[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1780438483.857061-.png ( 3.15 MB , 1792x1024 )

⋮⋮⋮   No. 412716

Божевільний збочинець і запитувальник, що кожного разу підписує заголовок там де синій колір і також він і фап-збочинець - це одна людина.
Божевільний відвідувач з прапорцями - через нього бірда 3 рік тоне у лайні, бо нікому за іміджбордою сідкувати через службу в армії і бойові дії.
Некробампер - часто некройобить.
Півтори зайди, що обговорили щось а потім пішли.
Божевільний.який прикидається африканцем і постить збочений прон з чорношкірими,трансами і як африканці їбуть білих. Поїхав дахом по всій голові. Хоча мушу визнати що на рівень вище від божевільного запитувача збоченця з заголовками.

Загалом ситуація така - гірше і гірше. Окрім цих людей вже більше нікого тут і не пам'ятаю і не бачу. Більшість безосів звідси просто пішла. Це занепад.

⋮⋮⋮   No. 412720

>>412716
А я в цьому списку буду чи ні?

⋮⋮⋮   No. 412721

File: 1780440659.963013-.png ( 1000.95 KB , 900x900 )

>>412720
Пані та панове, вашій увазі єдиний і неповторний україномовний ютубер, приколіст, оглядач старого брухту, професійний ностальгатор і імігрант - Вечірній Анбернік.

⋮⋮⋮   No. 412722

>>412716
Ну я ще є.

⋮⋮⋮   No. 412730

File: 1780444574.136454-.gif ( 609.51 KB , 200x200 )

>>412716
> збочинець
Це ти збоченець, якщо
> мушу визнати що на рівень вище від божевільного запитувача
Ти блять гомонігера поставив вище за мене? Взагалі їбанувся? Ти неадекват!

⋮⋮⋮   No. 412731

>>412722
Ти зайда?

⋮⋮⋮   No. 412742

Розбомбили

⋮⋮⋮   No. 412746 OP

>>412730
Та ні, ти просто дуже сильно бісиш.
шизовий псевдо гомо-африканець хоча-б контенть, жартує дорослі, а не дитячі жарти і не приховує те ким він є.

А ти просто хворий та ще й з мозком 12-річного.

⋮⋮⋮   No. 412748

>>412742
дупу гомонігера?

⋮⋮⋮   No. 412749

File: 1780474098.488482-.webp ( 63.23 KB , 500x290 )

>>412746
> гомо-африканець хоча-б контенть,
аа це з того репертуару - якщо людина хуячить контент - то це індульгенція, навіть якщо контент хуїта.

⋮⋮⋮   No. 412750

>>412716
Ти забув про жироблядей.
Можливо ти їх не помічаєш.
Вони завжди існують, никаються по куткам, щось шепотять собі під носа, бігають скляними очима, судомно намагаючись щось знайти, роблять дивні рухи язиком. Вони здебільшого забули що це значить, роблять це чисто інстинктивно.

Деколи хтось з них, хто ще зберігає подобу нормальної людини заходить в треди пише здавалось би пости звичайної людини. Але це пастка щоб затягти в жироблядську секту чергову жертву. Здебільшого неуспішно.

Причина їх занепаду проста. Кропивчанськими вченими був знайдений криптоніт і детектор жироблядей. Психоакустичний ефект від фрази "жиробляді смоктанули" одразу виявляє заражених безосібних і дозволяє ізолювати їх від нормального суспільства.

⋮⋮⋮   No. 412751 OP

>>412749
Розігнали творчих людей, а залишилось лише подібне лайно з тупими збоченцями з тупими жартиками для довбойобів.

Гнийте у болоті далі, у що ви перетворили Кропиву!

⋮⋮⋮   No. 412753 OP

>>412750
Як там 5-6 та 7-8 років назад?
Ностальгійно?

⋮⋮⋮   No. 412754

>>412753
Жиробляді смоктанули.

