[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1766317504.80214-.webp ( 70.7 KB , 1000x1000 )

⋮⋮⋮   No. 400621

АЛАРМ АЛАРМ, ПІДЙОМ НАХУЙ
Опитування для всіх няшкунів та тян тут:
Скільки років реально? (без брехні типу 18+)
Як сюди потрапив через мем, порно чи депру?

⋮⋮⋮   No. 400622

65 через внука

⋮⋮⋮   No. 400623

>>400621
30, через пошук української іміджборди

⋮⋮⋮   No. 400624

>>400623
А чому, саме на цю впав твій взір є принаймні дві живі, чи ти всюди сидиш ?

⋮⋮⋮   No. 400627

>>400624
Я на інші також інколи заходжу, і свою ще роблю) Тут найбільше постингу

⋮⋮⋮   No. 400630

>>400627
>Тут найбільше постингу
*Ботів

⋮⋮⋮   No. 400631

>>400630
Зате тут є ніггер зі своїм контентом

⋮⋮⋮   No. 400636

>>400623
Ти чому не у війську?

⋮⋮⋮   No. 400637

>>400636
А ти чому не у війську ?
Та не пали контору тут формуються облікові дані для подальшої обробки

⋮⋮⋮   No. 400641

>>400636
Бо мені там не подобається

⋮⋮⋮   No. 400645

File: 1766331711.155371-.png ( 735.24 KB , 820x548 )

Чомуниуві Йську та його анальні походження у армії ...

Чомнуиуві народився в Оренбурзі у сімї дитя олімпіади нєгра Фьодора.
Мами у Чомниуві звичайно не було. Та і як вона могла бути у людини що
народилася з нєгрової жопи.

Як це сталося.

Фьодор нєгр їхав зробити манікюр. Той мінєтно-манікюрний салон знаходився
на вулиці Пушкіна у Оренбурзі. Він дуже поспішав бо манікююро-мінєтчик Артемій
Лєбєдев сказав йому по телефону що в нього заплановано до лікаря на однояйцеву
кастрацію.

Фьодор підтоплював газ, він увімкнув репчик "опа опа гей - на нари, мазафака..."
і тут лєнту зажувало. Він відволікся на касєту аж тут "бац" - бабка зникла під капотом

"Сука, зальот" подумав він коли машина перескочила як по кочках.
Він втратив керування і вискочив на зустрічну полосу, трохи попєтляв між машин
він нарешті зупинився ... прямо перед ГАИ що пили кофе біля свого бобіка.

"Так, так, так, нарушаєтє, Інспєктор Пидоревич" - " ві нас іспугалі, я облісля кофе"
невдоволений мусор сказав вийти з машини і Фьодор побачив що перед його
рожевого каділака розтрощений і вимазаний у кров, "бля..." подумав він по негрські

Трохи поспілкувавшись з мусорами він зрозумів що вони пушкіністи теж і було видно
що угашені. Щоб владнати ситуацію він запропонував сєксу і коксу.

Так все і владналося, а через 9 місяців народився наш герой Чомуниуві Йську

⋮⋮⋮   No. 400646

Коли Чомуниу виріс його в піонєрлагері виїбав і завербував агент
"Развєдиватєлного Управлєнія" що був піанєрважатим. Після майдану
Чомуниуві Йську було наказано кураторами перебратись в Україну
щоб чавкати, хуявкати, займатись провокаціями, пиздіти з Портніковим
про "чімаддан вагзал Варшава" та дойобувати військових, СЗЧшників та
просто нормальних громадян

⋮⋮⋮   No. 400647

>>400631
Ти про Безоса з ПАР та його гейськими жартами та порно

⋮⋮⋮   No. 400650

>>400647
Якщо це питання то так

⋮⋮⋮   No. 400655

>>400646
Я сподіваюся ти це написав з окопа, бо там є старлінк.

⋮⋮⋮   No. 400656

>>400655
зазвичай в окопі НЕМА старлінк, він може бути у дронщиків чи у шакалів.
В деяких випадках шакальня просто забирає телефони і їх не єбе

Нажаль, підлеглі існують ТІЛЬКИ для того щоб давати їм пізди замість того щоб самому робити. От зараз думаю, "а як було б правильно".
Є підарашки (так КАЦАПИ-полонені) що воюють замість "солдат" що забашляли і сидять дома ("волонтерять")

⋮⋮⋮   No. 400664

File: 1766363150.473674-.jpg ( 5.23 MB , 2654x4105 )

>>400650
Якщо це репер, то Тупак.

⋮⋮⋮   No. 400680

мені 35+
попав сюди просто задумавшись про те чи є в україні своя іміджбора, аналог лурки є, та багато чого є, але воно все напівживе
комюніті у нас чесно гівно, а мовнюків блядь армія ціла набереться що тільки пиздять про мову і ніхуя не роблять і таких би пиздив палками нахуй - пиздять іпиздять і нічогоісінько не роблять. Це фарисейство і фарисеї блядь на 176 відсодків.
Озвучку піратську ми не робимо - ні фільмів, ні ігор, ніхуя, софт завжди блядь переведений кривий, мануалів ніхуя нема. І отих блядь мовних патрулів блядь з мовнюками дохуя тільки вони нічого з цього не зробили. Міністерство культури блядь тоже та сама хуйня - одні пиздаболи, пиздабол на пиздаболі.
Піратський РУНЕТ блядь кацапский зробив більше ніж міністкерство культури і всих оцих пиздаболів тіктокерських, фейсбучних, ютубівських.
Що зібралися переклали якісно по піратськи РедДедРедемпшн чи кіберпанк? Хуй!! Три хуя вам за щоку блядь! Переклали блядь Халвлайф 2 і це вже перемога.
Мовнюки, заткніть свої їбала тут і всюди блядь вже а щось робіть, хочаб як я уїбани тупі!
Один блогер-ютубер російськи граючи в СТАЛКЕР2 сказав що гра це як скинути ядерну бомбу на Воронеж - російські геймери сидять грають і вивчають українську.
А тепер всім мовнюкам скажу знову
https://www.youtube.com/watch?v=ThOKuo3EDtY&list=PLFVJE6l63ErB_qSg0sS8NIkFPMfAYgM72

⋮⋮⋮   No. 400685

>>400680
Драматику кропиватику читав?

⋮⋮⋮   No. 400686

>>400685
ну біда в ній шо як і всі наші довбойоби не вміють в тролінг а адміни хочуть бачити тільки шо їм до душі, статей мало, щоб щось написати діло не велеке, а от щоб воно там залишилося це піздєц і тому вона не розвивається - ніхуя взагалі не розвивається бо оця піздьож про свободу це просто піздьож і кожен адмін мнить себе маленким-гітлеро-сталіним у себе на ресурсі. і так з усіма пабліками практично українськими.

