[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1692319140.690427-.jpg ( 10.31 KB , 189x267 )

File: 1692319140.690427-2.webp ( 771.38 KB , 2550x1518 )

⋮⋮⋮   No. 307750

Дацюк vs Якименко: свої та чужі люди в Україні
Не політична нитка про свободу волі і рабства.

⋮⋮⋮   No. 307752

"Залежність часто сприймають як погане слово та асоціюють із «нужденним» або емоційно нестабільним. Проте дослідження того, що справді допомагає людям стати щасливими, успішними та навіть незалежними, показують, що сильний надійний зв’язок є ключовим."
https://sharedvision.org/2020/02/06/the-positive-side-of-dependence-how-dependable-relationships-can-strengthen-us-as-individuals/

Чи коректно вважати залежністю біологічні потреби свого фізичного тіла?
В чому відмінність залежності від захоплення?
Як допомагати залежним людям справлятись з причинами своїх поганих звичок?

⋮⋮⋮   No. 307753 OP

>>307752
> що сильний надійний зв’язок є ключовим
І де такий шукати якщо нема?


> Чи коректно вважати залежністю біологічні потреби свого фізичного тіла?
Думаю так, оскільки без них не буде тіла. Але також можна їх не розглядати як залежності, якщо є бажання чи причина померти, але це не точно.

> В чому відмінність залежності від захоплення?
Від залежності важче відмовитись, а від біологічних найважче, в той час як захоплення це бажання і віра робити те що подобається і що це принесе задоволення.

> Як допомагати залежним людям справлятись з причинами своїх поганих звичок?
В залежності яких, і хто це буде робити.
Можна позбутись джерела поганих звичок, або якимось чином вплинути на рішення персони займатись цими поганими звичками. Але якщо людина сама щиро цього не хоче то дуже сумнівно що це можливо.

⋮⋮⋮   No. 307755

>>307753
>І де такий шукати якщо нема?
Думаю, йдеться про творчість або справу всього життя.
При відсутності або при недоступності бажаних речей, з'являється бажання отримати це.
І навіть якщо не знати, що саме потрібно, шляхом спроб та помилок можливо знайти або виробити доволі непогані рішення.
Тобто шукати сильний надійний зв'язок слід, в першу чергу, у своїх мріях (що ґрунтуються на знаннях) та переконаннях (що продиктовані відчуттям справедливості).

⋮⋮⋮   No. 307756

File: 1692322068.056724-.jpg ( 93.99 KB , 1024x574 )

>>307755
Умовні етапи реалізації ідей:
1. Визначення проблеми
2. Освідомлення ризиків
3. Прагнення ідеалу
4. Розуміння способів
5. Реалізація рішень
6. Розрахунок витрат
7. Підготовка умов
8. Оптимізація результатів
9. Аналіз підсумків
10. Повтор

⋮⋮⋮   No. 307758

File: 1692327215.869543-.png ( 68.27 KB , 640x607 )

https://www.wikiwand.com/uk/Принцип_свободи
https://www.wikiwand.com/uk/Громадянське_суспільство

"Поняття свободи як визначального чинника людського буття в філософії датського мислителя Сьорена К’єркегора":
https://newacropolis.org.ua/theses/poniattia-svobody-iak-vyznachalnoho-chynnyka-liudskoho-buttia-v-filosofii-datskoho-myslytelia-sorena-kierkehora-1500792580

"Що таке громадянське суспільство, і яка роль у ньому належить правовій державі":
https://www.citizen.in.ua/photos/topic/f/20181203_190758_rozdil-4.4.pdf


"Типи свободи
Соціальна свобода: свобода досягається з іншими. Свобода брати участь у стосунках, у суспільстві та свобода від факторів, які цьому перешкоджають.
Раціональна свобода: свобода досягається шляхом ретельного обдумування та обговорення. Чим менше планування/думання, тим менш вільною є дія.
Емоційна свобода: свобода полягає в емоційному вираженні та емоційному виконанні. Дія на основі емоцій була б вільною дією.
Примхлива свобода: слідувати правилам, розуму чи емоціям означає слідувати іншим. Лише діючи з простої примхи, можна бути справді вільним."

