[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1689793650.862313-.jpeg ( 9.68 KB , 238x211 )

⋮⋮⋮   No. 303254

Блять як вже все просто за-ї-ба-ло. Я втратив майже все що мав. Я втратив брата. Я втратив житло. Навіщо? Сука навіщо блять?? Для чого?????? Я хочу жити просто блять ну розумієш жити блять, веселе таке студентське життя там, може і бідне. Потім на власну хату собі заробити там, може сім'ю завести. Поїздити по Україні і світу. Побачити як люди живуть. Я не хочу блять цього всього шо є зараз. Хоча я може і хтів би, шоб сьодні вночі ракета впиздячила прямо в мій дім шоб я загинув уві сні. Просто щоб не бачити і не чути всього сука шо відбувається. Щоб мене не хоронили. Ви колись були на похоронах? Це сука не просто жахливо це нахуй неможливо описати. Коли в труні лежить молодий хлопець якому ще жити і жити. Який нікому нічого не зробив. Який в армії не служив ніколи. Його вбили просто. Я ніколи не ридав в житті як ридав на його похоронах. І ні по кому не сумую так як по ньому.
Що сука поганого я зробив в минулому житті? За що мені дісталась вся ця хуйня???? Чому це все відбувається? Оглядаючись назад я розумію що ніколи не жив добре, але до війни було хоч якось більш менш нормально. А зараз нахуй одночасно хочеться прикласти ствола до скроні і одночасно не хочеться помирати бо я жити блять хочу нахуй сука. Після всього шо я пережив блять просто вмерти нахуй?? Нахуя? Який сенс сука????
Написав багато хуйні але так треба було. Накипіло. Хоч комусь виговорюсь.

⋮⋮⋮   No. 303255

File: 1689794244.011149-.jpg ( 516.61 KB , 2048x1460 )

Все пройде.

⋮⋮⋮   No. 303256 OP

>>303255
Куди пройде?

⋮⋮⋮   No. 303267

>>303256
> Куди пройде?
Думаю він мав на увазі філософську думку що в житті все тимчасове, разом з самим життям і що ці всі емоційні переживання потрібно відпустити щоб впустити нові.
Щиро співчуваю твоїм втратам, я хоть і нікого не втрачав, але такі самі переживання, ніколи не бачив радісного життя, а там ніби радувався це все виявилось хуйнею не вартою уваги, як їбані друзі яким ти потрібний тільки поки вигідний хоть чимось, чи тянки які тільки дивляться на твій статус і ресурси, та що там, тіпа друзі теж так роблять, і батьки які хуй знає нащо тебе робили, маю на увазі себе, просто забули гандон на хуй надіти чи спеціально не наділи заради нових вражень, і ось скільки живу, навколо мене завжди хуйня, бідність, зневага, неповага, іншим людям ти потрібний тільки щоб тебе використали але взамін віддали як найменше як тільки можна, тобто капіталізм їбучий, в якому тебе питають чи ти думав що ти в казку попав, в якому суто ринкові відносини, в якому ти тупо ресурс і твоя цінність як людини вимірюється суто в грошах, а з повномасштабною, хуяк, і я вже не просто ресурс, а ходяче мясо на яке полюють щоб засставити робити те що мені не вигідно, вільний ринок вже ніхуя не вільний, мене замкнули в велечезній клітці і по вулиці хожу зі страхом що ось ось мене заберуть хуй пойми куди розміновувати своїми ногами і руками те що можна було б роботом на пультіку розмінувати, те що москалі напали ще й звинувачують неньку у чомусь це вже сюрреалізм, а ще й коли тебе всередині неньки, тому якому ніхуя не дісталось і вже тепер точно не скоро дістанеться, ні батьківського тепла і любові, ні грошей, ні землі здавалось би за що воюєм, ніби за землю, але в мене цієї землі нема і не буде, ні тянок яких їбуть або багаті або закордонні буржуї, на яких вони щасливо вішаються і сміються з таких як я, зневажливо так, як до непотребу, і оце все нахуя воно мені, та воно мені нахуй не здалось я хочу тільки свою вигоду а не чужу. Хуй знає чи перекликаються тобі мої переживання, але ось, вони у мене ось такі.

