⋮⋮⋮
No.
303267
>>303256> Куди пройде? Думаю він мав на увазі філософську думку що в житті все тимчасове, разом з самим життям і що ці всі емоційні переживання потрібно відпустити щоб впустити нові.
Щиро співчуваю твоїм втратам, я хоть і нікого не втрачав, але такі самі переживання, ніколи не бачив радісного життя, а там ніби радувався це все виявилось хуйнею не вартою уваги, як їбані друзі яким ти потрібний тільки поки вигідний хоть чимось, чи тянки які тільки дивляться на твій статус і ресурси, та що там, тіпа друзі теж так роблять, і батьки які хуй знає нащо тебе робили, маю на увазі себе, просто забули гандон на хуй надіти чи спеціально не наділи заради нових вражень, і ось скільки живу, навколо мене завжди хуйня, бідність, зневага, неповага, іншим людям ти потрібний тільки щоб тебе використали але взамін віддали як найменше як тільки можна, тобто капіталізм їбучий, в якому тебе питають чи ти думав що ти в казку попав, в якому суто ринкові відносини, в якому ти тупо ресурс і твоя цінність як людини вимірюється суто в грошах, а з повномасштабною, хуяк, і я вже не просто ресурс, а ходяче мясо на яке полюють щоб засставити робити те що мені не вигідно, вільний ринок вже ніхуя не вільний, мене замкнули в велечезній клітці і по вулиці хожу зі страхом що ось ось мене заберуть хуй пойми куди розміновувати своїми ногами і руками те що можна було б роботом на пультіку розмінувати, те що москалі напали ще й звинувачують неньку у чомусь це вже сюрреалізм, а ще й коли тебе всередині неньки, тому якому ніхуя не дісталось і вже тепер точно не скоро дістанеться, ні батьківського тепла і любові, ні грошей, ні землі здавалось би за що воюєм, ніби за землю, але в мене цієї землі нема і не буде, ні тянок яких їбуть або багаті або закордонні буржуї, на яких вони щасливо вішаються і сміються з таких як я, зневажливо так, як до непотребу, і оце все нахуя воно мені, та воно мені нахуй не здалось я хочу тільки свою вигоду а не чужу. Хуй знає чи перекликаються тобі мої переживання, але ось, вони у мене ось такі.
⋮⋮⋮
No.
303274
>>303267>батьки які хуй знає нащо тебе робилиСейм. Вони в мене єбануті і не можуть жодного дня прожити без якихось блядських скандалів. Я питав як і навіщо вони живуть взагалі разом–нормальної відповіді я не почув. Запитав навіщо мене народили–матір сказала "дуже хотіла сина", батя сказав шо вона залетіла. Найсмішніше–вона навіть не намагалась це якось заперечити лол.
⋮⋮⋮
No.
303275
Терпи хлопче. Хто перетерпить той і сильніший
⋮⋮⋮
No.
303276
>>303274Ну вот тіпа такого самого, і я не розумію, чому суспільство від мене очікує що я буду поводитись як повноцінна особистість якій все дали, якщо мені цього не дали і не видушу з себе того чого в мене самого не було, а на психотерапію і психіатрію ще треба дуууууже багато грошей потратити щоб відчувати себе повноцінно і щасливо, а мені ж то радаки на це грошей не дадуть, я сам маю їз звідкись взяти, ну вот я і не розумію, якщо хуйово то сам собі винен, а якщо все ахуєнно то всі зразу накидуються що маю з іншими поділитись ми ж разом ми ж суспільство вся хуйня, люди - сука звірі їбучі
⋮⋮⋮
No.
303277
>>303275Піздьож, хто тепрпить той тєрпіла, завали хрюкало, гниль
⋮⋮⋮
No.
303278
>>303277Терпіли це еліта. Вони потерплять. Їм похуй
⋮⋮⋮
No.
303279
>>303278Чому ти з московії пишеш? Нахуя тобі тут щось писати?
⋮⋮⋮
No.
