>>269066На хвірмі знайомої айтішніки вийобувались, хто більше задонатить на ЗСУ. Пісюнами мірялись. ООО я задонатив 1к баксів, А Я ЗАДОНАТИВ 2к баксів! Лошари я задонатив 5к баксів.
Курча, комусь 50к дужеее великі гроші.
>>269053Хз, я платив 15-30к за раз і привату було насрать. Головне перевірити налаштування по карті можливих онлайн розрахунків в день і тп. І все було норм.
Хоча одного разу я робив якісь донати на сотку в різні фонди і приват почав мені дзвонити і розпитувати, чи я не займаюсь кимось бізнесом. І треба було казати автовідповідачу НІ БЛЯТЬ, і тоді він пропустив (перший раз з такою шнягою стикався).
Якщо параноя, не лінь, і в тебе не стоїть ліміт зняття з картки 1к день - то знімай і плати готівкою.