⋮⋮⋮
No.
292666
>>292651А ти подивись Памфір, Люксембург люксембург, Я працюю на цвинтарі, Атлантида, Поводир, Номери, Брама
⋮⋮⋮
No.
292668
OP
>>292666Нє, мені впадлу! Так шо давай мені не трясись як жид на лайні і не перекручуй.
⋮⋮⋮
No.
292671
>>292651Тебе випустили з тюрми вже?
⋮⋮⋮
No.
292672
>>292651цей чел чед а не інцел.
⋮⋮⋮
No.
292676
OP
>>292672Інцельнув тобі за щоку, перевіряй!
⋮⋮⋮
No.
292679
>>292676перевірив твою матусю своїм хуєм
⋮⋮⋮
No.
292683
>>292651Поїж лайна, може ти прийдеш до розуму.
⋮⋮⋮
No.
292684
OP
>>292683Поїж котячого лайна, анімешний трансгендер-комуніст!
⋮⋮⋮
No.
292742
>>292684Вони просто не розуміють сутності що люди можуть творити дичину гірше за тварин. Раби Системи не розуміють небагатьох просвітлених людей. Саме тому ці так звані "бірдмани" живуть у анімешному рожевому світі для бовдурів і починають плакати та рюмсати коли їх тицяють у багнюку.
⋮⋮⋮
No.
292743
>>292674Слава Ґовінді! Ґовіндівцям Слава! Соціохвойди смоктанули! Ми Найвеличніші Безосібні!
⋮⋮⋮
No.
292746
>>292651Якщо захопиш ще одну маршрутку цього разу тебе розстріляють як кацапського диверсанта на місці, як раніше так вже не буде.
⋮⋮⋮
No.
292747
>>292746Ага, разом з заручниками розстріляють із хаймарса.
єбать ти дебіл
⋮⋮⋮
No.
292748
>>292747який нахій хамарс?
ти не якісний, агресивний дописувачу
⋮⋮⋮
No.
292757
>>292684Тобі хто в палату провів інтернет?
⋮⋮⋮
No.
292763
>>292651кек жити в Україні та бути антисемитом, коли країна на 1/3 скаладається з євреїв або людей з єврейською кров'ю.
⋮⋮⋮
No.
292770
>>292757Комуністичні трансгендерні квір анімешники знищують Канонічну Безосібність. Там де Господь-Бог Ґовінда є як Конфуцій наставником усіх Канонічних Безосібних які воюють проти соціоповій, яким управляє Зло. І соціохвойди це терористи, які геноцидять гікканів по абсолютно усіх світових безосібних платформах щоб принести їх усіх в жертву Злу.
⋮⋮⋮
No.
292771
>>292651Канонічні Найвеличніші Безосібні це легітимна організація України. Ми як предки Великих Греків і Римлян започаткуємо "Легіон КНБ" тобто ви можете на основі аналізу та оцінки ефективності використання основних засобів переконатися в тому що Антисистема є правильним підгрунтям у протистоянні між соціоповіями і нами.
⋮⋮⋮
No.
292809
OP
>>292771Тепер у нас є релігія яка буде називатися Ґовіндівіанство. Вранці і ввечері треба вкланятися йому або на дивані, або на чому ви збиратиметесь спати, можна лежачи на животі йому вклонитися, можна дупою як мусульмани і промовляти: "Боже Ґовінда Великий наш Небесний Творець який стврив Всесвіт, най буде Воля твоя, Служба твоя, Сила твоя, Розум твій, благаю про те щоб ти захистив нас від Зла". А ця релігія дозволяє фап? Ну, так звісно дозволяє ми ж Безосібні, а не якісь там соціоповії з Антивсесвіту яке створене Злом. Законом є відгородженням від реальності і пізнанням усамітненого просвітлення з мінімальним контактом з представниками Людської Раси. Гріхопадінням є куріння, вживання заборонених речовин і алкоголізм як у кацапів. А кацапи всі грішники і 99% кацапів треба або знищити або розділити на частини по клаптиках територій. Саме тому померши на війні тобі покажуть багато галактик, іншопланетян. А соціоповійне Зло покаже монстрів, демонів, вимір абсолютного Зла.
⋮⋮⋮
No.
292812
OP
Після смерті ви народитесь в іншій галактиці на далекій планеті. Там є і Середньовіччя і Античність і Новітній Час. Вас усіх рандомно буде розкидано. Ви нічого не пам'ятатиме про ваше минуле життя на іншій галактиці і вашій Сонячній Системі. В залежності від шальок терезів на які покладено ваші гріхи і ваші хороші вчинки ви можете якщо добре себе вели переродитися у людиноподібну істоту, а якщо погано себе вели переродитесь у монстра-тварюку.
⋮⋮⋮
No.
292814
>>292808Потак(ув)ати - поддакивать
Потурати - потакать
Перероблюй картинку.
⋮⋮⋮
No.
292815
>>292812краще бути монстром-тварюкою. вони сильніші та витриваліші
⋮⋮⋮
No.
388684
Ось так! Правильно!
⋮⋮⋮
No.
388694
>>292651жиробляді смоктанули, отже смоктанув і ти. привіт з майбутнього.
⋮⋮⋮
No.
388695
>>388694Ти також смоктанув! Чому не у Тисі? Тиса сама себе не перепливе!