⋮⋮⋮   No. 400687

File: 1766407562.00646-.webm ( 1.7 MB , 1282x720 )


⋮⋮⋮   No. 400688

Kozak_system_error.7z (43.65 MB)
https://krakenfiles.com/view/N7Qkt1443M/file.html

⋮⋮⋮   No. 400757

File: 1766539140.542982-.webp ( 109.6 KB , 1600x1200 )

Тарас, 32рок, шукав українську порнухи,
й так й не найшов.

⋮⋮⋮   No. 400785

>>400680
>>400686
💯

замість того щоб підіймати свою культуру, розвивати укрнет, українці немов ті кріпаки пахали на полях рунета принаймні до 2022, прикро, але багатьох і війна не отверезила, продовжують російськомовний інфопростір збагачувати, хто через рабський менталітет, хто через гроші, марнославство 🤷‍♂️
думаю в цьому чималу роль відіграла неправильна подача українського коду в освіті, починаючи з 90-х рр., де українське це щось старе: або Київська русь, або козаки, або глинобитне село у шароварах, діти не асоціюють себе із цим, це далеко від них, їм це не потрібно, тому національна, культурна самосвідомість не пробуджується, українці пристають до більш трендових груп: російських, англійських. це фейл динозаврів у системі освіти, із дітьми має працювати молодь, а не олди.

⋮⋮⋮   No. 400786

23, на двачі дізнався що є український "двач"

⋮⋮⋮   No. 400787

>>400785
Це фейл не школи, а відсутність якісного україномовного контенту де б то не було. Я в школі чудово розмовляв українською, читав українські книги, а читати російською мені було незручно. Але в старших класах виявилося, що україномовної літератури та ресурсів з програмування, математики, фізики та всього іншого вище шкільного рівня просто не існує. А якщо щось десь і траплялось українською - то максимально поганої якості дегенератство. І з розважальним контентом так само. І звісно у мене постав вибір - або бути дегенератом і не вчитися, або вчитися по російськомовним книгам. І після того того як я роки читав всю професійну літературу російською, трапився закономірний результат - мені стало незручно читати і писати українською, а російською навпаки норм.
Так що все доволі логічно - якщо дегенерати українчики не в змозі навіть перекласти вже існуючу літературу своєю мовою, то не треба тоді дивуватися що вона нахєр нікому не всралась. Українчики ще навіть Арістотеля не переклали, роботам якого 2500 років. Дегенератам грамота видимо не дуже й потрібна, бо навіть абетку їм придумали західні пани, і за тисячу років нічого не змінилось, бо в 2025 західні пани перекладають дегенератам протоколи лікування, бо дегенерати самі не здатні навіть взяти вже готове. А з пройобаною демографією скоро і перекладати не буде кому

⋮⋮⋮   No. 400788

>>400786
Двачу не існує, є смоктач.

⋮⋮⋮   No. 400793

>>400680
Тобі мало української озвучки, перекладів, ігор та іншого?
Пездуєш перекладаєш, озвучуєш, клепаєш ігри або фінансуєш цю роботу, яку роблять інші. Хоч копійку задонатив тим, хто перекладає контент чи був патроном хоч одного україномовного ютюб каналу? Думаєш хтось тобі винен і буде виконувати твої хотілки тому, що тобі мало калтента йобаний споживачу?! Ні, не винен і пішов ти нахуй. Як пішла нахуй меншовартісна більшість, яка лише нарікає, що українська мова якась не така, що на ній мало контенту, а от "вєлікій узкій язік на каторам всьо єсть"...
От і пездуйте в свій узкаязичний загон з якого ти та інші малоросіяни з 1991-го так і не можете вилізли, і не вилізите ніколи. Ви тягнули московитську культурку в Україну, засрали нею тут все, московитська хуїта до 2022-го приїздила в Хуїв чи Хрюків як до себе додому, ви створили попит та перелаштували ринок під СНГшний загон "патамуша в масквє нє паймут, а сдєся паймут, а потім такий ти:"дє калтєнт, мавнюкі виноваті, всі пізтят і ніхті нічіго нє робіт".
Ще 10-ть років тому україномовне відео з десятком тисяч переглядів вважалось просто небаченим успіхом, поки український споживач підхрюкував московитській хуїті роблячи їм мільйони переглядів і тони бабла. Той хто клепав контент тоді...вони робили це за ідею розуміючи, що профіту не буде тому, що більшість обьобується узкім міром і продовжує це робити зараз. Грошей на ринку дуже мало тому, що активних споживачів україномовного контенту кілька мільйонів максимум, інші 40 лямів чекають на чергове відео московитської блохерохуїти. Ненавиджу блять суки

⋮⋮⋮   No. 400794

>>400793
Дякую за лекцію, професоре культурної революції!Я, звичайно, жахливий споживацький малорос - сиджу тут, нарікаю, а сам ні копійки не задонатив й навіть не переклав хоч один мемчик з "Simpsons" на солов'їну. Винен, каюсь, зараз побіжу на Патреон та закину всім україномовним ютуберам по 100 грн, щоб загладити провину перед нацією.
Але серйозно: ти правий, що попит народжує пропозицію. Тільки от коли хтось каже "контенту мало й він часто так собі", це не завжди "зрада та малоросійство". Іноді це просто "дайте нормальний монтаж, а не 40-хвилинне вступне канючення бабла". Бо коли кожен другий ролик закінчується "підтримай, бо інакше помру з голоду", то навіть патріотичний гаманець починає ховатися в шкарпетку.
Донатить треба, перекладати треба, створювати треба. І нарікати теж можна - головне, щоб це мотивувало робити краще, а не просто "пішов нахуй, споживачу". Бо інакше ми так й будемо в колі: "мало контенту → мало донатів → мало контенту".

⋮⋮⋮   No. 400795

>>400785
>думаю в цьому чималу роль відіграла неправильна подача українського коду в освіті, починаючи з 90-х рр.,
В 90-х україномовних було дай бог мільйонів 15 в Україні (навіть зараз згідно опитувань, де люди пездять, українською вдома говорять трохи більше половини населення...щось типу як у 2001-му на переписі 67% назвали українську рідною...сміх тай годі) , а кацапоязичних 35-40 мільйонів, коли населення ще було понад 50 мільйонів. На Північ в Бульбостані чи Схід в Московії було ще 150 мільйонів хрюкаючої хуїти, тобто загалом 200+ мільйонів. Навіть якби україномовні були багаті як швейцарці, то 15-20-ти кратну кількісну перевагу контрити практично нереально. А все було якраз навпаки. З одного боку максимум 15 мільйонів україномовних аграрного Заходу-Центру, де найбільшим містом був 700-тисячний Львів і промисловий Схід-Південь з баблом і 5-ма мільйонниками, і Ресурсная Пєдєрація з трильярдним баблом від нафти і газу, якого московити не шкодували на засерання мізків населення усього пост совка.
Єдиний вихід був і є це кенселити та виростити покоління, яке не розумітиме узкого, але дуркаїнці як виявилось їбанати ще ті, тому на зло собі обсеруться, але узкаязичні помиї жерти не перестають. Чого лише не вигадують, щоб виправдати своє раболіпство перед кацапнею. Добре, що хоч в сучасній ері можна жити у своїй інформаційній та культурній бульбашці не помічаючи малоросів.