«Таким чином у житті не буває випадковостей, суспільна подія, яка раптово вибухає і залучає мене, не приходить ззовні. Якщо мене мобілізують на війну, ця війна — моя війна; це в моєму образі, і я цього заслуговую. Я заслуговую на це перш за все, тому що я завжди можу вибратися з цього самогубством або дезертирством; ці кінцеві можливості - це ті, які завжди повинні бути присутніми для нас, коли постає питання про уявлення ситуації. Через відсутність виходу з цього я вибрав його. Це може бути через інерцію, боягузтво перед громадською думкою або тому, що я віддаю перевагу певним іншим цінностям, ніж цінності відмови брати участь у війні (добра думка моїх родичів, честь моєї родини тощо). Як би ви не дивилися, це питання вибору. Цей вибір буде повторюватися знову і знову без перерви до кінця війни». Жан-Поль Сартр: «[Я] якби ми добре знали цю людину та знали всі спонукання, які на неї діють, ми могли б передбачити її поведінку з такою ж точністю, як ми можемо передбачити будь-яку фізичну подію... Ніхто не вірив, що він добре знаючи обставини будь-якої справи та характери різних зацікавлених осіб, вагався б передбачити, як усі вони діятимуть. [B]y жодному разі... [не може бути] будь-яка невизначеність, якою буде поведінка. Ця повна впевненість також не суперечить найменшій мірі тому, що називається нашим почуттям свободи. Ми не відчуваємо себе менш вільними, тому що ті, кому ми близько знайомі, добре впевнені, як ми будемо діяти в тому чи іншому випадку». – Джон Стюарт Мілль «Той, хто відмовляється підкорятися загальній волі [народу], буде змушений робити це всім суспільством; це означає не що інше, як те, що він буде змушений бути вільним». - Жан-Жак Руссо

"Свобода, автономія та вільна воля «[Д]ії людини ніколи не бувають вільними; вони завжди є необхідним наслідком його темпераменту, отриманих ідей": https://slideplayer.com/slide/8864901/

⋮⋮⋮   No. 307785

>>307758
Увага. Перевищена добова норма Схемнікуму на іміджборді. Усьому персоналу та дописувачам негайно одягти захисні косплей-костюми та евакуюватися в аніме-розділи.

⋮⋮⋮   No. 307788

>>307750
Всім похуй чого ти хочеш. Тобі вже пани відкрито кажуть що навіть після війни кордони не відкриють.

⋮⋮⋮   No. 307952

>>307785
Ви тільки уявіть які схеми Схемник міг би мутити в Україні маючи такий схемопотенціал, а він сидить і на іміджборді постить схеми.

⋮⋮⋮   No. 412391

>>307952
> а він сидить і на іміджборді постить схеми
Вже ні.

⋮⋮⋮   No. 412455

Всі хто пережили схемника - у них ачівка "пережив Схемника".
Всі хто народиться після смерті Схемника - перспективний новий Схемник.

Нічого не поробиш

⋮⋮⋮   No. 412494

>>412391
А що з ним? Просто набридло тут сидіти?

⋮⋮⋮   No. 412498

>>412494
Він зневірився.

⋮⋮⋮   No. 412500

>>412498
Детальніше? Що трапилось?

⋮⋮⋮   No. 412501

>>412500
Не знаю. Він пішов, нічого не пояснивши. Мабуть, йому набридли безоси, які тут сидять, бо вони його не цінували, а дехто насміхався, тролив.

⋮⋮⋮   No. 412502

>>412501
Шкода. Я любив його пости і з ним було приємно спілкуватись. Треба зробити архів Схемника, він зробив величезний вклад в Кропивач.

⋮⋮⋮   No. 412503

>>412502
Читай статтю про схемника на драматиці.

⋮⋮⋮   No. 412504

Думаю він загинув, чомусь так думаю



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]