⋮⋮⋮
No.
284432
>>284429>/g/Пограй в український Shatterline, підтримай розробників.
⋮⋮⋮
No.
284438
>>284429Rimworld.
Але в мене здається ігрова імпотенція. Ще гта 5 лежить пройдена на 51 відсоток вже другий рік, я навіть хз чи варто її допроходити чи видалити щоб місце не займала.
⋮⋮⋮
No.
284441
>>284429Shatterline, Team Fortress 2, Fallout 4, Albion Online
⋮⋮⋮
No.
284443
>>284438Теж тільки в рв граю, ніколи не проходів до кінця, ліл, хоча 300 годин награв. Які моди ставиш?
⋮⋮⋮
No.
284445
>>284429Rimworld, cataclysm dda, rogue legacy, dead cells, evoland 2, loop hero.
⋮⋮⋮
No.
284446
>>284443За посиланням
https://rentry.co/cg3hxВ мене тільки базові моди без глобал оверхолів.
⋮⋮⋮
No.
284447
>>284446В мене приблизно такий самий список.
мимо ще один гравець в симулятор установки модів
⋮⋮⋮
No.
284448
>>284446Ок, дякую. Я теж пару ранів робив абсолютно чистих, навіть без ДЛЦ, чисто базовий рімворлд, але тепер ставлю більше модів, включно з оверхолами. Але відчуваю як і це набридає, є деякі фундаментальні проблеми які моди не вирішують: лімітований список квестів і ворлд евентів наприклад, в ідеялі це також повинно було би симулюватись, хоча це і складно. Може спробую ДФ, коли вийде під мак.
⋮⋮⋮
No.
284449
>>284447> симулятор установки модівЦе про Скайрім
Про Рімворлд: симулятор крадіжки користувацьких модифікацій Тайнаном Сільвестром та додаванням їх у якості DLC.
>>284445>>284447>>284448Безоси, а у вас бази розплановані гарно? А то я почав нове проходження, та на середині вирішив перебудувати базу і зараз стоїть навів перебудована, але мені не подобається що я навіть якось трохи забив і не заходжу. Киньте скріншоти своїх баз.
⋮⋮⋮
No.
284450
>>284447Через RimPy встановлюй, додавання/оновлення модів ще ніколи не було таким легким
⋮⋮⋮
No.
284451
>>284448Мені особисто ДФ не зайшло саме через те що порівнянно з рімкою там тобі треба більше придумувати фан та івенти самому, або мій мозок вже розпещений рімкою та її системою івентів що я не можу аутувати в дф на достатньому рівні.
⋮⋮⋮
No.
284452
>>284451Можливо, напевно проблема в тому що цих евентів мало, навіть для звичайного гравця який грає вперше. 30-40 ворлд евентів на в середньому 40 годин геймплея "успішного рана до кінця" це якось замало, враховуючи що вони трапляються кожні 5-10 хвилин.
⋮⋮⋮
No.
284454
>>284449Завтра кину, але якщо одним словом: то не планую взагалі, бо граю маленькі колонії по 7-12 пішок, де не зовсім оптимальний дизайн мало на що впливає. Великі колонії комп не тягне.
⋮⋮⋮
No.
284455
>>284429XCOM 2, не скажу що сподобалась, мені від неї взагалі срака згоріла але я її пройшов і свою порцію адреналіну та емоцій отримав тож вартує уваги.
⋮⋮⋮
No.
284479
>>284429kingdome come: deliverance - шикарна рпг
⋮⋮⋮
No.
284480
>>284479Кропивчую. Награв 100 годин, але так і не пройшов. Зате в мене є фулл сет зі змагань на ристалищі
Від себе рекомендую Elden Ring. Банально, але якщо не фанат соулсів - його легко проігнорувати. А дарма. Шикарна гра.
⋮⋮⋮
No.
284481
>>284429Witcher 3, серія Total War Warhammer, будь-яка гра від парадоксів.
⋮⋮⋮
No.
284482
>>284447P.S. beautiful bodies, camera+, level up, music nanager, interaction bubbles, architect icons, bionic icons, h.c. animal reskin, world map beautification project, compact hediffs, numbers, vanilla weapons retextured, weapon stats, van's retexture: melee weapons, rpg style inventory revamped, zitools objects seeker.
⋮⋮⋮
No.
284487
>>284485Таке. Я більше в рімку як симулятор побудови бази граю, дуже "подобається" все продумувати до дрібниць та так що іноді, як от було, навіть не заходжу бо немає натхнення. І сьогодні вночі таки зайшов і почав перебудову... І до мене прийшов рейд який спалив мені грядку devilstrand ів 90од. на 85% вирослих, вціліло 15од.
