[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1664995059.434834-.jpg ( 1.77 KB , 150x266 )

File: 1664995059.434834-2.jpg ( 1.98 KB , 150x266 )

⋮⋮⋮   No. 269122

А є якісь халявні сайти де можна заливати рандомні треш-відоси формату 3gp, avi, webm, mp4 довжиною від однієї години і більше без обмежень на будь-яку тематику? Не лише одними гіфками і картинками єдиними. Підкажіть будь-ласка мені якщо ви знаєте де можна вільно творити рандомний треш-контент! У далекій молодості у кінці 2000-их та на початку 2010-х років я бавився з мобільним телефоном у треш-відоси з дешевими поробками схожих на стрілянки-бойовики і робив типу фільми, але трешові. Хочу спробувати знову але в форматі реставрації і оновлених ремейків. Як тут приймає короткі відоси формату 3gp та mp4? Формат avi мабуть зовсім давній, тому про нього тут не питатиму. А про формат webm знаю, але в мене не webm формат.

⋮⋮⋮   No. 269270

>>269122
Я не пам'ятаю щоб на іміджбордах формат avi викладали. Це взагалі епоха динозаврів з 2000-х років.

⋮⋮⋮   No. 269271

>>269122
YouTube

⋮⋮⋮   No. 269272

>>269271
STEP
Просто в деяких випадках треба буде ставити "age restricted" або взагалі "unlisted".

⋮⋮⋮   No. 406016

>>269122
Прадавній. Фігурки викинуті.

⋮⋮⋮   No. 406129

>>269122
https://watchpeopledie.tv/?sort=new
Я знаю треш тільки тут. Вбивства, тортур, картель, стрілянина

⋮⋮⋮   No. 406155

testing kropyvach dashchan extension

⋮⋮⋮   No. 406159

test

⋮⋮⋮   No. 406160

File: 1773419488.663139-.jpg ( 1.44 MB , 5640x2400 )

тест додатків

⋮⋮⋮   No. 406188


⋮⋮⋮   No. 406465

>>406188
Hey slutty chick, are U on tinder?

⋮⋮⋮   No. 406470

>>406188
ти смокчеш?

⋮⋮⋮   No. 406472

>>406470
Смоктати - на смоктач!

⋮⋮⋮   No. 406539

>>406472
Смоктач мьортв!
Навіщо вже Смоктака, якщо є Усратка-Помирач?

⋮⋮⋮   No. 406556

>>406539
> Навіщо вже Смоктака, якщо є Усратка-Помирач?
Це так званий "найнач, дев'яч, дев'ятьчан". Тобто 9ч.сайт, тобто 9ch.site. Який є "істинним правонаступником небоарду(недобірди)". Проруснява малоросська помийка, населена лайножерами.

⋮⋮⋮   No. 406561

>>406556
> Проруснява малоросська помийка, населена лайножерами
Ці люди просто не хочуть вмирати за Зеленського, здається як і ти.

⋮⋮⋮   No. 406577

>>406561
Ці люди хочуть вмирати за Хуйла і росіюшку та полювати на фазанів, їсти мишей, пацюків, котів і собак.

⋮⋮⋮   No. 406585

>>406577
>а я повністю підтримую, бла-бла-бла
Та краще вже за хуйла, ніж за щеленського.

⋮⋮⋮   No. 406587

File: 1774342682.210593-.png ( 156.77 KB , 700x700 )

>>406561
Безосе, зеля не вічний, кацапи не вічні, як щодо того щоб воювати за вічну третьорейхову Україну?

⋮⋮⋮   No. 406588

>>406587
>кацапи не вічні
Пруфи?
>як щодо того щоб воювати за вічну третьорейхову Україну?
Я_не_піду.mp4
В мене прадід-червоноармієць нищив німецько-фашистстку гадіну, й ти вважаєш що спадок Бандери мені важливіший за нього?

⋮⋮⋮   No. 406589

Та й все одно доведеться вмирати за зеленського в підсумку, скільки ти б себе не накручував націковськими прикольчиками.

⋮⋮⋮   No. 406590

>>406588
Червонопузі гірщі за нацистів.
Краще воювати треба було за Гітлера.

⋮⋮⋮   No. 406595

>>406588
>Пруфи?
1917
1991
> Я_не_піду.mp4
Так ти не тільки без ос, ти ще й без країни. Зроз, питань в принципі не маю.

⋮⋮⋮   No. 406606

>>406585
Ти офіційно їбанувся!

От дивись, тут купа лайна і тут купа лайна. Чи станеш ти обирати з цих куп кращу?

