[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1782357485.349521-.png ( 119.83 KB , 800x751 )

⋮⋮⋮   No. 414030

Твітер Кропивачу востаннє заповнювався 3 роки назад.
Це адміна мобілізували?
Повсюди гори вайпу, які ніхто взагалі не чистить за дуже дуже вийнятковими випадками, Кропивач майже без безосібних і пустий. У 2025 і 2026 дуже багато вайпу по каталогах, розділах, сторінках Кропивачу. Дуже багато божевільних відвідувачів з проксі-прапорцями. Чи не зробити Make Kropyva.ch Great Again і не продати його більш надійній новій людині, яка буде захищати Кропивач як 8-10 років назад?

⋮⋮⋮   No. 414031

Урок "Захист Батьківщини"

Поки ви всі молодії
Застосовйте ви в дії
Заповіти пращурів
І розстрілюйте щурів

Якщо ти не слоупок
Принось зброю на урок
Підорок присів на пню
Вали завжди кацапню

⋮⋮⋮   No. 414033

Імхо, Кропивач звернув не туди у 2020 році, коли не зміг вступитися за захисників України проти грабіжників у тодішьому анімешному срачі. Це була тема, яка прямо вписувалася в реальність і підкреслила б цінності українського анонімуса та його силу. Замість цього в 2021 кропивачери лягли під одного персонажа-самофорсера і кілька років страждали хуйнею з нікому не потрібним флудом його імені.

Що посіяли, те пожинаємо зараз. Фочан - це дослідження психології людства та розбірки в справді важливих справах. Кропивач - маргінальне нічого.

⋮⋮⋮   No. 414036

>>414033
> Фочан - це дослідження психології людства та розбірки в справді важливих справах. Кропивач - маргінальне нічого.


ти сильно романтизуєш фоч, бо це теж досить маргінальна історія і особливо в правильному білому інтернету на зараз

⋮⋮⋮   No. 414037

>>414036
от проїбав момент, все міг розписати в одному повідомленні відразу...

але просто хочу зазначити кайфову тенденцію, тут частенько зустрічаються ідейні люди, котрі широко розписують свої думки, саме вони є оплотом тієї самої ідеалізованої "спільноти" безосів, на яку ти так надрочуєш

питання в масштабі, фоч дуже популярна тема, і в ній вариться велика купа різних цікавих людей, і в тому числі маргінали (хоча поняття доволі обширне, адже всі ми в мірі маргінали, адже мораль питання соціальне, і в межах однієї соціальної групи - мораль різна, а тому і в порівнянні з'являється те саме поняття маргінальності)

крч, менше реагуєш, більше продукуєш, і отримаєш ту саму сексопільну борду, шо за мншовартість?)

⋮⋮⋮   No. 414038

>>414036
Ага ага. Зараз по їхньому лору фільми знімають. А про дії їхнього анонімуса регулярно говорять в офіційних новинах як про реальну силу.

А що пропивач? Не зміг пояснити обісраним анімешникам, що красти не можна. Хуйня.

⋮⋮⋮   No. 414039

Учан - Дуже страшне кіно 1
Січ - Дуже страшне кіно 3
Кропивач - Дуже страшне кіно 5

Якось ось так.

⋮⋮⋮   No. 414040

Просто треба красти крадіїв

⋮⋮⋮   No. 414043

>>414038
ти прям гіперболізував
по фочу, фільми знімають, а про них в новинах говорять
це так, від часті, бо ти упускаєш основну дилему, фоч - без предметне, хребетне, душевне і ще багато різного без, і головне, без особне явище, де за кожним проявом колективної творчості стоїть купа людей, а не конкретна особа

тому так, бо до картини далі приклав руку тільки далі, а на фочі, кріпіасту пишуть одні, осінтом хуярять інші, а тролі тролірують зариваючись в лютійший пост мета модерн. В цьому контектсі фоч, якщо розглядати його як б'єкт, явно пізже якогось там далі, який тока ото і міг шо возюкать фабами

а про укр спільноту взагалі без сенсу щось говорить..., шота я ніразу не бачив якихось згадок про польські, німецькі, умовно бразильські чи пендоські анонімні бірди, не говорячи взагалі про футабу..., бо чо(?) бо глобалізація, думай(те)...

⋮⋮⋮   No. 414044

>>414043
Отут я втратив нитку того, що ти намагаєшся сказати. А втім, мені нічого і не треба від тебе. Я дав свій погляд. Бери або не бери.

⋮⋮⋮   No. 414045

File: 1782384358.360886-.jpg ( 34.11 KB , 640x480 )


⋮⋮⋮   No. 414046

>>414037
> тут частенько зустрічаються ідейні люди, котрі широко розписують свої думки,

*гомонігер
*бімж-антисистемник
*зрадойоб малоросіянець
*людина з тяжко порнозалежністю
*купа потенційних суїцидникі

оце я розумію найкращі люди УБК

⋮⋮⋮   No. 414047

>>414043
гугли "операція слизька правда"

⋮⋮⋮   No. 414055

>>414040
місцевий Робін Гуд? хехехе))

⋮⋮⋮   No. 414057

File: 1782392844.244428-.gif ( 1.86 MB , 480x480 )

File: 1782392844.244428-2.gif ( 2.99 MB , 258x390 )

File: 1782392844.244428-3.gif ( 3.56 MB , 251x260 )

File: 1782392844.244428-4.gif ( 7.17 MB , 264x480 )

>>414047
Гугли операцію "Не хочу нічого гуглити, а хочу лиш споглядати голих дівок".

⋮⋮⋮   No. 414059

>>414057
а як же операція дві дівчини одна чашка?
це легендарне видиво, де не одна дівчина, а цілих дві! і голих, і...

⋮⋮⋮   No. 414066

>>414059
> і голих, і...
І ото, шо вони роблять, мабуть, дуже тобі сподобалось, раз ти це згадав.

))))))))))

⋮⋮⋮   No. 414074

>>414030
>Чи не зробити Make Kropyva.ch Great Again і не продати його більш надійній новій людині, яка буде захищати Кропивач як 8-10 років назад?
Тобто лахтапідори створили проблему, потім ще хто-небудь і можливо теж лахтапідар пропонує проблему вирішити шляхом надання повноважень "більш надійній людині". І останній до того же без сарказму використовує вирази від тусовки MIGA.
А чи не пішли би ти та твої кремлівські куратори на хуй.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]