⋮⋮⋮
No.
4876
OP
до речі, хз про клаву, тож міняється місцем з арч.
⋮⋮⋮
No.
4877
>>4876Усі наші дописувачі зараз зайняті і не можуть підійти до клавіатури. Цей допис створено ШІ.
⋮⋮⋮
No.
4878
Коли обирав собі дистрибутив - думав, що це все жарти, але виявилось, що доля правди в жарті, з кожним роком сидіння на арчі, стає все більшою.
⋮⋮⋮
No.
4881
>>4878як щодо спробувати nixOS?
⋮⋮⋮
No.
4882
>>4881А навіщо? Мене все влаштовує.