зараз щось не хочу поки що туди на іноземні іміджборди усе переносити.

⋮⋮⋮   No. 309784


⋮⋮⋮   No. 309822

>>309707
>>309784
Так, ви і дійсно непередбачувані! Сподіваюсь що на вечір п'ятниці я встигну. Я вчора ліг спати, бо я заїбався. Пограв у ГТА 4 і наївся пива з чіпсами.

⋮⋮⋮   No. 309848

>>309822
Ввечері випив пива з чіпсами а сьогодні треба зайнятися цими Клановими Боями на кількох іноземних іміджбордах у новому свіжому варіанті. Тільки б щоб цього вечора встигнути до вихідних. Бо в суботу або неділю знову помилку 500 покаже. Це все молдованин винуватий, це він щось там нам тут підкручує, підламує і заважає нам розважатися і розробки розважальні розробляти.

⋮⋮⋮   No. 309917

>>309848
>>309784
https://wilchan.org/art/thread/2446 Я забув емблему Кропивача прибрати. Ну гаразд - нехай буде. Переніс на польську мікроіміджборду.

⋮⋮⋮   No. 309919

https://www.28chan.org/board/b/res/9906.html Ще сюди переніс трід. Тут я спеціально не прибрав емблему Кропивача. Я ж не хуй якийсь. Потерплять. І в тій і в тій іміджборді можете активно користуватися тими тредами.

⋮⋮⋮   No. 310063

>>309917
>>309919
Ух міцно! Свого місця мало — то вже й перекопіювали трід до іноземних іміджборд. Непогано! Перестрахувався ОР вчасно!

⋮⋮⋮   No. 310118

>>310063
І ці треди на іноземних іміджбордах до сих пір цнотливі і недоторканні.

⋮⋮⋮   No. 310223

>>304091
Ми перегнали за обсягом і постингом Візуальні Новели! Тому що Війни Кланів робити простіше і легше. Там не треба багато думати.

⋮⋮⋮   No. 310376

Угу, я відос знімати зібрався пізно ввечері щоб сусіди по батареї стукали, угу. Враховуючи те що навушники працюють окремо а колонки окремо і доведеться виймати навушники та вставляти провода від колонок. Ще й застудився з 1 вересня. Спати хочу. Повітряні тривоги щодня виснажують і напружують тому навіть вдень лягаю спати. У коридорі постіль постелив. Потім щось придумаю, бо ніяк на відоси руки не доходять.

⋮⋮⋮   No. 310377

Зробіть хтось будь-ласка за мене шебм з музикою, бо мені завтра на роботу. Я хочу побачити як ви це робите з цікавості. З мене напій Коропива, 12000 кропиванців і маскот зеленоволосої дівкині.

⋮⋮⋮   No. 310537

>>304091
Трід про звичайні битви кланів без ідеологічної хуйні про піхвостраждання і гнилозубі копіпасти. Він вирвався у топи! Тільки так переможемо! Беріть приклад і докладайте зусиль для розваг в цей нелегкий час.

⋮⋮⋮   No. 310594

File: 1693854063.972143-.png ( 606.32 KB , 1876x1696 )

5 видів кланів.
1. Головна споруда для побудови, добутку ресурсів, апгрейдів. (Техцентр).
2. Казарми для найманців.
3. Танкова база.
4. Авіабаза.
5. Суперзброя.
6. Турель для наземних цілей.
7. Турель ПВО.

⋮⋮⋮   No. 310600

File: 1693854556.492849-.gif ( 4.78 MB , 470x470 )

File: 1693854556.492849-2.gif ( 566.21 KB , 470x470 )

Відродити треба розваги! Нехай безосібні відволікаються від токсичності і зайвої пропаганди. Заради цього і створено цей трід! Заради цього і створено цю тематику, яка буде при можливості потроху розвиватися!

⋮⋮⋮   No. 310642

>>309917
>>309919
На Вільчані і 28чані файли обсягом до 10ГБ приймаються. З нашим сайтом мабуть так само до 10ГБ. Але на тих іноземних іміджбордах Війни Кланів не видаляться ще довгий час, бо вони не пролистуються лімітом до 10 сторінок. А висітимуть ці треди довго, бо там менше ніж 0,5 безосібних користувачів і майже повна свобода дій. Окрім цих двох треба ще якісь схожі іміджборди накопати а їх дуже багато. Чи вдасться Yulilauta взяти це велике питання під питанням.

⋮⋮⋮   No. 310661

>>306114
>>310600
Доволі таки непогана анімація! Flipanim це гарний сайт! Більше ніж 100 анімаційних слайдів воно не приймає. Але там багато чого взагалі можна зробити. Там можна буде розвивати за допомогою цього сайту усі схожі за тематикою замальовки.

⋮⋮⋮   No. 310981

>>304091
Пішли до Бебика і до Деймоса про кланові війни малювати та розвивати! Але там можуть бути глюки на тих бірдах!

⋮⋮⋮   No. 311016

>>304091
Сьогодні о 18:00 зустрічаємося в цьому треді робити розваги на батлах кланів!

⋮⋮⋮   No. 311041

>>311016
У 18:45 буду! Справи.

⋮⋮⋮   No. 311043

>>311041
Буду о 22:00. Треба повечеряти.

⋮⋮⋮   No. 311049

File: 1694024697.990977-.png ( 1.06 MB , 1876x1696 )

>>309760
Там білі пікселі були внизу біля накачаного темно-фіолетового чувака. Пофіксив!

