[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1666845552.838672-.jpg ( 61.35 KB , 626x416 )

⋮⋮⋮   No. 271716

мені не подобається зустрічатися з дівчатами і приділяти час для спілкування з ними, дуже мало разів було таке щоб вони були цікавими і приносили якусь користь окрім того самого еффекту повноцінного чоловіка.

в свої молоді роки я набагато більше думав на тему дівчат і приходив до висновків що від них нема ніяких плюсів.
я припускаю що не один я після статевого акту вночі з дівчиною хочу спокійно заснути і перестати продовжуватися обмінюватися ніжностями, котрі їй так важливі, а я виконую чисто формально аби зробити їй добре.
(у кого не було дівчини (припускаю що такі читачі на форумі присутні і в цьому нічого страшного для вас немає, не дай бог, не комплексуйте з цього приводу) то еффект той самий, коли ти закінчив дивитися відео для дорослих і хочеш скоріше його вимкнути)

окрім формальних ніжностей, не хочеться її заспокоювати через надумані і перебільшенні побоювання: те як вона боїться за своїх батьків котрі не так далеко від лінії боїв з росією (але тем не менш у безпеці), і не хочеться розділяти з нею бажання заводити кошенятко або собачку. звичайно я не безчуттєвий і можу проявити заспокоєння, пояснивши речі раціонально. що не варто непокоїтися через тих самих батьків, бо все, банально, буде добре ( плюс пояснюю чому саме), також що не треба у такий час (воєнний) заводити домашню тварину по об'єктивним причинам, аби не створювати собі зайвих труднощів. але дівчатам такі об'єктивні і не об'єктивні заспокоєння не допомогають, у жіночої статі взагалі дуже погано з відчуттям міри, не оди раз це бачив. через подібні розбіжності в світосприйнятті через різні призми я не рідко приймав рішення залишатися один і не створювати собі небажаних проблем і головних болей. бути одному для мене значно простіше і той плюс від статевого життя, на мою думку, таких головних болей не вартий.

тем не менш, від інстинктів нікуди не дінешся і часто трапляються занурення у власні думки з приводу необхідності жіночої статі але я вже зрозумів що ні, воно того не варте, пишіть якщо думаєте інакше.

саме тому я й прийшов на цей форум, з наступним питанням. Як приглушити біологічний потяг до жінок і не замислюватися про них? не витрачаючи тим самим безцінний богом даний нам час.

⋮⋮⋮   No. 271720

>>271716
Дуже багато життєвого написав. І про "відсутність бажання обмінюватись ніжностями" і про кошеняток і т д
взагалі інколи виникає якась байдужість до того, що вона каже. Просто нічого не хочеться відповідати. Ні, це не байдужість за відсутністю почуттів, а тобі саме "западло" щось казати і ти просто стоїш, слухаєш й мочиш, що їх неймовірно бісить

⋮⋮⋮   No. 271730

>>271720
Дуже життєва ситуація

⋮⋮⋮   No. 271784 OP

>>271716
я читав поради по типу приділяти по пів години часу на день аби тільки думати про жінок, а потім переключатися вже на інші справи, повинно допомогти

⋮⋮⋮   No. 271786

File: 1666879439.3506-.png ( 6.72 KB , 512x512 )

>>271784
Це ти так завуальовано дрочку описав чи що?

⋮⋮⋮   No. 271787 OP

>>271786
Не знаю що мав на увазі той психолог, та я сприйняв це буквально - сідаєш/ходиш і думаєш

⋮⋮⋮   No. 414049

>>271786
Це ти так завуальовано його трольнув чи що?



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]