[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1654966945.470133-.jpg ( 32.8 KB , 800x398 )

⋮⋮⋮   No. 256513

Доровенькі були хлопаки! Як ся маєте? Я Бред Пітт. Я до вас приїхав, привіз вам картонні коробки і чеське пиво. Приїду потім до вас у Сколе та Бережани і передам вам віскі, багети та баварську ковбасу і по дорозі зайду до магазину АТБ.

⋮⋮⋮   No. 256515

Бреде, передайте, будь ласка, за проїзд.

⋮⋮⋮   No. 256516

>>256513
Що ти нам тута пиздиш? Бред Пітт української не знає, і на Кропивачі не сидить.

⋮⋮⋮   No. 256517 OP

File: 1654970481.313681-.jpg ( 6.0 KB , 191x264 )

>>256516
Мені 58 років. Я ж не лох. Зуб даю.

⋮⋮⋮   No. 256518 OP

>>256515
А у вас термінал для платежів карткою не робе!

⋮⋮⋮   No. 256519

>>256513
Привіт, друже! Як життя?

⋮⋮⋮   No. 256520

>>256518
Це не термінал, а попільничка, рагулю!

⋮⋮⋮   No. 256521 OP

>>256520
Ну ось осьочки не робе термінал! Якщо полагодите термінал, то я вам сіль з бензином дам.

⋮⋮⋮   No. 256522 OP

>>256519
Добре бути вільним! Борітеся - поборете!

⋮⋮⋮   No. 256523

>>256517
> 58 років
Найкращий вік, щоб починати мацати маленьких хлопчиків.

⋮⋮⋮   No. 256525 OP

>>256523
Ні, я не Russian Vladimir.

⋮⋮⋮   No. 404543

>>256513
Приїдь до нас!

⋮⋮⋮   No. 405444

File: 1772734064.509844-.png ( 1.02 MB , 1280x825 )


⋮⋮⋮   No. 405469

>>256517
> 58 років
> Зуб даю.
Блять, ти вже сипешся!

⋮⋮⋮   No. 405472

>>405469
Йой, Бреду у грудні буде 62.

⋮⋮⋮   No. 405499

>>405472
> 18 грудня 1963, Шауні, Оклахома, США
Навіть 63 буде.

⋮⋮⋮   No. 405634

>>256513
Бред, передай ядерку!

⋮⋮⋮   No. 405639

>>405634
Самі створіть, он навіть корейці можуть.

⋮⋮⋮   No. 405642

File: 1773082569.197668-.jpg ( 181.02 KB , 1280x720 )

>>405639
Та всі можуть, в кого немає панів.

Але у світі лише з десяток ядерних держав.

Шось пани розлютувались, треба попускати!

⋮⋮⋮   No. 405644

>>405642
Попускати панів?

⋮⋮⋮   No. 405652

File: 1773094051.122908-.gif ( 1.02 MB , 500x263 )

>>405644
Ну так. Повстання. Чув таке слово?

⋮⋮⋮   No. 405964

>>405652
Чули вже 1000 разів.

⋮⋮⋮   No. 406371

Chunga

⋮⋮⋮   No. 406372

changa

⋮⋮⋮   No. 406388

File: 1774028570.784643-.gif ( 1.99 MB , 565x236 )

>>405964
І чутимете ще стільки, скільки буде треба!

⋮⋮⋮   No. 406391

>>406388
Тільки на пердьож Хахалєри єдина надія

⋮⋮⋮   No. 406394

File: 1774029036.757552-.gif ( 2.29 MB , 500x210 )


⋮⋮⋮   No. 406395

File: 1774029234.13491-.gif ( 1.39 MB , 290x236 )

>>406394
Чому Хахалєра знову проперділа весь дім?

⋮⋮⋮   No. 406403

File: 1774031270.328565-.gif ( 837.5 KB , 480x270 )


⋮⋮⋮   No. 406405

>>406403
Hey sexy lady, I like brunettes. Let's have some virt!

⋮⋮⋮   No. 406570

>>406391
>>406395
Ти ще тут є! Молодець!

⋮⋮⋮   No. 406582

File: 1774316164.584772-.gif ( 771.79 KB , 500x281 )


⋮⋮⋮   No. 406657

>>256513
Забери звідси свою колишню!

⋮⋮⋮   No. 406699

>>406657
Хоча...нехай лишається та колишня.

⋮⋮⋮   No. 406739

>>406699
На прутня не потрібно!

⋮⋮⋮   No. 406771

>>406739
Обидвоє сипляться.

⋮⋮⋮   No. 406798

File: 1774712866.478051-.webp ( 6.1 KB , 420x253 )

>>406771
Ну прутень ти принаймні можеш помити.

сміх в залі

⋮⋮⋮   No. 406799

Жирна голова кловна не пролізе у дірку унітаза так і лежатиме.

Нв підлозі буде багато крові і все блищатиме.
Кремлівський кловн виставить держохорону у всіх туалєтах де він колись буває але це не допоможе.

Український дрон на оптоволокні вполює його дгуга. Багато міндючні доживе до глибокої старості за кордоном на вілах Ізраїля та у Монако.