⋮⋮⋮   No. 303274

>>303267
>батьки які хуй знає нащо тебе робили
Сейм. Вони в мене єбануті і не можуть жодного дня прожити без якихось блядських скандалів. Я питав як і навіщо вони живуть взагалі разом–нормальної відповіді я не почув. Запитав навіщо мене народили–матір сказала "дуже хотіла сина", батя сказав шо вона залетіла. Найсмішніше–вона навіть не намагалась це якось заперечити лол.

⋮⋮⋮   No. 303275

Терпи хлопче. Хто перетерпить той і сильніший

⋮⋮⋮   No. 303276

>>303274
Ну вот тіпа такого самого, і я не розумію, чому суспільство від мене очікує що я буду поводитись як повноцінна особистість якій все дали, якщо мені цього не дали і не видушу з себе того чого в мене самого не було, а на психотерапію і психіатрію ще треба дуууууже багато грошей потратити щоб відчувати себе повноцінно і щасливо, а мені ж то радаки на це грошей не дадуть, я сам маю їз звідкись взяти, ну вот я і не розумію, якщо хуйово то сам собі винен, а якщо все ахуєнно то всі зразу накидуються що маю з іншими поділитись ми ж разом ми ж суспільство вся хуйня, люди - сука звірі їбучі

⋮⋮⋮   No. 303277

>>303275
Піздьож, хто тепрпить той тєрпіла, завали хрюкало, гниль

⋮⋮⋮   No. 303278

>>303277
Терпіли це еліта. Вони потерплять. Їм похуй

⋮⋮⋮   No. 303279

>>303278
Чому ти з московії пишеш? Нахуя тобі тут щось писати?

⋮⋮⋮   No. 303286

>>303254
Однакове всім випадає: праведному і безбожному, доброму й чистому та нечистому, і тому, хто жертву приносить, і тому, хто жертви не приносить, як доброму, так і грішникові, тому, хто клянеться, як і тому, хто клятви боїться!... Оце зле у всім, що під сонцем тим діється, що однакове всім випадає, і серце людських синів повне зла, і за життя їхнього безумство в їхньому серці, а по тому до мертвих відходять... Хто знаходиться поміж живих, той має надію, бо краще собаці живому, ніж левові мертвому!

Бо знають живі, що помруть, а померлі нічого не знають, і заплати немає вже їм, бо забута і пам’ять про них, і їхнє кохання, і їхня ненависть, та заздрощі їхні загинули вже, і нема вже їм частки навіки ні в чому, що під сонцем тим діється!... Тож іди, їж із радістю хліб свій, та з серцем веселим вино своє пий, коли Бог уподобав Собі твої вчинки! Нехай кожного часу одежа твоя буде біла, і нехай на твоїй голові не бракує оливи! Заживай життя з жінкою, яку ти кохаєш, по всі дні марноти твоєї, що Бог дав для тебе під сонцем на всі дні марноти твоєї, бо оце твоя доля в житті та в твоєму труді, що під сонцем ним трудишся ти! Все, що всилі чинити рука твоя, теє роби, бо немає в шеолі, куди ти йдеш, ні роботи, ні роздуму, ані знання, ані мудрости!

⋮⋮⋮   No. 303288

>>303286
То з біблії?

⋮⋮⋮   No. 303296

>>303288
Так, Екклезіаст 9:2-10.

⋮⋮⋮   No. 303297

>>303296
Ти віруючий?

⋮⋮⋮   No. 303301

>>303297
Не дуже, це єдина книжка з Писання, що є ідеологічно близькою до мого світогляду.