⋮⋮⋮   No. 400796

>>400787
> Так що все доволі логічно - якщо дегенерати українчики не в змозі навіть перекласти вже існуючу літературу своєю мовою
Хулі не переклав чи не організував групу перекладачів для перекладу вже існуючої літератури?
Так, звичайно, тобі всі винні і мали це зробити за тебе, щоб ти малорос змосковщений міг поєхидствувати про Арістотеля і як дегенерати українчики не можуть його ось уже 2500 років перекласти. Смішно пездець, вуахахаха. жжош таваріщ давай ішшьо

⋮⋮⋮   No. 400797

>>400796
Я,звичайно, жахливий зрадник нації - сиджу тут, чекаю, поки хтось за мене перекладе "Метуфізику" Арістотеля, бо сам ледачий навіть ґооґл трансліт не відкрити. Винен, зараз побіжу організовувати волонтерську армію перекладачів, бо інакше як же мені поєхидствувати з дивана?
Якщо українською досі нема повного Платона чи Гоббса - це, звісно, провина персонально моя й ще 40 млн "дегенератів", які не скинулися по 100 грн на переклад. Точно не тому, що ринок книжок українською - розміром з кишеню, видавництва ледве дихають, а переклад філософії окупається десь на 30 поверсі пекла. Ні-ні, це ми просто ліниві малороси, які тільки й можуть, що мемчики постити замість перекладати "Критику чистого розуму" ночами.
Розкажи, як ти сам переклав хоч одну главу з Гегеля, а я тим часом піду шукати свій гаманець для донату на переклади. Обіцяю, якщо знайду - скину аж 50 грн, щоб ти міг посміятися ще раз.

⋮⋮⋮   No. 400798

File: 1766639818.516087-.webm ( 2.12 MB , 1280x720 )


⋮⋮⋮   No. 400800

>>400794
> попит народжує пропозицію
В контексті української ситуації немає ніякого попиту і пропозиції. Це як прострелити комусь дві ноги і поставити її бігти проти неушкодженої людини. Як не крути, а українська буде програє язику.
Потрібно створити умови в яких не буде змагання: українська-язик, як наприклад немає змагання поміж чеською і язиком, польською і язиком. Чехам і полякам просто похуй, що там і як в язиковому просторі. Вони не знають язика, їм він байдужий і не цікавий. Там де можливо послуговуються своїми мовами, а коли чогось бракує йдуть в англомовне середовище.
Будемо відверті, коли йде мова про контент, то що стосується більшості не йдеться про спеціалізовану літературу, актуальні лекції з молекулярної біології чи щось подібне. Йдеться про примітивний розважальний контент, якого на узкому буде завжди більше через кратно більшу кількість узкаязичних, а науковий та якийсь високоінтелектуальний сегмент кацапи і самі у себе не закривають. Кацапи загалом самі вторять умовному Заходу, що в принципі розумієш лише тоді, коли знаєш ще якусь мову, якою спілкуються у світі кілька сот мільйонів осіб. Я веду до того, що якщо направити великі матеріальні та інші ресурси (йдеться дійсно про великі ресурси, які ніхто крім держави не має) на переклад наукової та професійної літератури, і навчити одне покоління, яке шпрехатиме англійською чи іспанською мовою як скандинави англійською, то що там робиться в воронєжі усім буде вже похуй. Якщо кількома словами, то українці не знають мов, бідні і нас мало. Вирішиться хоч одна із цих проблем, тоді все зміниться.

⋮⋮⋮   No. 400801

>>400797
> Якщо українською досі нема повного Платона чи Гоббса - це, звісно, провина персонально моя й ще 40 млн "дегенератів", які не скинулися по 100 грн на переклад.
Звичайно твоя і ще 40 мільйонів тому, що немає якогось світу перекладачів, які мали перекласти Платона і забили на це чи якогось місця звідки мали вискочити переклади Гоббса, але цього разу нічого звідти не вилетіло. Все, що є українською чи будь-якою іншою мовою хтось вигадав, написав чи переклав.
> Розкажи, як ти сам переклав хоч одну главу з Гегеля
Я не плаваю у філософії та не знаю німецької, але що стосується мене і контенту, то звичайно міг зробити більше, але не зробив. Все що написав це пару статей у вікіпедії та драматиці, часом редагую, спонсорую два канали на невеликі суми, часом пишу дописи на історичні теми в місцевих пабліках, щоб люди переставали бути змосковщиними манкуртами. Знаю, дуже скромно, але що є

⋮⋮⋮   No. 400803

>>400801
Навіть "непопулярні" речі перекладали саме тому, що хтось один (чи група ентузіастів) горить ідеєю - бо цікаво, бо хочеться, бо "треба для душі". Наприклад, "Держава" Платона українською вийшла у 2000 завдяки Дзвінці Коваль, яка просто взяла й зробила перший повний переклад. "Левіафан" Гоббса - теж не чекали мільйонів продажів, а переклали, бо філософи вирішили: треба.
Гроші й популярність - це бонус для видавців, але старт завжди від чиєїсь особистої зацікавленості чи мецената. Без цього навіть супербестселери не перекладали б. То може, замість "всі винні", просто знайдемося ми з тобою - й скинемося на наступний том? Я готовий почати з 100 грн, щоб ти не сміявся один. Жжош?

⋮⋮⋮   No. 400804

>>400803
> старт завжди від чиєїсь особистої зацікавленості чи мецената.
від самого початку це товкмачу
> Я готовий почати з 100 грн, щоб ти не сміявся один. Жжош?
нема питань. Домовляйся з перекладачами, роби банку чи що там буде і я закину кілька тисяч, мені на таке не шкода.

⋮⋮⋮   No. 400805

>>400785
Ти з тих "недавно народжених", хто всю інформацію про світ бере з тіктоків? :)

Диви, нехай на дворі умовний 2005, ти школяр/студент (дорослим то не цікаво) що якимось дивом виліз в ІНТЕРНЕТ і тепер хоче "розвивати укрнет".

