⋮⋮⋮
No.
233179
>>233176Навіть не знаю що це за хуй, але просто так гроші тобі давати ніхто не буде. Навіть якщо і будуть, то згодом ти зрозумієш наскільки твоє життя беззмістовне.
⋮⋮⋮
No.
233181
То вигадай якесь шоу кумедного xїxлa-меншовартісника, і розважай мозкалів.
⋮⋮⋮
No.
233182
>>233179> Навіть не знаю що це за хуйТут як не відмежовуйся від кацапської хуйні, але вона в все одно просочиться. Навіть якщо ніколи про нього нічого не чув, то тепер чув.
⋮⋮⋮
No.
233183
OP
>>233182Так він з Вінниці
⋮⋮⋮
No.
233191
>>233176Але з іншого боку все з ним не так однозначно: він успішний тільки у фінансовій сфері і має певну популярність. Зате, в нього немає ані друзів ані дівчини (йому майже 31), соціальне життя майже відсутнє, користі країни та людям Папіч майже не приносить (підіймає настрій тільки). І, взагалі, чи є в його житті якийсь сенс? Він веде майже рослинне існування майже не виходячи з дому, має купу грошей але не виїжджає навіть зі свого району у Вінниці, хз чи наявні в нього амбіції і мрії. Особисто, я ніколи б не хотів собі такого життя.
⋮⋮⋮
No.
233200
жопіч хуїсос
⋮⋮⋮
No.
233201
>>233191> він успішний тільки у фінансовій сферіЯка біда.
⋮⋮⋮
No.
233203
>>233200Це і не обговорюється. Але ти-ж поглянь скільки він бабок заробляє
⋮⋮⋮
No.
233205
>>233176Чому так багато русні фанатіє з українців? Спочатку івангей, тепер оцей фрукт.
⋮⋮⋮
No.
233563
>>233176>подивіться "папіч - геній байта"йому фактично могли дати 5500, а він "забайтив" на 3500 - то в чому для нього профіт?
Це і є відповідь - він дуже неординарний чоловік, але при тому хворий на голову. Бути ним це навряд чи весело, навіть якщо він отримує гроші за свою неординарність. Тобто щоб бути таким як він, треба бути пришибленим, та навряд чи це так вже і добре.
⋮⋮⋮
No.
233566
>>233563Тільки він мог ще не отримати ці 5500. Йому-ж треба було за 5 хвилин до заміського аеропорту доїхати. А так він на халяву отримав 3500
⋮⋮⋮
No.
233568
>>233176сука як же заїбав цей руснявий порядок денний ця хуйня лізе блять і лізе
⋮⋮⋮
No.
233574
>>233206> Той самий Птушкін. Малорос малоросом, але спритний такий, дотепний.Комаров ще.
⋮⋮⋮
No.
233890
>>233566там 2 хвилини їхати. Тим не менш, такі челенджі значно би зацікавили донатерів до активності.
⋮⋮⋮
No.
233909
>>233890Ну це-ж папіч) Він все може,навіть не доїхати до того аеропорту за 5 хв.
⋮⋮⋮
No.
234083
>>233909ну так, я і казав, шо він хвора людина. Закінчили тим, з чого почали.
⋮⋮⋮
No.
234106
>>234083Краще б ви Шаблюка або Тайлера Андерсона обговорювали.
⋮⋮⋮
No.
235945
>хочу жити як папич
Він або добре приховує свій стиль життя, або дійсно з його прибутками живе як аутист. Чому? Тому що в нього низький левел емоційного інтелекту, думаю, що він банально нецікавий нікому як особа, а не фрік-персонаж, що розважає людей. Простіше кажучи, він монетезував свої вади і не пропрацьовує їх ніяк або маскує це.
Думаю, він вже організував собі пасивний дохід.
⋮⋮⋮
No.
235946
>>233176> Геніалич Сліпий, бляха, прочитав "геніталич".
⋮⋮⋮
No.
235956
>>233205Порідж, цей фрукт був ще коли іван-гей під стіл пішки ходив. Я думав він пропав давно, ан ні.
⋮⋮⋮
No.
235958
>>235956Ще коли Іван кицьку тьотьою називав.
⋮⋮⋮
No.
236042
>>235956> ПоріджНа смоктач, бидло
⋮⋮⋮
No.
236198
ПАМФЛЕТ БЕЗОСА НА ПАПІЧА, ГЕНЕЗА НЕНАВИСТІ АБО ЯК ПРОСІЮЄТЬСЯ НАРІД
А мені Папіч завжди подобався тим, що уособлює все те, чим стає українець, коли перестає бути "свідомим", "патріотичним", "націоналістичним". Все це часто навіть патріотичними українцями закидається в інфополе як звинувачення а-ля "нам варто перестати говорити про армію-мову-віру, бо більшості на це срати, краще хоч по-малороськи, але масово!"
