[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1676733028.728474-.png ( 107.62 KB , 300x168 )

⋮⋮⋮   No. 284429

Сап кропивач. Розкажіть в які ігри ви нещодавно грали і дуже вам сподобались? Намагаюсь знайти щось за чим можу проводити вечори

⋮⋮⋮   No. 284432

>>284429
>/g/
Пограй в український Shatterline, підтримай розробників.

⋮⋮⋮   No. 284438

>>284429
Rimworld.

Але в мене здається ігрова імпотенція. Ще гта 5 лежить пройдена на 51 відсоток вже другий рік, я навіть хз чи варто її допроходити чи видалити щоб місце не займала.

⋮⋮⋮   No. 284441

>>284429
Shatterline, Team Fortress 2, Fallout 4, Albion Online

⋮⋮⋮   No. 284443

>>284438
Теж тільки в рв граю, ніколи не проходів до кінця, ліл, хоча 300 годин награв. Які моди ставиш?

⋮⋮⋮   No. 284445

>>284429
Rimworld, cataclysm dda, rogue legacy, dead cells, evoland 2, loop hero.

⋮⋮⋮   No. 284446

>>284443
За посиланням https://rentry.co/cg3hx
В мене тільки базові моди без глобал оверхолів.

⋮⋮⋮   No. 284447

>>284446
В мене приблизно такий самий список.
мимо ще один гравець в симулятор установки модів

⋮⋮⋮   No. 284448

>>284446
Ок, дякую. Я теж пару ранів робив абсолютно чистих, навіть без ДЛЦ, чисто базовий рімворлд, але тепер ставлю більше модів, включно з оверхолами. Але відчуваю як і це набридає, є деякі фундаментальні проблеми які моди не вирішують: лімітований список квестів і ворлд евентів наприклад, в ідеялі це також повинно було би симулюватись, хоча це і складно. Може спробую ДФ, коли вийде під мак.

⋮⋮⋮   No. 284449

File: 1676750419.449259-.jpeg ( 17.75 KB , 629x487 )

>>284447
> симулятор установки модів
Це про Скайрім
Про Рімворлд: симулятор крадіжки користувацьких модифікацій Тайнаном Сільвестром та додаванням їх у якості DLC.

>>284445
>>284447
>>284448
Безоси, а у вас бази розплановані гарно? А то я почав нове проходження, та на середині вирішив перебудувати базу і зараз стоїть навів перебудована, але мені не подобається що я навіть якось трохи забив і не заходжу. Киньте скріншоти своїх баз.

⋮⋮⋮   No. 284450

>>284447
Через RimPy встановлюй, додавання/оновлення модів ще ніколи не було таким легким

⋮⋮⋮   No. 284451

>>284448
Мені особисто ДФ не зайшло саме через те що порівнянно з рімкою там тобі треба більше придумувати фан та івенти самому, або мій мозок вже розпещений рімкою та її системою івентів що я не можу аутувати в дф на достатньому рівні.

⋮⋮⋮   No. 284452

>>284451
Можливо, напевно проблема в тому що цих евентів мало, навіть для звичайного гравця який грає вперше. 30-40 ворлд евентів на в середньому 40 годин геймплея "успішного рана до кінця" це якось замало, враховуючи що вони трапляються кожні 5-10 хвилин.

⋮⋮⋮   No. 284453

File: 1676751649.190203-.jpeg ( 70.42 KB , 612x612 )


⋮⋮⋮   No. 284454

>>284449
Завтра кину, але якщо одним словом: то не планую взагалі, бо граю маленькі колонії по 7-12 пішок, де не зовсім оптимальний дизайн мало на що впливає. Великі колонії комп не тягне.

⋮⋮⋮   No. 284455

>>284429
XCOM 2, не скажу що сподобалась, мені від неї взагалі срака згоріла але я її пройшов і свою порцію адреналіну та емоцій отримав тож вартує уваги.

