⋮⋮⋮
No.
284456
Війна рано чи пізно закінчиться, а от лівацьке гівно нікуди саме собою не дінеться. Мало того, ще й голос буде подавати.
Моя пропозиція - частково перейняти кацапську військову тактику. Ловити сояків, збирати їх в забійні штурмові бригади та відправляти хвилями на штурм кацапських позицій. Це і дозволить скувати ворожі ресурси на певних ділянках фронту, і гео(й психо-)фонд очистить. Двох зайців одним ударом. Суцільна перемога.
https://youtu.be/tVIOCJEjgy4
⋮⋮⋮
No.
284457
В тебе презединт з прем'єром та міністром оборони зараз - неіронічно сояки.
Й на оп-пікчурі майже всі - жиди.
⋮⋮⋮
No.
284458
>>284456Ще один гіга-чед опчина якому сояки заважають жити.
⋮⋮⋮
No.
284460
>>284456>а от лівацьке гівноЗнову вкраїнського 'альтрайта' поносить, стидоба.
Правила підкови момент.
⋮⋮⋮
No.
284465
До чого призводять заборони та насильство? До невігластва та корупції.
Аби зробити країну міцною та розвинутою слід більше опікуватись кваліфікацією людини та її здоров'ям.
Це можуть бути прості заохочення у локальних масштабах у вигляді громадських ініціатив.
Це можуть бути економічні заходи для безперешкодного ведення бізнесу.
Система балансів та противаг будується на соціальній репутації громадян, їхньому порозумінню та координації.
Демократія потребує багато активних лідерів, котрі не просто показують свій зразковий приклад, а допомагають спрямовувати зусилля менш досвідчених людей у вірному напрямку, забезпечують необхідними інструментами та ресурсами для збільшення ККД на індивідуальному рівні.
Завдяки невпинній праці та амбітним стремлінням все поодиноких розумників зростатиме кількість охочих проявити себе.
І для кращих результатів слід також займатись оптимізацією системи зв'язків та обміну, аби викорінити "імітацію бурхливої діяльності", "хитрозроблені відкати", "фірми-прокладки", "халтурну безвідповідальність", "дзвінки другові" та "дріб'язкове барижництво".
Досить, наїлися, і війна це не спише.
Багато треба всього зробити справді, думаю, існує вже декілько оптимістичних тенденцій...
⋮⋮⋮
No.
284466
OP
>>284460>якщо ти не сояк (куколд), то ти чуд (інцел)>якщо ти не чуд (інцел), то ти сояк (куколд)Як же я ненавиджу всю цю вашу новітню срань. Це от буквально найсмішніше в гнилій сучасності, що і в сжв-шників, і в альт-райтів
>бути просто нормальною людиноюот взагалі не варіант. Єдине на що сподіваюся, що в нас усе ще не настільки запущено як на Заході, де як здається вже майже всі перетворилися або на пол-турдів, або на воук-шітів. В будь-якому випадку щиро бажаю, щоб і ти зі своїм соєвим плем'ям, і альтрайти повиздихали від раку дупи.
⋮⋮⋮
No.
284467
>>284456>Ловити сояків, збирати їх в забійні штурмові бригади та відправляти хвилями на штурм кацапських позицій.Типу життя взагалі занадто переоцінене українська версія?
Сояки мабуть занадто хитросракі щоб попасти забійні штурмові бригади був тут один який типу з маскуліністю боровся, то він казав що для нього сам захист вітчизни це самогубство й ті хто країну захищають самогубці
⋮⋮⋮
No.
284468
>>284467Разом з тим є лгбт військові
⋮⋮⋮
No.
284469
>>284456Краще вже сояки, а не "вбити всіх бо я мужик" унгабунги. Сояки хоча б хочуть цивілізації
⋮⋮⋮
No.
284471
>>284466Я навіть половини термінів не зрозумів з цього допису.
А ОП точно не один з цих кому він бажає смерті?
⋮⋮⋮
No.
284472
Бомж-антисистемник на ОП знову змінив свій ґендер, тепер він бомж-антисемітник.
⋮⋮⋮
No.
284473
OP
>>284469>сояки хоча б хочуть цивілізаціїКєк ні. Абсолютно прямопротилежно. Це буквально з тієї опери де:
>тяжкі часи створюють сильних людей>сильні люди створюють хороші часи>хороші часи створюють слабких людей>слабкі люди створюють тяжкі часиКращий тому приклад - Захід. Тяжкі часи Другої Світової війни запустили епоху процвітання, побудовану нормальними людьми. І ці хороші часи породили покоління дегенератів-сояків, котре після нульових скотило Захід в якийсь пиздець й перетворило їхнє суспільство на беззахисних жалюгідних сіссі. І ці сіссі тепер за дупу хапаються дивлячись на цю війну, не знаючи що їм робити.