Ну от, результат "відпускання" громадянина України від мінімальних патріотичних наративів. Мова - російська, у постколоніальній країні інакше й бути не може, поки харківські-сєвєродонецькі патріоти публічно виборюють право говорити українською, навіть при тому, що вони російськомовні серед російськомовних, Папєч говорить "я нє с сєла, я нє говорю па-украінскі", і це у Вінниці, про усвідомлення історичного, етнокультурного контексту свого краю й годі говорити, простіше вже буде навчити солдата-строковика брати інтеграли.
Сабж (раптово!) повністю поглинутий російським інформпростором, зате не "печерний націоналіст", йопта! 100% його кола спілкування - то рашкоорієнтоване інфополе, яке здалеку лише рофлить з того, що він з якоїсь-там "Вєнєції", про яку вони дізнаються вперше.
До речі, на фото він сидить саме у російській військовій формі, яку йому прислали його підписники (бо за спробу купити ЄМР він скоріше б отримав по єбалу ніж камуфляж), підписники у захваті, наш чєлавєк, служіт в арміі, прям как ми, нє в укрАінском піндоском ММ-14!
Чим для мене він відрізняється від жителя Ніжнєвартовска, Воркути, Сизрані чи Арзамасу-16? Нічим. Тому кожен раз будете чути "ваше вишиватництво нікому не потрібне, давай Гражданскую Оборону спайом!" - згадуйте Папіча, згадуйте ким ви є, коли забуваєте що таке Україна.
⋮⋮⋮
No.
236208
>>236198> я нє с сєла, я нє говорю па-украінскіА коли він так казав? Він-же сам іноді Українською 2-3 слова пиздить
⋮⋮⋮
No.
236212
>>236210> сам іноді Українською 2-3 слова пиздитьВ жартівливому контексті
> Да і зовсімРосійськомовний, облиш
⋮⋮⋮
No.
236550
>>236198>>236208Теж не чув такого, давайте пруфи що він казав щось подібне
⋮⋮⋮
No.
236551
>>236198>До речі, на фото він сидить саме у російській військовій формі, яку йому прислали його підписники...Це якась кропивачерська лахта впарює таку нісенітницю з фотошопом?
Приклав оригінал провсяк випадок, якщо зовсім сліпі не бачать фотожаби яких з ним тисячі. "я нє с сєла, я нє говорю па-украінскі" теж вигадав напевно. В чому ціль такої дивної інформаційної війни на кропивачі, безоси? Якийсь хейтер чи конкурент в області стрімінгу???
⋮⋮⋮
No.
236552
>>236551> В чому ціль такої дивної інформаційної війни на кропивачіТакож помітив. То він потоне і про нього всі забудуть, то знову якийсь підар його підніме. Вже місяць нитка марудиться і всього лише
32 33 дописи, включно з ОПом. Хуйня якась непевна.
⋮⋮⋮
No.
236554
>>236551Серйозний хлопець. З таким обличчям жерти шмат гівна не кожен спроможний.
⋮⋮⋮
No.
236555
>>236554Є якісь докази що оп не створив тред імені себе коханого?
⋮⋮⋮
No.
236557
>>236554Вибач, я хотів на оп-пост послатися.
⋮⋮⋮
No.
236560
>>236557Нічого страшного. Але все одно такі питання досить дивні на іміджбордах.
⋮⋮⋮
No.
236564
>>236560Я думав зі своєю паранойєю я тут не сильно виділятимусь.
⋮⋮⋮
No.
236611
>>236551З фото пройоб, так
> "я нє с сєла, я нє говорю па-украінскі" теж вигадав напевнНа жаль ні
> В чому ціль такої дивної інформаційної війни на кропивачі, безоси? Якийсь хейтер чи конкурент в області стрімінгу???Посрати на малороського висасувача грошей з русні
⋮⋮⋮
No.
236612
>>236611> На жаль ніТак де він таке говорив? скільки шукаю знайти не можу.
Навіть якби він таке сказав,то його-б вже в ЗМІ малоросом охрестили
> малороського> висасувача грошей з русні
⋮⋮⋮
No.
236624
>>236612> Так де він таке говорив? скільки шукаю знайти не можуУ "відповіді сабам", знаходити не буду, мені блювотиння цього малороса огидне
> малороськогоТак і є
⋮⋮⋮
No.
236642
>>236624В чому він малорос?
У відповіді сабам ніхуя немає про це,ти піздабол
⋮⋮⋮
No.
236643
Хуїта якась.
⋮⋮⋮
No.
236677
>>236642> У відповіді сабам ніхуя немає про це,ти піздаболЄ
⋮⋮⋮
No.
236678
>>236677Кинь відос з таймкодом, піздабол
⋮⋮⋮
No.