⋮⋮⋮   No. 406613

>>406590
Помилка Гітлера в тому, що він євреїв вбивав, а треба було депортувати до Ізраїлю, на батьківщину, так би мовити.

Для них це було б те ще покарання, хехехе

⋮⋮⋮   No. 406615

>>406613
Помилка Гітлера була в тому що він був Шикельгрубер.

⋮⋮⋮   No. 406638

>>406615
міф це

⋮⋮⋮   No. 406639

File: 1774465158.350744-.gif ( 428.73 KB , 500x260 )

>>406638
мілф це

⋮⋮⋮   No. 406649

>>406639
тільки один молодець.
побільше би таких!

⋮⋮⋮   No. 406663

File: 1774477880.277048-.png ( 77.55 KB , 1152x648 )

>>269122
webm, тільки на Кропивачі!
переглянути всі!
і навіть треди про Бреда!

⋮⋮⋮   No. 406666

File: 1774478600.282716-.gif ( 3.58 MB , 408x164 )

>>406649
Буде більше, якщо клонувати!

⋮⋮⋮   No. 406702

File: 1774553947.997592-.png ( 174.71 KB , 412x287 )

>>406639
гілф це

⋮⋮⋮   No. 406706

>>406702
це старий папір - ось що таке гілф!

⋮⋮⋮   No. 406708

>>406706
саме так

⋮⋮⋮   No. 406713

>>406706
А папір + 🇺🇸 = папірус.

⋮⋮⋮   No. 406743

>>406713
Тобто США не існує і то паперова держава.

⋮⋮⋮   No. 406755

File: 1774650628.772963-.jpg ( 744.08 KB , 1382x2048 )


⋮⋮⋮   No. 406773

>>406755
Паперовий тигр!

⋮⋮⋮   No. 406774

File: 1774687640.501818-.png ( 273.41 KB , 1920x1082 )


⋮⋮⋮   No. 406776

>>406743
США не існує і це єврейська тіньова держава.

⋮⋮⋮   No. 406796

>>406776
Проксі. Єврейське проксі.

⋮⋮⋮   No. 406911

>>406776
>>406796
Нічого не існує . Всі померли.

⋮⋮⋮   No. 406912

>>406774
Потім тестуватиму.

⋮⋮⋮   No. 406927

>>406911
Саме так

⋮⋮⋮   No. 406952

>>406774
>>406912
Розробляй!

⋮⋮⋮   No. 406953

>>406927
>>406952
Нахуй йди

⋮⋮⋮   No. 406954

>>406927
>>406952
Нахуй йди

⋮⋮⋮   No. 406955

>>406927
>>406952
Нахуй йди

⋮⋮⋮   No. 406956

>>406927
>>406952
Нахуй йди

⋮⋮⋮   No. 406957

>>406927
>>406952
Нахуй йди

⋮⋮⋮   No. 406958

>>406927
>>406952
Нахуй йди

⋮⋮⋮   No. 406959

>>406927
>>406952
Нахуй йди кацапська хуйня

⋮⋮⋮   No. 406960

>>406927
>>406952
йди на хуй

⋮⋮⋮   No. 406961

>>406960
я тут до чого?

⋮⋮⋮   No. 406972

>>406952
очко. гагаггагаггаг.

⋮⋮⋮   No. 407029

>>406972
як дотепно

⋮⋮⋮   No. 407050

>>406472
> Смоктати - на смоктач!
лизати - на лизач!

⋮⋮⋮   No. 407068

>>407029
ще б 2пак!

⋮⋮⋮   No. 407072

>>407068
Любителі Анал-Карнавалу ще нікуди з Кропивачу не поділись!

⋮⋮⋮   No. 407370

>>406774
Роздрукувати на 3D принтері 3D фігурки!

⋮⋮⋮   No. 407798

>>407370
Немає сил, можливостей і часу. Але я хочу його знайти!

⋮⋮⋮   No. 407801

>>407050
> Смоктати - на смоктач!
> лизати - на лизач!
Срати - на усратку!

⋮⋮⋮   No. 407803

>>407370
ТИ КРАЩЕ СУКА ПРО ЯДЕРКУ ДУМАЙ, ШОБ ЇЇ НА БОЛОТА СКИНУТИ!!!!!

⋮⋮⋮   No. 407829

>>407803
Безосе, це розважальний проект!

⋮⋮⋮   No. 407831

>>407829
Камон, коли це кропивач комусь робив весело?

⋮⋮⋮   No. 407832

Є.
Називається Двач😏

⋮⋮⋮   No. 407833

>>407829
Ти війну закінчи, а потім будеш розважатись.