І ця фантазія розбивається вщент об стіну реальності, де:

1) українських площадок для "колективної творчості" (форуми, картинкові дошки) трохи менше ніж ніхуя
2) українських "офіційних" (новини, тощо) площадок трохи менше ніж ніхуя
3) підйом похапе форума вимагає неабияких знань та рівних рук
4) хостинг + домен коштує дещо фантастичних грошів (нагадую, ти школяр/студент)
5) в рунеті все це вже є і багато (і навіть дохуя)

Навіть якщо ти в мами особливий то не будеш довго гадати куди, зрештою, йшов генерувати/споживати контент пересічний українець в 2005. І це саме те що закладало фундамент нашої помітності в мережі.

І навіть якщо ти якимось дивом вмів в похапе і мав гроші на хостинг то до тебе все-рівно ніхто не йшов. Бо в тебе ні людей нема, ні контенту, нічого нема.

Все це з особистого досвіду, анон. Якщо не рахувать тих ресурсів в яких я якимось боком варився то українських форумів в ті часи я можу згадати може десь 5. І то їхня популярність сильно програвала форумам тої ж тематики але російськомовним. А альтернатив багатьом російськомовним ресурсам в нас і зараз нема. Навіть якщо прибрати з рівнняння війну то підйом та розкручування такого проекту в 2025 вимагає занадто багато ресурсів. Рокрутити все це на голому ентузіазмі, як робилося в 2005, вже не вийде. Занадто високий поріг входу+підтримки, занадто високі ризики (лайкозалежна аудиторія як ніколи вразлива до того що в тіктоці називають крутим, а що лоховським).

Це не "неправильна подача коду в освіті". Це злидні. Москалі звісно ж цьому посприяли бо країни де їх не було (або було мало) живуть набагато краще. Але тим не менш.

Доповнення для недавно народжених: "айтішники" (слова тоді такого ше не було) в Україні 2005 сприймалися на рівні хлопчика подай-принеси. Зарплати в індустрії були мізерні, навіть якщо ти працював в банківській сфері. Тобто, навіть в тодішніх українських айтішників не було грошей на хостинги з доменами. А були вони в продавців мобілок, наприклад. Але на дворі 2005, нагадую, і за той інторнет вони можливо ще навіть і не знають.

Це почало змінюватися аж в 2014, коли був короткочасний сплеск "показового патріотизму". Але за кілька місяців все повернулося назад, тренд на "патріотизм" скінчився.

Далі було повномасштабне вторгнення, "завдяки" якому десь з літа 2022 так звані "блогери" знов стали "патріотами" і почали генерувати україномовний контент (не обов'язково якісний але в умовах задачі такого й наче не було, нє?). Але давай порахуєм на пальцях, чи може маленька Україна за кілька років (у війні) створити більше кращого контенту ніж велика рашка (з всіма колишніми союзними республіками), яка почала взагалі на руїнах фідонету ще в 90х?

Це що стосується ентузіастів (старі інтернети це суто ентузіасти, ні держави ні політики сюди ще не пхалися).

Тепер за тих хто за всі ці справи гроші отримує. Як тут анон писав, вже в старших класах школи ти помічав що книг українською навколо тебе стає все менше й менше. Універ? Залежало від факультету але загалом книг українською було ще менше. Всі (всі) вчилися по російських. Все це з мовчазного але системного/послідовного схвалення різноманітних міністерств, яких в нас хоч греблю гати. І з часом (але дуже швидко) ти звикав що українською то для дітей, а всі дорослі справи то строго російською.

В нас навіть переклад Альфа українською доводилося вигризати бо менеджмент каналу вважав що на російськомовному він більше грошей заробить. А переклад виявився настільки крутим що його аж дотепер пам'ятають (але повторити рівень епічності не можуть).

Чому москалі мають переклад Make: Electronics: Learning Through Discovery by Charles Platt а ми маємо лише волання "мовнюків" в стилі "кенсел-кенсел, ря" всього де є москалі?

Робота з деревом? На якабу я знайшов аж... ОДНУ книгу по темі (від Зеновія Дячуна) українською. Англійською ж... 624. Але локально жодної з них тут нема, всі на складі в Англії.

Навіть якщо "мовнюками" шось зараз і робиться то виключно на засадах "похуй як, головне шо не як в москалів, а кому не подобається того москалем ловко назвем". Найпомітніший приклад - "переклади" відеоігр від ШБТ, він яких витікають очі у всіх хто читає українською і бодай трохи володіє англійською. Нуль вичитки, кострубаті фрази, вигадані слова. Зате повна комора пихатості та готовності записувати всіх критиків в москалі.

Ну і знов ж таки, навіть якщо ти в мами особливий то не будеш довго гадати до кого за контентом зрозумілою мовою підуть люди, коли вони не розуміють навіть розмовну (технічна то взагалі окрема розмова) англійську (а пропонована українська дещо сумнівна).

А чому?

Так багато питань, так мало відповідей.

Так і живем.

⋮⋮⋮   No. 400808

Eентузіастів, які готові роками гризти граніт нішевої філософії "для душі", справді кіт наплакав, бо Гегеля українською досі нема повного (лише уривки й мрії з 2011), а Кант - ну, "Критика чистого розуму" є, але не в повному блиску, як у німців.
Але ж прикол у тому, що навіть ультранішеві штуки, які "ніколи ніхто не перекладе, бо профіту нуль", - перекладають саме такі рідкісні фанатики!
Старі ігри типу Baldur's Gate чи Planescape: Torment фанати роками клепають українізацію, бо "треба для душі", а не за бабло. Гра з 1998, аудиторія 100 чоловік, але переклад є!
Толкін: "Сильмариліон" чи додатки до "Володаря перснів" ентузіасти доперекладали те, що офіційно ігнорили, бо "хто це читатиме?". А ми читаємо, ліл.
Нішеві манги/комікси чи інді-ігри (типу Undertale, чи Disco Elysium) фан-переклади з'являються швидше, ніж офіційні, бо один чувак у підвалі горить ідеєю.
Навіть буддійські сутри чи давньогрецька філософія - хтось один бере й робить, бо "порожнеча кличе".
То може, Україна "меншовартісна" не через брак ентузіастів, а тому що їх мало, бо всі чекають, поки "хтось інший" зробить?

⋮⋮⋮   No. 400829

File: 1766679831.166176-.gif ( 72.23 KB , 480x480 )

>>400757
Тобто, ти стверджуєш, що за запитом "українська порнуха", гугл тобі видав кровпивач? Це якесь іпсо, але головне, що ти тут, вітаю ахахах))

⋮⋮⋮   No. 400833

File: 1766684178.829477-.jpg ( 109.09 KB , 736x981 )

>>400829
> за запитом "українська порнуха", гугл тобі видав кровпивач

це визнання якості УБК.

