>>337404Варять безоси самогонку (Не для збуту!) у барі "Кропивач", не буду описувати в деталях, вони це робили, просто як і завжди запустили процес. Вийшов один з них у туалет помити руки, бачить, якийсь взагалі лівий мужик дзюрить, дивиться в його сторону та каже: "вийди". Безос з липкими руками вибачається та йде назад в "лабораторію", його напарник помічає, що в нього досі немиті руки, та йде в коридор, де свідок Єгови вже поспішає покинути оселю, безосібні не огризались, а просто з ним попрощались, та й відпустили. Одразу після того як він пішов безоси почали розпитувати начальника бару "Кропивач", мол, "Навіщо ти бомжів лівих в бар запускаєш", а він розпов, що він йому ще в дворі про бога розказував та пропонував розповісти всю правду про майбутнє воскресіння Ісуса Христа, загалом, усілякі типові культистські пасти, коли безоси спробували пояснити, що це були шахраї, власник бару все відхиляв і казав, що шахраї про бога не згадують.
Коротше, культист хотів навернути бар "Кропивач", а то і пограбувати (хто його зна), але побачив що власник не один вдома і втік. Безос й подумати не міг, що в його маленькому по населенню містечку (~10000) є якісь культи!