⋮⋮⋮   No. 407885

File: 1775727317.105307-.jpg ( 16.27 KB , 480x360 )

>>407833
Спочатку поверни Ющенка і 2007 та початок січня 2008.

⋮⋮⋮   No. 407901

>>407885
> поверни Ющенка
а супчику з діоксином не хочеш?

⋮⋮⋮   No. 407906

>>407832
Двач же помер в 2009 році, хіба ні..?

⋮⋮⋮   No. 407930

File: 1775843403.571733-.webp ( 16.34 KB , 675x238 )


⋮⋮⋮   No. 407932

>>407930
Шось цей твіттерний Степан срака частенько мелька в тредах.

⋮⋮⋮   No. 407993

>>407932
Нехай мелька!

⋮⋮⋮   No. 407994

>>407906
Потім смоктач став харкачем, а зараз взагалі змінив домени на орг і су.

⋮⋮⋮   No. 408321

>>407994
Тобто стало ще набагато гірше ніж було до того, коли було просто погано.

⋮⋮⋮   No. 408429

>>269122
Валяй!

⋮⋮⋮   No. 408466


⋮⋮⋮   No. 408492

>>269122
Ґак колись обіцяв, що допиляє Хатач Ксатач!

⋮⋮⋮   No. 408498

>>408492
Ґак допиляє в 2034 році! Можливо...

⋮⋮⋮   No. 408506

>>408492
А я от подумав, що може бути бірда, де може сидіти весь світ, і мовного бар'єру не буде, бо там буде вбудований ШІ, який перекладатиме все на всі мови крім свинособачої. Чи є така бірда вже? Хз! Але ідея гуд, думаю, таке зроблять колись.

⋮⋮⋮   No. 408507

Треба бірда без малюнків, без ШІ, без тексту також.
Анонімно робити порожні дописи, люди б оцінили

⋮⋮⋮   No. 408511

Треба дівка без малюнків, без ШІ, без тексту також.
Анонімно їбати порожні дірки, хуї б оцінили

⋮⋮⋮   No. 408514

>>408511

Не дівка а б і р д а

⋮⋮⋮   No. 408515

Ібать я шизофренік, я не пам'ятаю коли це написав
>>408511

⋮⋮⋮   No. 408516

Взагалі краще "нічого" але у мене є підозра що "нічого" вже є. Як перевірити наявність "нічого"?

⋮⋮⋮   No. 408544

>>408515
Та то не ти, а я, розслабся.

⋮⋮⋮   No. 408545

>>408516
нічого - це ж росіяни.

⋮⋮⋮   No. 408560

>>269122
Конвертер з реганням!

⋮⋮⋮   No. 408607

>>269122
Круто! Картон!

⋮⋮⋮   No. 408673

File: 1776942430.978715-.jpg ( 82.4 KB , 1000x500 )

>>408607
На картоні усім пухнастикпм круто спати.

⋮⋮⋮   No. 408698

>>408673
Він файний!

⋮⋮⋮   No. 408725

>>408698
Так і є!

⋮⋮⋮   No. 408824

>>269122
Космодеси на 1 піку якісь дохлі. Не нагодовані.
2 пікча норм.

⋮⋮⋮   No. 408945

>>408824
Зелений орк теж ненагодований, худий як тріска.

⋮⋮⋮   No. 409024

>>408945
Погано.

⋮⋮⋮   No. 409089

>>408673
Show me your pussy dear

⋮⋮⋮   No. 409133

>>409089
Ти йобнувся або їбонувся.

⋮⋮⋮   No. 409175

>>409089
Придурок йобаний.

⋮⋮⋮   No. 409351

>>409089
>>409133
>>409175
Анал це канон для людства!

⋮⋮⋮   No. 409803

>>269122
Мало картонових чоловічків. Дуже мало.

⋮⋮⋮   No. 409804

>>409803
Проволонтерив трохи. Викинув їх у пісочницю після використання у далекому 2013 році. Влітку. Саме так. То була перевірка принтера.

⋮⋮⋮   No. 409806

>>409804
Ну, а у пісочниці малі дійсно гралися цими трешовими фігурками давніх часів. Ще й забрали їх собі.
Картонові чоловічки з сонцезахисними окулярами взагалі з 2007-2008 років біля книжок пилюкою покривалися.

⋮⋮⋮   No. 409854

>>409133
Where's UR pussy honey? I'm tired waiting. Come to me and I'll lick it like blblblblblblblblbl

⋮⋮⋮   No. 410103

>>409854
Тут такого немає, бімж з прапорцями.