236680
Цей підар знову тут?
⋮⋮⋮
No.
236682
>>236680Хай пруф своїм словам спочатку кидає, а потім хай пиздує куди хоче!
⋮⋮⋮
No.
236684
>>236678я не буду передивдлятися його хрукання на півтори години, сам шукай
⋮⋮⋮
No.
236685
Блядь, ви ще у своєму лайні покопайтеся в надії знайти там золото, я їбу...
⋮⋮⋮
No.
236686
>>236678Бля, ти після цього будеш сперечатися що він малороська біомаса?
Украинский, английский, или русский?
⋮⋮⋮
No.
236687
>>236686малороська біомаса, що сама знає, що працює виключно на кацапів*
Я прекрасно розумію Вольнова, БитьІлі, Івангая, ОмТВ вони хоч маніфестували свою проукраїнськість.
А у "Отвєти сабам" був момент, де він так і сказав "нуу..я не з села, я не говорю на украінском"
⋮⋮⋮
No.
236688
От при Олегу Петровичу тредів про підарів не було. Це вже після Олега Петровича почали з'являтися треди про підарів. Дай бог пам'яті, перший тред про підарів був саме про Олега Петровича.
⋮⋮⋮
No.
236693
Суть українізації не в тому, щоб відміняти ось таких ІвелАртасів, а щоб нові ІвелАртаси зростали україномовними.
>>236686На цьому відео нічого поганого не почув.
>>233176Тобі ДОВЕДЕТЬСЯ стрімити. Тобто, ти повинен будеш це робити навіть коли тебе вже буде нудити від цього. Ділитись прибутком із тими, хто тебе пропихує. Авжеж, це краще ніж завод, але, імхо, є більш цікаві сфери.
Доречі, його аудиторія, що вважає дотепним постійне верещання слів по типу "САСАТЬ" - рідкісні дебіли
⋮⋮⋮
No.
236750
>>236693> не в тому, щоб відміняти ось таких ІвелАртасівА хто його відміняв? Я лише сказав, що він по-суті шут для русні, він реалізує себе тим, що виставляє свої хіканські вади напоказ і веде себе як еталонний житель "СНГ" а-ля житель російського Зажопінську
А тобі рекомендую повернутися на смоктач, ми вже зрозуміли, що ти звідти
⋮⋮⋮
No.
236853
>>236688При Олегу Петровичі тредів про підарів не було.
При Олегу Петровичі на весь кропивач був лише один підар - це сам Олег Петрович
⋮⋮⋮
No.
236867
>>236853> Олег ПетровичІ обговорювали його тільки в кропиватиці. А зараз шо? Олег Петрович пійшов і почалася анархія. Підари всюди. Всюди підари. Навіть я буду підаром, якщо сажу не поставлю в підарському треді про підара.
⋮⋮⋮
No.
236868
>>236867Сагають тільки підараси,ти один з них?
⋮⋮⋮
No.
236869
>>236868Підарські треди бампають тільки підари.
⋮⋮⋮
No.
236870
>>236869Ти сагаєш,але ти підор. Як так вийшло?
⋮⋮⋮
No.
236871
>>236870Хто підар? Я? Я не підар. Я сагаю підарські треди, що з ними й треба робити. Ти ще скажи, що "папич" не підар. Я хоч поржу.
⋮⋮⋮
No.
236872
>>236871Ти сагаєш своє очко,так роблять тільки підори
⋮⋮⋮
No.
236878
А я все думав та гадав, за що йому кацапи гроші платять? Не з села він. Українською не розмовляє. Артас, артас... А де наголос ставити в його ось цьому "артас"?
⋮⋮⋮
No.
236884
ОБЕРЕЖНО! ВОРОЖА!
https://popitop.com/papich/> Крім того, за його словами, має незакінчену середню освіту, оскільки кинув школу після 8 класу. До завоювання «Найбільшим» слави і визнання, він вкрай рідко виходив на вулицю у вільний час, за винятком вечірніх пробіжок або походів в магазин.Ну, то зрозуміло. Він з кацапами по IQ на одному рівні.
⋮⋮⋮
No.
236886
>>236873Мій хуй твій ротик кохає,голубчику
⋮⋮⋮
No.
236887
>>236886Ой-бо, я тебе образив? Вибач, сонечко, я не хотів, чесно. Я не знав, що підараси такі ніжні та образливі. Подрочи на артасика-підарасика і лягай спати. Я завтра цей допис видалю.
⋮⋮⋮
No.
236888
>>236886Чув, а цей підарок досі в дотку грається?
⋮⋮⋮
No.
236890
>>236887В тебе комплекси? Хлопчики не дають?
⋮⋮⋮
No.
236891
>>236888Мені звідки знати?
⋮⋮⋮
No.
236892
Я -Артаааасс!
Я вчора грав у доту,
Грав я вчора в казіно.