⋮⋮⋮   No. 311050

>>310981
Цілком можливо! Можу евакуювати! І перероблю трошки на їхній лад, щоб вони не образилися.

⋮⋮⋮   No. 311051

Хто б там що не думав але я тримаю суворий нейтралітет щодо усіх іміджбордів і не маю намірів ні з ким сваритися. Саме тому я переніс свій трід до біло-синіх котиків і до дев'ятичанівців. Також я знайшов свої старі роботи на Файно.

⋮⋮⋮   No. 311052

Я розпочинав цей маленький трід як маленьку гру, а потім я його поступово перетворив у замальовку з юнітами, спорудами і базами. А значить треба мені буде довести через деякий час цю справу до кінця і розвивати тематику далі.

⋮⋮⋮   No. 311073

Якщо буде все добре,то буду в районі 18 :00 - 20:00. Буду намагатися зробити перше відео!

⋮⋮⋮   No. 311249

>>311049
Потрібна карта де буде літо, осінь, зима і весна.

⋮⋮⋮   No. 311250

Я сьогодні буду пити. Карти буду у вихідний робити.

⋮⋮⋮   No. 311411

Прийшов додому п'яний. Вигнав кішку нахій в коридор.

⋮⋮⋮   No. 311430

>>304091
Unreal Tournament Intro щоб уникнути майбутніх бунтів і сварок між сусідніми іміджбордами корпорація УБК розробила Битву Кланів.

⋮⋮⋮   No. 311575


⋮⋮⋮   No. 311576


⋮⋮⋮   No. 311578

>>311411
> Вигнав кішку нахій в коридор.
чого такий жорстокий?

⋮⋮⋮   No. 311587

>>311578
> чого такий жорстокий?
Щоб варварством не займалася у моїй кімнаті, доки я сплю. Любить порпатися у смітнику і приносити мені упаковки сміття.

⋮⋮⋮   No. 311591

>>304091
>>306314
>>306510
Червоні і помаранчеві - більше союзники ніж вороги. Сині і Жовті та Темно-Брунатні - більше союзники ніж вороги і допомагають один одному у складні часи. Зелені і Світло-зелені - люті вороги, хоча раніше дружили. Темно-зелені можуть дружити зі звичайними зеленими проти світло-зелених. Пурпурові, світло-пурпурові і темно-пурпурові - можуть бути більше союзниками ніж ворогами, хоча місцями і люблять між собою побитися. Рожеві, сірі і темно-блакитні можуть дружити між собою. Інші клани - самі за себе. І якщо це триває у цьому всесвіті ігор кланів з періоду 2008-го, 2009-го до 2010-го років, то тоді усіх цих Олегів Петровичів і Чехів та якихось Антисистемників можна вважати міжпросторовими та міжчасовими персонажами у яких не діють закони часу і простору і які існують будь-де.

⋮⋮⋮   No. 311602

File: 1694353180.967321-.png ( 21.73 KB , 1023x570 )

>>304091
Вид від first person та third person доведеться малювати довше. Але це буде в наступному треді, якщо буде все добре.

⋮⋮⋮   No. 311603

>>304091
Монстри і демони теж будуть додані в наступному треді.

⋮⋮⋮   No. 311605

File: 1694355959.878619-.png ( 83.54 KB , 1876x1696 )

File: 1694355959.878619-2.png ( 150.42 KB , 1876x1696 )

>>304091
>>306561
Темна тема.

⋮⋮⋮   No. 311606

Простіше у такі важкі часи у ігровому варіанті робити треди для 30-35 річних безосібних. Серйозності і так забагато.

⋮⋮⋮   No. 311607

>>304091
Є ідея перенести війни кланів на іншу планету.

⋮⋮⋮   No. 311609

File: 1694357083.473556-.png ( 282.66 KB , 1280x730 )

File: 1694357083.473556-2.jpg ( 5.92 KB , 246x205 )

File: 1694357083.473556-3.jpg ( 245.36 KB , 625x351 )

File: 1694357083.473556-4.jpg ( 387.26 KB , 2000x1333 )

>>311607
>>311603
Так, телепортувати з планети Земля усі ці клани подалі від нашої Сонячної Системи або взагалі до іншої галактики. Перший трід просто дешевий. Це був трід для початкових доповнень, перших спроб. Далі вже буде потім, потім якщо не взагалі відкладено до найкращих часів...

⋮⋮⋮   No. 311611

>>306516
>>306512
>>306515
Не дуже достатній список музики 2008-го, 2009-го і 2010-го років та тої епохи. Потрібно додати більше музики. Не знаю хто буде робити відео на тематику битви кланів в наступному треді, але там потрібно буде робити вже відео а не лише пікчі і гіфки. Ще треба вчитися малювати та робити через Андроїд.

⋮⋮⋮   No. 311613

File: 1694358118.945256-.webm ( 69.46 KB , 1000x904 )

>>308975
Перший тестовий мікровідос.

⋮⋮⋮   No. 311620

File: 1694360112.382845-.webm ( 439.46 KB , 470x470 )


⋮⋮⋮   No. 311625

File: 1694361220.185255-.webm ( 693.45 KB , 470x470 )

Вийшло! Потроху вчуся!

⋮⋮⋮   No. 311630

File: 1694363520.56371-.webm ( 152.28 KB , 470x470 )


⋮⋮⋮   No. 311632

Дякую іміджбордам що дають можливість робити власні перши кроки. Жму руки, обнімаю! Непоганий фінал для Битви Кланів. Мені особисто сподобалося.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]