>>412239> Бити чим?Хороше питання, от хай влада ним і займається.
> Що з Богданами було?Та я не їбу, що з тими автобусами сталось!
> Клістрони-ЧонгариЧонгар розмінували суки!!!!
> А приборкати КНР мали США. Оно навіть Донні Ну хай ДНОнні і їбе ту чайну, хулі він цього не робить? Бо вони друзі! Вони просто вдають ворогів, як і Зеля з хуйлом!!!! А на війнах просто наживаються!
Коли довгий час мир і все добре, це вже не приносить стільки прибутку, або якимсь покидькам провладним стає нудно і вони починають війни!