>>281663Убивав людей ще при Ющенку десь у 2006-му мабуть або в 2003-му вже починав з одного чувачка який на мене залупався. А також я грабував людей які залупалися на мене. Дійшов пішки аж до Закарпаття з Дніпра. Убив 6 людей. За мною тоді ще поїхала міліція і не знайшла поки я їв крекери, шматочок курятини і пив сік та заїдав помідорами з огірочками. Убивав бомжів щоб не конкурувати за місцем на збирання сміття у смітнику. У 2014-му році про мене тимчасово забули аж до 2017-го року і я жив у підземеллі Закарпаття. Аж потім згадали про "Дніпровського Різника" аж у 2017-му році, а перед цим у 2015-му та у 2016-му році згадували трошечки, але потім забували щоб годуватися якоюсь там зрадою та ганьбою на каналі Г+Г. І згадували але не зловили аж до початку 2020-го року, коли почалася "Епоха Коронавірусу" і всі знову забули про мене. А тоді я дрочкав пісюн на Закарпатській землі. У 2021-му році почали згадувати а потім у березні 2022-го року знову забули і я сидів у печері біля кордону з Угорщиною. Зараз сиджу їм чіпси і запиваю кока-колою а мене і досі не згадують. Я там у печері закарпаття знову дрочу пісюн. А після війни буде Нова Епоха. Треба буде мадярів і русинів розчленовувати на шматки і забирати в них речі. Війна війною, але кілька підкацаплених я замочив ще у тому самому 2007-му році по дорозі у ліс який пиляли злі угорці і ромуни для того щоб забирати собі дерева і купляти в наших людей бурштин. Технологічні супергаджети і комплектуючі для дрочки разом з мережею можна підключити на горі. А їсти треба те що знайшов у жертви яку ти замочив. А зараз то тепер не міліція Астра-Мілітарумів а Поліція-Лоліція. Лолі можна теж пестити у лісі біля гір і біля озера та після дощу щоб пити воду можна було краще. А одежу можна собі топову забирати у мертвих лохів і одягати їхній одяг на себе і ховатися далеко далеко під мостом в горах щоб правоохоронні органи не знайшли. А вони і так пияки і не будуть мене шукати. І ось що можна вільно дрочити на аніме хентай і рідко на яой і хентай з трансгендерами. Автор посту:
той самий бомж-антисистемник який усрався і підтер сраку руками.