[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1782412036.699522-.png ( 1.43 MB , 1198x1214 )

⋮⋮⋮   No. 414075

Я жодного разу не їбав сестру. Коли вона була поменше просто водив хуєм по пизді а коли підросла - просто обіймав, цілував, лапав і не трахав НІКОЛИ.
Потім я одружився на іншиій дівчині, сестра мене бортанула зі спадком та перестала спілкуватись.

Як у вас з сестрами? Може у наступному житті одружусь на сестрі, як зберегти свідомість між реінкарнаціями? Хтось їбав сестру ууспішно?

Зображення не сестри.

⋮⋮⋮   No. 414078

Нотаріус при відкритті спадкової справи мав був знайти усіх спадкоємців і визначити їх частки у спадку. В тому числі і у боргах спадкодавця. Т а к що може й є добре що вона тебе бортанула, бозна що там було.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]