⋮⋮⋮   No. 410153

>>410103
У бімжа усі прапорці світу.

⋮⋮⋮   No. 410171

>>410153
Треба бімжа з купою прапорців ще раз натравити на дурного запитувача, щоб була бійка.

⋮⋮⋮   No. 410281

>>410171
віпіенового бімжа вже прорвало, але дуже мляво.

⋮⋮⋮   No. 410284

>>410171
Не дурного!

⋮⋮⋮   No. 410294

>>410284
Скоро і він покине Кропивач і лишаться лише півтора найбожевільніших відвідувачів з віпіенами.

⋮⋮⋮   No. 410367

>>410294
Ганяти усім дурного запитувача?

⋮⋮⋮   No. 410372

>>410367
Усі хто зможе.

⋮⋮⋮   No. 410388

>>410367
А дурного тут нема, тільки розумний)

⋮⋮⋮   No. 410435

>>410388
Його звалить Божевільний з Рандом-Прапорцем.

⋮⋮⋮   No. 410460

>>410435
Якщо в рандом-прапорця з божевіллям будуть сили і час.

⋮⋮⋮   No. 410473

>>410435
in your dreams, man.

⋮⋮⋮   No. 410507

>>410473
Бо відклав на невизначений час той божевільний. оговтується ще після того, як божевільного відвідувача порвали.

⋮⋮⋮   No. 410522

>>410507
Мені байдуже.

⋮⋮⋮   No. 410538

>>410522
Мені і байдуже і небайдуже.

⋮⋮⋮   No. 410595

>>410538
Створити нові фігурки.
Більш вдосконалені.

⋮⋮⋮   No. 410632

>>410595
Буде у неділю.

⋮⋮⋮   No. 410636

>>269122
1 пікча - на ялинку знадобилися би.
2 пікча - на комп'ютерний стіл поставити як фігурки.

⋮⋮⋮   No. 410648

>>410632
А чи буде неділя?

⋮⋮⋮   No. 410652

>>410648
Завтра буде.

⋮⋮⋮   No. 410653

>>410595
Нєєє, це кропивач то треба ліпити з лепу фігурки.
Можна з лепу зробити сам 3d принтер і потім вже — фігурки

⋮⋮⋮   No. 410657

>>410652
Але завтра ніколи не настане, воно завжди на день попереду.

⋮⋮⋮   No. 410658

>>410653
> 3d принтер
На ньому можна дівок друкувати? Я б хотів!

⋮⋮⋮   No. 410661

>>410658
Якийсь самотній зйобік до США намагається там зробити 3d друковану баба робота андроїда.

Якийсь самотній Укро-Грузін задрот

⋮⋮⋮   No. 410662

Ну от є пісні про любов дівок та роботів "Girl and a robot" Ryksoop, тату теж... а про "я єбу казу" чи про любов тіпа дрочити чи хотіти ібати роботшу чомусь нема.

Було б дуже нішеве музло

⋮⋮⋮   No. 410663

>>410658
Дівка надрукована з лепа

⋮⋮⋮   No. 410673

>>410662
Ну про козу цензура не пропустить, і тут я згоден, облиште тваринок у спокої! Я про секс із роботкинею шось має бути. Спитай в ШІ.

⋮⋮⋮   No. 410735

>>410673
Давай розвивай фантазію далі. це цікаво.

⋮⋮⋮   No. 410758

File: 1779160246.816774-.jpg ( 86.05 KB , 574x800 )

File: 1779160246.816774-2.png ( 1.2 MB , 1322x1600 )


⋮⋮⋮   No. 411222

File: 1779196962.77756-.jpeg ( 33.5 KB , 581x344 )


⋮⋮⋮   No. 411244

>>411222
Аскона це Канон. Але на старому принтері не надрукував тоді у свій час у 2022 році.

⋮⋮⋮   No. 411252

>>411244
> Аскона це Канон
Шо такого мемного в цій тачці?

⋮⋮⋮   No. 411262

File: 1779217950.210919-.jpg ( 22.7 KB , 700x525 )

File: 1779217950.210919-2.webp ( 29.5 KB , 520x360 )

File: 1779217950.210919-3.webp ( 630.12 KB , 1920x1280 )

File: 1779217950.210919-4.jpg ( 89.36 KB , 1200x900 )

>>411252
Мабуть щось таке все ж є.

⋮⋮⋮   No. 411657

>>269122
Нові фігурки в реальності тільки 29 травня.

⋮⋮⋮   No. 411664

>>411657
Ще дожити треба.

