>>414038ти прям гіперболізував
по фочу, фільми знімають, а про них в новинах говорять
це так, від часті, бо ти упускаєш основну дилему, фоч - без предметне, хребетне, душевне і ще багато різного без, і головне, без особне явище, де за кожним проявом колективної творчості стоїть купа людей, а не конкретна особа
тому так, бо до картини далі приклав руку тільки далі, а на фочі, кріпіасту пишуть одні, осінтом хуярять інші, а тролі тролірують зариваючись в лютійший пост мета модерн. В цьому контектсі фоч, якщо розглядати його як б'єкт, явно пізже якогось там далі, який тока ото і міг шо возюкать фабами
а про укр спільноту взагалі без сенсу щось говорить..., шота я ніразу не бачив якихось згадок про польські, німецькі, умовно бразильські чи пендоські анонімні бірди, не говорячи взагалі про футабу..., бо чо(?) бо глобалізація, думай(те)...