⋮⋮⋮
No.
269270
>>269122Я не пам'ятаю щоб на іміджбордах формат avi викладали. Це взагалі епоха динозаврів з 2000-х років.
⋮⋮⋮
No.
269272
>>269271STEPПросто в деяких випадках треба буде ставити "age restricted" або взагалі "unlisted".
⋮⋮⋮
No.
406016
>>269122Прадавній. Фігурки викинуті.
⋮⋮⋮
No.
406129
>>269122https://watchpeopledie.tv/?sort=newЯ знаю треш тільки тут. Вбивства, тортур, картель, стрілянина
⋮⋮⋮
No.
406155
testing kropyvach dashchan extension
⋮⋮⋮
No.
406159
test
⋮⋮⋮
No.
406465
>>406188Hey slutty chick, are U on tinder?
⋮⋮⋮
No.
406472
>>406470Смоктати - на смоктач!
⋮⋮⋮
No.
406539
>>406472Смоктач мьортв!
Навіщо вже Смоктака, якщо є Усратка-Помирач?
⋮⋮⋮
No.
406556
>>406539> Навіщо вже Смоктака, якщо є Усратка-Помирач?Це так званий "найнач, дев'яч, дев'ятьчан". Тобто 9ч.сайт, тобто 9ch.site. Який є "істинним правонаступником небоарду
(недобірди)". Проруснява малоросська помийка, населена лайножерами.
⋮⋮⋮
No.
406561
>>406556> Проруснява малоросська помийка, населена лайножерамиЦі люди просто не хочуть вмирати за Зеленського, здається як і ти.
⋮⋮⋮
No.
406577
>>406561Ці люди хочуть вмирати за Хуйла і росіюшку та полювати на фазанів, їсти мишей, пацюків, котів і собак.
⋮⋮⋮
No.
406585
>>406577>а я повністю підтримую, бла-бла-блаТа краще вже за хуйла, ніж за щеленського.
⋮⋮⋮
No.
406588
>>406587>кацапи не вічніПруфи?
>як щодо того щоб воювати за вічну третьорейхову Україну?Я_не_піду.mp4
В мене прадід-червоноармієць нищив німецько-фашистстку гадіну, й ти вважаєш що спадок Бандери мені важливіший за нього?
⋮⋮⋮
No.
406589
Та й все одно доведеться вмирати за зеленського в підсумку, скільки ти б себе не накручував націковськими прикольчиками.
⋮⋮⋮
No.
406590
>>406588Червонопузі гірщі за нацистів.
Краще воювати треба було за Гітлера.
⋮⋮⋮
No.
406595
>>406588>Пруфи?1917
1991
> Я_не_піду.mp4Так ти не тільки без ос, ти ще й без країни. Зроз, питань в принципі не маю.
⋮⋮⋮
No.
406606
>>406585Ти офіційно їбанувся!
От дивись, тут купа лайна і тут купа лайна. Чи станеш ти обирати з цих куп кращу?
⋮⋮⋮
No.
406613
>>406590Помилка Гітлера в тому, що він євреїв вбивав, а треба було депортувати до Ізраїлю, на батьківщину, так би мовити.
Для них це було б те ще покарання, хехехе
⋮⋮⋮
No.
406615
>>406613Помилка Гітлера була в тому що він був Шикельгрубер.
⋮⋮⋮
No.
406649
>>406639тільки один молодець.
побільше би таких!
⋮⋮⋮
No.
406663
>>269122webm, тільки на Кропивачі!
переглянути всі!
і навіть треди про Бреда!
⋮⋮⋮
No.
406706
>>406702це старий папір - ось що таке гілф!
⋮⋮⋮
No.
406713
>>406706А папір + 🇺🇸 = папірус.
⋮⋮⋮
No.
406743
>>406713Тобто США не існує і то паперова держава.
⋮⋮⋮
No.
406776
>>406743США не існує і це єврейська тіньова держава.
⋮⋮⋮
No.
406796
>>406776Проксі. Єврейське проксі.
⋮⋮⋮
No.
406911
>>406776>>406796Нічого не існує . Всі померли.
⋮⋮⋮
No.
406912
>>406774Потім тестуватиму.
⋮⋮⋮
No.
406959
>>406927>>406952Нахуй йди кацапська хуйня
⋮⋮⋮
No.
406972
>>406952очко. гагаггагаггаг.
⋮⋮⋮
No.
407050
>>406472> Смоктати - на смоктач!лизати - на лизач!
⋮⋮⋮
No.
