[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1550048866.562439-.jpg ( 56.83 KB , 480x326 )

⋮⋮⋮   No. 90490

Привіт, аноне.
Підкажи, будь добрий, чи беруть у військкоматі аналізи на наркотичні речовини у крові або сечі?
У 16 років начебто ніяких аналізів не брали...

⋮⋮⋮   No. 90495 OP

Бамп


...?

⋮⋮⋮   No. 90498

>>90490
наскільки я знаю, то наче вже прямо перед тим як тебе мають взяти на службу

⋮⋮⋮   No. 90501

>>90498
аналіз виявився негативний і в тебе до твого дилера є розмова?

⋮⋮⋮   No. 90506 OP

>>90501
Смішно, але трішки не в тему :)

⋮⋮⋮   No. 90510

>>90506
Це як екранізація бородатого анекдоту

⋮⋮⋮   No. 90512

>>90495
На харкач, бидло.

⋮⋮⋮   No. 90513 OP

>>90512
З якого біса я маю йти на харкач?

⋮⋮⋮   No. 90517

>>90513
Щоб безглуздих бампів не робив.

⋮⋮⋮   No. 90519

>>90517
А то що?

⋮⋮⋮   No. 90521

>>90519
Що що він тобі до рота на сере

⋮⋮⋮   No. 90524

>>90490
Я в армію приївах п'яний як свиня. Коли приїхав автобус за призовниками, то я біла військкомату з одним хлопцем і нажерся. Хлопця, правда, в той же день до дому відправили, бо він виявився непридатній за станом здоров'я. А мене капітан на своїй машині повіз служити, бо на автобус я спізнився. Поки їхали я просив капітана зупинити біла бариги, щоб я речовин в дорогу взяв. Але він не погодився. Душу гріло, що в мене в торбі було три пляшки горілки.

До чого це я. За весь час було три медкомісії. Дві від військкомату і одна вже в частині (Або навпаки). І всім було похуй який я там.

⋮⋮⋮   No. 90528

>>90521
А може я йому?

⋮⋮⋮   No. 90531

Там ще беруть мазок з ануса, перевіряють на сліди сперми.

⋮⋮⋮   No. 90546

>>90524
В зіндані сидів?

⋮⋮⋮   No. 90547

>>90546
Ніде я не сидів.

⋮⋮⋮   No. 90566

File: 1550061795.812832-.jpg ( 200.75 KB , 712x534 )

чо ви ссите? ідіть до лав, там пільги, пошана, танчики, вся хуйня.

⋮⋮⋮   No. 90567

>>90566
Які тобі танчики на строковій службі? Буде колеса УАЗіку керосином натирати.

⋮⋮⋮   No. 90568

скажіть, а армія нашої незалежної унр, досі ще "школа жизні, засіб возмужанія, мальчіков прєвращаєт в мущін?" чи це вже "контракт", і все як на роботі охоронцем в атб?

⋮⋮⋮   No. 90570

>>90568
Може тебе ще й додому в 18:00 відпускати?

⋮⋮⋮   No. 90573

>>90570
атб до 23

⋮⋮⋮   No. 90574

>>90573
То вже не мої проблеми. Я в такі смітники не ходжу.

⋮⋮⋮   No. 90576

>>90574
сільпошках таришся,куркуль

⋮⋮⋮   No. 90577

>>90576
Бери вище - в Ле Сільпо та Новусі.

⋮⋮⋮   No. 90580

>>90576
Сільпо та Білла.
Є знайомий, який працював у багатьох супермаркетах. Казав що в АТБ гірше за всіх ставляться і до співробітників, і до товару. Це ще більше закріпило мою зневагу до цієї мережі.

⋮⋮⋮   No. 90584

File: 1550068322.565803-.jpg ( 81.46 KB , 500x500 )

>>90577
>>90580
Ож же жблять, хікан на хікані.
Гречку суху їдять, і на аскону нефатає

⋮⋮⋮   No. 90586

File: 1550068801.350782-.PNG ( 77.04 KB , 1103x351 )

>>90584
Що за наклеп? Ми бідні люди.

⋮⋮⋮   No. 90588

>>90584
Я так взагалі останні піввареника їм. Просто пізда якась, друже.

⋮⋮⋮   No. 413892

>>90517
Тобі потрібні виключно високоінтелектуальні бампи? Аристократ на бірді мля...



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]