[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1779968001.592675-.png ( 1.37 MB , 898x1130 )

⋮⋮⋮   No. 412266

Це нацапське?

⋮⋮⋮   No. 412268 OP

Що це за машина?

⋮⋮⋮   No. 412269 OP

Oryx, ауууу!

⋮⋮⋮   No. 412270

>>412269
Тут люди постять цицьки і деградують, а не оріксами працюють.

⋮⋮⋮   No. 412271

Бронєвік, на якому лєнін промову штовхав.

⋮⋮⋮   No. 412277

>>412266
Виглядає, як лайно, так що так! Ще й шина проколота, ну лохи!

⋮⋮⋮   No. 412292

домалюйте броневику цицьки

⋮⋮⋮   No. 412293

.... нєгру теж домалюйте цицьки

⋮⋮⋮   No. 412295

домалюйте цицькам цицьки

⋮⋮⋮   No. 412301

>>412295
будь яка частинв циіьеки - теж циіьекв

⋮⋮⋮   No. 412302

>>412301
очі - це є ціцьки.

⋮⋮⋮   No. 412306

>>412301
Схоже ти конкретно набухався, чуваче!

⋮⋮⋮   No. 412389

>>412306
Алкоголь зло. Я вживаю речовини.

⋮⋮⋮   No. 412396

>>412302
А для чого дівкам чотири цицьки? І чи може немовля пити молоко з очей?

⋮⋮⋮   No. 412417

Це все ж ЗСУшний броньовик. Рошен Сенатор.

⋮⋮⋮   No. 412442

>>412417
Крутий броньовик, він багато біди окупантам наробить!!!!!!!

⋮⋮⋮   No. 412512

>>412396
Так.

⋮⋮⋮   No. 412524

>>412512
Yes?

⋮⋮⋮   No. 412531

File: 1780237745.217637-.png ( 755.42 KB , 640x640 )




[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]