⋮⋮⋮   No. 303302

>>303301
Та я вот інколи дивлюся, часто щиро віруючі, не питати з бидлотою яка пиздить про це, мають якусь мотивацію робити і розвиватись по життю, і хочеться так само але відштовхують ідеї по типу якщо не з нами то проти нас і всякі нюанси, по типу чому атеїсти не можуть просто зпілкуватись і не вірити в ніхуя, вони це розцінюють тіпа в мені чорти які їх теж можуть захопити чи що

⋮⋮⋮   No. 303303

>>303302
Нормальні адекватні люди будуть інтелігентно спілкуватися один з одним без розподілів на атеїстів та віруючих. Неосвічені, темні та глупі - будуть займатися трайбалізмом.

⋮⋮⋮   No. 303484

Та забий хуй.
гайда в усі тяжкі.
Зйобуйся через ліс попутно знайдеш компанію а далі як піде.
Час брати життя у свої руки якщо все аж так погано. Хулі тобі втрачати

⋮⋮⋮   No. 303485

Ці рагулі будуть тебе втішати аби тільки не вішався. А я пропоную щось пробувати змінити. В європах кажуть життя краще то хулі тут сидіти. Не забуть англо український словник.
З богом

⋮⋮⋮   No. 303492

>>303485
>В європах кажуть
Хто каже? У країнах ЄС люди сумлінно працюють і отримують відповідно до своєї добровільної активності, бо спрацьовує механізм стримувань і противаг—"сукупність законодавчо закріплених повноважень, засобів, форм, методів, процедур, головним завданням яких є забезпечення реалізації принципу розподілу єдиної державної влади, недопущення домінування однієї гілки влади над іншою і досягнення динамічної стабільності між ними."

⋮⋮⋮   No. 303494

>>303492
Хто хто каже? А чому багато хто завжди їздили на заробітки туди? А чому багато хто втік туди і до і після повномасштабної? А чому у нас так не можу у нас що люди мають менше рук і ніг і голови не працюють?
Думаю що корупція це взагалі на рівні несвідомого у нас, це частина нашого культурного коду, кум, брат, сват, своє своїм, чижих нахуй

⋮⋮⋮   No. 303507

>>303494
Найстрашніше та найпрекрасніше те, що це в наших (включно з тобою), руках.

⋮⋮⋮   No. 303508

>>303507
В моїх руках хіба мої руки, ну ще може руки якоїсь тян яку я їбу, рідко і тому сумно, а бігати за бидлом і пояснювати елементарні речі щоб в голові цієї скотини зародилась думка що тут щось не так мені вже так надоїло, ну і мені за це добро ніхто не платить, я як пророк який рятує душі людей, а сам за це страждає і його всі винуватять у всьому, заїбало.

⋮⋮⋮   No. 303512

File: 1689887865.808434-.jpg ( 256.49 KB , 939x648 )

>>303508
Підтримую тебе морально, справлятись з цими бар'єрами варто рішучо та наполегливо.

⋮⋮⋮   No. 303513

>>303512
Схемнику, ти колись лікувався у психіатра? Чи ходив до психолога?

⋮⋮⋮   No. 303517

>>303513
Кропивач—мій психолог, дякую, що поцікавився. Не хвилюйся, зі мною все ок.

⋮⋮⋮   No. 303518

>>303517
Просто враження, що ти пройшов через велику кількість психологічних криз, у пошуках стабільного і корисного знання, яке може стабілізувати людську особистість в буремній та нестабільній реальності.

⋮⋮⋮   No. 303526

>>303513
Де шукати психіатрів? Державні то піздос, а треба такого щоб надійно і чітко вправив мозги

⋮⋮⋮   No. 303533

>>303526
Психіатр чи психолог? Бо пігулки і курс лікування може виписати тільки психіатр, а до психіатра може направити психолог.

⋮⋮⋮   No. 303534

>>303526
Підсів на походи до психолога та в психологічні групи п'ять років тому. В психологічних групах зазвичай дуже різні люди зі своїми унікальними тарганами і травмами, але з ними завжди цікаво спілкуватися.