⋮⋮⋮   No. 284479

>>284429
kingdome come: deliverance - шикарна рпг

⋮⋮⋮   No. 284480

File: 1676802891.362202-.jpg ( 270.47 KB , 1280x720 )

File: 1676802891.362202-2.jpg ( 409.97 KB , 1366x768 )

File: 1676802891.362202-3.jpg ( 333.05 KB , 1280x720 )

File: 1676802891.362202-4.jpg ( 221.26 KB , 1280x720 )

>>284479
Кропивчую. Награв 100 годин, але так і не пройшов. Зате в мене є фулл сет зі змагань на ристалищі
Від себе рекомендую Elden Ring. Банально, але якщо не фанат соулсів - його легко проігнорувати. А дарма. Шикарна гра.

⋮⋮⋮   No. 284481

>>284429
Witcher 3, серія Total War Warhammer, будь-яка гра від парадоксів.

⋮⋮⋮   No. 284482

>>284447
P.S. beautiful bodies, camera+, level up, music nanager, interaction bubbles, architect icons, bionic icons, h.c. animal reskin, world map beautification project, compact hediffs, numbers, vanilla weapons retextured, weapon stats, van's retexture: melee weapons, rpg style inventory revamped, zitools objects seeker.

⋮⋮⋮   No. 284485

File: 1676803975.765004-.png ( 1.98 MB , 1440x900 )

>>284449
Кончена база.

⋮⋮⋮   No. 284487

>>284485
Таке. Я більше в рімку як симулятор побудови бази граю, дуже "подобається" все продумувати до дрібниць та так що іноді, як от було, навіть не заходжу бо немає натхнення. І сьогодні вночі таки зайшов і почав перебудову... І до мене прийшов рейд який спалив мені грядку devilstrand ів 90од. на 85% вирослих, вціліло 15од.

>>284482
> camera+
Дядьку, навіщо? Ти що ютубер якийсь?

⋮⋮⋮   No. 284488

File: 1676806812.61771-.png ( 6.4 MB , 2854x1790 )

>> 284449
Ось одна з моїх попередніх (перед тим як всі померли).

⋮⋮⋮   No. 284489

File: 1676807079.284471-.png ( 175.0 KB , 442x1028 )


⋮⋮⋮   No. 284490

File: 1676807176.428867-.png ( 197.46 KB , 442x1028 )

Ось мій модліст CE + Dub's Hygiene + Psycasts expanded це основні оверхоли, все інше то щось маленьке.

⋮⋮⋮   No. 284491

>>284487
>навіщо?
Зручно ж, можна віддалити камеру далеко, або близько щоб роздивитись деталі.

⋮⋮⋮   No. 284494

File: 1676807828.390508-.jpg ( 66.25 KB , 474x512 )

>>284487
Дуже хочу понаставляти всяких анімешних модів на анімешні раси.

⋮⋮⋮   No. 284499

File: 1676811504.447036-.jpg ( 199.48 KB , 1280x720 )

File: 1676811504.447036-2.jpg ( 78.64 KB , 616x353 )

>>284429
Songs of Conquest та Synthetik 2, обидві ще в розробці з раннім доступом. Очікую дуже Age of Wonders 4 але западло що вінду нову треба ставити щоб пограти. Від хайпу накатив AoW: Planetfall, але досить швидко задовбує бо партії не на клаптику мапи швидко перетворююся на марафон на місяць, як й у більшості 4Х.

Songs of Conquest РТСка на кшталт Heroes of Might and Magic але зі своєю системою магії. Досить цікаво хоч зараз можливо не занадто файна бо неможливо комбінувати фракції й самих фракцій 4. Та й нема кампаній майже, тільки но рандомо-мапо генератор викатили та у сценарії гратися.

Synthetik 2 шут-ем-ап рогалик в ізометричній перспективі, досить естетичний та з гарною кастомізацію і дрочем усяких гвинтівок та стрелькання з них. Але сам геймплей може бути досить напружним бо все відбувається досить швидко й баланс ще відточують.

