[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1674327174.618184-.png ( 1.1 MB , 960x960 )

⋮⋮⋮   No. 281663

Чуєте цей запах? Це бімж-антисистемник усрався. А потім підтер сраку руками і обтер їх об інші нитки. Ну все, нехай тепер прибирає своє гімно.

⋮⋮⋮   No. 281664

На фото той самий Олег Петрович до речі

⋮⋮⋮   No. 281667

>>281663
На Кропиві цього персонажа бачив. У нас в Совєцькому Союзі учили не тільки більш массово і ефективно працювати прутнєдівками. Так що давайте бомжі, дерзайте і кохайтеся з прутнєдівками та не з москалями.

⋮⋮⋮   No. 281668

>>281663
Так втечи за кордон і тихенько там будеш займатися звичайним життям. Бо ми того варті.

⋮⋮⋮   No. 281669

File: 1674328409.283581-.jpg ( 250.34 KB , 1920x1080 )

>>281663
А чому в цього бомжа зелені очі як в Анджеліни Джолі? Це її позашлюбний син якого потріпало занадто сильно життя?

⋮⋮⋮   No. 281670

>>281669
Бомжу 28 і вже скоро 30 буде через кілька рочків. Життя нікого не жаліє навіть позашлюбних дітей знаменитостей. Це треба було у 1994-му році прилетіти в Україну і переспати з старим збочинцем та ще й під наркотою.

⋮⋮⋮   No. 281671

>>281670
Це у кого з наших у 1990-х на кістки прутень встав?

⋮⋮⋮   No. 281672

File: 1674328827.788848-.jpg ( 6.19 KB , 232x217 )

>>281663
Убивав людей ще при Ющенку десь у 2006-му мабуть або в 2003-му вже починав з одного чувачка який на мене залупався. А також я грабував людей які залупалися на мене. Дійшов пішки аж до Закарпаття з Дніпра. Убив 6 людей. За мною тоді ще поїхала міліція і не знайшла поки я їв крекери, шматочок курятини і пив сік та заїдав помідорами з огірочками. Убивав бомжів щоб не конкурувати за місцем на збирання сміття у смітнику. У 2014-му році про мене тимчасово забули аж до 2017-го року і я жив у підземеллі Закарпаття. Аж потім згадали про "Дніпровського Різника" аж у 2017-му році, а перед цим у 2015-му та у 2016-му році згадували трошечки, але потім забували щоб годуватися якоюсь там зрадою та ганьбою на каналі Г+Г. І згадували але не зловили аж до початку 2020-го року, коли почалася "Епоха Коронавірусу" і всі знову забули про мене. А тоді я дрочкав пісюн на Закарпатській землі. У 2021-му році почали згадувати а потім у березні 2022-го року знову забули і я сидів у печері біля кордону з Угорщиною. Зараз сиджу їм чіпси і запиваю кока-колою а мене і досі не згадують. Я там у печері закарпаття знову дрочу пісюн. А після війни буде Нова Епоха. Треба буде мадярів і русинів розчленовувати на шматки і забирати в них речі. Війна війною, але кілька підкацаплених я замочив ще у тому самому 2007-му році по дорозі у ліс який пиляли злі угорці і ромуни для того щоб забирати собі дерева і купляти в наших людей бурштин. Технологічні супергаджети і комплектуючі для дрочки разом з мережею можна підключити на горі. А їсти треба те що знайшов у жертви яку ти замочив. А зараз то тепер не міліція Астра-Мілітарумів а Поліція-Лоліція. Лолі можна теж пестити у лісі біля гір і біля озера та після дощу щоб пити воду можна було краще. А одежу можна собі топову забирати у мертвих лохів і одягати їхній одяг на себе і ховатися далеко далеко під мостом в горах щоб правоохоронні органи не знайшли. А вони і так пияки і не будуть мене шукати. І ось що можна вільно дрочити на аніме хентай і рідко на яой і хентай з трансгендерами. Автор посту: той самий бомж-антисистемник який усрався і підтер сраку руками.

⋮⋮⋮   No. 386163

File: 1752326664.482744-.gif ( 217.41 KB , 220x166 )

>>281669
> А чому в цього бомжа зелені очі як в Анджеліни Джолі?

⋮⋮⋮   No. 405985

>>281663
Не усрався, а втік до Німеччини. Там кілька днів зайцем безбілетником з дірками в шляхах.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]