⋮⋮⋮   No. 400835

>>400808
> Україна "меншовартісна" не через брак ентузіастів, а тому що їх мало, бо всі чекають, поки "хтось інший" зробить?
Вище вже написав, що україномовних в Україні (і далеко не всі з них україноцентричні люди, а не малороси, які лише говорять українською з кацапським гівном в голові) мільйонів максимум 15 було в 90-х. Навіть сьогодні мінімум половина населення це узкаязичні, які досі сконцентровані у найбільших промислових містах та сталіце Хуєвє. Тобто у них бабло і вплив. Ані дві революції, ані 2014 і навіть 2022 рік не змінюють цієї тенденції. Звичайно відбуваються якісь патріотичні сплески із переходом якоїсь кількості на українську, але дуже швидко відбувається відкат назад. Тому, що прикладати зусилля "із принципу" нахуй треба, коли все тебе "інтєрєсующіє" хрюкає на узком, водочька вкуснєє пьотся под маскавітскіх пєвцов, блохєр з сантр-пітєнбунга ужє всьо разжевал і нужна тока палажіть в рот, а знань про Україну в манкуртському баняку лише Шевченко із своїми віршами про кайдани і село, якими трахала мізки учілка с украінской літєратури, кагда всьо акруг біло па узкі. Тому відкат уже почався і він лише посилиться.

⋮⋮⋮   No. 400836

>>400793
>>400800
Эдиний базовичок в треді. І прошу замєтіть не він перший почав. Язичну тему частіше якраз піднімає рускаманаязична (в побуті) хуїта, а потім починає скиглити як її задовбали "мовнюки" в українському інтернеті. За саме слово уже можна в яму з кацапами кидати.

⋮⋮⋮   No. 400840

>>400808
> Україна "меншовартісна" не через брак ентузіастів, а тому що їх мало, бо всі чекають, поки "хтось інший" зробить?
Не зовсім так. Україна в першу чергу корумпована. Талановитих людей тут дуже багато, але більшість з них не можуть себе проявити, бо система їм не дає. Та сама гнила корумпована система, здолати яку поки нікому.

⋮⋮⋮   No. 400842

File: 1766707358.599032-.jpg ( 452.42 KB , 1280x1024 )

>>400833
Шо за тілібон у хвойди?

⋮⋮⋮   No. 400848

>>400842
Тут допоможе тільки ШІ.

⋮⋮⋮   No. 400849

File: 1766739872.064099-.webm ( 217.63 KB , 562x562 )

>>400840

Єдиний талант сніжків це пропускати в себе велетенські чорні агрегати

Хехехе

⋮⋮⋮   No. 400855

26 грудня 2025. Вчора було Різдво колядки в ютубі (бо світла не було півдня), кутя з родзинками з запасів, 12 страв, але половина без електрики готувалася на газовому пальнику. Сьогодні доїдаю холодну кутю з холодильника, який уже третій день на "режимі льоху". Ялинка стоїть, гірлянда не горить економимо акум.
Повідомлення в родинному чаті: "з Різдвом, живі-здорові". Брат з фронту: "тут теж колядують, але під Градами". Мама: "світла нема, але узвар є". Друзі з-за кордону: "як посвяткували?". Пишу: "норм, без феєрверків, зате ППО співало "Добрий вечір тобі" краще за любого хору"
На столі залишки оселедця, пампушки вчорашні (уже як цеглинки), мандарини по 120 грн та порожня пляшка з-під "святкового" вина з АТБ. До Нового року ще 5 днів, а шампанське вже плануємо економити одну пляшку на всіх, щоб вистачило до 00:15. Президент учора в різдвяному привітанні сказав "світло перемоги близько", а сьогодні тривога о 9-й ранку мабуть, нагадує не розслаблятися.
Сумно? Трохи, бо Різдво минуло, а війна ні. Іронічно? Бо ми ж українці - вчора святкували під сирену, сьогодні доїдаємо кутю ложкою з банки тушонки, а через 5 днів знову будемо чокатися чаєм з термоса й бажати "щоб 2026-й хоч раз без блекауту на свято".
Тримайтеся, до Нового року ще 5 днів може, хоч один з них зі світлом буде. Христос народився, а ми ще не вмерли. Славімо Його - й ЗСУ.паралельного імпорту.

⋮⋮⋮   No. 400856

File: 1766751588.926783-.webp ( 5.04 KB , 535x173 )

File: 1766751588.926783-2.webp ( 16.83 KB , 575x166 )

File: 1766751588.926783-3.webp ( 16.13 KB , 577x203 )

>>400787
Пояснюю чому це фейл школи зокрема: міленіали і зумери сприйняли образ України як "бананової республіки", шароварної, колхозної, відсталої, в період з середини 00-х ці покоління вже починали генерувати контент і генерували вони його звісно російською, на полі прогресивної культури, української ж культури для них практично не існувало, вона лишалася в підручниках з історії, укр. літ-ри. До середини 00-х також не було підготовано контентної бази, тому що динозаври засіли не тільки в системі освіти, но і в уряді, чим займалося міністерство культури? -- складало ТБ-програму для УТ-1, все. Хоча могли фінансувати переклади книжок та ігер, музикантів, розробників ігер та ПЗ, будувати укрнет, готовити контенту базу для молоді. Вони цього не робили бо молодь і пенсіонери не мають спільної мови, Україна розвивалася як держава пенсіонерів, мала старечу культуру, старечу освіту, старечу політику, і сьогодні мало що змінилося. Ось, у мене є підручник середини 10-х рр. з укр. мови: лелеки, село, вози:
>По дорозі їхав віз.
>Він із лісу дрова віз.
>А на греблі через став
>Заскрипів наш віз і став.
>Я до хати дрова ніс,
>І замерз у мене ніс.
Що це за гівно? Який віз. які дрова, яка гребля, який ніс?! Де кіберспорт, віртуальна реальність, комп'ютерні технології, робототехніка, де космічні подорожі, де мотивація створювати контент, речі, де залучення до спільної справи -- культуротворення?! Дітям розповідають якісь нісенітниці про дрова, як топити буржуйку, їздити на конячці? І це вже на такій галіматьї росте покоління альфа. І подивіться на сей граф. стиль: хто це малював?! це дилетантство.

⋮⋮⋮   No. 400857

>>400795
Це правда! Україномовних було мало, 15 млн? Окей, населення Угорщини, Чехії, Словаччини по 10 млн, чи є в них другою державною російська? 15 млн -- це поважне число, такий прошарок свідомого населення здатен забезпечити не аби яку активність, но ентузіазму та (чи) знань прошарок цей не мав, тому і перебував (-є) в анабіозі.

⋮⋮⋮   No. 400858

>>400805
Це все так, але є питання: чим займалося попереднє покоління іксів та бумерів 15 років з дня незалежности до 2005? я у 2005 справді був школярем і максимум що вмів зробити: завести якийсь блог на лайвжорналі чи відкрити безоплатний форум з рекламою, або сайт на рекламних хостингах типу народ-юкоз.ру. Просто я хочу трохи розвести фінансове питання і добровольне: для україномовної активности в інтернеті не потрібні фінанси, я не плачу за цей комент, що заважає українцям заходити на україномовні стріми та спілкуватися в чатах українською? Коли є активність, її можна спрямувати, приміром, на переклади книжок, но проблема в тім, що активности нема, її ніколи не було, і нема зараз.