407072
>>407068Любителі Анал-Карнавалу ще нікуди з Кропивачу не поділись!
⋮⋮⋮
No.
407370
>>406774Роздрукувати на 3D принтері 3D фігурки!
⋮⋮⋮
No.
407798
>>407370Немає сил, можливостей і часу. Але я хочу його знайти!
⋮⋮⋮
No.
407801
>>407050> Смоктати - на смоктач!> лизати - на лизач!Срати - на усратку!
⋮⋮⋮
No.
407803
>>407370ТИ КРАЩЕ СУКА ПРО ЯДЕРКУ ДУМАЙ, ШОБ ЇЇ НА БОЛОТА СКИНУТИ!!!!!
⋮⋮⋮
No.
407829
>>407803Безосе, це розважальний проект!
⋮⋮⋮
No.
407831
>>407829Камон, коли це кропивач комусь робив весело?
⋮⋮⋮
No.
407832
Є.
Називається Двач😏
⋮⋮⋮
No.
407833
>>407829Ти війну закінчи, а потім будеш розважатись.
⋮⋮⋮
No.
407901
>>407885> поверни Ющенкаа супчику з діоксином не хочеш?
⋮⋮⋮
No.
407906
>>407832Двач же помер в 2009 році, хіба ні..?
⋮⋮⋮
No.
407932
>>407930Шось цей твіттерний Степан срака частенько мелька в тредах.
⋮⋮⋮
No.
407994
>>407906Потім смоктач став харкачем, а зараз взагалі змінив домени на орг і су.
⋮⋮⋮
No.
408321
>>407994Тобто стало ще набагато гірше ніж було до того, коли було просто погано.
⋮⋮⋮
No.
408492
>>269122Ґак колись обіцяв, що допиляє Хатач Ксатач!
⋮⋮⋮
No.
408498
>>408492Ґак допиляє в 2034 році! Можливо...
⋮⋮⋮
No.
408506
>>408492А я от подумав, що може бути бірда, де може сидіти весь світ, і мовного бар'єру не буде, бо там буде вбудований ШІ, який перекладатиме все на всі мови
крім свинособачої. Чи є така бірда вже? Хз! Але ідея гуд, думаю, таке зроблять колись.
⋮⋮⋮
No.
408507
Треба бірда без малюнків, без ШІ, без тексту також.
Анонімно робити порожні дописи, люди б оцінили
⋮⋮⋮
No.
408511
Треба дівка без малюнків, без ШІ, без тексту також.
Анонімно їбати порожні дірки, хуї б оцінили
⋮⋮⋮
No.
408514
>>408511Не дівка а б і р д а
⋮⋮⋮
No.
408515
Ібать я шизофренік, я не пам'ятаю коли це написав
>>408511
⋮⋮⋮
No.
408516
Взагалі краще "нічого" але у мене є підозра що "нічого" вже є. Як перевірити наявність "нічого"?
⋮⋮⋮
No.
408544
>>408515Та то не ти, а я, розслабся.
⋮⋮⋮
No.
408545
>>408516нічого - це ж росіяни.
⋮⋮⋮
No.
408560
>>269122Конвертер з реганням!
⋮⋮⋮
No.
408824
>>269122Космодеси на 1 піку якісь дохлі. Не нагодовані.
2 пікча норм.
⋮⋮⋮
No.
408945
>>408824Зелений орк теж ненагодований, худий як тріска.
⋮⋮⋮
No.
409089
>>408673Show me your pussy dear
⋮⋮⋮
No.
409133
>>409089Ти йобнувся або їбонувся.
⋮⋮⋮
No.
409175
>>409089Придурок йобаний.
⋮⋮⋮
No.
409351
>>409089>>409133>>409175Анал це канон для людства!
⋮⋮⋮
No.
409803
>>269122Мало картонових чоловічків. Дуже мало.
⋮⋮⋮
No.
409804
>>409803Проволонтерив трохи. Викинув їх у пісочницю після використання у далекому 2013 році. Влітку. Саме так. То була перевірка принтера.
⋮⋮⋮
No.
409806
>>409804Ну, а у пісочниці малі дійсно гралися цими трешовими фігурками давніх часів. Ще й забрали їх собі.
Картонові чоловічки з сонцезахисними окулярами взагалі з 2007-2008 років біля книжок пилюкою покривалися.
⋮⋮⋮
No.
409854
>>409133Where's UR pussy honey? I'm tired waiting. Come to me and I'll lick it like blblblblblblblblbl
⋮⋮⋮
No.
410103
>>409854Тут такого немає, бімж з прапорцями.
