[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1706207435.729972-.jpg ( 168.36 KB , 283x424 )

⋮⋮⋮   No. 328251

Усе погано! З роботи звільняють або влітку або весною, бронь від армії після звільнення скасовують! Не хочу служити в армії і в ЗСУ. Дівчину заводити не буду і тим паче дитину заводити не буду! Я вірю в Бога Говінду, який скине на усіх благодатну ядерну бімбу! Бімби! Я краще прутнєдівку заведу і буду її кохати у брудному ліжку з клопами, жуками і пацюками. Повірте мені, я не шиз, я добрий хлопець і хочу усім лише добра! Я Антисистема і всіх перетворю у покруч! Наша влада змушує усе населення нашої країни курити Бонд та Честерфілд і вживати Рево разом з кратомом і фентанілом. Ріііііііі! Я усіх вас беззубо покусаю!

⋮⋮⋮   No. 328256

>>328251
ПОВЕРНЕННЯ бімжа-антисистемника

⋮⋮⋮   No. 328257 OP

File: 1706212260.763313-.jpg ( 88.1 KB , 566x642 )

>>328256
Зрада усюди! Пів-підлога країни вже не може терпіти ці пекельні борошна! Влада погрожує обмежити усім електрохарчування. Ти шаленів чи що? Ми зараз в котілкє! Піду візьму кобзу і буду співати про сумну частку. Я не піду в армію тому що в нас є потужний винищувач "Мить" і Крапка "У". Хлопівки бавовнішають все сильніше і сильніше! Так далі жити життя вже не можна!

⋮⋮⋮   No. 328258 OP

От знаєте хлопаки що буває мить, коли немає сечі вже терпіти ці пекельні борошна! Немає навіть право на підвищенне звернення!

⋮⋮⋮   No. 328259

Будешь оператором маслоцеху.

⋮⋮⋮   No. 328260

>>328257
Ну срака вона така, все ближче і ближче, скільки не іронізуй.

Пика в гармату, хай їй грець.

⋮⋮⋮   No. 328277

File: 1706252397.738387-.png ( 387.08 KB , 512x512 )

>>328251
Оточення дивиться ТікСтрум, коли вже у самого пика в гармату! Мамко, коли приготуєш їсти беззубому бімжу-антисистемнику? Коли зубів немає, десна твердішають і можна пережовувати страви без зубів. Або зубні протези вставляти.

⋮⋮⋮   No. 328329 OP

File: 1706299479.372365-.png ( 41.41 KB , 151x149 )

Наталія Марс наприклад. Робить добро людям на Землі - вона прутнєдівчина! А дівчата з піхвами тільки зло роблять! Якщо ти Антисистемний Антисистемник Антисистемності, то люби тільки прутнєдівчат. Я ідентифікую себе як Святий Світлий Дух.

⋮⋮⋮   No. 405980

>>328251
Сам директор наказ дає 25 квітня 2026.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]