[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1677856631.021978-.jpg ( 16.62 KB , 200x267 )

⋮⋮⋮   No. 285996

Хто такий бімж-антисистемник?

⋮⋮⋮   No. 285997

File: 1677857154.673475-.jpg ( 73.01 KB , 465x459 )

У мене немає і ніколи не буде дівчини і тим паче не буде дітей, та я і не хочу їбатися заради суспільства, ніколи цього не розумів як можна їбатися для когось. Можливо через деякий час ніколи не буде роботи і дому. В армію ніколи не візьмуть, бо не вийшов зовнішністю і я повинен для армії бути суперменом,а не бомжем-прибиральником. У мене все. В майбутній мирний час якщо буде все добре буду сидіти за компом з іграми і нетиком і поменше контактуватиму з людьми, буду жити сам для себе і сам знайду для себе час. Просто заїбало зайве моралізаторство і повчання від оточення! Не давали свободи і лізли зі своїм моралізаторством у давні часи, тож дайте хоча б хоч у цей раз. Не хочу нікому прислужуватися.

⋮⋮⋮   No. 405983

>>285996
Це вже німець.

⋮⋮⋮   No. 406089

>>405983
Це вже кінець.

⋮⋮⋮   No. 408913

>>406089
Want some sex, cute girl?



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]