⋮⋮⋮   No. 303535

>>303533
Був у психотерапевтів, вони мене, падлюкі йобані, бісять, я вже ту всю хуйню про яку вони пиздять давно перегуглив, і бачу що вони просто затягують сеанси свої йобані аби мати постійного клієнта, воно ніби тичасово легше коли виговоришся, але розуміючи що перед тобою таке саме бидло як ти яке вдає що щось вміє тільки щоб заробити грошей то якось хуйовіше навіть стає, хочеть з психітром який там з несвідомого може їбалу прочистити і можливо якусь рефлексію до обєктів зовнішнього світу поміняти у внутрішньому аби менш хуйово жилося чи що, пігулки я б не хотів, бо на форумах всяких начитався що ця вся хуйня допомагає тимчасово а потім на неї підсідаєш і якщо їх забрати то суть перейобаної психикі ІД, чи що там в основі, не міняється

⋮⋮⋮   No. 303536

>>303535
А ти пробував не в індивідуальну терапію, а групову?

⋮⋮⋮   No. 303537

>>303536
Чи чужі таргани тебе ще більше бісять?

⋮⋮⋮   No. 303538

>>303536
>>303537
Не пробував, і знаю напевно що скоріше всього сам буду обсміяним, а якщо там буде якась фємка то я її нахуй пошлю і матюками покрию

⋮⋮⋮   No. 303539

>>303536
>>303537
А ще як почну розказувати про те що влада найобує нас простих громадян для того щоб наживитись і що я ні разу не хочу воювати за те чого в мене нема то мене взагалі під Бахмут відправлять

⋮⋮⋮   No. 303540

>>303539
Зазвичай психолог, що формує групи, повинен сортувати учасників і розуміти де ризикові люди, а де стабільні. Добре якщо психолог - чоловік або групу ведуть пара чоловік-жінка, тоді вони встигають слідкувати за усіма учасниками і запобігати збуренням.

⋮⋮⋮   No. 303541

>>303540
Та хуй знає, мене ще цікавить ось так хуйня, а якщо я ніяких результатів не отримаю то гроші мені повернуть? Ми ж якби не в доброзичливому світі де все безплатно живемо, і якщо товар не відповідної якості то блять мені ж зарплату не просто так платять нахуй, і продукти в магазині не бесплатні йобаний в рот, пізда як бісять оці психологічні хуйні, плати хуй знає за що і хуй знає чи ти це взагалі отримаєш, пізда

⋮⋮⋮   No. 303543

>>303541
Це не товар. Це продаж послуги. І послуги вельми специфічної і не завжди дієвої. Є люди які просто не можуть себе самоаналізувати в психологічних заняттях через занадто сильні емоції, занадто сильні страхи або паніку, або біль від травм. Наскільки я правильно розумію - в таких випадках все ж ідуть до психіатра і шляху таблеток, бо від біоіхмії мозку подітися мало куди можна.

⋮⋮⋮   No. 303545

>>303543
Ну вот я власне і хотів би, але як правильно знайти психіатра, бо в державній психіатрії з того що бачив і знаю все доволі хуйово, було колись принаймні, а приватних гуглив, і щось хуйня якась, чи то я сам просто вже все критикую що бачу бо в петлі негативного досвіду, ну і хз навіть, які ще варіанти, почати упорюватись речовинами, але це ніхуя не змінить суть основи перейобнутого ІД, просто дасть буст тимчасовий, можливо дохуя грошей і дохуя красивих дівчат би це заглушили, але як я це здобуду без вже здорової психіки, або ще варіанти з еріксоном, типу поступово довго тягти все в ту сторону куди треба

