[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1782078723.834154-.jpg ( 200.37 KB , 789x990 )

⋮⋮⋮   No. 413841

Мабуть, усі чули про популярний вислів «Чому не державною?», який лунає з багатьох вуст «вкраїнчиків», які вважають, що мова є першопричиною війни. Це твердження є в корені неправильним. Мова — це лише комунікаційний інструмент; його ніколи не буде достатньо для асиміляції народу. Але, на жаль, погані люди хочуть зробити з нього політичний інструмент тиску та виправдання агресії. Ірландці та шотландці спілкуються англійською, але це не заважає їм мати власну ідентичність, відмінну від англійців; швейцарці розмовляють чотирма мовами, але це не заважає їм мати швейцарську націю. Якщо ефіопець говорить китайською, це не робить його китайцем.

⋮⋮⋮   No. 413842

>>413841
> Ірландці та шотландці спілкуються англійською, але це не заважає їм мати власну ідентичність, відмінну від англійців
Ну ти або запроданець, або засланий козачок. Звісно, ірландці, в яких шматок території відтяпали, змушені маневрувати, створювати ілюзію, що брітіш екпансія і так непогано просувається, щоб бритоси навіть не думали розширювати кордони. Такої ти долі хочеш Україні? Віддати шмат землі і шпрехати мовою агресора, щоб він не захотів забирати ще?

> швейцарці розмовляють чотирма мовами, але це не заважає їм мати швейцарську націю
Вони бляха нейтральні, а ще горами прикриті. Україна ВЖЕ не нейтральна, бо була у сфері московитського впливу більше 200 років! І не лише впливу, а і частиною спочатку недоімперії, а потім недосоюзу. І тут не лише свинособаки не захочуть давати Україні нейтральний статус, а і Європа, мабуть, теж, бо стільки бабла вклали, хіба що цей нейтралітет буде лише на папері.

> Якщо ефіопець говорить китайською
Та похуй, хто ти етнічно, якою мовою ти пиздиш, на тих по суті ти і працюєш.

⋮⋮⋮   No. 413846

>>413841
не, ну постити таке в 2026-му році це крінжатина - усі хто мав час і трохи терпіння - уже обрав собі сторону за яку воює або форсить в інтернеті - нових рекрутів ти тут вже не знайдеш.

⋮⋮⋮   No. 413854

>>413841
Я сподіваюсь, що вчені знайдуть колись спосіб стирати з мозку мови. Хотів би москальську забути, ніби ніколи і не знав її.

⋮⋮⋮   No. 413865

>>413842
Придивися уважніше до цього висеру псевдоінтелекту. Не вказуй їм на помилки, нехай самі шукають.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]