303286
>>303254Однакове всім випадає: праведному і безбожному, доброму й чистому та нечистому, і тому, хто жертву приносить, і тому, хто жертви не приносить, як доброму, так і грішникові, тому, хто клянеться, як і тому, хто клятви боїться!... Оце зле у всім, що під сонцем тим діється, що однакове всім випадає, і серце людських синів повне зла, і за життя їхнього безумство в їхньому серці, а по тому до мертвих відходять... Хто знаходиться поміж живих, той має надію, бо краще собаці живому, ніж левові мертвому!
Бо знають живі, що помруть, а померлі нічого не знають, і заплати немає вже їм, бо забута і пам’ять про них, і їхнє кохання, і їхня ненависть, та заздрощі їхні загинули вже, і нема вже їм частки навіки ні в чому, що під сонцем тим діється!... Тож іди, їж із радістю хліб свій, та з серцем веселим вино своє пий, коли Бог уподобав Собі твої вчинки! Нехай кожного часу одежа твоя буде біла, і нехай на твоїй голові не бракує оливи! Заживай життя з жінкою, яку ти кохаєш, по всі дні марноти твоєї, що Бог дав для тебе під сонцем на всі дні марноти твоєї, бо оце твоя доля в житті та в твоєму труді, що під сонцем ним трудишся ти! Все, що всилі чинити рука твоя, теє роби, бо немає в шеолі, куди ти йдеш, ні роботи, ні роздуму, ані знання, ані мудрости!
⋮⋮⋮
No.
303296
>>303288Так, Екклезіаст 9:2-10.
⋮⋮⋮
No.
303301
>>303297Не дуже, це єдина книжка з Писання, що є ідеологічно близькою до мого світогляду.
⋮⋮⋮
No.
303302
>>303301Та я вот інколи дивлюся, часто щиро віруючі, не питати з бидлотою яка пиздить про це, мають якусь мотивацію робити і розвиватись по життю, і хочеться так само але відштовхують ідеї по типу якщо не з нами то проти нас і всякі нюанси, по типу чому атеїсти не можуть просто зпілкуватись і не вірити в ніхуя, вони це розцінюють тіпа в мені чорти які їх теж можуть захопити чи що
⋮⋮⋮
No.
303303
>>303302Нормальні адекватні люди будуть інтелігентно спілкуватися один з одним без розподілів на атеїстів та віруючих. Неосвічені, темні та глупі - будуть займатися трайбалізмом.
⋮⋮⋮
No.
303484
Та забий хуй.
гайда в усі тяжкі.
Зйобуйся через ліс попутно знайдеш компанію а далі як піде.
Час брати життя у свої руки якщо все аж так погано. Хулі тобі втрачати
⋮⋮⋮
No.
303485
Ці рагулі будуть тебе втішати аби тільки не вішався. А я пропоную щось пробувати змінити. В європах кажуть життя краще то хулі тут сидіти. Не забуть англо український словник.
З богом
⋮⋮⋮
No.
303492
>>303485>В європах кажутьХто каже? У країнах ЄС люди сумлінно працюють і отримують відповідно до своєї добровільної активності, бо спрацьовує механізм стримувань і противаг—"сукупність законодавчо закріплених повноважень, засобів, форм, методів, процедур, головним завданням яких є забезпечення реалізації принципу розподілу єдиної державної влади, недопущення домінування однієї гілки влади над іншою і досягнення динамічної стабільності між ними."
⋮⋮⋮
No.
303494
>>303492Хто хто каже? А чому багато хто завжди їздили на заробітки туди? А чому багато хто втік туди і до і після повномасштабної? А чому у нас так не можу у нас що люди мають менше рук і ніг і голови не працюють?
Думаю що корупція це взагалі на рівні несвідомого у нас, це частина нашого культурного коду, кум, брат, сват, своє своїм, чижих нахуй
⋮⋮⋮
No.
303507
>>303494Найстрашніше та найпрекрасніше те, що це в наших (включно з тобою), руках.
⋮⋮⋮
No.