⋮⋮⋮   No. 303546

>>303485
>В європах кажуть життя краще то хулі тут сидіти. Не забуть англо український словник.
Так і є. А зараз ще й мові безоплатно навчать та житло дадуть, якщо зовсім в конʼюктуру ринку не впишешся зі своїм скіллами та знаннями. Головне в східноєвропейський смітник не потрапити, бо там всі такі ж хитрожопі підори-найобщики й бидлоїдні голодранці як і в неньці, а то й гірше.
А так з базовим знанням мови можна піти десь на завод працювати в західній Європі, отримувати плюс мінус двушку, косарь віддавати за житло, проїзд та їжу, все інше відкладувати на перший внесок по іпотеці.
Можна на велику кататися, в секонді одягатися, їсти мʼясо раз у тиждень та курити самокрутки, не тому що ти жебрак-скупердяй, а вільна творча екосвідома особистість і циклічно-мінливий веган. Зе ворлд із йор ойстер, тільки треба з УНДР 🇰🇵 для початку вибратися.

⋮⋮⋮   No. 303590

File: 1689922544.432206-.png ( 84.45 KB , 750x930 )

>>303275
Маргінальна база

⋮⋮⋮   No. 303591

>>303254
Блять, я теж поплачу УЦТ.
Мене Україна і без того все життя їбала, а тепер це взагалі пизда. Все почалось з того, що моєю першою вчителькою була неврівноважена тупа пизда, через яку я виріс соціально тривожним поїхавшим хіканом. В мене ніколи не було друзів і не має зараз. Постійно держава підсовувала мені якісь підлянки. В підлітковому віці мусора вирішили оформити халявну палку і підставили мене, через що моїм не багатим батькам довелось сраку розірвати щоб оплатити нормального адвоката. Коли я був трошки старшим мене постійно найобували і найобували з роботою, від чого у мене надовго залишився страх роботи. Потім війна, якраз за 3 місяці перед моїм відчалюванням за кордон, в пошуках нормального життя. Потім мене збиває п'яний бахмутовець, відмазується, я попадвю на бабки, залишаюсь інвалідом але інвалідність мені не дають! Я не можу знайти нормальної роботи, тому що я непрацеспроможний. Вйобую 6 днів на неділю за копійки сторожем, бо це єдина робота де не треба хуячити фізично за п'ятьох, плачу за квартиру з йобаними чорними тарганами більше ніж половину зарплати і маю 1 день вільного часу за тиждень. Боже, коли ця вся хуйня закінчиться. Випустіть мене блять з цього пекла, або за кордон, або в могилу, будь ласка!!

⋮⋮⋮   No. 303601

>>303274
Мені дівчина тисне не мозок "хочу дитину". Яка дитина ми ж бідні, я зараз тимчасово звільнений, та ще й впо. Кажу не на часі, почекай до кінця війни хоч, там видно буде. І що робити, що казати?

⋮⋮⋮   No. 303602

>>303601
У жінок гормони затуляють розум, а в часи біди навіть сильніше вмикається програма розмноження, бо є ризик що ти чи вона не встигнуть продовжити рід. Це природній механізм, це вмикається в жінка поза їх розумом.

⋮⋮⋮   No. 303603

>>303545
Ну я, наприклад, читав усі доступні відгуки на конкретних психологів і плюс особисто розпитував тих хто ходив до конкретних психологів, так би мовити по рекомендації.

⋮⋮⋮   No. 303604

>>303591
Не хочу ображати, але на відміну від опових проблем, які на нього звалилися ні за що, як карма чи що, твої здаються такими, в яких ти винен сам. Без образ.

⋮⋮⋮   No. 303606

>>303601
> Яка дитина ми ж бідні
В Україні майже всі бідні, але чомусь заводять дітей
> почекай до кінця війни
Так вона закінчиться через років 10 мінімум

⋮⋮⋮   No. 303607

>>303591
Які речовини ти вживав раніше?

⋮⋮⋮   No. 303608

>>303602
Хм, може і так. Мені б оце хоча б поменше обстрілів мого міста, щоб я її з собою туди забрав та й жили собі там, тихо кублилися, і може тоді вона зможе мене переконати завести таки ту дитину.

