[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1664392724.115138-.jpg ( 348.91 KB , 1920x1280 )

⋮⋮⋮   No. 268546

Хочу щоб Америка була знищена, для мене це найкращий фінал людства. Я готовий до цього, я приймаю це.

Скрябін — Сука-війна

⋮⋮⋮   No. 268548

>>268546
Здається по твоєму місту давно не прилітало, якщо Америка для тебе ворог N1

⋮⋮⋮   No. 268552 OP

>>268548
чєл я в селі під Миколаєвом, попизди мені тут

⋮⋮⋮   No. 268553

>>268548
Якщо це якась дохуя постіронія то вибачаюсь, бумер, за вашу хуйню не шарю

⋮⋮⋮   No. 268555

>>268546
Сам не любитель Америки, скоріш навпаки, але її то за що?

⋮⋮⋮   No. 268556

>>268552
І як ти прийшов до висновку про америку?

⋮⋮⋮   No. 268557

>скрябін
Кулон патріота купити онлайн. Схоже шо вас реально з 2014 року не оновлювали.

⋮⋮⋮   No. 268562

>>268557
Чого ти? Я он бачив україномовних тіпів що народилися в україномовному середовищі але ненавидять Україну і топлять за рашку.

⋮⋮⋮   No. 268563

>>268562
Бо це не збіг обставин шо останні кілька тижнів на кропивачі набіг специфічних дописувачів та наративів, починаючи з того самого моменту колм завершився наш наступ.

⋮⋮⋮   No. 268566

Якщо США буде знищена, як же ми тоді переможемо? )
Якби комусь це не подобалось, але наша перемога у величезній мірі залежить від США, тому СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА США!

⋮⋮⋮   No. 268567

>>268563
> Бо це не збіг
збіг. Це тобі щось ввижається

⋮⋮⋮   No. 268568

ntcn

⋮⋮⋮   No. 268571

>>268567
Не газосвітлюй.

⋮⋮⋮   No. 414050

>>268555
Бо якщо почати розбиратись в тій хуйні, що відбувається у світі, то дуууууже багато ниточок приведуть саме до них!



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]