>>413841> Ірландці та шотландці спілкуються англійською, але це не заважає їм мати власну ідентичність, відмінну від англійцівНу ти або запроданець, або засланий козачок. Звісно, ірландці, в яких шматок території відтяпали, змушені маневрувати, створювати ілюзію, що брітіш екпансія і так непогано просувається, щоб бритоси навіть не думали розширювати кордони. Такої ти долі хочеш Україні? Віддати шмат землі і шпрехати мовою агресора, щоб він не захотів забирати ще?
> швейцарці розмовляють чотирма мовами, але це не заважає їм мати швейцарську націюВони бляха нейтральні, а ще горами прикриті. Україна ВЖЕ не нейтральна, бо була у сфері московитського впливу більше 200 років! І не лише впливу, а і частиною спочатку недоімперії, а потім недосоюзу. І тут не лише свинособаки не захочуть давати Україні нейтральний статус, а і Європа, мабуть, теж, бо стільки бабла вклали, хіба що цей нейтралітет буде лише на папері.
> Якщо ефіопець говорить китайськоюТа похуй, хто ти етнічно, якою мовою ти пиздиш, на тих по суті ти і працюєш.