⋮⋮⋮   No. 303609

>>303606
Через 10 вона закінчиться тільки тим що нас всі кинуть і рашка нас зжере. Треба закінчувати у 2024-му.

⋮⋮⋮   No. 303610

>>303608
Шлюб має на меті тільки дві цілі або полегшення життя один одного, роблячи його більш комфортним, або для вирощування дітей.

⋮⋮⋮   No. 303611

>>303609
Це надовго, але фіналу не буде поки Путін живий точно.

⋮⋮⋮   No. 303612

>>303611
Ну нахуя в треді про нестабільні емоційні стани починати тут оцю хуйню про вічну війну? Ви хоч шурупайте мізками що і куди доречно писати. Ну курва, тепер пишіть мені заспокійливого поста.

⋮⋮⋮   No. 303613

>>303604
Частково так, частково і ні. Можливо я винен, що постійно опинявся не в тому місці не в тей час, що я така-то людина і реагую так-то а не так, як треба, але в принципі я ніколи нікому зла не бажав, нічого поганого не робив і все життя хочу просто нормально спокійно щасливо жити. Я не із тих що постійно в залупу лізуть і потім жаліються, що все не так і їм пизда.

>>303607
Ніякі! Я навіть п'ю раз на місяць.

⋮⋮⋮   No. 303614

>>303612
Бірдмане, я сам такий же емоційнонестабільний всепропальщик що дума про самотністьсмертьтастраждання.

⋮⋮⋮   No. 303615

>>303612
Заспокійливий пост:
Вспокійся, безосе. Як би там не було, але життя коротке і детерміноване. Просто розслабся і зрозумій, що в тебе немає вибору. Все пройде, запитання тільки в тому, чи пройдеш ти всі випробування і залишишся собою.

⋮⋮⋮   No. 303616

>>303612
Цьому треду потрібен дядько Схемник, який усіх врятує від безодні.

⋮⋮⋮   No. 303649

File: 1689946031.42896-.png ( 497.01 KB , 614x461 )

>>303256
За мною, юначе.

⋮⋮⋮   No. 303675

File: 1689954063.144779-.png ( 236.67 KB , 624x612 )

>>303254
Розумію тебе безосе і теж бачив скляні очі та був свідком останнього подиху зовсім молодих... Не знаю що написати тобі, знаю що зараз у душі прірва розміром з океан. Кинув палити та алкогольні напої, від них тільки огидніше. Дуже часто думаю про суїцид, тримає лише те що від моєї смерті буде боляче моїм близьким. Боюся щоб одного дня бажання випилитися не перемогло

⋮⋮⋮   No. 303719

>>303601
> Мені дівчина тисне
В тебе хоть вона є

Якщо вона з тобою не через рису характеру яка дозволяє їй маніпулювати тобою то прояви характер і навідріз скажи ні, в першу чергу сам пороздумуй чи ти хочеш дітей з її пизди, пізд багато, і якщо хочеш з її то заспокой її планом який ти розпишеш по досягненню цілі стану коли можна їбашити кончю в її матку, бажано щоб ви могли відверто про це говорити, і в кінці кінці оприділились з ролями, хто домінант а хто слухняна сучка

>>303602
Оце мудра людина, ще б послухав що ти скажеш

>>303610
Безоси, бажаю вам добра, викиньте з голови цю хуйню підписання папірця, він вам не потрібний і загалом, не враховуючи сімейного стану під час війни щоб косити було легше, цей папіраць вам не вигідний, то уникайте цією лабуди, тільки тому що прийнято, це карго культ, якщо є безоси які спостерігали зміну в поведінці тян до і після підписання напишіть в студію аби ваші помилки не повторювали

⋮⋮⋮   No. 303721

>>303591
Співчуваю, якщо осмілишся закинути інфу про вчительку і того хто тебе збив, ми за тебе помстимося

⋮⋮⋮   No. 303722

>>303675
Піду прослухаю саундтрек Метал Гіру п'ятого.

