[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1660741514.531819-.jpeg ( 247.08 KB , 1280x864 )

⋮⋮⋮   No. 263986

Я просто обожнюю Скайрім та Морровінд, але Облівіон завжди обходив стороною. Допустимо, сюжет там може й хороший, як і в усіх TES, але візуал щось якось зовсім meh. Є в ньому щось таке відштовхуюче. Як погляну на ті скріни з мильним графоном та процедурним ландшафтом - одразу ж усілякий інтерес пропадає. Ще й стилістика якась кислотна та не TESівська.
Тож, чи багато я пропускаю, ігноруючи цю частину? Можливо мене насправді чекає якісний та захоплюючий досвід?

⋮⋮⋮   No. 263988

>>263986
Тобто в морровінді тебе графон не лякав?
Енівей графон фікситься модами,якщо цікаво
Пограй,мб огляди подивись

⋮⋮⋮   No. 263990 OP

>>263988
>в морровінді тебе графон не лякав?
От взагалі ні. Він там хоч і старий, але все одно кльовий та приємний оку. Плюс стилістика неймовірно крута.
В Облівіоні же таке враження ніби дивишся на дешеву корейську ММО.

⋮⋮⋮   No. 263991

>>263990
Ось цей парубок все розклав як треба
https://youtu.be/umR7_3Unqjw

⋮⋮⋮   No. 263992


⋮⋮⋮   No. 264000

>>263990
Не знаю, світ там красивий і графон приємний. Єдине, що може лякати, так це обличчя персонажів. Грати обов'язково треба, я вважаю. Так само обов'язково треба ДЛЦ з Шеогаратом пройти, воно навіть цікавіше ніж головний сюжет.

⋮⋮⋮   No. 264001

>>264000
А автолевелінг усієї живності не буде лякати?

⋮⋮⋮   No. 264004

>>264001
Ну так він був і в Скайримі і здається в Морровінді. Якщо ОП-а в Скайримі не налякав, то і тут не налякає.

⋮⋮⋮   No. 264006

Хз, я першим грав саме Облівіон, тому він мені більше подобається за Скайрім

⋮⋮⋮   No. 264007

>>263986
Oblivion подобається тим,що протагоніст - не ОСОБЛИВИЙ, апросто чувак, що випадково підвернувся імператорові і термін. Ну і система удар/блок, якої так не вистачає в Моровінді. Разом з дедлі рефлексом, ООО та МММ - просто цукерка.

⋮⋮⋮   No. 264008

>>264004
В Моровінді не було автолевела взагалі, ще й конкретний дизбаланс між характеристиками монстрів і прокачкою героя (більшість з них в другій половині гри вбивається з одного щелбана)
В Скайрімі є автолевелінг лише певних типів ворогів (ватажки бандитів, деякі дракони, самі сильні драугри) - якраз оптимальний варіант.
А в Облівіоні автолевеляться ВСІ поголовно, це абсолютно вбиває всю суть прокачки персонажа.

⋮⋮⋮   No. 264016

>>263986
>Тож, чи багато я пропускаю, ігноруючи цю частину? Можливо мене насправді чекає якісний та захоплюючий досвід?
Якщо ти окей з застарівшою графікою та анімацією - тоді так. Фракційні квестові гілки в облівіоні длиніші та цікавіші ніж у скайримі, особливо темне братерство. Крафтінг у скайримі кращий, але в облівіоні можна крафтити кастомні заклинання. Можна взагалі, як тільки вийдеш з підземелля на перших рівнях, піти до печери з Умброю, що знаходиться неподалік, та здобути ебонітову броню та один з найкращих мечів у грі, якщо запригнеш кудись та вцілеш в неї декілька десятків стріл
З мінусів: копіпаст данжи та автолевелінг, але останнє фікситься модами (OOO, здається, був найпопулярнішим, але це було дуже давно, можливо вже є щось краще). Можно грати і з автолевінгом, бачити бандитів у скляних доспехах - в цьому також є певний шарм.
Головне, не забудь встановити unofficial патчі з nexus-а, які виправляють баги. Це мастхев в усіх іграх бетседи.
>>264007
Oblivion подобається тим,що протагоніст - не ОСОБЛИВИЙ, апросто чувак, що випадково підвернувся імператорові
Гг облівіона - такий же шезаррін (уламок Шезарра/Лоркхана/Шора) як гг інших ігор серії TES та Пелінал Вайстрек, Талос та інші. В кінці взагалі будучи істотою божественної природи мантлує зовсім іншого бога
>Разом з дедлі рефлексом, ООО та МММ - просто цукерка.
Не пам’ятаю, що таке МММ, але з дедлі рефлекс гра стає дуже динамічною та кривавою. Якщо мені не зраджує пам’ять, то можно навіть ваншотити ворогів.