⋮⋮⋮
No.
410153
>>410103У бімжа усі прапорці світу.
⋮⋮⋮
No.
410171
>>410153Треба бімжа з купою прапорців ще раз натравити на дурного запитувача, щоб була бійка.
⋮⋮⋮
No.
410281
>>410171віпіенового бімжа вже прорвало, але дуже мляво.
⋮⋮⋮
No.
410294
>>410284Скоро і він покине Кропивач і лишаться лише півтора найбожевільніших відвідувачів з віпіенами.
⋮⋮⋮
No.
410367
>>410294Ганяти усім дурного запитувача?
⋮⋮⋮
No.
410388
>>410367А дурного тут нема, тільки розумний)
⋮⋮⋮
No.
410435
>>410388Його звалить Божевільний з Рандом-Прапорцем.
⋮⋮⋮
No.
410460
>>410435Якщо в рандом-прапорця з божевіллям будуть сили і час.
⋮⋮⋮
No.
410473
>>410435in your dreams, man.
⋮⋮⋮
No.
410507
>>410473Бо відклав на невизначений час той божевільний. оговтується ще після того, як божевільного відвідувача порвали.
⋮⋮⋮
No.
410538
>>410522Мені і байдуже і небайдуже.
⋮⋮⋮
No.
410595
>>410538Створити нові фігурки.
Більш вдосконалені.
⋮⋮⋮
No.
410636
>>2691221 пікча - на ялинку знадобилися би.
2 пікча - на комп'ютерний стіл поставити як фігурки.
⋮⋮⋮
No.
410648
>>410632А чи буде неділя?
⋮⋮⋮
No.
410653
>>410595Нєєє, це кропивач то треба ліпити з лепу фігурки.
Можна з лепу зробити сам 3d принтер і потім вже — фігурки
⋮⋮⋮
No.
410657
>>410652Але завтра ніколи не настане, воно завжди на день попереду.
⋮⋮⋮
No.
410658
>>410653> 3d принтерНа ньому можна дівок друкувати? Я б хотів!
⋮⋮⋮
No.
410661
>>410658Якийсь самотній зйобік до США намагається там зробити 3d друковану баба робота андроїда.
Якийсь самотній Укро-Грузін задрот
⋮⋮⋮
No.
410662
Ну от є пісні про любов дівок та роботів "Girl and a robot" Ryksoop, тату теж... а про "я єбу казу" чи про любов тіпа дрочити чи хотіти ібати роботшу чомусь нема.
Було б дуже нішеве музло
⋮⋮⋮
No.
410663
>>410658Дівка надрукована з лепа
⋮⋮⋮
No.
410673
>>410662Ну про козу цензура не пропустить, і тут я згоден, облиште тваринок у спокої! Я про секс із роботкинею шось має бути. Спитай в ШІ.
⋮⋮⋮
No.
410735
>>410673Давай розвивай фантазію далі. це цікаво.
⋮⋮⋮
No.
411244
>>411222Аскона це Канон. Але на старому принтері не надрукував тоді у свій час у 2022 році.
⋮⋮⋮
No.
411252
>>411244> Аскона це КанонШо такого мемного в цій тачці?
⋮⋮⋮
No.
411657
>>269122Нові фігурки в реальності тільки 29 травня.
⋮⋮⋮
No.
411683
>>411664До 2028 року ще реалістично дожити.
⋮⋮⋮
No.
411705
>>411683Ну порахуй, скільки обстрілів може бути до того часу. Чи ти з Ужгорода?
⋮⋮⋮
No.
411706
>>411705> Чи ти з Ужгорода?Дніпро.
⋮⋮⋮
No.
411722
>>411706> Дніпро.Вінниця.
⋮⋮⋮
No.
411727
>>411722Що варто знати релокуючомуся з Дніпра до Вінниці? Українську знаю.
⋮⋮⋮
No.
411770
>>411727Вінницяце центр. Там міксовано.
⋮⋮⋮
No.
411789
>>411772ти ще Вервольф згадай.
⋮⋮⋮
No.
411792
>>411789Так то я завжди про нього пам'ятаю. Обов'язково там побуваю.
А що ще є цікавого у Вінниці? Це ж В(и)нниця, тому там повинно бути багато вина, ні?
⋮⋮⋮
No.
411793
>>411792рузкоязикого папіча ще можна згадати.
Він з Вінниці.
⋮⋮⋮
No.
411819
>>411794> але я ніколи н був споживачем його контенту.втім і не треба.
⋮⋮⋮
No.