Я ледь закінчив в школі 8-й клас.
Не беруть на роботу
Я харчуюся лайном,
Але я Вєлічайший підорас.
Я -Артаааасс!
⋮⋮⋮
No.
236895
>>236892Чому в тебе так припікає від чєла,який "ледь закінчив в школі 8-й клас"?
⋮⋮⋮
No.
236898
>>236895Та не припікає. Я сюди виключно посрати прийшов. А тут бачу трід про вузькощелепного блогера. Почитав про нього, поржав, ось і сру тут. Не про Петровича ж писати хуйню? Олег Петрович - хороша людина, україномовна.
⋮⋮⋮
No.
236899
>>236898> Та не припікаєІ тому ти про нього пишеш вірші та робиш підорські пікчі? Дійсно не припікає
⋮⋮⋮
No.
236900
>>236899Ні. Хочеш, про тебе напишу? Чи про себе? Чи про нас з тобою та папичем, коли ти з ним підарасився, а я знімав це на відео?
⋮⋮⋮
No.
236902
>>236900> а я знімав це на відео?Та дрочив? А потім говориш,що ти не підарас
⋮⋮⋮
No.
236903
>>236900До речі,ти зараз бампнув тред про підора) За твоєю логікою ти тепер підар
⋮⋮⋮
No.
236908
>>236902> Та дрочив?Не дрочив. Тебе папіч в сраку їбав мармизою до стіни. Що ти міг побичити?
⋮⋮⋮
No.
236982
>>236198>>236686Якщо він такий українофоб, навіщо тоді він поставив Руслану і ОЕ в кастомне радіо гта5???????
⋮⋮⋮
No.
237003
>>236982Бо далі бидломузики українську культуру він не опановує.
⋮⋮⋮
No.
237035
Я взагалі не розумію: що робить на Кропивачі мем рунету? Цього дебіла навіть в RYTP використовують. Чувака забанили всюди, де тільки можна було, а ОП хоче бути таким самим довбойобом. Дивно якось.
⋮⋮⋮
No.
237066
>>236982Він у відповідь на донат про стрім для україномовної аудиторії пиздів, що слухає ці заїжджені групи, напевно як і будь-який інший бумер в Україні.
⋮⋮⋮
No.
237069
>>237066> як і будь-який інший бумер в Україні.Ти серйозно? Вакарич ще в 00-х заїбав як своїми стражданнями, так і своїми "хітами" більшість населення.
⋮⋮⋮
No.
237780
>>237035> RYTPМені цікаво якого хуя ти рітп дивишся
⋮⋮⋮
No.
238645
Ви там йобнулись? Блять,з аполітичного стрімера зробити малороса,це яким треба бути дебілом нахуй? І ще,я подивився повністю всі відповіді сабам (я не підписник папіча,але коли побачив безлад під цим тредом стало цікаво) і там немає ніхуя про село і Українську мову. Ті,хто повелися на цю дізінфу про папіча який "нє з сєла" це довбойоби нахуй,саме такі як ви вірять на слово новинам по телевізору та писанині на всяких інфопомийках,ви тварини нахуй які не здатні думати,тому думають за вас.
⋮⋮⋮
No.
238646
>>238645Аполітичний це і є малорос. Опиши мені політично активного малороса.
⋮⋮⋮
No.
238647
>>238645так, два чаю адеквату.
Єдине що додам, хоча він дійсно аполітичний, проте сьогодні будь-який вислів щодо нормальних поглядів є вже справою політики. Ти проти збочень, за родину і свободу слова - ти клятий фашист. А вони, значить ні. Ну от Папіча і зробили клятим ворогом на рівному місті.
⋮⋮⋮
No.
238648
>>238646тобто, якщо прибрати ксенофобію і мову ворожнечі з твого вислова
то нічого від нього не залишиться ти стверджуєш що аполітичним великоукраїнець бути не може.
⋮⋮⋮
No.
238650
>>238648Ти сам здивований, що до тебе дійшло все, що я хотів донести.
⋮⋮⋮
No.
238651
>>238650навряд чи ти рагуль достатньо розумний щоб зрозуміти, що в моєму пості йде викриття твого лицемірства і тупості.
⋮⋮⋮
No.
238654
>>238651Срав я на твою пику, викривачику.
⋮⋮⋮
No.
238656
>>238654виглядаєш грозно. Тобто ти толеруєш культ сили. ОК.
Але я хочу зауважити: росіяни це ті люди, що відпиздили великоукраїнців, забрали собі Крим і Донбас. Тож стався до етнічних росіян з повагою, як до людей, що сильніші за тебе.
⋮⋮⋮
No.
238657
>>238656Що ти собі вже нафантазував? Який культ сили? Який Грозний? Ти мову розумієш? Срав означає що мені на тебе похуй. А щодо росіян, які забрали Крим - вони його не силою забрали, а спиздили, як і все, що зараз мають.