⋮⋮⋮   No. 411683

>>411664
До 2028 року ще реалістично дожити.

⋮⋮⋮   No. 411705

>>411683
Ну порахуй, скільки обстрілів може бути до того часу. Чи ти з Ужгорода?

⋮⋮⋮   No. 411706

>>411705
> Чи ти з Ужгорода?
Дніпро.

⋮⋮⋮   No. 411722

>>411706
> Дніпро.
Вінниця.

⋮⋮⋮   No. 411727

>>411722
Що варто знати релокуючомуся з Дніпра до Вінниці? Українську знаю.

⋮⋮⋮   No. 411770

>>411727
Вінницяце центр. Там міксовано.

⋮⋮⋮   No. 411772

File: 1779519435.931225-.jpg ( 482.36 KB , 732x1100 )


⋮⋮⋮   No. 411789

>>411772
ти ще Вервольф згадай.

⋮⋮⋮   No. 411792

>>411789
Так то я завжди про нього пам'ятаю. Обов'язково там побуваю.
А що ще є цікавого у Вінниці? Це ж В(и)нниця, тому там повинно бути багато вина, ні?

⋮⋮⋮   No. 411793

>>411792
рузкоязикого папіча ще можна згадати.
Він з Вінниці.

⋮⋮⋮   No. 411794

File: 1779537589.076916-.png ( 2.12 MB , 1408x768 )

>>411793
Згадував, але я ніколи н був споживачем його контенту.

⋮⋮⋮   No. 411819

>>411794
> але я ніколи н був споживачем його контенту.
втім і не треба.

⋮⋮⋮   No. 411853

Фігурки треба ліпити!
Час треба знайти сьогодні...
Завтра...
Післязавтра...
Потім перед вихідними...

⋮⋮⋮   No. 411927

>>411853
У понеділок сил немає. Ліг спати.

⋮⋮⋮   No. 412034

>>411927
Я після вівторка у середу вже ніякий.

⋮⋮⋮   No. 412044

>>412034
Вставай бірдмане - час дописувати треди і Драматику.

⋮⋮⋮   No. 412045

File: 1779865467.754282-.png ( 258.98 KB , 412x514 )


⋮⋮⋮   No. 412047

>>412044
На Драматиці треба логінитися.

⋮⋮⋮   No. 412050

>>412047
в житті кожного чоловіка іноді настає важкий момент коли треба кинути виклик всесвіту.

⋮⋮⋮   No. 412232

>>412050
На Драматиці вже не треба логінитися.
Бачу що 4 роки тут як усе мертво.

⋮⋮⋮   No. 412234

>>412232
З хуя лі не треба?

⋮⋮⋮   No. 412244

>>412034
Відзвітуй про четвер!

⋮⋮⋮   No. 412310

>>412244
проспав у четвер

⋮⋮⋮   No. 412314

>>412310
Так і Кропивач можна проспати увесь.

⋮⋮⋮   No. 412371

>>412314
Вже проспали. Усе встигли не встигнути.

⋮⋮⋮   No. 412372

>>269122
Я цей треш на зарубіжну бірду евакуйовувати не буду!
Хоча...деякі на це заслуговують.

⋮⋮⋮   No. 412373

>>269270
Цей формат давно у минулому.

⋮⋮⋮   No. 412374

>>406465
Це все залишиться для тебе, спамере.

⋮⋮⋮   No. 412375

>>406639
Ти теж залишайся тут. Деган збочений.

⋮⋮⋮   No. 412376

>>406953
Любитель змивати ганьбу теж залишайся тут.

⋮⋮⋮   No. 412377

Фігурки допилювати довше ніж малюнки.

⋮⋮⋮   No. 412378

Файнач ріпнувся. Фігурки з Файначу треба перенести сюди.

⋮⋮⋮   No. 412379

>>412373
та як скажеш

⋮⋮⋮   No. 412380

>>412379
Так!

⋮⋮⋮   No. 412381

File: 1780056948.634194-.jpg ( 79.23 KB , 617x1000 )

File: 1780056948.634194-2.jpg ( 36.93 KB , 522x367 )

File: 1780056948.634194-3.jpeg ( 15.79 KB , 447x447 )

File: 1780056948.634194-4.jpg ( 27.97 KB , 550x600 )


⋮⋮⋮   No. 412382

Я думав дочекатися червня, але чекати вже не буду.

