>>263986>Тож, чи багато я пропускаю, ігноруючи цю частину? Можливо мене насправді чекає якісний та захоплюючий досвід?Якщо ти окей з застарівшою графікою та анімацією - тоді так. Фракційні квестові гілки в облівіоні длиніші та цікавіші ніж у скайримі, особливо темне братерство. Крафтінг у скайримі кращий, але в облівіоні можна крафтити кастомні заклинання.
Можна взагалі, як тільки вийдеш з підземелля на перших рівнях, піти до печери з Умброю, що знаходиться неподалік, та здобути ебонітову броню та один з найкращих мечів у грі, якщо запригнеш кудись та вцілеш в неї декілька десятків стрілЗ мінусів: копіпаст данжи та автолевелінг, але останнє фікситься модами (OOO, здається, був найпопулярнішим, але це було дуже давно, можливо вже є щось краще). Можно грати і з автолевінгом, бачити бандитів у скляних доспехах - в цьому також є певний шарм.
Головне, не забудь встановити unofficial патчі з nexus-а, які виправляють баги. Це мастхев в усіх іграх бетседи.
>>264007Oblivion подобається тим,що протагоніст - не ОСОБЛИВИЙ, апросто чувак, що випадково підвернувся імператорові
Гг облівіона - такий же шезаррін (уламок Шезарра/Лоркхана/Шора) як гг інших ігор серії TES та Пелінал Вайстрек, Талос та інші.
В кінці взагалі будучи істотою божественної природи мантлує зовсім іншого бога>Разом з дедлі рефлексом, ООО та МММ - просто цукерка.Не пам’ятаю, що таке МММ, але з дедлі рефлекс гра стає дуже динамічною та кривавою. Якщо мені не зраджує пам’ять, то можно навіть ваншотити ворогів.