303508
>>303507В моїх руках хіба мої руки, ну ще може руки якоїсь тян яку я їбу, рідко і тому сумно, а бігати за бидлом і пояснювати елементарні речі щоб в голові цієї скотини зародилась думка що тут щось не так мені вже так надоїло, ну і мені за це добро ніхто не платить, я як пророк який рятує душі людей, а сам за це страждає і його всі винуватять у всьому, заїбало.
⋮⋮⋮
No.
303513
>>303512Схемнику, ти колись лікувався у психіатра? Чи ходив до психолога?
⋮⋮⋮
No.
303517
>>303513Кропивач—мій психолог, дякую, що поцікавився. Не хвилюйся, зі мною все ок.
⋮⋮⋮
No.
303518
>>303517Просто враження, що ти пройшов через велику кількість психологічних криз, у пошуках стабільного і корисного знання, яке може стабілізувати людську особистість в буремній та нестабільній реальності.
⋮⋮⋮
No.
303526
>>303513Де шукати психіатрів? Державні то піздос, а треба такого щоб надійно і чітко вправив мозги
⋮⋮⋮
No.
303533
>>303526Психіатр чи психолог? Бо пігулки і курс лікування може виписати тільки психіатр, а до психіатра може направити психолог.
⋮⋮⋮
No.
303534
>>303526Підсів на походи до психолога та в психологічні групи п'ять років тому. В психологічних групах зазвичай дуже різні люди зі своїми унікальними тарганами і травмами, але з ними завжди цікаво спілкуватися.
⋮⋮⋮
No.
303535
>>303533Був у психотерапевтів, вони мене, падлюкі йобані, бісять, я вже ту всю хуйню про яку вони пиздять давно перегуглив, і бачу що вони просто затягують сеанси свої йобані аби мати постійного клієнта, воно ніби тичасово легше коли виговоришся, але розуміючи що перед тобою таке саме бидло як ти яке вдає що щось вміє тільки щоб заробити грошей то якось хуйовіше навіть стає, хочеть з психітром який там з несвідомого може їбалу прочистити і можливо якусь рефлексію до обєктів зовнішнього світу поміняти у внутрішньому аби менш хуйово жилося чи що, пігулки я б не хотів, бо на форумах всяких начитався що ця вся хуйня допомагає тимчасово а потім на неї підсідаєш і якщо їх забрати то суть перейобаної психикі ІД, чи що там в основі, не міняється
⋮⋮⋮
No.
303536
>>303535А ти пробував не в індивідуальну терапію, а групову?
⋮⋮⋮
No.
303537
>>303536Чи чужі таргани тебе ще більше бісять?
⋮⋮⋮
No.
303538
>>303536>>303537Не пробував, і знаю напевно що скоріше всього сам буду обсміяним, а якщо там буде якась фємка то я її нахуй пошлю і матюками покрию
⋮⋮⋮
No.
303539
>>303536>>303537А ще як почну розказувати про те що влада найобує нас простих громадян для того щоб наживитись і що я ні разу не хочу воювати за те чого в мене нема то мене взагалі під Бахмут відправлять
⋮⋮⋮
No.
303540
>>303539Зазвичай психолог, що формує групи, повинен сортувати учасників і розуміти де ризикові люди, а де стабільні. Добре якщо психолог - чоловік або групу ведуть пара чоловік-жінка, тоді вони встигають слідкувати за усіма учасниками і запобігати збуренням.
⋮⋮⋮
No.
303541
>>303540Та хуй знає, мене ще цікавить ось так хуйня, а якщо я ніяких результатів не отримаю то гроші мені повернуть? Ми ж якби не в доброзичливому світі де все безплатно живемо, і якщо товар не відповідної якості то блять мені ж зарплату не просто так платять нахуй, і продукти в магазині не бесплатні йобаний в рот, пізда як бісять оці психологічні хуйні, плати хуй знає за що і хуй знає чи ти це взагалі отримаєш, пізда
⋮⋮⋮
No.
