⋮⋮⋮
No.
412720
>>412716А я в цьому списку буду чи ні?
⋮⋮⋮
No.
412730
>>412716> збочинецьЦе ти збоченець, якщо
> мушу визнати що на рівень вище від божевільного запитувачаТи блять гомонігера поставив вище за мене? Взагалі їбанувся? Ти неадекват!
⋮⋮⋮
No.
412742
Розбомбили
⋮⋮⋮
No.
412746
OP
>>412730Та ні, ти просто дуже сильно бісиш.
шизовий псевдо гомо-африканець хоча-б контенть, жартує дорослі, а не дитячі жарти і не приховує те ким він є.
А ти просто хворий та ще й з мозком 12-річного.
⋮⋮⋮
No.
412750
>>412716Ти забув про жироблядей.
Можливо ти їх не помічаєш.
Вони завжди існують, никаються по куткам, щось шепотять собі під носа, бігають скляними очима, судомно намагаючись щось знайти, роблять дивні рухи язиком. Вони здебільшого забули що це значить, роблять це чисто інстинктивно.
Деколи хтось з них, хто ще зберігає подобу нормальної людини заходить в треди пише здавалось би пости звичайної людини. Але це пастка щоб затягти в жироблядську секту чергову жертву. Здебільшого неуспішно.
Причина їх занепаду проста. Кропивчанськими вченими був знайдений криптоніт і детектор жироблядей. Психоакустичний ефект від фрази "жиробляді смоктанули" одразу виявляє заражених безосібних і дозволяє ізолювати їх від нормального суспільства.
⋮⋮⋮
No.
412751
OP
>>412749Розігнали творчих людей, а залишилось лише подібне лайно з тупими збоченцями з тупими жартиками для довбойобів.
Гнийте у болоті далі, у що ви перетворили Кропиву!
⋮⋮⋮
No.
412753
OP
>>412750Як там 5-6 та 7-8 років назад?
Ностальгійно?
⋮⋮⋮
No.
412754
>>412753Жиробляді смоктанули.
⋮⋮⋮
No.
412762
>>412755А батя знає шо ти малюєш порно з Безуглою?
⋮⋮⋮
No.
412768
>>412730Твої сльози тільки роблять мою ерекцію титанічнішою
Відчуй силу бібісі сніжок
Хехехе
⋮⋮⋮
No.
412770
некробампер і цнотливий дрочер з ідіотськими питаннями - одна істота
⋮⋮⋮
No.
412777
>>412746> жартує доросліТак, жарти про бібісі і гомоєблю дуже дорослі!
> А ти просто хворийСам давно перевірявся? Я можу здаватись тобі хворим, якщо ти сам хворий. Чи занадто юний, бо я ще при сере сере жив!
>>412770Хоч хтось повірив.
⋮⋮⋮
No.
412787
Аая постійний відвідувач чесно я той кого не чують
⋮⋮⋮
No.
412806
>>412768Вуглик , де відео берешь?
Особиста колекція ?
Кидай на борду ще
⋮⋮⋮
No.
412809
>>412806Охладі своє трахнʼє сніжок
А то зара вибухнеш від думок про бібісі
Хехехе
⋮⋮⋮
No.
412811
>>412809Nice Відео , Сніжок
У тебе е відео з Мілфами 45+
⋮⋮⋮
No.
412829
>>412828Він переїхав з ПАР в ЄС.
⋮⋮⋮
No.
412830
йди нахуй зі своїми пєдіками
⋮⋮⋮
No.
412899
>>412837ОООО!!!!!! Я хочу щоб _ШИЗА_ був у Скалі бо він винахідливий
⋮⋮⋮
No.
412900
_ШИЗА_ в Скалу!!!
⋮⋮⋮
No.
412901
командир би сказав "даааалбааайооб"
⋮⋮⋮
No.
412908
_ШИЗА_ я нне розумію чому він в дурку не хотів лягти так би й откосив чи він боявся що його там в обєбошать й зроблять овочем чи як й де
⋮⋮⋮
No.
412918
>>412806Написав гомонігер сам собі, бо фанатів в нього нема, тому він створив їх собі сам.
Це жалюгідно
⋮⋮⋮
No.
412920
>>412918крапівач скатілся
⋮⋮⋮
No.
412961
>>412920крапівач піднявся.
⋮⋮⋮
No.
413020
>>412756сояки лайно здохніть русняві виблядки