[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1663582003.652791-.jpg ( 2.53 MB , 4640x4240 )

⋮⋮⋮   No. 267781

Поверхнево порився в історії німецьких пікельгаубе, і охуїв від того наскільки багато їх варіантів.

Для більшості штатів і міст були свої кокарди з кольороами флагів з лівого боку шлема. Всі варіації значків на лоб не перерахував, там іноді шиза рівня конкретний підрозділ отримує свій унікаільний знак.
В 1915 випустили осучаснену модель(яка зрозуміло все ще була гімном яке легко пробиває шрапнель) тільки щоб прийни на озброєння стальний шлем знайомої всім форми.

Якби на таке не витрачали ресурси, може б частіше вигравали війни.

⋮⋮⋮   No. 267786

>>267781
> Якби на таке не витрачали ресурси, може б частіше вигравали війни.
Так війну то вони не від нестачі металу програли.

⋮⋮⋮   No. 267798

Ти мислиш критеріями сучасного війська. Тоді усі ці приколи мали значення.

⋮⋮⋮   No. 267800

File: 1663592544.493695-.png ( 900.75 KB , 960x608 )

>>267781
В тодішніх імперія значки такі мали більше значення аніж тепер. Там дуже багато значення в 1914-му приділялося парадності, наче в часи Наполеона. Лише коли стало зрозуміло що кулемети та артилерія рішають на шматки отих усих красивих та гарно вдягнених офіцерів та солдатів, стали думати більш практично.

⋮⋮⋮   No. 267804 OP

File: 1663593490.765065-.jpg ( 99.41 KB , 1024x1024 )

File: 1663593490.765065-2.jpg ( 108.79 KB , 1024x1024 )

File: 1663593490.765065-3.jpg ( 91.3 KB , 1024x1024 )

File: 1663593490.765065-4.jpg ( 103.75 KB , 1024x1024 )

>>267786
Жиди ножі в спину вставили?
>>267798
Залежить коли це тоді, після 1914 всі мали зрозуміти що подібній поїботі не місце в утилітарному 20у сторіччі, прогресс був швидким і кожен рік мав значення. Проїбався з ОП мало бути
>тільки щоб прийняти в 1916 на озброєння стальний шлем знайомої всім форми.
Тобто всього рік пройшов і той апдейт шкіряного шолома став абсолютно непотрібним.
>>267800
Це зрозуміло. Все рівно модель 1915 дуже лишньою здається. Якщо їбучі значки такі важливі чому не прийняли схожу на французську їх систему?

⋮⋮⋮   No. 267805

>>267804
>початок двадцятого сторіччя
>утілітарне
>веймарський ренесанс
Брате.жпг

⋮⋮⋮   No. 267833 OP

File: 1663648011.044333-.jpg ( 4.11 MB , 5688x4528 )

File: 1663648011.044333-2.jpg ( 5.7 MB , 3508x2711 )

Трохи камуфляжного eye candy на останок

⋮⋮⋮   No. 267848

File: 1663663900.070215-.png ( 573.24 KB , 507x616 )

>>267833
мистецтво війни

⋮⋮⋮   No. 413387

>>267833
Та хай всі війни будуть прокляті!!!

⋮⋮⋮   No. 413406

Це все добре підходить кацапм у сраку.
Якщо кудохтає про хвашистів — можна металеву свастику йому в очко запхати або бюст гітлєра або могєндовід

⋮⋮⋮   No. 413407

І пікельгаубе і шолом отой зразка того от рок — підарам у очко

⋮⋮⋮   No. 413408

>>413407
скільки полонених ти власноруч захопив?

⋮⋮⋮   No. 413416

>>413406
> свастику
> бюст гітлєра
Але так вони ще більше почнуть кукурікати про нацистів.

⋮⋮⋮   No. 413417

>>413416
І то правда. Якщо кукуха нестабільна — краще не підпускати, не давати підійти на відстань кидка гранати і не вміти брати в полон

⋮⋮⋮   No. 413418

тисячи людей там через тих пєдіків ерцгерцога загинуло. Вердун звучит навіть недобре

⋮⋮⋮   No. 413425

>>413417
Так зараз піхота рідко бачить піхоту ворога особисто - не встигають дійти один до одного у більшості випадки через кілл-зону. Це тільки якщо ти стиг добігти у ворожий окоп або коли до тебе встигли добігти шутрмовики. У порівнянні з окопами першої світової - вживу ворог ворога зараз бачить дуже рідко.

⋮⋮⋮   No. 413430

>>413425
> вживу ворог ворога зараз бачить дуже рідко
Ну в полон щодня хтось потрапляє по обидві сторони. Не так вже і рідко.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]