⋮⋮⋮   No. 284500

>>284429
можеш спробувати Холов Найти, хороша гра, щоб в деяких випадках розірвати собі сраку.
також рекомендую сталкер з графічними модами, або чисто оригінал. сам недавно пройшов Метро Ексодус і Хотлайн Маямі (2 частини). якраз ці дві ігри після важкого робочого дня давали розрядку через можливість вбивства десятків і сотень ворогів

⋮⋮⋮   No. 284501

>>284500
>Холов Найти
Їбать ти pridurok

⋮⋮⋮   No. 284502

>>284485
Недостатньо українське

⋮⋮⋮   No. 284503

>>284502
Пропонуєш англійське?

⋮⋮⋮   No. 284504

>>284503
Це звісно краще (разів в 100) ніж рос, але хіба нема української мови в рімворлді? Мені здавалося що є.

⋮⋮⋮   No. 284505

>>284504
Не він але після початку війни моди почали перекладати на українську активно. Хоча не пам'ятаю чи саму гру переводили. Якщо моди українською є то мабуть й саму гру переклали.

⋮⋮⋮   No. 284506

>>284505
Та точно є, я памʼятаю що бачив в титрах переклад, хоча сам активно не користувався бо зручніше, для консістентності з модами наприклад, користуватись англійською. Напевно за тією ж самою логікою той безос і вмикає російську, типу що моди рос переклад часто мають, а українській переклад не мають. Хоча на мій смак це малороскість якась, краще вже англійську почати вчити, тим більш що в дорослому житті (якщо той безос є школьником) це буде відкривати деякі нові професійні можливості.

⋮⋮⋮   No. 284508

>>284506
Я трохи розумію англійську, + словник/перекладач deepl в телефоні завжди під рукою, але російською все одно зручніше. Ну якщо рімворлд має повноцінну укр. локалізацію, з задоволенням перейду на неї. Бо раніше дивився, там на перший погляд відсотків з 15 було перекладено. До речі, як і в катаклізмі(dda).

⋮⋮⋮   No. 375871

>>284505
> моди почали перекладати на українську активно
це добре

⋮⋮⋮   No. 375878

Зараз хто небудь грає у стратегії?

Якщо робити саморобну (ну уявіть якщо хтось би робив), то що б там непогано було б мати (ну окрім ограблінія коровонів)?

⋮⋮⋮   No. 375880

>>375878
Зроби симулятор циганського табору, з різними юнітами (барон, попрошайка, гадалка)

⋮⋮⋮   No. 375884

>>375878
> Якщо робити саморобну (ну уявіть якщо хтось би робив)
Краще підключись до вже існуючих проектів.

⋮⋮⋮   No. 375913

>>375880
Норм ідея)

⋮⋮⋮   No. 375915

File: 1745613224.818621-.png ( 754.77 KB , 860x480 )


⋮⋮⋮   No. 412527

Порадьте ігри про циган

⋮⋮⋮   No. 412528

Так щоб там ще й Анджеліни булв

⋮⋮⋮   No. 412536

>>412528
> булв
bull із символікою V?

⋮⋮⋮   No. 412565

Гіншин Імпакт

⋮⋮⋮   No. 412572

>>412565
І хто той Гінша? Єврей — скрипач?

Розкажіть бо я люблю класичну музику

⋮⋮⋮   No. 412576

Ми знаходимося у КПЗ
Колективний
путін-зеленський

Для звільнення з цього стану необхідна страта олігархату та істрата інших паразитичних страт суспільства. Важливо усвідомлювати що мошиах вже був

⋮⋮⋮   No. 412577

Менахем-Мендл Шнеерсон - мошиах але він вмер.

⋮⋮⋮   No. 412578

все

⋮⋮⋮   No. 412603

>>412527
Hearts of Iron 4



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]