[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1782316328.595369-.png ( 210.43 KB , 416x416 )

⋮⋮⋮   No. 414008

Привіт, вже літом мені буде 18 років й я не знаю куди мені слід іти після школи. Я гарно склав НМТ й від того тільки гірше, оскільки я можу вступити на любу більш менш гарну спеціальність, та нікуди не хочу. Мені подобається історія, культура та філософія, але всі ці дисципліни не можуть дати гарної роботи. Я насилу відсидів останні роки навчання й не впевнений що зможу відучитись ще 4 задля наук, до яких не лежить душа й єдиною мотивацією є кар'єра та гроші. Паралельно цьому є велике бажання піти на контракт в армію, що всі вважають дурістю молодого. Хотів би спитати що б Ви зробили на моєму місці.

⋮⋮⋮   No. 414011

Як на мене, краще піти вчитися далі, треба як мінімум час подумати, а там може й спеціальність зайде. В усякому разі, в 18 йти воювати досить погане рішення, тим паче якщо маєш сумніви. Я теж про таке думав, але потім вирішив таки піти в унік та не пожалів

⋮⋮⋮   No. 414016

Не бачу, де тут про пиздойоба. Пропоную такий варіант:

Привіт, вже літом мені буде 18 років й я не знаю куди мені слід іти після школи. Я гарно склав НМТ й від того тільки гірше, оскільки я можу вступити на любу більш менш гарну спеціальність, та нікуди не хочу. Мені подобається історія, культура та філософія, але всі ці дисципліни не можуть дати гарної роботи. Я насилу відсидів останні роки навчання й не впевнений що зможу відучитись ще 4 задля наук, до яких не лежить душа й єдиною мотивацією є кар'єра та гроші. Паралельно цьому є велике бажання піти на контракт в армію, що всі вважають дурістю молодого.

Саме з цими думками я запросив свою дівчину Оксану до себе додому. Батьки поїхали на дачу, і я думав, що ми нарешті займемося сексом. Але замість того, щоб роздягати її, я дістав свої роздруківки з прохідними балами і почав нити. Я розповідав їй про кризу сучасного ринку праці, про те, що сенс буття не вимірюється зарплатою айтішника, і про свій план піти у військкомат.

Оксана зітхнула, сама стягнула з себе джинси, лягла на ліжко, розсунула ноги і сказала: "Може, ти мені вже менше по вухах їздитимеш, а більше по інших місцях, філософ?".

Я спробував. Чесно. Але через цей стрес від вибору майбутнього, НМТ і думок про контракт, мій член просто відмовився стояти. Я жалюгідно сидів поруч у трусах і ледь не плакав, дивлячись на свою ідеальну дівчину, яку не міг задовольнити.

"Якщо не знаєш куди вступати - вступати треба глибоко і впевнено!" - раптом пролунав густий бас із моєї шафи.

Дверцята розчахнулися, і звідти, прямо з-під моєї старої шкільної форми, вивалився якийсь здоровань. На ньому була мантія магістра з Оксфорда, а поверх неї - тактичний армійський розвантажувач. Він підійшов до Оксани, яка навіть не встигла скрикнути, розсунув подол своєї академічної мантії і дістав звідти здоровенний стоячий член.

Він навалився на неї і з першого ж поштовху увійшов на всю довжину. Оксана вигнулася дугою і голосно застогнала. А цей тип з кожною фрикцією почав читати їй лекцію.

"Ось тобі історія стародавнього світу!" - шубовсь.

"Ось тобі культурна спадщина Ренесансу!" - шубовсь.

"А ось тобі, курва, екзистенціальна криза та армійська дисципліна!" - шубовсь.

Він їбав її з такою шаленою методичністю, ніби марширував на плацу, але при цьому цитував Ніцше. Оксана кричала так, що сусіди почали бити по батареях. Вона сквіртанула прямо на мої результати НМТ, які лежали на краю ліжка, кричучи: "Так! Я розумію Канта! Я відчуваю річ-у-собі!".

Я сидів у кутку кімнати, обхопивши коліна, і просто дивився на це, усвідомлюючи власну нікчемність як чоловіка і як абітурієнта.

Коли він закінчив, то зробив ідеальне військове салютування, заправив члена назад у мантію, підійшов до мене і поплескав по плечу.

"Не парся, малий. Справжня кар'єра не потребує диплома, вона потребує покликання", - сказав він, втиснув мені в руку візитівку і вистрибнув у вікно другого поверху.

Я опустив очі на картонку. Там було написано: "Гордій - професійний пиздойоб, майстер профорієнтаційного та академічного траху" і посилання на цей сайт.

Оксана тепер каже, що хоче вступати тільки на філософський факультет. Підкажіть, який прохідний бал у пиздойоби, на якому факультеті цьому вчать і чи можна туди піти на контракт?



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]