⋮⋮⋮   No. 303723

>>303603
Який напрямок обрав гештальт їбучий чи психоАНАЛіз базований?

⋮⋮⋮   No. 303724

>>303675
Як полити кинув? А то щось у мене не получається.
> думаю про суїцид, тримає лише те що від моєї смерті буде боляче моїм близьким
Прикинь, в мене наоборот це працює
> Боюся щоб одного дня бажання випилитися не перемогло
Пропоную обрати спосіб досягаторства цілей, того що ти дійсно хочеш, красиву тянку, багато грошей, нормальних друзів, і йти до цього кожного разу встаючи і розуміючи що твоє серце щойно розбилось і ти ніби помер, але хуяриш і дальше йдеш

⋮⋮⋮   No. 303725

>>303724
Дякую за теплу пораду.
Як кинув палити? Спочатку перейшов на айкос, це тривало десь півтора роки. Спочатку палив і звичайні цигарки та айкос, потім від звичайних почало нудити, відчуття палаючого вугілля у ротовій порожнині, а айкос норм переносився, бо палив тільки з ментолом, почуття холоду та сам ментол як наче бронходилатацію викликає, стає дихати вільніше. А потім з'явився кашель, майже астматичний, з мокротинням, перед сном - задуха, стало важче підійматися поверхом. Ще й ціни на цигарки почали підскакувати, ось я і вирішив використати брут форс, перестати й все. Було дуже важко, бо палив десь 15 років поспіль, з перервами та без. Здавалося наче в мене синдром відміни, настрій як скажений, кидався на всіх, депресія хоч на стіну лізь, відчуття що не вистачає чогось, ритуалу виходу на балкон зі смачною кавою та цигаркою, та відсутністю думок у відбитій голові хоча на ці 2 хвилини. Періодами на автоматі вже збирався виходити до магазину за цигарками, але сам себе зупиняв, і знов терпляче очікував коли буде легше. Це легше прийшло через 4 тижні. Я все ще дивися навкруги , на людей які палять, самому хотілося, але голос звички ставав все тихіше й тихіше. Почала з'являтися відраза до самого запаху, навіть від айкоса. Ось так, поки ще тримаюся, вже майже рік. Періодами хочеться закурити, але цей поклик у мозку майже не чутно

⋮⋮⋮   No. 303727

>>303724
> Прикинь, в мене наоборот це працює
Тобто тримає те, що нікому не буде зле?

⋮⋮⋮   No. 303753

>>303727
До певного віку мені батьки прямим текстом казали щоб я здох, потім як виріс кривим текстом, але метапосил все той же, з початку повномасштабної на всплеску патріотизму і всезагальній ейфорії боротись з ворогом вони мені казали щоб я поїхав здихати цю неньку, тоді як люблячі батьки трясуться аби дитя туди не попало, дехто з батьків навіть розписувався на повісці замість мене. Загалом здохнути і думки про суєцид в мене більше 10 років вже з початку підліткового віку, дякуючи ци їбанутим батькам, і власне я знаю що вони хочуть моєї смерті, і буду жити на зло цим сукам їбаним, і всім рештам воїнкоматчикам, чиновникам, шлюхам, і всьому бидлу яке я ненавиджу.

⋮⋮⋮   No. 303829

>>303753
Правильно, безосе! Живи далі, живи на повну, смокчи якомога більше ресурсів, отримуй більше халяви, роби що хочеш. Це я серйозно зараз. Я так і намагаюся жити.

⋮⋮⋮   No. 303898

>>303722
Оригінал краще

⋮⋮⋮   No. 413427

>>303508
> В моїх руках хіба мої руки, ну ще може руки якоїсь тян яку я їбу
Ну ти хоч їбеш, я є тут ті, хто не їбуться!



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]