⋮⋮⋮
No.
238662
І після цього будете ще пиздіти що попіч не базований слав'яно-арій?
⋮⋮⋮
No.
238663
>>238661>>238662націонал-соціалісти це ліваки. Папіча ліваком назвати дуже складно.
⋮⋮⋮
No.
238664
>>238657якщо ти заперечуєш військовий захват Криму, то ти визнаєш, що референдум в Криму був без застосування сили, а значить кримчани самі обрали свою долю.
А якщо ти визнаєш військовий захват криму з боку росії, то ти маєш також визнати, що українська пост-майданна влада не захищала суверенність української держави.
А Донбас ти взагалі ігноруєш, хоча дефакто він вже російський.
⋮⋮⋮
No.
238665
>>238662> базований слав'яно-арійтут вже ближче до правди. Будь-який нормальний мужик
при чому, зауважу - я не кажу білий мужик, бо базовані мужики по всьому світу кажуть одне і те ж, не залежно від національності та раси. Базовані негри-мужики кажуть те саме що і базовані білі мужики, просто базованих негрів мало самих по собі з номальними поглядами на життя та індоєвропейським вихованням для ліваків це нацист. Проте нацистами були саме ліваки.
⋮⋮⋮
No.
238667
>>238664Я би подивився як-би ти захищав Крим з розпизженою армією,разйобаною вертікаллю влади та з ге(й)нералами які один за другим переходили на бік параши.
⋮⋮⋮
No.
238672
>>238667дуже просто: не треба її доводити до такого стану. Тим не менш, нічого не міняє, нездатність себе захистити = слабкість.
⋮⋮⋮
No.
238673
>>238672Довели її до такого стану такі як ти довбойоби,які в 2010 обрали Януковоча
⋮⋮⋮
No.
238678
>>238673дуже цікаве звинувачення
>Довели її до такого стану такі як>які в 2010 обрали Януковочатобто, ти хочеш сказати, що армія розвалилась за 4 (
ЧОТИРИ) роки.
А, ну да, я ж забув, ліваки це покидьки.
⋮⋮⋮
No.
238679
>>238678навіть меньше, за три
>2013
⋮⋮⋮
No.
238684
>>238683>Довели її до такого стану>треба голосувати за Порошенкатобто ти спочатку звинувачуєш мене в тому, що
такі як я довели країну, а коли я говорю, що порошенко завжди був при владі і стан країни це його рук справа - ти кажеш, що підтримуєш порошенка.
Насправді це давно відомом - такі бездарні виродки як ти і розвалили державу.
Я вже казав про замкнене коло.
⋮⋮⋮
No.
238687
>>238684> що порошенко завжди був при владі і стан країни це його рук справаЗ усіх сортів лайна він зробив для армії найбільше
> Насправді це давно відомом - такі бездарні виродки як ти і розвалили державу.Істеричка, впездуй на смактач))))
⋮⋮⋮
No.
238688
>>238664Ти написав якесь софістичне гівно, на яке здорова людина не має відповідати, бо тоді ти принесеш ще гівна.
⋮⋮⋮
No.
238691
>>238678> армія розвалилась за 4 (ЧОТИРИ) рокиТак,малоросе. При твоєму улюбленому янику армія розпилювалась всіми доступними та недоступними засобами. 477 танків та 94 літака в яку пизду зникли?
> 4 пікЇбать,свідок пороха-регіонала підкотив. Тільки чого ти тут не кудахкаєш про те,що він там був лише рік коли регіони навіть не були при владі?
⋮⋮⋮
No.
238692
>>238684Їблойд,ти хоча-б подумати можеш,що це писали дві різні людини?
⋮⋮⋮
No.
238693
238686
ніби зворотніх пікч не в 10 разів більше. Тим не менш, чому не на війні?
>>238687тобто ти заперечуєш, вину порошенка в тупу.
>Істеричка>))))тобто ти визнаєш, що такі виродки як ти і розвалили державу
>>238688тобто ти визнаєш, що я правий.
>>238691тобто ти заперечуєш реальність, а значить визнаєш свою неправоту.
>>238692журналюха маневрує як може
⋮⋮⋮
No.
238695
>>238693Я твій анус своїм хуєм заперечую
⋮⋮⋮
No.
238697
>>238693> ніби зворотніх пікч не в 10 разів більшеНі, просто твої друзі на смактачі показували тобі тільки зворотні пікчі, ще мабуть віриш, що втрати русні набагато менше наших.
> тобто ти визнаєш, що такі виродки як ти і розвалили державуНе називай вагіну своєї мамці країною, хоча, там дійсно можно вмістити 40 млн осіб
Смактачер, тебе спалили
⋮⋮⋮
No.