Щось мені підказує, що українці зараз буквально за весь Захід воюють, бо окрім нас та певно поляків ніхто й не став би пручатися. Просто розсунули б свої булки й попросили бути ніжніше, бо сіссі проти насилля. Жалюгідно. Одразу згадується фільм Руйнівник 93-го року з Сталлоне. Тоді, в 90-ті та нульові показане там майбутнє здавалося абсурдним та смішним, але тепер з цього взагалі не до сміху. Одна надія, що ця війна запустить щось в головах західників й підштовхне їх до придушення мракобісся.
⋮⋮⋮
No.
284474
OP
Зацініть мій експромт.
"Гей, десь де Бахмутки води
Сів в БТР сояк молодий
Поруч веган і трапчина
Їдуть дохнути за Україну
Гей- Гей- Гей-сояки!
Біжуть юрбой кацапів штурмувати
Тиц-Тиц! Кулемет співає
Сояк свій Death Attack в TikTok знімає."
⋮⋮⋮
No.
284475
>>284465> Аби зробити країну міцною та розвинутою слід більше опікуватись кваліфікацією людини та її здоров'ям.Це недостатньо прогресивно. В 2023 це навіть небезпечно!
Новий тренд - старанна пітримка всяких опущів та нездар в їхніх спробах зробити цей свій гіршим ніж він є.
Кваліфікацію йому треба. Ти що, гітлер? Новий положняк - кваліфікація ніщо. Квоти все.
⋮⋮⋮
No.
284476
>>284475Яка в сраку кваліфікація у сталих фірмах. Якщо у тебе є кваліфікація та талант, ти повинене сам зробити щось без допомоги.
"Кваліфікація" сама по собі нічого не дає. Всі починають школу/університет дурпеликами так ними і закінчують. Тобто роботодавець завжди обирає між гівном і знайомим гівном. А потім це гівно на роботі щось себе і примусе навчити.
Є банальний принцип кумавства - є друзі, родичі зі зв'язками, є робота, нема зв'язків нема і роботи, ось і все. Квоти хоч розбавляють це кумовство і фірмам доводиться брати невідомих людей.
Короче кажучи кваліфікація - це мем, котрий немає нічого спільного з реальним життям. Багато людей з гарними зв'язками і мінімальним талантом досягують більше, ніж талановиті люди у котрих нема зв'язків. Приклади: Jenna Ortega, Greta Thunberg, Billie Eilish тощо.
Феніта ля комедія.
⋮⋮⋮
No.
284478
>>284476Шкілярику, в світі дорослих є така штука як співбесіда. Як правило, ще й в кілька етапів. Під час яких роботодавець і дізнається наскільки ти йому підходиш (а він тобі). І так, саме на цьому етапі й підіймається питання кваліфікацції. Що ти вмієш, про що маєш уяву і так далі.
Але різні нездари роками пробують цю систему зламати. Надто якщо питання стосується компаній, про які відомо що там працювати не дуже важко але платять за це дуже добре. В цивілізованому світі доволі складно звільнити недолугого працівника. Надто якщо він з модних в цьому сезоні субкультур. Дешевше терпіти різні його вибрики. І, реалії останніх років, це безпечно.
Це в нас тебе з якоїсь нової пошти можуть викинути за 0.5 секунди. Тому ми й не бачимо натовпів різних утиснених, що мітингують за право туди пролізти за 7-8к.
Не знав скільки буде 2+2, завалив співбесіду? Почни репетувати на весь фейсбук що це дискримінація бо ти педогей чи трансфеміністка чи ше якийсь пукемон. Іноді це спрацьовує. На роботу може й не візьмуть але доволі високий шанс на те що виплатять компенсацію за образу та утиснення чогось там.
Кумовство взагалі інша історія, щось на зразок таких шанованих ліваками квот. Є потрібні люди, яких тре влатувати в будь-якому випадку. Ну їх і влаштовують.
⋮⋮⋮
No.
284486
>>284483Знавав одного схожого, хороший був мужик, культурний-розумний, в музичній студії працював, на звукозаписі.
Але це, певне, виняток.
⋮⋮⋮
No.
284495
>>284473"Хороші часи" - це причина того, чому твої базовані ідоли зараз не бомжі, що їдять щурів і смокчуть за горілку.
Бо хороші часи дають людям більше можливостей стати сильними
⋮⋮⋮
No.