⋮⋮⋮   No. 412383

File: 1780057102.420986-.png ( 1.67 MB , 1000x1000 )

File: 1780057102.420986-2.jpeg ( 26.02 KB , 464x431 )

File: 1780057102.420986-3.jpg ( 223.95 KB , 1000x781 )

File: 1780057102.420986-4.jpeg ( 91.88 KB , 1080x1291 )

>>269122
У ОПа якийсь орк дохлий і худющий як тріска. Зелений. Ледве помітний.

⋮⋮⋮   No. 412384

File: 1780057170.967482-.jpg ( 22.86 KB , 402x536 )

File: 1780057170.967482-2.jpg ( 88.16 KB , 1000x1000 )

File: 1780057170.967482-3.jpg ( 70.48 KB , 1232x1232 )

File: 1780057170.967482-4.jpeg ( 29.32 KB , 495x619 )


⋮⋮⋮   No. 412385

File: 1780057320.576062-.jpg ( 10.94 KB , 800x800 )

File: 1780057320.576062-2.jpg ( 16.85 KB , 600x600 )

File: 1780057320.576062-3.jpg ( 15.87 KB , 600x600 )

File: 1780057320.576062-4.webp ( 91.94 KB , 1920x1080 )


⋮⋮⋮   No. 412387

>>412382
Саме так. Завдання провалюється. Місія провалюється. Проведу окремий перепис залишків Кропивача 2026.

⋮⋮⋮   No. 412403

File: 1780097913.108698-.jpg ( 3.96 KB , 279x181 )

>>412371
Встигни встигнути, але не проспи проспати.

⋮⋮⋮   No. 412404

File: 1780098219.18203-.gif ( 363.57 KB , 200x200 )

>>412375
Не ображай мене. Добре?

⋮⋮⋮   No. 412410

>>412404
Добре.

⋮⋮⋮   No. 412411

File: 1780122465.984972-.jpg ( 16.02 KB , 700x394 )

>>412403
сьогодні я проспав вчорашній день

⋮⋮⋮   No. 412566

File: 1780299013.038476-.webp ( 28.25 KB , 1985x1000 )

File: 1780299013.038476-2.jpg ( 32.44 KB , 736x431 )

Біженці з Файначу скоро втечуть в соцмережі з фейковими аккаунтами і в іноземні зарубіжні іміджборди. Проект фігурок та інших розваг тут тимчасовий.

⋮⋮⋮   No. 412567

>>412411
Сьогодні 1 літній день.

⋮⋮⋮   No. 412568

>>412567
заїбало літо

⋮⋮⋮   No. 412569

>>412568
це холодне літо з вітром, після дощів.
Спека потрібна!

⋮⋮⋮   No. 412570

Потрібен новий сезон / пра року коли хуйово у новий спосіб.

Старі сезони заібали, ще можна перейти на Десятинну систему у всьому та відправити поганих людей на гільйотину,

⋮⋮⋮   No. 412571

Авто виправлення заібало 10ичну не 10инну, 10инну не треба

⋮⋮⋮   No. 412573

>>412570
>>412571
Пішли Середні Віки вже. Десятина.
Всьо!

⋮⋮⋮   No. 412574

>>412573
Ну фігурок же ж немає як і часу.
Бідний як церковна миша.

⋮⋮⋮   No. 412575

>>412574
Фігурки ті паперові викинув у пісочницю. Нехай граються.
Проволонтерив готові фігурки.
Все одно примітивними були.

⋮⋮⋮   No. 412579

>>412575
Матеріал для фігурок є, а часу немає.

⋮⋮⋮   No. 412580

>>412579
Фігурки можна на іноземних бірдах робити. тут робити вже нічого.

⋮⋮⋮   No. 412581

>>412580
> тут робити вже нічого.
ти давай - піздуй, а то тільки ниєш.

⋮⋮⋮   No. 412582

>>412581
неможливо

⋮⋮⋮   No. 412583

>>269122
Формату таких відосів вже немає, вони застаріли. На Кропиві є лише webm, а mp4 немає.

⋮⋮⋮   No. 412584

>>269270
20 років назад був формат avi та 3gp.

⋮⋮⋮   No. 412585

File: 1780317980.215287-.jpg ( 55.71 KB , 736x736 )

>>412582

просто відкриваєш нову вкладку в браузері і вбиваєш назву потрібної іноземної бірди

⋮⋮⋮   No. 412586

>>412584
avi - 20 років тому на бордах то розкіш

⋮⋮⋮   No. 412587

Іноземні брди — лайно навіть пєдофільські. Не цікаві і все

⋮⋮⋮   No. 412588

>>412585
Вже відкрив і втік туди. А тут до останнього подиху.