303543
>>303541Це не товар. Це продаж послуги. І послуги вельми специфічної і не завжди дієвої. Є люди які просто не можуть себе самоаналізувати в психологічних заняттях через занадто сильні емоції, занадто сильні страхи або паніку, або біль від травм. Наскільки я правильно розумію - в таких випадках все ж ідуть до психіатра і шляху таблеток, бо від біоіхмії мозку подітися мало куди можна.
⋮⋮⋮
No.
303545
>>303543Ну вот я власне і хотів би, але як правильно знайти психіатра, бо в державній психіатрії з того що бачив і знаю все доволі хуйово, було колись принаймні, а приватних гуглив, і щось хуйня якась, чи то я сам просто вже все критикую що бачу бо в петлі негативного досвіду, ну і хз навіть, які ще варіанти, почати упорюватись речовинами, але це ніхуя не змінить суть основи перейобнутого ІД, просто дасть буст тимчасовий, можливо дохуя грошей і дохуя красивих дівчат би це заглушили, але як я це здобуду без вже здорової психіки, або ще варіанти з еріксоном, типу поступово довго тягти все в ту сторону куди треба
⋮⋮⋮
No.
303546
>>303485>В європах кажуть життя краще то хулі тут сидіти. Не забуть англо український словник.Так і є. А зараз ще й мові безоплатно навчать та житло дадуть, якщо зовсім в конʼюктуру ринку не впишешся зі своїм скіллами та знаннями. Головне в східноєвропейський смітник не потрапити, бо там всі такі ж хитрожопі підори-найобщики й бидлоїдні голодранці як і в неньці, а то й гірше.
А так з базовим знанням мови можна піти десь на завод працювати в західній Європі, отримувати плюс мінус двушку, косарь віддавати за житло, проїзд та їжу, все інше відкладувати на перший внесок по іпотеці.
Можна на велику кататися, в секонді одягатися, їсти мʼясо раз у тиждень та курити самокрутки, не тому що ти жебрак-скупердяй, а вільна творча екосвідома особистість і циклічно-мінливий веган. Зе ворлд із йор ойстер, тільки треба з УНДР 🇰🇵 для початку вибратися.
⋮⋮⋮
No.
303591
>>303254Блять, я теж поплачу УЦТ.
Мене Україна і без того все життя їбала, а тепер це взагалі пизда. Все почалось з того, що моєю першою вчителькою була неврівноважена тупа пизда, через яку я виріс соціально тривожним поїхавшим хіканом. В мене ніколи не було друзів і не має зараз. Постійно держава підсовувала мені якісь підлянки. В підлітковому віці мусора вирішили оформити халявну палку і підставили мене, через що моїм не багатим батькам довелось сраку розірвати щоб оплатити нормального адвоката. Коли я був трошки старшим мене постійно найобували і найобували з роботою, від чого у мене надовго залишився страх роботи. Потім війна, якраз за 3 місяці перед моїм відчалюванням за кордон, в пошуках нормального життя. Потім мене збиває п'яний бахмутовець, відмазується, я попадвю на бабки, залишаюсь інвалідом але інвалідність мені не дають! Я не можу знайти нормальної роботи, тому що я непрацеспроможний. Вйобую 6 днів на неділю за копійки сторожем, бо це єдина робота де не треба хуячити фізично за п'ятьох, плачу за квартиру з йобаними чорними тарганами більше ніж половину зарплати і маю 1 день вільного часу за тиждень. Боже, коли ця вся хуйня закінчиться. Випустіть мене блять з цього пекла, або за кордон, або в могилу, будь ласка!!
⋮⋮⋮
No.
303601
>>303274Мені дівчина тисне не мозок "хочу дитину". Яка дитина ми ж бідні, я зараз тимчасово звільнений, та ще й впо. Кажу не на часі, почекай до кінця війни хоч, там видно буде. І що робити, що казати?
⋮⋮⋮
No.
303602
>>303601У жінок гормони затуляють розум, а в часи біди навіть сильніше вмикається програма розмноження, бо є ризик що ти чи вона не встигнуть продовжити рід. Це природній механізм, це вмикається в жінка поза їх розумом.
