[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1713711292.175857-.jpg ( 23.98 KB , 474x266 )

⋮⋮⋮   No. 337390

Позавчора потрапив в таку ситуацію:
Варимо з безосом самогонку(Не для збуту!) в бабусі на хаті, не буду описувати в деталях, ми просто як і завжди запустили процес. Вийшов у туалет помити руки, бачу якийсь взагалі лівий мужик дзюрить, дивиться в мою сторону та каже мені вийти. Я з липкими руками вибачаюсь та йду назад в "лабораторію", мій напарник помічає, що в мене досі немиті руки, та йде в коридор, де пасажир вже поспішає покинути оселю, ми не огризались, а просто з ним попрощались, та й відпустили. Одразу після того як він пішов ми почали розпитувати бабусю, мол, "Навіщо ти бомжів лівих в хату запускаєш", а вона нам розповіла, що він їй ще в дворі про бога розказував та пропонував розповісти всю правду про майбутнє воскресіння Ісуса Христа, загалом, усілякі типові культистські пасти, коли ми спробували пояснити, що це були шахраї, вона все відхиляла і казала, що шахраї про бога не згадують.
Коротше, культист хотів навернути мою бабусю, а то і пограбувати(хто його зна), але побачив що пенсіонерка не одна вдома і втік. Я й подумати не міг, що в моєму маленькому по населенню містечку(~10000) є якісь культи! Чи є у вас подібні історії?

⋮⋮⋮   No. 337391

А ти не думаєш, що людина просто хотіла попісяти? Не по вуглам же сцяти, культура, Европа все ж таки.

⋮⋮⋮   No. 337392

їбать в срачеллллоооооооо ти що таке кажеш та ну нахуй ого їбать мужик бабуся БЛЯЯЯЯ яка лабаартаорія ще ти що лаборант бЛЯТЬ?)))))))))))))))))))) та іді ти нахуй сука, іді нахуй _+ поєбать мені

⋮⋮⋮   No. 337393

прапорці однакові А Х У. ЄЄ Т Ь це там у що я семьон з сам собою розо=влюч бля)))))))))) та ну я вийобуюсь просто типу що крейзі нахуйа насправді просто люблю нести хуйню я наввіть зараз не пив але хочеться П И Т И А Л К А Х У якщо чесно тому і ідіть нахуй суки блять, разом зі сваїм єрамком їбаним

⋮⋮⋮   No. 337394

>>337391
В європі заборонено законом вдома пісяти, тому ходять до сусідів, потім знайомляться і заводять одностатеві шлюби.

⋮⋮⋮   No. 337396

>>337390
В дитинсті Єговісти агітували мене ходити до них в церкву. Не ходив.

⋮⋮⋮   No. 337397

>>337390
Скільки у вас в місті коштує літр самогону?

⋮⋮⋮   No. 337398

>>337396
Матусин бунтар.

⋮⋮⋮   No. 337400

>>337397
ОП тут. Незнаю, тільки свій роблю, дріжджі в районі 80 грн коштують, все що можу сказати.
>>337396
Рік тому до мого друга прямо під час дзвінка пропогандисти учасники секти постукали, він сказав що він язичник і послав їх куди подалі.

⋮⋮⋮   No. 337403

>>337400
Коли до мого батька єговісти приходили агітувати він їм казав що він мусульманин, тоді вони одразу припиняють.

⋮⋮⋮   No. 337404

File: 1713717370.074752-.png ( 320.23 KB , 512x512 )

>>337390
Заходять якось до бару "Кропивач" два свідки Єгови. А там кропивачери самогон варять.

⋮⋮⋮   No. 337407

File: 1713718221.808357-.jpg ( 104.68 KB , 1200x800 )

>>337403
Правильно роблять, бо ще джихад оголосить.

⋮⋮⋮   No. 337460

>>337404
Варять безоси самогонку (Не для збуту!) у барі "Кропивач", не буду описувати в деталях, вони це робили, просто як і завжди запустили процес. Вийшов один з них у туалет помити руки, бачить, якийсь взагалі лівий мужик дзюрить, дивиться в його сторону та каже: "вийди". Безос з липкими руками вибачається та йде назад в "лабораторію", його напарник помічає, що в нього досі немиті руки, та йде в коридор, де свідок Єгови вже поспішає покинути оселю, безосібні не огризались, а просто з ним попрощались, та й відпустили. Одразу після того як він пішов безоси почали розпитувати начальника бару "Кропивач", мол, "Навіщо ти бомжів лівих в бар запускаєш", а він розпов, що він йому ще в дворі про бога розказував та пропонував розповісти всю правду про майбутнє воскресіння Ісуса Христа, загалом, усілякі типові культистські пасти, коли безоси спробували пояснити, що це були шахраї, власник бару все відхиляв і казав, що шахраї про бога не згадують.

Коротше, культист хотів навернути бар "Кропивач", а то і пограбувати (хто його зна), але побачив що власник не один вдома і втік. Безос й подумати не міг, що в його маленькому по населенню містечку (~10000) є якісь культи!

⋮⋮⋮   No. 337472

File: 1713727573.627667-.jpg ( 195.48 KB , 1200x675 )

>>337460
Нічо нічо, як усіх не мобілізують, то по всій Україні з такою затяжною війною з'явиться безліч нових культів. Звісно, не нятякаю, але, можливо, ще кропивці-язичники утворять свою секту.

@KropyvchuyBot "згенеруй зображення кропивацького культу"

⋮⋮⋮   No. 337484

>>337472
> ще кропивці-язичники утворять свою секту
Як ти собі це уявляєш? Для цього рівень довіри має бути високий, що неможливо на анонімній бірді, де кожен може виявитись тцкшником. Нажаль, держава усе контролює, створювати культи зараз набагато важче, ніж в середньовіччі.

⋮⋮⋮   No. 337485

>>337472
Якийсь паршивий цей ваш кропивацький ШІ-генератор

⋮⋮⋮   No. 412217

>>337390
> бомжів лівих в хату запускаєш
> про бога розказував та пропонував розповісти всю правду про майбутнє воскресіння Ісуса Христа
Так, правда про бога, звісно, в першу чергу відкриється безхатькам. Істинні пророки!



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]