⋮⋮⋮   No. 412589

>>412587
Тут ще гірше - спамери кацапські і скажені собаки з помирачівської усратки.

⋮⋮⋮   No. 412591

>>412589
На Ясонівському Учані такої прутні не було.

⋮⋮⋮   No. 412592

>>412586
Борди 20 років назад то також розкіш.

⋮⋮⋮   No. 412593

File: 1780319123.026454-.jpeg ( 208.5 KB , 959x959 )

>>412587
госоди, дядь, та оприділися шо ти хочеш від інтернету.

⋮⋮⋮   No. 412594

File: 1780319213.300918-.png ( 258.98 KB , 412x514 )

>>412589
Батьківщина дала Тобі Дедач - сиди, розвивай. Не хочу, хочу жерти лайно.

⋮⋮⋮   No. 412595

>>412594
От досидимо тут, а потім Дедач.

⋮⋮⋮   No. 412596

File: 1780319528.501096-.png ( 277.2 KB , 709x429 )

>>412595
Подвійне задоволення буде якщо сидіти однією сракою на двох стільцях іміджбордах.

⋮⋮⋮   No. 412597

>>412591
На Ясонівському Учані багато чого не було. І шо?

⋮⋮⋮   No. 412598

>>412597
На Ясонівський Учан смоктацькі харкачерські підсмоктувальники агресивно не нападали і Ясон був Прабатьком!

⋮⋮⋮   No. 412599

>>412596
Саме так.
Дедач освоювати поки що важко.

⋮⋮⋮   No. 412600

>>412594
На Дедач треба передублювати увесь Кропивач, який можливо перенести - Дедач витримає?

⋮⋮⋮   No. 412601

>>412600
Як ти це уявляєш?

⋮⋮⋮   No. 412602

>>412601
Перенести основні треди,які мені сподобались на Дедач, а далі будуть докуповувати, оновлювати пам'ять.

⋮⋮⋮   No. 412606

>>412602
Згадаємо вчергове Файнач, бо на Файначі усе починалось розроблятися.

⋮⋮⋮   No. 412607

>>412606
Файнач був правонаступником Батьківського Ясонівського Учану!

⋮⋮⋮   No. 412608

>>412607
За часів Файначу жилося краще, але недовго, коли активність впала і всі перебігли сюди.
Але й тут вже стали погані часи, коли сайт без адміна засирають спамери з усратки та кацапи.

⋮⋮⋮   No. 412609

File: 1780326403.708053-.png ( 1.37 MB , 1058x1482 )

>>269122
>>412594
Ось фігурка з Дедачу!

⋮⋮⋮   No. 412610

>>412609
Це підійде для збоченця Кропиви.

⋮⋮⋮   No. 412611

>>412610
Та ще й малювати дедачівці вміють!
Значить точно спочатку станемо біженцями на Дедачі. а потім на іноземні зарубіжні бірди, соцмережі і так далі та тому подібне.

⋮⋮⋮   No. 412612

File: 1780326873.198922-.png ( 18.56 KB , 1200x800 )


⋮⋮⋮   No. 412613

>>412612
У дедачівців є талант.
І талант прокидається і не спить.

⋮⋮⋮   No. 412619

>>412613
Дедач неможливо розвивати вночі, бо в літні ночі холодно. Літо холодне.

⋮⋮⋮   No. 412624

>>412585
Справді? Яку бірду порадиш? Щоб там прону було багато!

⋮⋮⋮   No. 412627

File: 1780332638.73076-.gif ( 549.06 KB , 400x220 )

File: 1780332638.73076-2.gif ( 573.26 KB , 400x225 )

File: 1780332638.73076-3.gif ( 1.35 MB , 235x235 )

File: 1780332638.73076-4.gif ( 989.57 KB , 245x280 )

>>412569
> Спека потрібна!

⋮⋮⋮   No. 412628

File: 1780333273.843161-.gif ( 479.87 KB , 220x220 )

>>412610
Хотіти сексу - це не збочення!

⋮⋮⋮   No. 412629

File: 1780333431.429857-.gif ( 505.85 KB , 480x360 )

>>412619
> в літні ночі холодно
> Літо холодне
По першому дню не судять.

⋮⋮⋮   No. 412632

>>412628
Підміна?
Прутень тобі!
Можеш йти зі збоченнями куди завгодно!
Навіть розвивати Дедач.

⋮⋮⋮   No. 412633

>>412629
Але ж літо холодне! Це неправильно!

⋮⋮⋮   No. 412634

File: 1780342446.565708-.png ( 779.32 KB , 870x833 )

>>412633
Так, літо холодне.
Ось воно!
це літо, безоси!