411853
Фігурки треба ліпити!
Час треба знайти сьогодні...
Завтра...
Післязавтра...
Потім перед вихідними...
⋮⋮⋮
No.
411927
>>411853У понеділок сил немає. Ліг спати.
⋮⋮⋮
No.
412034
>>411927Я після вівторка у середу вже ніякий.
⋮⋮⋮
No.
412044
>>412034Вставай бірдмане - час дописувати треди і Драматику.
⋮⋮⋮
No.
412047
>>412044На Драматиці треба логінитися.
⋮⋮⋮
No.
412050
>>412047в житті кожного чоловіка іноді настає важкий момент коли треба кинути виклик всесвіту.
⋮⋮⋮
No.
412232
>>412050На Драматиці вже не треба логінитися.
Бачу що 4 роки тут як усе мертво.
⋮⋮⋮
No.
412234
>>412232З хуя лі не треба?
⋮⋮⋮
No.
412244
>>412034Відзвітуй про четвер!
⋮⋮⋮
No.
412314
>>412310Так і Кропивач можна проспати увесь.
⋮⋮⋮
No.
412371
>>412314Вже проспали. Усе встигли не встигнути.
⋮⋮⋮
No.
412372
>>269122Я цей треш на зарубіжну бірду евакуйовувати не буду!
Хоча...деякі на це заслуговують.
⋮⋮⋮
No.
412373
>>269270Цей формат давно у минулому.
⋮⋮⋮
No.
412374
>>406465Це все залишиться для тебе, спамере.
⋮⋮⋮
No.
412375
>>406639Ти теж залишайся тут. Деган збочений.
⋮⋮⋮
No.
412376
>>406953Любитель змивати ганьбу теж залишайся тут.
⋮⋮⋮
No.
412377
Фігурки допилювати довше ніж малюнки.
⋮⋮⋮
No.
412378
Файнач ріпнувся. Фігурки з Файначу треба перенести сюди.
⋮⋮⋮
No.
412382
Я думав дочекатися червня, але чекати вже не буду.
⋮⋮⋮
No.
412387
>>412382Саме так. Завдання провалюється. Місія провалюється. Проведу окремий перепис залишків Кропивача 2026.
⋮⋮⋮
No.
412567
>>412411Сьогодні 1 літній день.
⋮⋮⋮
No.
412569
>>412568це холодне літо з вітром, після дощів.
Спека потрібна!
⋮⋮⋮
No.
412570
Потрібен новий сезон / пра року коли хуйово у новий спосіб.
Старі сезони заібали, ще можна перейти на Десятинну систему у всьому та відправити поганих людей на гільйотину,
⋮⋮⋮
No.
412571
Авто виправлення заібало 10ичну не 10инну, 10инну не треба
⋮⋮⋮
No.
412573
>>412570>>412571Пішли Середні Віки вже. Десятина.
Всьо!
⋮⋮⋮
No.
412574
>>412573Ну фігурок же ж немає як і часу.
Бідний як церковна миша.
⋮⋮⋮
No.
412575
>>412574Фігурки ті паперові викинув у пісочницю. Нехай граються.
Проволонтерив готові фігурки.
Все одно примітивними були.
⋮⋮⋮
No.
412579
>>412575Матеріал для фігурок є, а часу немає.
⋮⋮⋮
No.
412580
>>412579Фігурки можна на іноземних бірдах робити. тут робити вже нічого.
⋮⋮⋮
No.
412581
>>412580> тут робити вже нічого.ти давай - піздуй, а то тільки ниєш.
⋮⋮⋮
No.
412583
>>269122Формату таких відосів вже немає, вони застаріли. На Кропиві є лише webm, а mp4 немає.
⋮⋮⋮
No.
412584
>>26927020 років назад був формат avi та 3gp.
⋮⋮⋮
No.
412586
>>412584avi - 20 років тому на бордах то розкіш
⋮⋮⋮
No.
412587
Іноземні брди — лайно навіть пєдофільські. Не цікаві і все
⋮⋮⋮
No.
412588
>>412585Вже відкрив і втік туди. А тут до останнього подиху.
⋮⋮⋮
No.
412589
>>412587Тут ще гірше - спамери кацапські і скажені собаки з помирачівської усратки.
⋮⋮⋮
No.
412591
>>412589На Ясонівському Учані такої прутні не було.
⋮⋮⋮
No.
412592
>>412586Борди 20 років назад то також розкіш.
⋮⋮⋮
No.
412595
>>412594От досидимо тут, а потім Дедач.
