[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1656881253.326942-.png ( 168.18 KB , 300x475 )

⋮⋮⋮   No. 259108

Мені конче потрібно бути у стані оп'яніння, але я зав'язав пити багато років тому тому що переживаю за здоров'я.

Проблема в тому, що абсолютно на тверезу голову я не кайфую від балачок у компаніях, від знайомств з жінками. То як же бути п'яним без алкоголю в домашніх умовах?

(Спорт на мене не працює, каву не пью, недосипи - дуже шкідливо)

Чекаю на ваші відповіді браття однополчани, це без жартів зараз найголовніше питання мого життя

⋮⋮⋮   No. 259145

>>259108
Елементарно, Ватсон. Тобі треба хапати шмалюку!

⋮⋮⋮   No. 259152

>>259145
Подвоюю цього безоса

⋮⋮⋮   No. 259159

>>259108
Якщо багато кисню надихатись, то сп'яніння буде. Але не знаю, чи у нас балони з киснем десь продають.

P.S. > на тверезу голову я не кайфую від балачок у компаніях, від знайомств з жінками.
Це просто оцей синдром відміни у тебе, або він вже закінчився, а ти все ще думаєш, що сп'яніння це круто. Спробуй набухатись разок до сп'яніння, і зрозумій що це повна дурня, і того не варта.

⋮⋮⋮   No. 259170

>>259152
Потроюю

⋮⋮⋮   No. 259386

>>259108
шось чув про кратом (легальна рослина з алкалоїдами), але не стану рекомендувати тому що сам не куштував.

⋮⋮⋮   No. 259394

>>259386
Я пробував і не раджу нікому. Дуже неприємні відчуття - по перше, воно дуже гірке і поки з'їсиш потрібну кількість то вже погані відчуття будуть. А через годину десь почав блювати. І не переставав цілий день. Сам тріп був дивний, час то ніби прискорювався, то уповільнювався.

⋮⋮⋮   No. 259443

>>259394
Бо треба бухать як всі нормальні пацани і не вийобуваться. Берещ дві літри пива в атб, чекушку, пачку чипсів з сметаною, і тріпуєш собі. А в твій кратом цигани сруть і продають тобі потім його.

⋮⋮⋮   No. 259814

>>259108
та пару банок водного хлопни і вперед

⋮⋮⋮   No. 259817

File: 1657566673.39415-.png ( 197.97 KB , 500x500 )

>>259108
Пий небагато і якісне щось. Я сам був рік у зав'язці, поки знову не почав пити. Бо уже пив і енергетики, і квас - заїбало, до того ж там цукру дофіга, я солодке не люблю. Але я дуже рідко п'ю, просто мене не супер бере якась банка пива чи щось таке. Беру вино, іноді коктейлі якісь довгі, віскі буває з друзями під піцу і ще щось візьмемо пивка разом з віскарем - норм такий стан. Якщо уже пиво - бери щось міцне і дорожче. Це зазвичай щось по типу гінеса, п'ється довго і нормально вставляє. Шукай свій напій.

⋮⋮⋮   No. 412437

>>259108
> на тверезу голову я не кайфую від балачок
Ну поки тверезий сиди в кропиватиці чи в bugs, а в балачки завалюй вже бухий.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]