238700
>>238696нахуй своє обличчя кинула,Наташо?
⋮⋮⋮
No.
238702
>>238693> заперечуєш, вину порошенка в тупуПорошенко - поганий президенті політик, але кращого ще не придумали
(с) У. Черчиль
⋮⋮⋮
No.
238704
>>238697тобто чистий злив по факту. Заангажований, продажний порохобот.
>>238702>не подобається що їбуть у жопу, та іншого нематобто чистий злив по факту. Заангажований, продажний порохобот.
⋮⋮⋮
No.
238706
>>238704Наташа,ти ще не з'їбала? ще хуйців в рот захотілось?
⋮⋮⋮
No.
238707
>>238704Тебе хтось їбе в жопу? Співчуваю, не варто було вроняти того мила з АТБ, був би анально-здоровим
⋮⋮⋮
No.
238709
>>238707>>238706Заангажований, продажний порохобот.
⋮⋮⋮
No.
238710
>>238705Це твоє фото? Смактачеру некомфортно, як видно, але ми добрі і не любимо плачу смоктачерів
лише їх мамць
⋮⋮⋮
No.
238713
>>238709> Заангажований, продажний порохобот.Це все пасквілі, я працюю лише за шоколапки з
Адмістрації президента з офісу Європейської Солідарності
⋮⋮⋮
No.
238715
>>238712Не плач, крихітко
⋮⋮⋮
No.
238716
>>238714Наташо,в мене є твоє розйобане очко,мені і цього достатньо
⋮⋮⋮
No.
238718
>>238713ти ще маєш щось людське серед порохоботів.
⋮⋮⋮
No.
238719
>>238716як мало тобі потрібно, лише ілюзія чогось.
⋮⋮⋮
No.
238720
>>238718> щось людськеЯкщо ти про гуманізм до смоктачерів то русні, то думаю, тобі краще продовжити смоктати мого хуя
⋮⋮⋮
No.
238722
>>238719Ну мій хуй в твоїй дупі не ілюзорний,я перевірив кончівши тобі в дірку
⋮⋮⋮
No.
238723
>>238721втішую лише твого батю прутнем по скроням
⋮⋮⋮
No.
238725
>>238720цікаво, чому обслуга Шоколадного завжди зводять все до смоктання.
⋮⋮⋮
No.
238726
>>238725> зводять все до смоктанняТак смокчеш тільки ти, бггг
⋮⋮⋮
No.
238728
>>238727Твоя дупа не розкіш, смоктачко, а спільна часткова власність
⋮⋮⋮
No.
238729
>>238723це навряд чи. Якби ти був таким грозним, ти би не віддав крим з донбкасом. А так - ти лише ображений хуїсос з витісненням.
⋮⋮⋮
No.
238734
>>238732Їбать,ніколашка вже грінтекст полагодив,коли капс зробиш?
⋮⋮⋮
No.
238735
>>238729> це навряд чиУ нього спитай, я втішую його й втішую, а йому мало, просить ще поласувати
> ти би не віддав крим з донбкасомТак він мені й казав, ще щось про наКиїв пездів, та що він вєтєран апалчєнія і що він втратив ногу не від п'янки, а від укропівской міни
> ображений хуїсос з витісненнямбгггггг
⋮⋮⋮
No.
238736
>>238733саме так, дуже влучна картинка для опису тебе, вояка, ліл.
⋮⋮⋮
No.
238738
>>238736Як це сумно дивитись на розумово-відсталого ніколашку який не впізнає своєї фотки(
⋮⋮⋮
No.
238739
>>238734зате ти журналюха зламався. Насправді це добре, адже те лицемірне толерантне лайно, яке з тебе йшло треба вибивати.
⋮⋮⋮
No.
238740
>>238735навіть не зрозумів, що ти висрав, перемудрив вже, йолоп.
⋮⋮⋮
No.
238745
>>238740Не дивно, передрочив і зтупів, фу таким бути
⋮⋮⋮
No.
238748
>>238742>прапор Греціїцей бот зламався, адміни, перезавантажте.
⋮⋮⋮
No.
238751
>>238748Ти тепер на ботів дрочиш? Ото перверт
⋮⋮⋮
No.
238752
>>238750> Ніколяшка копротивляєццяБез "ОАОАОАОРАОАРАО" та ")))))))))" нецікаво
⋮⋮⋮
No.
238755
>>238753вийми хуя з рота, Ніколя
⋮⋮⋮
No.
238757
>>238755Він не вийме,йому подобається
⋮⋮⋮
No.
238798
>>238795А де про візитівку?
⋮⋮⋮
No.
238799
>>238795Чи хоча б про Олега Петровича?
⋮⋮⋮
No.
238801
>>238799Ви від піподропа очікуєте хорошої пасти про справжнього патріота-державника-розбудовника-українця Олега Петровича?