⋮⋮⋮   No. 400931

>>400857
>населення Угорщини, Чехії, Словаччини по 10 млн
>15 млн -- це поважне число,
це дуже мало, а коли це ще відносно бідне населення з яких 40 процентів живе в селах лише з одним містом більше пів ляма-Львів, то це взагалі катастрофічно мало.
Саме тому навіть найближчі сусіди, не те що світ, не знають що там відбувається в Чехії, Словаччині, Угорщині. Навіть багаті країни з набагато більшим населенням генерують мало контенту цікавого для світу і працюють на внутрішній ринок, якщо так можна виразитись. Якщо я брешу, то згадай, коли ти останній раз дивився італійське кіно чи слухав пісню французькою!?
Всі 90-ті та 00, коли ще інтернет не був такий масовий, по ящику основні тбканали-штаб квартирою яких був Хуєв, крутили узкаязичне лайно зняте на москфільмі або перекладений на язик західний продукт тому, що українською перекладати нахуй нада і так паймут в Луцьку, Чернівцях чи Кам'янці-Подільському.

⋮⋮⋮   No. 400935

>>400856
>міленіали і зумери сприйняли образ України як "бананової республіки", шароварної, колхозної, відсталої, в період з середини 00-х ці покоління
Правда в тому, що Україна бананова республіка, шароварна, колхозна і відстала. І жоден образ не змінить цього факту поки не зміниться сама Україна. Було б дивно читати про роботів і космічні подорожі, а на перерві сцяти у дірку в землі то у, що до каналізації не під'єднано половину населення. Аналогічно як Московія-бензоколонка, кокошнікова,колхозна і відстала. І образ "гарадской культури" не міняє цього факту тому, що рядовий "горад" там це щось розміщене посеред лісового ніхуя за тисячу кілометрів та нормального сполучення із цивілізованим світом.
Звичайно, що держава має забезпечувати освітою відповідно до сучасних реалій, але те, що ти віриш, що ванька, який сере в дірку в землі десь в костромі робить це більш прогресивно, ніж ти, то це вже твої проблеми.

⋮⋮⋮   No. 400952

>>400935
>>400931
це все ясно, я мав на увазі дещо инше: активність, чому нема активности?! хай угорці і чехи не генерують контент світового значіння, але ж вони присутні в мережі? чи вони розпорошені по англомовному сегменту і посполу з українцями не мають національних точок тяжіння? пишуть коментарі англійською? дивимося на віковий розподіл населення України:

>

за оцінкою 2020 року, що враховує тимчасово окуповані території,

діти віком до 14 років — 16.16 % (3 658 127 чоловіків, 3 438 887 жінок);
молодь віком 15—24 роки — 9.28 % (2 087 185 чоловіків, 1 987 758 жінок);
дорослі віком 25—54 роки — 43.66 % (9 456 905 чоловіків, 9 718 758 жінок);
особи передпохилого віку (55—64 роки) — 13.87 % (2 630 329 чоловіків, 3 463 851 жінка);
особи похилого віку (65 років і старіші) — 17.03 % (2 523 600 чоловіків, 4 957 539 жінок)[2];

<

Тобто потенційна авдиторія укрнету 14 млн: це в широкому сенсі молодь від 12 до 55 років, ці люди можуть продукувати контент (будь-який), невже їхня інтернет-активність зводиться до якихось банальностей, типу подивитися тікток, ютаб? ніхто з них не чув про бірди, блоги, особисті сайти, чати, форуми? ні в кого не виникає бажання висловитися, поділитися професіональною (фаховою) думкою, творчістю? чи ці інтенції гальмує низька технічна грамотність?

⋮⋮⋮   No. 400953

>>400952
Це тому що українчики - пристосуванці і дегенерати

> ні в кого не виникає бажання висловитися, поділитися
Через те що українчики пристосуванці і дегенерати - україна це не країна-діяч чи актор, а країна-м'ясо, країна-ресурс. Раніше була колонією-їжею для росії, а зараз це колонія західних держав, причому українчики свідомо за це ж скакали, за європу, а не за україну. Тому ті українчики, які могли чимось могли поділитися, ділилися російською в росії, а зараз - місцевою чи англійською в європі. Метрополія пилососить з колонії дієву меншість в свою країну, а дегенератам створює непрохідні бар'єри і залишає тут - можеш вийти на вулицю чи прийти в будь-який заклад і поспілкуватися там щоб самому в цьому впевнитись, якщо ти ще тут і не з'їбався звісно ж;)

⋮⋮⋮   No. 400955

>>400952
>Чому нема активности?!
>Тобто потенційна авдиторія укрнету 14 млн: це в широкому сенсі молодь від 12 до 55 років,
З цих 14 мільйонів, якщо цифра хоч трохи відображає реальність, половина це узкаязичніє і сконцентровані вони у найбільших містах, де краща ситуація із абсолютно із всіма речима, які задіяні в генерації контенту. Наприклад, перспективний артист дуже швидко опиняється в Хуєвє, а не сидить у себе в Жмеринці. Блохєри теж часто переїжджають в місто побільше як Хащі наприклад. Самі знімають про закинуті села, але воліють жити в сталіцє тому, що там є блохерна тусовка.
Отже, із 14 мільйонів залишається максимум 7. Половина з яких живе у всяких чумних пгт чи взагалі селах (Захід і Центр має нижчу урбанізацію), де нічого немає. Про що там блогувати, як вчора напився в генделі "у Оксани"? Там немає або мало однодумців стосовно буквально будь-якого хобі чи заняття. Там важко заробити бабла на розвиток свого інтересу, на речі, які потрібні, щоб чимось займатися. Отже, від 7 мільйонів залишається в кращому випадку 3. Контент клепається зазвичай населенням великих міст, а якісний контент тільки там.

⋮⋮⋮   No. 400956

>>400798
Ну і до чого ти цю залупу для дегенератів скинув?

⋮⋮⋮   No. 400957

>>400953
>можеш вийти на вулицю чи прийти в будь-який заклад і поспілкуватися там щоб самому в цьому впевнитись
Так буде в будь-якій країні, крім найбагатших. 90% населення це обивали, які не знають елементарних речей. Тому інтелект продавця в супермаркеті в умовній Канаді відповідатиме продавцю супермаркета. В Україні ж там можна зустріти людину з вишкою. Дурні бо бідні, а бідні бо дурні. Звідки взятися інтелекту, якщо для більшості в Україні продукти чи алкоголь статусні речі. Буквально недавно подзвонив знайомий і показує на камеру, що попиває джек деніалс. У Америці, де він виготовляється це звичайне пійло, яке доступне усім тому, що заробляється на нього за 2-3 години роботи. У багатих країнах люди подорожують, купляють нові авто, всякі дорогі девайси, тому є розуміння про багато речей і загалом ширше уявлення про світ. Але не думаю, що сепедньостатистичний житель Львова чи Києва тормознутіший від жителя Варшави чи Берліна.