⋮⋮⋮
No.
303603
>>303545Ну я, наприклад, читав усі доступні відгуки на конкретних психологів і плюс особисто розпитував тих хто ходив до конкретних психологів, так би мовити по рекомендації.
⋮⋮⋮
No.
303604
>>303591Не хочу ображати, але на відміну від опових проблем, які на нього звалилися ні за що, як карма чи що, твої здаються такими, в яких ти винен сам. Без образ.
⋮⋮⋮
No.
303606
>>303601> Яка дитина ми ж бідніВ Україні майже всі бідні, але чомусь заводять дітей
> почекай до кінця війниТак вона закінчиться через років 10 мінімум
⋮⋮⋮
No.
303607
>>303591Які речовини ти вживав раніше?
⋮⋮⋮
No.
303608
>>303602Хм, може і так. Мені б оце хоча б поменше обстрілів мого міста, щоб я її з собою туди забрав та й жили собі там, тихо кублилися, і може тоді вона зможе мене переконати завести таки ту дитину.
⋮⋮⋮
No.
303609
>>303606Через 10 вона закінчиться тільки тим що нас всі кинуть і рашка нас зжере. Треба закінчувати у 2024-му.
⋮⋮⋮
No.
303610
>>303608Шлюб має на меті тільки дві цілі або полегшення життя один одного, роблячи його більш комфортним, або для вирощування дітей.
⋮⋮⋮
No.
303611
>>303609Це надовго, але фіналу не буде поки Путін живий точно.
⋮⋮⋮
No.
303612
>>303611Ну нахуя в треді про нестабільні емоційні стани починати тут оцю хуйню про вічну війну? Ви хоч шурупайте мізками що і куди доречно писати. Ну курва, тепер пишіть мені заспокійливого поста.
⋮⋮⋮
No.
303613
>>303604Частково так, частково і ні. Можливо я винен, що постійно опинявся не в тому місці не в тей час, що я така-то людина і реагую так-то а не так, як треба, але в принципі я ніколи нікому зла не бажав, нічого поганого не робив і все життя хочу просто нормально спокійно щасливо жити. Я не із тих що постійно в залупу лізуть і потім жаліються, що все не так і їм пизда.
>>303607Ніякі! Я навіть п'ю раз на місяць.
⋮⋮⋮
No.
303614
>>303612Бірдмане, я сам такий же емоційнонестабільний всепропальщик що дума про самотністьсмертьтастраждання.
⋮⋮⋮
No.
303615
>>303612Заспокійливий пост:
Вспокійся, безосе. Як би там не було, але життя коротке і детерміноване. Просто розслабся і зрозумій, що в тебе немає вибору. Все пройде, запитання тільки в тому, чи пройдеш ти всі випробування і залишишся собою.
⋮⋮⋮
No.
303616
>>303612Цьому треду потрібен дядько Схемник, який усіх врятує від безодні.
⋮⋮⋮
No.
303719
>>303601> Мені дівчина тисне В тебе хоть вона є
Якщо вона з тобою не через рису характеру яка дозволяє їй маніпулювати тобою то прояви характер і навідріз скажи ні, в першу чергу сам пороздумуй чи ти хочеш дітей з її пизди, пізд багато, і якщо хочеш з її то заспокой її планом який ти розпишеш по досягненню цілі стану коли можна їбашити кончю в її матку, бажано щоб ви могли відверто про це говорити, і в кінці кінці оприділились з ролями, хто домінант а хто слухняна сучка
>>303602Оце мудра людина, ще б послухав що ти скажеш
>>303610Безоси, бажаю вам добра, викиньте з голови цю хуйню підписання папірця, він вам не потрібний і загалом, не враховуючи сімейного стану під час війни щоб косити було легше, цей папіраць вам не вигідний, то уникайте цією лабуди, тільки тому що прийнято, це карго культ, якщо є безоси які спостерігали зміну в поведінці тян до і після підписання напишіть в студію аби ваші помилки не повторювали
⋮⋮⋮
No.