⋮⋮⋮   No. 412755

>>412721
Я його син.

⋮⋮⋮   No. 412756

File: 1780478208.676844-.png ( 399.62 KB , 738x497 )


⋮⋮⋮   No. 412762

>>412755
А батя знає шо ти малюєш порно з Безуглою?

⋮⋮⋮   No. 412763

>>412762
Так, знає.

⋮⋮⋮   No. 412768

File: 1780499723.500118-.webm ( 1.11 MB , 312x180 )

>>412730

Твої сльози тільки роблять мою ерекцію титанічнішою

Відчуй силу бібісі сніжок

Хехехе

⋮⋮⋮   No. 412770

некробампер і цнотливий дрочер з ідіотськими питаннями - одна істота

⋮⋮⋮   No. 412777

File: 1780501501.636392-.gif ( 175.74 KB , 250x141 )

>>412746
> жартує дорослі
Так, жарти про бібісі і гомоєблю дуже дорослі!

> А ти просто хворий
Сам давно перевірявся? Я можу здаватись тобі хворим, якщо ти сам хворий. Чи занадто юний, бо я ще при сере сере жив!

>>412770
Хоч хтось повірив.

⋮⋮⋮   No. 412787

Аая постійний відвідувач чесно я той кого не чують

⋮⋮⋮   No. 412806

>>412768
Вуглик , де відео берешь?
Особиста колекція ?

Кидай на борду ще

⋮⋮⋮   No. 412809

File: 1780579215.686336-.webm ( 3.66 MB , 480x756 )

>>412806

Охладі своє трахнʼє сніжок

А то зара вибухнеш від думок про бібісі

Хехехе

⋮⋮⋮   No. 412811

>>412809
Nice Відео , Сніжок

У тебе е відео з Мілфами 45+

⋮⋮⋮   No. 412812

>>412811
А точніше ВУглик

⋮⋮⋮   No. 412828

File: 1780589786.835071-.jpeg ( 200.59 KB , 1000x1481 )

>>412809
Слухай , гомонігр ? Це не твій братан ?

⋮⋮⋮   No. 412829

>>412828
Він переїхав з ПАР в ЄС.

⋮⋮⋮   No. 412830

йди нахуй зі своїми пєдіками

⋮⋮⋮   No. 412832

File: 1780593137.299132-.jpeg ( 200.81 KB , 1000x1481 )

>>412830
Тихо , сніжок ! Не вередуй то станеш Anal slut slave .

⋮⋮⋮   No. 412837


⋮⋮⋮   No. 412899

>>412837
ОООО!!!!!! Я хочу щоб _ШИЗА_ був у Скалі бо він винахідливий

⋮⋮⋮   No. 412900

_ШИЗА_ в Скалу!!!

⋮⋮⋮   No. 412901

командир би сказав "даааалбааайооб"

⋮⋮⋮   No. 412908

_ШИЗА_ я нне розумію чому він в дурку не хотів лягти так би й откосив чи він боявся що його там в обєбошать й зроблять овочем чи як й де

⋮⋮⋮   No. 412918

>>412806
Написав гомонігер сам собі, бо фанатів в нього нема, тому він створив їх собі сам. Це жалюгідно

⋮⋮⋮   No. 412920

>>412918
крапівач скатілся

⋮⋮⋮   No. 412930

File: 1780737957.950041-.jpg ( 45.02 KB , 607x613 )

>>412716
26 рік для Кропивача виявився не дуже вдалим. всіх в Скалу!

⋮⋮⋮   No. 412961

>>412920
крапівач піднявся.

⋮⋮⋮   No. 412994

File: 1780846958.120797-.jpg ( 1.01 MB , 2236x2236 )

>>412930
Вогняний кінь: я вам нічого сука і не обіцяв!

⋮⋮⋮   No. 413020

>>412756
сояки лайно здохніть русняві виблядки

⋮⋮⋮   No. 413021

>>412832
>>412809
>>412768
Голос із пічки



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]