⋮⋮⋮   No. 400964

>>400858
> Це все так, але є питання: чим займалося попереднє покоління іксів та бумерів 15 років з дня незалежности до 2005?
В 90х, загалом, виживали. Були доволі скрутні часи, надто перша половина. Але десь під кінець десятиліття в нас масово починають відкриватись інтернет-клуби. І от коли ти тоді вперше в житті виходив в інтернет і шось там шукав то робив ти це, скоріш за все... російською.

1) українську ти знаєш змалку, спілкуєшся вдома і в школі. Але на той час україномовного контенту в мережі нема. Відкрий internet wayback machine та подивись на мову ukr.net в ті часи, наприклад
2) англійською контент в мережі є але з різних причин ти його знаєш поганенько (якщо взагалі в школі вчив бо там я вчив німецьку, наприклад)
3) але альтавіста (це ще часи без гугла в кожній хаті, ага) частину твоїх запитів українською повертає російською. Шось там про аніме, шось там про відеоігри, шось там про голі дівчата скачати безкоштовно. Все що ти шукав, коротше.

І все, ти йдеш тепер цим шляхом.

Рашці дуже пощастило з нафтобаксами. Ще вона на момент розвалу совка підгребла під себе купу ресурсів з союзних республік. Це страшенно сприятливі умови, на яких тамошні інтернети почали розвиватись першими і дуже бурхливо. Якщо ти чув за фідо то саме на базі контенту звідтіля будувався рунет. Частенько ще й "колишніми" фідошниками. І от фідонет в рашці так-сяк але був розповсюджений, на відміну від нас. За межами Харкову в нас за фідонет більшість "інженерів" навіть не чула, не кажучи вже про "гуманітаріїв".

Десь так я (і всі оті "попереднє покоління іксів та бумерів") і потрапив на якісь російські форуми по аніме та відеоіграх. Саме там я знайомився з нашими анімешниками та організаторами перших кіберспортивних турнірів, наприклад. А далі трапився так званий "ефект снігової кулі на схилі". Що довше куля котиться вниз то більшими стають її розміри та вищою швидкість.

Було таке собі замкнене коло. Наших ресурсів/контенту нема - всі українці йдуть на російські - наші ресурси/контент не створюються - всі йдуть на ро... Ну ти зрозумів.

Тим не менш, станом на середину 00х ми в Україні таки мали кілька наших вебресурсів про аніме та відеоігри, наприклад. Але велися вони... Російською. Не знаю з чого все почалося, я їх не створював, я лише був залучений до розвитку. Найбільший осередок анімуфажества тих часів, форум КПІ? Російськомовний. Львівські анімки? Російськомовні. Форум Gameplay (та й сам журнал)? Російськомовний! Але, порівняно з такими ж ресурсами рунету, все це були дуже малочисельні спільноти.

Знов ж таки, не можу не згадати повторно в якому середовищі це робилося. На кінець 90х навіть УТ-1 мав значну (чи більшу?) частку свого ефіру російською (хоча на початку був повністю українським). За освітні справи, навчальні матеріали вишів, навіть не кажу. Російськомовні вони були майже повністю. На моїй пам'яті Gameplay кілька разів проводив опитування на тему мови журналу і російська в читачів завжди перемагала. Ну а бізнес завжди йде шляхом прибутку, а не освіти.

Загалом, якщо ти не мав якогось "стороннього джерела мотивації", тодішні спроби тягнути україномовний проект були приречені на провал. І мова навіть не про гроші умовного Миколи, тоді було абсолютно нормальним поїхати хуйзнакуди до уявних друзів з форума на третину зарплати, набрати там гору аніме, привезти домів і... Роздати то безкоштовно серед своїх. Мова про реакцію "споживачів" на подібний проект. І так як грошей за свою діяльність в фендомі ти не отримуєш (так, ми були дуже наївні діти) то коли ти не отримуєш за це ще й подяки... Навіщо цим займатись взагалі? Для кого? Замкнене коло, ага.

І змінюватись, відриватись від російського фендому, медіапростору, все це почало лише після анексії Криму/початку АТО. На жаль, ненадовго. За кілька місяців весь той запал згас і все повернулося назад.


>>400858
Коли є активність, її можна спрямувати, приміром, на переклади книжок, но проблема в тім, що активности нема, її ніколи не було, і нема зараз.
Як тобі сказати... Активність є. Просто маленька. Це життя, щирих ентузіастів, що палають ідеями, дуже мало (і вони сильно залежать від економіки країни). Абсолютна більшість ж просто пливе за течією. Ще якась частка просто пристосуванці, варяться в чомусь поки це прибутково, далі починають варитись в іншій темі, що стала більш вигідною.


>>400856
> І подивіться на сей граф. стиль: хто це малював?! це дилетантство.
Видихай, бобер. Це малюнки для дитячих(!) книг, сприймай їх з точки зору дитини. Вони саме такі як треба.

>>400856
> чим займалося міністерство культури? -- складало ТБ-програму для УТ-1, все. Хоча могли фінансувати переклади книжок та ігер, музикантів, розробників ігер та ПЗ, будувати укрнет, готовити контенту базу для молоді
А з цим таки згоден, на поодиноких ентузіастах ти базу не побудуєш, потрібні системні зусилля держави. Але та, як ми бачим, на все це забила хуй. Якби я свого часу не підвчив англійську то й зараз б курив російськомовні книги, - українських перекладів не існує. І це освітні матеріали, не розважальне чтиво. Хоча, справедливості заради, російської мовою багато чого нема теж.


>>400957
> Тому інтелект продавця в супермаркеті в умовній Канаді відповідатиме продавцю супермаркета. В Україні ж там можна зустріти людину з вишкою
З дипломом. Ти наявність вищої освіти з наявністю картонки про її наявність не плутай.

В нас папіреднікі™ комплексно всрали систему ПТУ, після чого єдина доросла "освіта" що в нас залишилась це "вища". Плюс відсрочка від армії, звісно ж. І буквально всі хто міг пхалися у виші заради диплома (та відсрочки) бо реальні знання звідтіля ти й так не мав де використати. Наша держава просто не здатна забезпечити робочі місця по спецівльності всім випускникам. Історик працює на бензозаправці, біолог шиє весільні сукні, фізик малює купальники для корейської ММО, хімік обслуговує банківські термінали, математик збирає трускавки в Польщі. Зате всі з дипломом про ВО, кожен. Але нікого не гребе чесно заробив ти його чи "нарішав".

