[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1705519399.173422-.jpg ( 42.57 KB , 512x308 )

⋮⋮⋮   No. 327542

Так вийшло що маю зарплату квадрильйон доларів у ступені гугл-плекс на місяць. Що є мало. Однак оскільки живу у квантовій матерії то там мені прожити вистачає. Хоч і впритул все.

Хочу знайти собі міжгалактичну дівчину для звичайних міжзоряних стосунків. Але чи реально це при такій зарплаті? Від мене не будуть втікати nyan aliens як тільки дізнаються скільки я заробляю?

Мав хтось стосунки з міжгалактичними дівчатами заробляючи суттєво менше ніж середня зарплата у вашій галактиці?

⋮⋮⋮   No. 327544

Стосунки неможливі бо матриця зависне під час обрахунків зп твоєю новою пасією.
Займайся далі анальним зондуванням жителів техасу

⋮⋮⋮   No. 327572

>>327542
найс паста, інколи тролінг дійсно буває смішним коли тролять не тебе)

⋮⋮⋮   No. 327575

File: 1705541101.121874-.png ( 6.66 MB , 3996x3057 )

Так вийшло що маю зарплату 1000 септимів. Що є мало. Однак оскільки живу у Сейда Ніні то там мені прожити вистачає. Хоч і впритул все.

Хочу знайти собі хтиву аргоніанську покоївку для звичайного полірування спису. Але чи реально це при такій зарплаті? Від мене не будуть втікати работорговці як тільки дізнаються скільки я заробляю?

Мав хтось стосунки з ящірками-рабинями заробляючи суттєво менше ніж середня зарплата у вашій провінції?

⋮⋮⋮   No. 327592 OP

Так вийшло що маю зарплату 1000 злотих. Що є мало. Однак оскільки живу у Кракові то там мені прожити вистачає. Хоч і впритул все.

Хочу знайти собі пшечку для звичайного полірування термоядерного реактору. Але чи реально це при такій зарплаті? Від мене не будуть втікати пшечки як тільки дізнаються скільки я заробляю?

Мав хтось стосунки з пшечками заробляючи суттєво менше ніж середня зарплата у вашій провінції?

⋮⋮⋮   No. 327605 OP

File: 1705607561.817024-.jpg ( 479.32 KB , 1728x1080 )

Так вийшло що маю зарплату 1000 кредитів. Що є мало. Однак оскільки живу у безпечній половині карти де немає ворожих нападів то там мені прожити вистачає. Хоч і впритул все.

Хочу знайти собі представницю Торгівельно-Військової Коаліції для звичайного полірування кришталевого астероїда. Але чи реально це при такій зарплаті? Від мене не будуть втікати представниці Торгівельно-Військової Коаліції як тільки дізнаються скільки я заробляю?

Мав хтось стосунки з представницями Торгівельно-Військової Коаліції заробляючи суттєво менше ніж середня зарплата у вашій галактиці?



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]