303721
>>303591Співчуваю, якщо осмілишся закинути інфу про вчительку і того хто тебе збив, ми за тебе помстимося
⋮⋮⋮
No.
303722
>>303675Піду прослухаю саундтрек Метал Гіру п'ятого.
⋮⋮⋮
No.
303723
>>303603Який напрямок обрав гештальт їбучий чи психоАНАЛіз базований?
⋮⋮⋮
No.
303724
>>303675Як полити кинув? А то щось у мене не получається.
> думаю про суїцид, тримає лише те що від моєї смерті буде боляче моїм близькимПрикинь, в мене наоборот це працює
> Боюся щоб одного дня бажання випилитися не перемогло Пропоную обрати спосіб досягаторства цілей, того що ти дійсно хочеш, красиву тянку, багато грошей, нормальних друзів, і йти до цього кожного разу встаючи і розуміючи що твоє серце щойно розбилось і ти ніби помер, але хуяриш і дальше йдеш
⋮⋮⋮
No.
303725
>>303724Дякую за теплу пораду.
Як кинув палити? Спочатку перейшов на айкос, це тривало десь півтора роки. Спочатку палив і звичайні цигарки та айкос, потім від звичайних почало нудити, відчуття палаючого вугілля у ротовій порожнині, а айкос норм переносився, бо палив тільки з ментолом, почуття холоду та сам ментол як наче бронходилатацію викликає, стає дихати вільніше. А потім з'явився кашель, майже астматичний, з мокротинням, перед сном - задуха, стало важче підійматися поверхом. Ще й ціни на цигарки почали підскакувати, ось я і вирішив використати брут форс, перестати й все. Було дуже важко, бо палив десь 15 років поспіль, з перервами та без. Здавалося наче в мене синдром відміни, настрій як скажений, кидався на всіх, депресія хоч на стіну лізь, відчуття що не вистачає чогось, ритуалу виходу на балкон зі смачною кавою та цигаркою, та відсутністю думок у відбитій голові хоча на ці 2 хвилини. Періодами на автоматі вже збирався виходити до магазину за цигарками, але сам себе зупиняв, і знов терпляче очікував коли буде легше. Це легше прийшло через 4 тижні. Я все ще дивися навкруги , на людей які палять, самому хотілося, але голос звички ставав все тихіше й тихіше. Почала з'являтися відраза до самого запаху, навіть від айкоса. Ось так, поки ще тримаюся, вже майже рік. Періодами хочеться закурити, але цей поклик у мозку майже не чутно
⋮⋮⋮
No.
303727
>>303724> Прикинь, в мене наоборот це працюєТобто тримає те, що нікому не буде зле?
⋮⋮⋮
No.
303753
>>303727До певного віку мені батьки прямим текстом казали щоб я здох, потім як виріс кривим текстом, але метапосил все той же, з початку повномасштабної на всплеску патріотизму і всезагальній ейфорії боротись з ворогом вони мені казали щоб я поїхав здихати цю неньку, тоді як люблячі батьки трясуться аби дитя туди не попало, дехто з батьків навіть розписувався на повісці замість мене. Загалом здохнути і думки про суєцид в мене більше 10 років вже з початку підліткового віку, дякуючи ци їбанутим батькам, і власне я знаю що вони хочуть моєї смерті, і буду жити на зло цим сукам їбаним, і всім рештам воїнкоматчикам, чиновникам, шлюхам, і всьому бидлу яке я ненавиджу.
⋮⋮⋮
No.
303829
>>303753Правильно, безосе! Живи далі, живи на повну, смокчи якомога більше ресурсів, отримуй більше халяви, роби що хочеш. Це я серйозно зараз. Я так і намагаюся жити.
⋮⋮⋮
No.
413427
>>303508> В моїх руках хіба мої руки, ну ще може руки якоїсь тян яку я їбуНу ти хоч їбеш, я є тут ті, хто не їбуться!