[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1669582815.687265-.png ( 10.27 KB , 801x481 )

⋮⋮⋮   No. 275660

Я гадаю треба боротися за права Осібних користувачів. Осібні користувачі, закликаю вас вийти з тіні і голосно та чітко заявити про свої права!

Я намалював прапор, я використав кольори >оп піка
і колір позначки (You)

⋮⋮⋮   No. 275661

Я офіційно заявляю, що рух за права осібних осіб підтримує Олега Петровича, Омреда, Хуйка, Нікалашку та інших відомих осібних осіб кропивача.

⋮⋮⋮   No. 275666

>>275660
Це ж було вже.
Декларація прав анона-безосібного
Стаття 1. Кожен безос має невід'ємне право будти тролем, брехуном та незайманим.
Стаття 2. Цією декларацією від нині та назавжди, допоки існує хоч одна українська іміджборда, проголошено рівнозначність та рівносильність термінів "Анон", "Безос", "Безосібний" та їх похідних на теренах нашої культури. Українська борда забовязується колективною силою та силою адмінського лікувального пиздюля забезпечувати права та вольності кожного повноцінного анона-безосібного.
Стаття 3. Кожен аноно-безосібний має право на цирк та розваги на власній борді, навіть якщо це спричиняє дискомфорт іншому анону. Це безумовне право забезпечено істинно природним станом речей безосібної української культури.
Стаття 4. Право кожного окремого анона на цирк обмежено там, де закінчуються здорові лулзи і починається треш та содомія. Адмін та його посіпаки підадмінчики забезпечують широту права безосібного на цирк.
Стаття 5. Українська іміджборда забезпечує права усіх мешканців, навіть якщо вони московити, тварини або ворожі до української культури істоти. Кожному з них гарантується увага з боку активістів.
Поправка до статті 5. Стаття 5 діє лише в межах резервації /i Окремі істоти за особливі заслуги перед бордою та аноно-безосібними мають право на вигул в зоні вільного спілкування.
Стаття 6. Кожен анон має право на споглядання та збереження контенту з котиків та пересмикування прутня на контент еротичного та порнографічного характеру.
Стаття 7. Кожен анон повинен шанувати думку свого брата-безосібного поки вона співпадає з його власною думкою.
Стаття 8. Обов'язок кожного безонімуса суворо дотримуватись правил дошок та творити контент відповідно до потреб УБК.
Поправка до статті 8. Анон, нездатний до творення контенту або схильний до лінощів, має право забити прутня на цю статтю. Бо йому й так добре.
Стаття 10. Кожен має право на Tor і VPN. Забороняється забороняти анонімним користувачам приховувати інформацію про себе.
Стаття 11. Жоден анон-безосібний від нині та назавжди не може бути Куркою. Як не може бути він батьком-засновником Ясоном. Будь яке присвоєння імені Курки або звинувачення в Куркойобстві вважається тяжким гріхом, а зловмисник карається зневагою та травлею силами добровольців анонів-безосібних.

⋮⋮⋮   No. 275696

File: 1669623027.297598-.png ( 20.3 KB , 1000x1000 )

>>275661
Нікалашка....

⋮⋮⋮   No. 275697

>>275696
та йому навіть статтю присвятили, видатна людина https://drama.kropyva.ch/Ніколашка

⋮⋮⋮   No. 275699

>>275697
Але Олегу досі немає
Нікалашка > Олег
Мем-геній проти мем-піподропа

⋮⋮⋮   No. 275703

>>275699
>піподроп
Бепка

⋮⋮⋮   No. 413388

>>275696
Упир якийсь...



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]