Їй-Бо
⋮⋮⋮
No.
238802
>>238801Я лише телевізор дививсь.
⋮⋮⋮
No.
240347
>>240346Давайте зробимо папіча маскотом кропивача,в нього-ж розумові здібності як у типового кропивачера
⋮⋮⋮
No.
240349
>>240347Підтримую. Взагалі це один з моїх улюблених тредів цього місяця, шкода нікалашка покезяв трішки.
Це була б непогана тенденція брати російськомовного українського діяча/блогера і до бампліміту обсмоктувати його малоросійство, самостверджуючись таким чином. Як слідана наприклад (знаю що його тут вже трохи обговорювали, але я говорю про детальний розбір, та, можливо, супутню травлю/рейди.)
Украина
⋮⋮⋮
No.
240351
>>240349Можу помилятися, але підозрюю, що ніколашка його й створив. Таку тупість на Кропивачі може запропонувати тільки рідкісний дебіл.
⋮⋮⋮
No.
240352
>>240349кропивачерам ліньки травити слідана та геніалича
⋮⋮⋮
No.
240387
>>240358Наприклад, я. А може і не я.
⋮⋮⋮
No.
242810
Бамп
⋮⋮⋮
No.
242812
>>242811Чому ти на мене ругаєшся? Я-ж тебе не чепав навіть
⋮⋮⋮
No.
242813
>>242812Ми їбашим з твоєю мамцею сирки б ю александров а ти смокчи сало, хуйлику~
⋮⋮⋮
No.
242814
>>242813Ти малорос,ти русняві сирки жреш
⋮⋮⋮
No.
242815
>>242814А я великорос, я українські сирки їм.
⋮⋮⋮
No.
242820
це хихлятський кам цапів виходить
⋮⋮⋮
No.
243350
Я сьогодні дивився папіча)
⋮⋮⋮
No.
243456
>>243350А я вчора злягав твого маміча)
⋮⋮⋮
No.
243539
Я звісно не знаю папіча,але мені здається,що він патріот. Просто дайте йому трохи часу та він заговорить солов'їною.
⋮⋮⋮
No.
245936
>>245935Ахаха, ну ось ми і найшли україномовну блядь. Ще й малолітку. Українізація шкільної освіти дає свої плоди.
⋮⋮⋮
No.
245938
>>245936Папіч страждає заради розвитку української секс-індустрії певно.
⋮⋮⋮
No.
245950
>>245936Вони завжди були. А та ще й ніби няшна.
⋮⋮⋮
No.
245951
>>245936Навіщо ти суржик в українську записав? Перепис населення проводиш?
⋮⋮⋮
No.
245952
>>245951Якщо суржик виписати з української мови, то виявиться що українська мова не має носіїв.
⋮⋮⋮
No.
245957
>>245951Суржика не існує, це кацапська вигадка аби соромити українців за їхні локальні діалекти.
⋮⋮⋮
No.
245959
>>245957Межі суржику ніким не окреслені, бо це є безладна, хаотична мішанина, тому годі й пробувати вирізняти якісь риси. А це дає широченні можливості для маніпуляцій. Я от донедавна думав, що префікс од- та інфінітиви на -ть – суржик. А ніхуя! Цілком собі українські форми, котрі є в класичнй літераті й побутують понині серед наддніпрянців. Але філологи, котрі крім літературщини ніц не чули, вперто виправляють "оддать" на "віддати", бо ж суржик!
⋮⋮⋮
No.
245960
>>245959оддать мені не подобається, а от -еньк використовую. Печенька.
⋮⋮⋮
No.
245961
>>245957Оце правда, гламне шоб людям було вдобно общацця.
⋮⋮⋮
No.
245962
>>245961Стіки тут пишу людЯм, шо можна балакать на сайті і так, вийобуються, заставлють писать тіки так як по стандарту.
⋮⋮⋮
No.
245965
>>245964Воювати з суржиком - це стріляти собі в коліно.
⋮⋮⋮
No.
245980
>>245978Це якась метаіронія, дивитися підкацапка і коменти кацапів про нього.
⋮⋮⋮
No.
245987
>>245980Уважніше прочитай, син повії
⋮⋮⋮
No.
245989
>>245978Ніхуя не зрозумів.
⋮⋮⋮
No.
245992
>>245987Прочитав. Такі дописи викликають напади сказу вже рефлекторно.
⋮⋮⋮
No.
246021
>>233176Кропивач, хочу легалізувати відстріл таких дегенератів як папіч на національному рівні. Будемо їх випускати голими в ліс, брати рушниці і відстрілювати. А потім змагатись, хто більше підарасів підстрілив
⋮⋮⋮
No.
246022
>>246021Може ти ще й Слідана не любиш?
⋮⋮⋮
No.
