>>267786Жиди ножі в спину вставили?
>>267798Залежить коли це тоді, після 1914 всі мали зрозуміти що подібній поїботі не місце в утилітарному 20у сторіччі, прогресс був швидким і кожен рік мав значення. Проїбався з ОП мало бути
>тільки щоб прийняти в 1916 на озброєння стальний шлем знайомої всім форми.Тобто всього рік пройшов і той апдейт шкіряного шолома став абсолютно непотрібним.
>>267800Це зрозуміло. Все рівно модель 1915 дуже лишньою здається. Якщо їбучі значки такі важливі чому не прийняли схожу на французську їх систему?