>>284482> camera+Дядьку, навіщо? Ти що ютубер якийсь?
⋮⋮⋮
No.
284491
>>284487>навіщо?Зручно ж, можна віддалити камеру далеко, або близько щоб роздивитись деталі.
⋮⋮⋮
No.
284499
>>284429Songs of Conquest та Synthetik 2, обидві ще в розробці з раннім доступом. Очікую дуже Age of Wonders 4 але западло що вінду нову треба ставити щоб пограти. Від хайпу накатив AoW: Planetfall, але досить швидко задовбує бо партії не на клаптику мапи швидко перетворююся на марафон на місяць, як й у більшості 4Х.
Songs of Conquest РТСка на кшталт Heroes of Might and Magic але зі своєю системою магії. Досить цікаво хоч зараз можливо не занадто файна бо неможливо комбінувати фракції й самих фракцій 4. Та й нема кампаній майже, тільки но рандомо-мапо генератор викатили та у сценарії гратися.
Synthetik 2 шут-ем-ап рогалик в ізометричній перспективі, досить естетичний та з гарною кастомізацію і дрочем усяких гвинтівок та стрелькання з них. Але сам геймплей може бути досить напружним бо все відбувається досить швидко й баланс ще відточують.
⋮⋮⋮
No.
284500
>>284429можеш спробувати Холов Найти, хороша гра, щоб в деяких випадках розірвати собі сраку.
також рекомендую сталкер з графічними модами, або чисто оригінал. сам недавно пройшов Метро Ексодус і Хотлайн Маямі (2 частини). якраз ці дві ігри після важкого робочого дня давали розрядку через можливість вбивства десятків і сотень ворогів
⋮⋮⋮
No.
284501
>>284500>Холов НайтиЇбать ти pridurok
⋮⋮⋮
No.
284502
>>284485Недостатньо українське
⋮⋮⋮
No.
284503
>>284502Пропонуєш англійське?
⋮⋮⋮
No.
284504
>>284503Це звісно краще (разів в 100) ніж рос, але хіба нема української мови в рімворлді? Мені здавалося що є.
⋮⋮⋮
No.
284505
>>284504Не він але після початку війни моди почали перекладати на українську активно. Хоча не пам'ятаю чи саму гру переводили. Якщо моди українською є то мабуть й саму гру переклали.
⋮⋮⋮
No.
284506
>>284505Та точно є, я памʼятаю що бачив в титрах переклад, хоча сам активно не користувався бо зручніше, для консістентності з модами наприклад, користуватись англійською. Напевно за тією ж самою логікою той безос і вмикає російську, типу що моди рос переклад часто мають, а українській переклад не мають. Хоча на мій смак це малороскість якась, краще вже англійську почати вчити, тим більш що в дорослому житті (якщо той безос є школьником) це буде відкривати деякі нові професійні можливості.
⋮⋮⋮
No.
284508
>>284506Я трохи розумію англійську, + словник/перекладач deepl в телефоні завжди під рукою, але російською все одно зручніше. Ну якщо рімворлд має повноцінну укр. локалізацію, з задоволенням перейду на неї. Бо раніше дивився, там на перший погляд відсотків з 15 було перекладено. До речі, як і в катаклізмі(dda).
⋮⋮⋮
No.
375871
>>284505> моди почали перекладати на українську активноце добре
⋮⋮⋮
No.
375878
Зараз хто небудь грає у стратегії?
Якщо робити саморобну (ну уявіть якщо хтось би робив), то що б там непогано було б мати (ну окрім ограблінія коровонів)?
⋮⋮⋮
No.
375880
>>375878Зроби симулятор циганського табору, з різними юнітами (барон, попрошайка, гадалка)
⋮⋮⋮
No.
375884
>>375878> Якщо робити саморобну (ну уявіть якщо хтось би робив)Краще підключись до вже існуючих проектів.
⋮⋮⋮
No.
412527
Порадьте ігри про циган
⋮⋮⋮
No.
412528
Так щоб там ще й Анджеліни булв
⋮⋮⋮
No.
412536
>>412528> булвbull із символікою V?
⋮⋮⋮
No.
412565
Гіншин Імпакт
⋮⋮⋮
No.
412572
>>412565І хто той Гінша? Єврей — скрипач?
Розкажіть бо я люблю класичну музику
⋮⋮⋮
No.
412576
Ми знаходимося у КПЗ
Колективний
путін-зеленський
Для звільнення з цього стану необхідна страта олігархату та істрата інших паразитичних страт суспільства. Важливо усвідомлювати що мошиах вже був
⋮⋮⋮
No.
412577
Менахем-Мендл Шнеерсон - мошиах але він вмер.
⋮⋮⋮
No.
412578
все