⋮⋮⋮
No.
412596
>>412595Подвійне задоволення буде якщо сидіти однією сракою на двох
стільцях іміджбордах.
⋮⋮⋮
No.
412597
>>412591На Ясонівському Учані багато чого не було. І шо?
⋮⋮⋮
No.
412598
>>412597На Ясонівський Учан смоктацькі харкачерські підсмоктувальники агресивно не нападали і Ясон був Прабатьком!
⋮⋮⋮
No.
412599
>>412596Саме так.
Дедач освоювати поки що важко.
⋮⋮⋮
No.
412600
>>412594На Дедач треба передублювати увесь Кропивач, який можливо перенести - Дедач витримає?
⋮⋮⋮
No.
412601
>>412600Як ти це уявляєш?
⋮⋮⋮
No.
412602
>>412601Перенести основні треди,які мені сподобались на Дедач, а далі будуть докуповувати, оновлювати пам'ять.
⋮⋮⋮
No.
412606
>>412602Згадаємо вчергове Файнач, бо на Файначі усе починалось розроблятися.
⋮⋮⋮
No.
412607
>>412606Файнач був правонаступником Батьківського Ясонівського Учану!
⋮⋮⋮
No.
412608
>>412607За часів Файначу жилося краще, але недовго, коли активність впала і всі перебігли сюди.
Але й тут вже стали погані часи, коли сайт без адміна засирають спамери з усратки та кацапи.
⋮⋮⋮
No.
412610
>>412609Це підійде для збоченця Кропиви.
⋮⋮⋮
No.
412611
>>412610Та ще й малювати дедачівці вміють!
Значить точно спочатку станемо біженцями на Дедачі. а потім на іноземні зарубіжні бірди, соцмережі і так далі та тому подібне.
⋮⋮⋮
No.
412613
>>412612У дедачівців є талант.
І талант прокидається і не спить.
⋮⋮⋮
No.
412619
>>412613Дедач неможливо розвивати вночі, бо в літні ночі холодно. Літо холодне.
⋮⋮⋮
No.
412624
>>412585Справді? Яку бірду порадиш? Щоб там прону було багато!
⋮⋮⋮
No.
412632
>>412628Підміна?
Прутень тобі!
Можеш йти зі збоченнями куди завгодно!
Навіть розвивати Дедач.
⋮⋮⋮
No.
412633
>>412629Але ж літо холодне! Це неправильно!
⋮⋮⋮
No.
412634
>>412633Так, літо холодне.
Ось воно!
це літо, безоси!
⋮⋮⋮
No.
412635
>>412634Це літо 2026!
Такого літа ще не було 90000 років після Льодовикового Періоду.
⋮⋮⋮
No.
412636
>>412634Здалеку виглядає як веселі істоти, одна танцює а ззаду - спостерігають
⋮⋮⋮
No.
412637
>>412636Помітив так помітив!
Навіть я не захотів це помічати.
⋮⋮⋮
No.
412638
>>269122картинки webp приблизно недавно додавали.
Проблема тільки з jpg_larle, jfjf.
Про відео - не йде mp4, не кажучи вже про 3gp та avi.
Формату музики mp3 я тут жодного разу не бачив.
⋮⋮⋮
No.
412639
>>412633Унікальність в тому що у мене і сьогодні зимова постіль, закриті усі вікна і двері в кімнатах.
Такого 1 червня в мене ще ніколи в житті не було!
⋮⋮⋮
No.
412647
>>412646ти геть збожеволів
⋮⋮⋮
No.
412651
>>412648ти перший вночі!
все вже ясно хто ти такий.
дурний ти!
⋮⋮⋮
No.
412654
>>412652він штучний інтелект.
⋮⋮⋮
No.
412655
>>412653ти робот.
ти не безосібний.
докази - ти пишеш якусь прутню ще й з підписами.
⋮⋮⋮
No.
412657
>>412654саме так!
розслідування проведено.
це дурний робот.
⋮⋮⋮
No.
412664
>>412661ти не воюєш
не будь пиздлом!
⋮⋮⋮
No.
412665
>>412663пішов нахуй, вслід за русскім кораблем, робот-довбойоб з синім підписом зверху!
І збоченими жартиками для деганоїдів.
⋮⋮⋮
No.
412667
>>412665Підписи - це моя фішка, в тебе немає своєї, от ти і бісишся!
> І збоченими жартиками для деганоїдів. Ну вигадай кращі. Може ще урок гумору тут проведеш?
>>412664> ти не воюєшФронтів багато. Їх багато...