⋮⋮⋮   No. 294559

File: 1685051381.313366-.jpg ( 291.77 KB , 1200x800 )


⋮⋮⋮   No. 294560

>>263986
Моя улюблена гра була. Гільд квести пророблені набагато більше ретельніше ніж в скайрімі, навіть по довжині: чейн темного братерства містить під 25 квестов наприклад. Шеогорат з ДЛЦ як персонаж дає за щоку всім персонажам скайріма просумованим. Окрім цього... Ну, ТЕС звичайна: світ це набір лінійних між собою не інтерактуючих квестів а ти виделка яка їх зачищає, РПГ-система і автолевелінг гівно, але фіксится модами. Хоча я може старий вже став, мені здається краще фентезі почитати аніж оці квести в РПГ зачищати. Але якщо подобається скайрім, то обла має теж сподобатись, така моя думка.

⋮⋮⋮   No. 294581

>>263986
Проходити, він не такий поганий як про нього пишуть.
Не морровінд, звичайно. Але грати можна, я в нульових отримав задоволення коли проходив

⋮⋮⋮   No. 294582

>>263986
Мені чого це нагадало фаллаут 3.
Його теж було можно хейтити.
Але він не такий вже поганий, не Нью Вегас, звичайно, але грати можна, і отримавути задоволення теж можна

⋮⋮⋮   No. 294782

>>294582
>Але він не такий вже поганий … грати можна, і отримувати задоволення теж можна
Це точка зору 2008-го року (якої я й сам раніше притримувався). «Звичайно, й близько не так добре, як перші два, і цей блювотний геймплей від першого лиця з нікчемними сюжетом та квестами, але добре хоч так». Нью-Вегас наглядно показав, як треба робити Фолаут у часи decline.

⋮⋮⋮   No. 381080

>>263986
Вгору

⋮⋮⋮   No. 381095

>>263986
Так, варто. А для графонодрочерів вже ж ремейк вийшов який закриває всі питання з графонієм, гра року однозначно.

⋮⋮⋮   No. 381122

File: 1749190980.62243-.webm ( 1.77 MB , 640x360 )

>>263986
Без модів у бескінечно нудне та заяложене бесідківське гуано грають тільки зовсім йобнуті говножери.

⋮⋮⋮   No. 381124

>>381122
Ти щойно принизив половину гравців у скайрим.

⋮⋮⋮   No. 381126

File: 1749191460.116956-.webm ( 6.61 MB , 1920x1080 )

>>381124
Як можна принизити дегенерата, коли воно ледве сприймає навколишній світ через призму своєї немічі?

⋮⋮⋮   No. 381128

>>381122
>>381126
Україна твоя це кончена залупа їбана, гавно поносне.
Йди здохни за цю уйобіщну потаскуху САМ.

⋮⋮⋮   No. 381130

>>381122
Ніколи не розумів модів, щоб їми обмазуватися потрібно бути зовсім йоюнутими гівножерами. Твій відос тільки підтверджує мою думку.

⋮⋮⋮   No. 381146

>>381122
Грайте в готику 2 з модами.

⋮⋮⋮   No. 390095

>>381130
Vgoru

⋮⋮⋮   No. 390096

>>390095
Геймплейно Requiem набагато більш продумана рпг система і прогресія ніж ванільна "оптимально качати те що не використовуєш" з автолевелінгом мобів через який одного моба треба колупати півтори години, від чого пропадає будь-яке відчуття імпакту від зброї. SkyUI набагато краще інтерфейс ніж ванільний також.

⋮⋮⋮   No. 390100

>>263986
Варто, це остання нормальна гра у серії

⋮⋮⋮   No. 390101

File: 1756112663.912478-.webp ( 18.4 KB , 474x266 )

>>381146
GothicArcholos Не що давно спробував був дуже добре здивований, але магія там погана

⋮⋮⋮   No. 390102

>>381130
Ігри беседки неіграбельне гівно, остання геймплейно та сюжетно цікава гра у серії це Даггерфолл і то у ванілі він теж багований, Daggerfall Unity це мастхев.

Після даггеру ігри у них виходили все гірше і гірше. Бойовка тупе безідейне затикування, скучні сюжети про ОбРаНнОГо ХєРоЯ, кожен сука раз, говняний графон, єдине що їх рятує це те що вони підтримують моди які, їх фіксять. Буквально навіть сам Тоддлер казав що його улюблений мод це SkyUI, тобто Тоддлер на те і розраховує, що модери пофіксять його проходнячкове гівно.

⋮⋮⋮   No. 390105

File: 1756113667.579996-.jpg ( 33.39 KB , 474x391 )

>>390102
Ага цілком згідний любчику прям з язичка злизав

⋮⋮⋮   No. 390110

>>390102
> Даггерфолл
ти шо, рофлиш

⋮⋮⋮   No. 390111

>>390110
Чого б я рофлив?

⋮⋮⋮   No. 390122

>>263986
ну пройди, а чо б і не пройти?



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]