284578
>>284577Субкультура така. Ближче до лгбт.
⋮⋮⋮
No.
284612
>>284585Це скоріше про прихильність до глобогомо модних штук, зокрема, соєвого молока.
⋮⋮⋮
No.
284711
>>284456Отож я правша, неможу зрозуміти чому появляються люди які не терплять ліваків. Чому тобіне піхуй взагалі? Важливо що людина коїть, а не якою рукою
⋮⋮⋮
No.
284717
>>284478Яка нафіг співбесіда? На якийсь високвафліфікованій роботі, можливо так. Але не на масових роботах. Співбесіда пропускає багато дурників на яких фірми паляться. Тому вирішують зв'язки та додаткова подготовка кадрів.
Лише дурпелакам таким як ти не доходить, що роботи шукають через людей, у тебе повинні бути зв'язки. Кваліфікація лише збільшує коло потенційних робот, але не збільшує того що ти отримаєш місце роботи. Чим сопляк з університету А відрізняється від сопляка з університету Б? НІЧИМ.
Ти повинен розуміти що особливих людей з талантом менше 10% все інші це середнячки, якщо ти думаєш що ти отримав роботу завдяки таланту чи тому що тебе "правильно оцінили на співбесіді", краще подумай двійчі.
https://99firms.com/blog/hr-statistics/#gref
⋮⋮⋮
No.
399826
>>284495> хороші часи дають людям більше можливостей стати сильними Не всі хочуть бути сильними. От людей, наприклад, зараз їбуть відключеннями. І шо люди? А ніфіга, їх все влаштовує. Ну готуйтесь, що будуть їбати ще більше, ви ж любителі хард єблі без кондома!
⋮⋮⋮
No.
399827
>>399826Тобто в Україні зараз хороші часи? Ти їбобо?
⋮⋮⋮
No.
399829
>>284456>Моя пропозиція - частково перейняти кацапську військову тактикуЛол, лаптєві ж самі собі в штанці сруть. Ти думаєш, що у соєвачків достатньо мужності й мізків? Чи ти, як здається, дотримуєшься тактики "м'ясних штурмів"?
⋮⋮⋮
No.
399837
І соячок. Не будь гіноцентристом.
⋮⋮⋮
No.
399845
>>399827А в хороші часи хіба було багато бажаючих бути сильними? Одні прогнулись під захід, інші під московитів. Аби під когось лягти.
⋮⋮⋮
No.
399848
>>399845> Аби під когось лягтиУкраїнчики не можуть без пана
⋮⋮⋮
No.
399866
Це і є лівацтво (КРАЩЕ зробити з них нітроліцирин не вбиваючи):
Війна рано чи пізно закінчиться, а от лівацьке гівно нікуди саме собою не дінеться. Мало того, ще й голос буде подавати.
Моя пропозиція - частково перейняти кацапську військову тактику. Ловити сояків, збирати їх в забійні штурмові бригади та відправляти хвилями на штурм кацапських позицій. Це і дозволить скувати ворожі ресурси на певних ділянках фронту, і гео(й психо-)фонд очистить. Двох зайців одним ударом. Суцільна перемога.
⋮⋮⋮
No.
399867
>>284456Ось це праваки
Влаштовує?
⋮⋮⋮
No.
399891
Радикальні праві та ліві в Україні - це єбать як смішно.
Такою хуйнею можна страждати в ситій Європці або в Каліфорнії, бо там інших проблем немає. ОП 17-річний еджлорд, або я не знаю.
⋮⋮⋮
No.
399892
>>399867Це просто торгаші, їхня ідеологія: збагачення, їхні дії корелюють зі страхом втратити гроші 🤷♂️
Взагалі ці політичні ігри в "правих, лівих" мають на меті тільки здобуття влади для рішення поточних задач (своїх), вони не збираються строїти якусь утопію, щось ідейне, инакше б не занечищували довкілля і не просували б консюмерізм.
⋮⋮⋮
No.
399907
>>399892> Це просто торгашіТак. В Цьому і є суть правих. Приховай це маячнею про "порятунок нації", "збереження традиційних цінностей" і т.д. і отримаємо типового "героя нації" як путлер і трамп
Зігуни здебільшого є відсталим стадом бидла, а отже не розуміють, що мільярдерам при владі чхати на народ
⋮⋮⋮
No.
399945
>>399907Ну так ліваки такі ж, усі вони однакові, різні тільки кольори і слова, а дії ідентичні, державість заснована на сатанізмі, хоча б тому, що кожна держава має інститут гоміциду: армію.
⋮⋮⋮
No.
412525
Ні