⋮⋮⋮   No. 412635

>>412634
Це літо 2026!
Такого літа ще не було 90000 років після Льодовикового Періоду.

⋮⋮⋮   No. 412636

>>412634
Здалеку виглядає як веселі істоти, одна танцює а ззаду - спостерігають

⋮⋮⋮   No. 412637

>>412636
Помітив так помітив!
Навіть я не захотів це помічати.

⋮⋮⋮   No. 412638

>>269122
картинки webp приблизно недавно додавали.
Проблема тільки з jpg_larle, jfjf.
Про відео - не йде mp4, не кажучи вже про 3gp та avi.
Формату музики mp3 я тут жодного разу не бачив.

⋮⋮⋮   No. 412639

>>412633
Унікальність в тому що у мене і сьогодні зимова постіль, закриті усі вікна і двері в кімнатах.
Такого 1 червня в мене ще ніколи в житті не було!

⋮⋮⋮   No. 412642

File: 1780349359.580496-.gif ( 1.92 MB , 480x264 )

>>412632
Про прутень пишеш ти, а збоченець я? Ти забагато уроків прогуляв, хлопче!

⋮⋮⋮   No. 412643

File: 1780349627.784125-.gif ( 1.12 MB , 498x249 )

>>412635
Ти пишеш хуйню через 90000 секунд після останнього дзвінка.

⋮⋮⋮   No. 412644

>>412642
прутень це ти.

⋮⋮⋮   No. 412645

>>412643
ти перший вночі?

⋮⋮⋮   No. 412646

File: 1780349822.203153-.gif ( 2.96 MB , 600x450 )

>>412644
Обережно, бо обкінчаю!

⋮⋮⋮   No. 412647

>>412646
ти геть збожеволів

⋮⋮⋮   No. 412648

File: 1780349974.047424-.gif ( 3.81 MB , 480x360 )

>>412645
Тут не роздають номери.

⋮⋮⋮   No. 412649

>>412627
спека це база

⋮⋮⋮   No. 412650

File: 1780350030.560044-.gif ( 85.85 KB , 220x220 )

>>412647
Ти ж сам мене прутнем назвав. Сам винен.

⋮⋮⋮   No. 412651

>>412648
ти перший вночі!
все вже ясно хто ти такий.
дурний ти!

⋮⋮⋮   No. 412652

>>412650
ти робот!

⋮⋮⋮   No. 412653

File: 1780350135.929603-.gif ( 1.65 MB , 550x315 )

>>412649
По ній може прилетіти балістика.

⋮⋮⋮   No. 412654

>>412652
він штучний інтелект.

⋮⋮⋮   No. 412655

>>412653
ти робот.
ти не безосібний.

докази - ти пишеш якусь прутню ще й з підписами.

⋮⋮⋮   No. 412656

File: 1780350220.479924-.gif ( 368.38 KB , 500x328 )

>>412651
> дурний ти!
Я вмію кропивачити, а чого досягнув ти?

⋮⋮⋮   No. 412657

>>412654
саме так!
розслідування проведено.
це дурний робот.

⋮⋮⋮   No. 412658

>>412656
ти дурний робот.

⋮⋮⋮   No. 412659

File: 1780350369.781345-.gif ( 2.35 MB , 576x241 )

>>412655
> ще й з підписами.
Підписи = робот. Ну вір у що хочеш.

⋮⋮⋮   No. 412660

>>412659
ти довбойоб.

⋮⋮⋮   No. 412661

File: 1780350469.22343-.gif ( 144.98 KB , 220x141 )

>>412658
Як розберусь з орками, прийду за тобою за такі слова.

⋮⋮⋮   No. 412663

File: 1780350590.868126-.gif ( 2.2 MB , 474x266 )

>>412660
Та наче ні, я перевіряв.

⋮⋮⋮   No. 412664

>>412661
ти не воюєш
не будь пиздлом!

⋮⋮⋮   No. 412665

>>412663
пішов нахуй, вслід за русскім кораблем, робот-довбойоб з синім підписом зверху!
І збоченими жартиками для деганоїдів.

⋮⋮⋮   No. 412667

File: 1780355457.858997-.gif ( 847.0 KB , 200x200 )

>>412665
Підписи - це моя фішка, в тебе немає своєї, от ти і бісишся!

> І збоченими жартиками для деганоїдів.
Ну вигадай кращі. Може ще урок гумору тут проведеш?

>>412664
> ти не воюєш
Фронтів багато. Їх багато...



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]