>>259108Якщо багато кисню надихатись, то сп'яніння буде. Але не знаю, чи у нас балони з киснем десь продають.
P.S. > на тверезу голову я не кайфую від балачок у компаніях, від знайомств з жінками.
Це просто оцей синдром відміни у тебе, або він вже закінчився, а ти все ще думаєш, що сп'яніння це круто. Спробуй набухатись разок до сп'яніння, і зрозумій що це повна дурня, і того не варта.