В так званих "розвинених країнах" і систему тамошніх ПТУ не всрали і такого культу вищої освіти нема (тим більш що там це дещо дорого для пересічних і примусового призову хлопців у військо, щоб вони просрали 1-2 роки свого життя, в них нема). Там людям нафіг не потрібна вища освіта щоб перебирати двигуни чи розбирати м'ясо та робити ковбаси. Потрібна ж - професійно-технічна. А це коледжі, чи як там воно в них називається. І вони за кордоном є.

>>400957
> Звідки взятися інтелекту, якщо для більшості в Україні продукти чи алкоголь статусні речі
Це не зовсім про "інтелект" це більше про історичні обставини/спадщину. Які над нами тяжіють навіть зараз.

В совку, попри вереск 15-річних зомбі, ніхуя не було. Буквально все доводилось ДІСТАВАТИ через потрібних людей. Книги, матеріал для саморобних пелюшок, меблі, все. На цьому виросла така собі "субкультура" хизування "статусними" речами бо ну в тебе ж нема, а в мене є. Значить ти невдаха, а я молодець.

І з різних причин тягнеться ця хуйня аж дотепер. З демонстративними джекденіелсами та фотками на фоні (чужого) лексуса, ага. І хоча товарів в магазинах стало на порядки більше, грошей більше в кишенях українців не стало (якщо не рахувати заробітчан, кабанчиків та політиків). А це дуже родючий грунт для хизування в стилі "в тебе нема, а в мене є. Значить ти невдаха, а я молодець".

⋮⋮⋮   No. 400972

>>400964
> >>400856
> > І подивіться на сей граф. стиль: хто це малював?! це дилетантство.
> Видихай, бобер. Це малюнки для дитячих(!) книг, сприймай їх з точки зору дитини. Вони саме такі як треба.
Ну ось, що і вимагалося довести: ти з тих динозаврів, які тягнуть старовизну у реальність молоді, туди, де затхлість минувшини то чадний газ. Подивись стиль Діснею, аніме, "сімпсони", "футурама" -- це взирці сучасности, а та мазанина що у наших підручниках -- для села 18 ст.

В решті ти цікаво розповів кул сторі з 90-х, но там, думаю, проблема була не у скрутних умовах виживання (на болотах теж були 90-ті), а у совітській промивці мізків, покоління ссср певно фізично не могли міркувати у полі самобутности, не могли відірватися від метрополії, баріна. Бо заробляти гроші можна було і на фідонеті, і на денді, і на відеокасетах, но це, певно, було заскладно, незрозуміло, простіше було поїхати в маскву на все готове.

Я б хотів іще понизити вимогливість до "активу" в укрнеті, приміром, я гуглю якийсь фандом і бачу що такого нема в укр. сегменті, тож я хапаюся за це як за можливість -- і створюю, но вочевидь, не усі так роблять, бо гуглити те можна довго і вічно, візьмемо к прикладу фандом сімс: має 67 сторінок... це фандом по сімс, йомайо, однієї з найвідоміших ігер! Натомість фандом фолауту здивував: 15к+ сторінок. GTA 1k+ сторінок, "Козаки" 150 сторінок, далі не чєкав, але якщо українські "козаки" мертві, то певно там 99 % фандомів такі ж. Себто, що я хочу сказати? -- беремо активний мінімум 3 млн юзерів, кожен створює для 100 фандомів 1 сторінку, получається 30,000 сторінок в кожній вікі -- це виводить укрфандоми у світовий топ, решта починає перекладати українські статті на свої мови, посилатися на нас тощо. Потім залучаємо ці 3м на субтитри: один фільм на двох, отримуємо за місяць 1,5м сабів. Тоді перекладаємо мангу, в одному томі 300 стр, по 3 чола на том, через пару місяців матимемо перекладеним мабуть усе, що є в інтернеті))) ясно що це абстракція, но я хочу показати суть. Таке волонтерство не вимагає багато часу (тим паче у наші часи ШІ) і сил, якогось професіоналізму, кожен марнує на прокрастинацію кратно більше за 30 хвилин на добу, які можна було б витратити на якийсь креатив, це факт!

⋮⋮⋮   No. 401474

File: 1767018950.564265-.webp ( 184.24 KB , 1273x2041 )

Тут, хоч якась дівка є хоча б з цицьками й з хуєм?

⋮⋮⋮   No. 401540

>>400972
> Подивись стиль Діснею, аніме, "сімпсони", "футурама" -- це взирці сучасности, а та мазанина що у наших підручниках -- для села 18 ст.

Ти розумієш що дивишся на контент для дітей дитсадкового віку через призму сприйняття підлітка, якому цікаві анімешні цицьки? :) Це повністю різна цільова аудиторія.

Але звісно ж, якщо ти хочеш виростити з дитини непристосоване до життя синьоволосе їбанько то "сучасний Дісней" це саме те що їй треба показати, ага.

> думаю, проблема була не у скрутних умовах виживання (на болотах теж були 90-ті), а у совітській промивці мізків, покоління ссср певно фізично не могли міркувати у полі самобутности, не могли відірватися від метрополії, баріна. Бо заробляти гроші можна було і на фідонеті, і на денді, і на відеокасетах, но це, певно, було заскладно, незрозуміло, простіше було поїхати в маскву на все готове.
Ти тоді не жив але старанно вигадуєш :)

90і на болотах, принаймні в "містах-вітринах", були набагато кращі за наші. Не востаннє ше й тому що за них впрягалися американці. На нас ж лише давили та шантажували то цінами на газ то віддайте зброю то ще чимось.

На фідо ти міг заробити хіба пиво підключаючи пойнта :) Це була принципово вільна мережа, за комерцію там тебе могли відключити назавжди. А от на консолях, касетах, зароблялося в нас аж бігом, хехе. Сам був в тому залучений.

Але фігня в тім що коли в державі кабанчики з політиками рубаються за доступ до корита, держава не розвивається. Відсутні робочі місця, відсутня зарплата, відсутнє всє. І саме тоді, вже на початку 90х, в нас на максимальній швидкості стартує заробітчанство. Куди завгодно. На болота в тому числі. Просто тому що вдома не було де. Спитай в батьків, як вони діставали зарплатню чайниками і потім на базарі то міняли на хліб. Якщо вони не їздили в Польщу продавати кавомолки то твоїй сім'ї, вважай, пощастило :) Може город в баби був чи ше шось, я не знаю. Але система зламалась і кожен собі її ремонтував як міг.

Причому ця хуйня з заробітчанством в нас і зараз б тривала масово (просто тому що кабанчики з політиками не припиняли рубатися за доступ до корита ані на секунду), якби не зачинені кордони. І з усього заробітчанства в нас лише ІТ і залишилося.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]