246024
>>246022Індеферентно до нього ставлюся
⋮⋮⋮
No.
246025
>>246024Слідан точно інтелектуальніше за Папіча.
⋮⋮⋮
No.
246058
>>246022Slidan a.k.a. CEO of malorosiystvo
a.k.a. national inferiority complex
⋮⋮⋮
No.
246069
І бабіч, і отой другий лайдак - сорти одного й того ж безперспективного ялово - творчого лайна. В жодного з них нема харизми, почуття гумору, кмітливості, творчої жилки. Жоден із них не є умовним Пью Ді Паєм зразка 2012 року. Трясця, та навіть lets game it out веселіше дивитись, аніж цих двох.
⋮⋮⋮
No.
246073
>>246069Сорти лайна. Пьюдіпай завжди був гівном для дебілуватих дітей. Усі ці йобані мільйони його підписоти можна спалити в польських таборах смерті і людство ніхуя не втратить.
⋮⋮⋮
No.
246075
>>233176можливо колись, але не для тебе :)
⋮⋮⋮
No.
246084
>>246073Мова йшла про харизму, гумор, кумедні реакції. На YT щодня стартує та видаляється достобіса потенційних Пью Ді Паїв, але їм усім чогось бракує. Оці двоє довбограїв - це вбогість мишлення, відсутність таланту, націленість на бидло такого ж штибу, яким і вони є. Типове малороське лайно, яке продають і кацапам.
⋮⋮⋮
No.
246312
>>237003А в Україні є не-бидломузика? А то якщо навіть з сучасного копнути поки що я бачу тільки ту ж саму бидлопопсу, тільки "сучасну" і зроблену із нав'язливими політичними і
В УКРАЇНІ Є СУЧАСНА ЯКІСНА ПОП-МУЗИКА-нарративами.
⋮⋮⋮
No.
248035
>>236198А з чого ти взагалі взяв, що він українець (етнічний)? Цаль це взагалі жидівське прізвище.
⋮⋮⋮
No.
248078
папіч кращий,папіч клас! Хто не вірить тому в йобич раз!
⋮⋮⋮
No.
248083
>>233176Чи є гріхом викачувати з москалів гроші? Ніт. Але Папіч це робить у крінжовій формі і його контент ніяк не сприяє українському стрімерству.
⋮⋮⋮
No.
248084
>>248083Привіт. А я тебе знаю!
⋮⋮⋮
No.
249080
>>249079дивитися гівножера під час війни...
⋮⋮⋮
No.
249085
>>249080відповідати на пости лайножера під час війни...
⋮⋮⋮
No.
249340
>>249079сидіти тут під час війни...
думати про війну під час війни...
⋮⋮⋮
No.
249341
>>249079війни час під війни...
⋮⋮⋮
No.
253322
я вамп
⋮⋮⋮
No.
253369
>>233176Як стати папічом
1)Народитись із незначним розладом аутистичного спектру
2)Народитись із вродженими базовими вміннями комічної роботи на публіку
3)Зрозуміти, що ти проєбався, бо усі "приємні" ніші у цій сфері зайняті починаючи з року 2015го. Нікому не потрібен другий папіч, так само як нікому не потрібен другий джерма. Єдиний істотний шанс заробляти на стрімах — присмоктатися до
хуя якогось згідного загрінлайтити фрешмена проспонорованого огидного прісного медіа проекту, де ти будеш корчити з себе клоунаду на потіху аудиторії, що складається в основному з покоління "бравл старс"
⋮⋮⋮
No.
253516
>>253369Блядь, яка ж симоньянша потворна тварюка. Усе ригае.Жпг
⋮⋮⋮
No.
386582
>>233183Він хоч одне слово українською за весь час сказав?
⋮⋮⋮
No.
386589
>>386582ні, він абсолютно не українська людина, йому індиферентно було і є.
⋮⋮⋮
No.
386591
>>386589Він є в базі миротворець?
⋮⋮⋮
No.
386597
>>386591Більше цікаво чому досі немає бази "ухилянтець"
⋮⋮⋮
No.
386598
>>386591дядьдку, та нікому немає діла до папіча
⋮⋮⋮
No.
386600
>>386598Блаженний той, до кого нікому немає діла в Україні-2025.
⋮⋮⋮
No.
386603
>>386600шлях праведника важкий, бо перешкоджають йому малороси і зрадойоби зі злих людей. блаженний той пастир, хто в ім'я милосердя і доброти веде слабких за собою крізь цiкавi треди та форси, бо саме він і є той, хто воістину печеться про ближнього свого безоса, і повертає вкраїнчиків, що заблукали. i вчиню над ними жорстоку помсту покараннями лютими над тими, хто замислить отруїти і зашкодити братам моїм кропивачера, і пізнаєш ти, що ім'я моє — якісний дописувач, коли помста моя впаде на тебе