[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1664925560.08896-.png ( 152.88 KB , 512x512 )

⋮⋮⋮   No. 269053

Хочу зробити покупку на 40-50к грн через банківську картку Приват24, до цього по ній проходили витратити на маленькі суми, але більшу частину часу просто копичились кошти.
Чи не буде такої кумедної історії коли під час платежу Приватбанк просто заблочить мені картку і попросить актуалізувати данні? Може краще поки що зараз поступово знімати кошти з банкомату і заплатити наліком?

⋮⋮⋮   No. 269056

>>269053
Якщо це не терміново необхідна покупка, то ліпше знімай потроху і заплатиш готівкою

⋮⋮⋮   No. 269059

> поступово знімати кошти з банкомату і заплатити наліком
Яка геніальна ідея! А зручно-то як!
Нащо мені натискати одну кнопку і збільшувати ліміт, краще кожен день впродовж місяця ходити в банкомат і знімати потроху!

⋮⋮⋮   No. 269065

File: 1664962100.575268-.jpg ( 117.5 KB , 960x540 )

>>269053
> велику
> 40-50к

⋮⋮⋮   No. 269066

>>269065
ойтішник не вийобуйся

⋮⋮⋮   No. 269068

File: 1664963657.397436-.jpg ( 32.93 KB , 566x412 )

>>269066
На хвірмі знайомої айтішніки вийобувались, хто більше задонатить на ЗСУ. Пісюнами мірялись. ООО я задонатив 1к баксів, А Я ЗАДОНАТИВ 2к баксів! Лошари я задонатив 5к баксів.

Курча, комусь 50к дужеее великі гроші.

>>269053
Хз, я платив 15-30к за раз і привату було насрать. Головне перевірити налаштування по карті можливих онлайн розрахунків в день і тп. І все було норм.

Хоча одного разу я робив якісь донати на сотку в різні фонди і приват почав мені дзвонити і розпитувати, чи я не займаюсь кимось бізнесом. І треба було казати автовідповідачу НІ БЛЯТЬ, і тоді він пропустив (перший раз з такою шнягою стикався).

Якщо параноя, не лінь, і в тебе не стоїть ліміт зняття з картки 1к день - то знімай і плати готівкою.

⋮⋮⋮   No. 269070

>>269053
Може попросити, але в чому проблема? Там актуалізується кількома кнопками і переходами.

Взагалі, попросити може в будь-який момент, я не помітив закономірності. Великих сум не проводив, ну там 17, може 30 разок було. А запросило дані на якійсь транзакції до тисячі гривень.

⋮⋮⋮   No. 269076 OP

>>269070
проблема в тому, що можуть послати до податкової служби і спитати звідки надходили доходи

⋮⋮⋮   No. 269082

>>269076
50 штук? Так вони ж УЖЕ надійшли. Якби з цим були трабли хіба тебе б вже послали до біг бразера? Якщо це буде купівля якогось умовного компа в офіційному магазі то скоріше за все всім буде пофіг бо магаз платить податки.

А от якщо ти хочеш послати 50 штук умовному пану Лисоганяйло Васюті - для того щоб купити фуру спирту - то всі перекази на суму більше 5 тисяч гривень в теорії останнім часом пасуться. І тобі якраз і можуть сказать ТИ ЧО. Та заброчити рахунок, хоча в умовах війни всі на то забили.

От купляв не так давно шмаль за біткойни, то ледь провів платіж на мутні обмінники. Приват блочив.

⋮⋮⋮   No. 269105

>>269076
В чому проблема задекларувати доходи і сплатити податки?
Хіба якщо ти наркобарон якийсь, я б тоді на твоєму місці взагалі по максимуму все робив в крипті, а виводив по тищі гривень на картки різних банків.

⋮⋮⋮   No. 269115

>>269105
Може це не доходи. Я єбу там мамка сказала ми з батьою кинемо тобі на карту приват свої зпшки купи мені на днюху новий айфон! (14 нацятий чи який там зараз?)

⋮⋮⋮   No. 414197

>>269115
> купи мені на днюху новий айфон!
А шо тобі ще? Ламборджині з голими дівками? Фуру коксу? Вільний перетин кордону?



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]