⋮⋮⋮   No. 406800

це б викрило способи протидії проти оптоволоконних дронів для простого населення та ЗСУ

⋮⋮⋮   No. 406801

зєля син хуйла

⋮⋮⋮   No. 406802

File: 1774715502.882715-.png ( 889.92 KB , 1395x778 )

>>406371
>>406372
ви одна людина?

⋮⋮⋮   No. 406804

>>406799
> Багато міндючні доживе до глибокої старості за кордоном на вілах Ізраїля та у Монако.
Ні, бо спротив до них добереться!

>>406801
Нарешті щось гідне написали на кропивачі!

>>406802
одне людинAI.

⋮⋮⋮   No. 406808

>>406802
це я почав німецьку розуміти чи ти - кацап?

⋮⋮⋮   No. 406809

кассап то з німецького то з американського впн заходить, хуйсос.

⋮⋮⋮   No. 406810

>>406808
я не є кацап,але гаразд

⋮⋮⋮   No. 406811

>>406810
Та де ж там гаразд? Гаразд буде, коли закінчемо вже цю війну!

Війни починають лузери і прутнесмоки, а закінчують їх - герої!

⋮⋮⋮   No. 406813

>>406811
згоден, скоріше би це закінчилось

⋮⋮⋮   No. 406814

File: 1774724525.870401-.gif ( 1.97 MB , 468x301 )

>>406813
Дійти згоди на кропивачі - це наче хакнути реальність.

⋮⋮⋮   No. 406815

>>406813
ні. здохна, кацап їбаний

⋮⋮⋮   No. 406823

коли будеш у ЗСУ (або коли будеш у ЗСУ знову) - не забудь не брати в полон підорів (окрім як якщо командир каже саме в полон брати) - натомість пострелюй голову і хай воно корчиться.

Обережно щоб піодор не шмальнув - ДОБИВАЙ!

Ні в якому разі не чипай це лайно ніяк, застрелюй та знімай з нього НАБОЇ.

У них ніхуя у кишенях нормального не буде. Аптєчка лайно. Нафлубін - не чіпай не лайно.

⋮⋮⋮   No. 406825

Якщо у підрозділі є недоумок що любить мучити підарків - просто не втручуйся.
Напевно у нього загинули близькі. Не забувайте що серед сил окупанта можуть бути люди з окупованих територій яким помили мозок чи змусили. Намагайтесь пакувати і передавати конторським.

Не забувайте що підори - не всі дегенеративної зовнішньості, є не наркрмани. Вони ВСІ небезпечні.
Є дуже добре підготовані. Хуярте!!! Не слухайте їх хуйню коли вам пиздять "здавайтеся ви окружені" - хуярте їх та збирайте з них набої!!!!!

⋮⋮⋮   No. 406826

>>406825
> Якщо у підрозділі є недоумок що любить мучити підарків - просто не втручуйся.
> Напевно у нього загинули близькі.

Тобто, якщо є такий хто любить катувати, то краще зауваження нікому не робити?

⋮⋮⋮   No. 406827

Відрізати хуй алкоголіка, висушити і скурити

⋮⋮⋮   No. 406828

Уяви як калєки дрочать одноглазим

⋮⋮⋮   No. 406829

Збуджує, смерть це добре, nodal

⋮⋮⋮   No. 406830

No fap

⋮⋮⋮   No. 406904

File: 1774810999.853862-.webp ( 90.35 KB , 712x807 )

>>256513
Файноріум впав! І мертва колонія Кропиви буде колонією мертвого Файноріуму!

Танк "FURY" це одне з творінь Богомашини!

⋮⋮⋮   No. 406914

>>256513
Для мене Бред став нормальним після того як розлучився з облізлою татуйованою гадюкою.

⋮⋮⋮   No. 407023

>>406914
Все було зроблено правильно!

⋮⋮⋮   No. 407069

>>407023
Бред правильний - він атеїст!

⋮⋮⋮   No. 407079

>>406827
І шо дає цей ритуал?

⋮⋮⋮   No. 407080

>>406830
у листопаді.

⋮⋮⋮   No. 407081

>>407069
Побудує мені атеїстичну хату?

⋮⋮⋮   No. 407085

>>407081
Бреду самому зі сраки треба вилізти. Все ж таки як не як 62 роки з гаком. Сиплеться увесь.

⋮⋮⋮   No. 407361

File: 1775150929.908727-.webp ( 36.25 KB , 379x277 )

>>256513
І тут проти танку "Fury" виїжджає на бій Танк "Мухамед". "Цар Скорпіонів GLA".

⋮⋮⋮   No. 407382

>>407085
> 62 роки
Більшість українців 25-60 зараз мріють про цей вік.
от до чого держава довела

⋮⋮⋮   No. 407387

>>407382
Потім перестануть мріяти.
Бо додадуть до 70 років. І з 16 до 70 і чоловіків, і жінок. Всіх.

⋮⋮⋮   No. 407390

>>407387
> перестануть мріяти
Ну як це? Мріяти - це ж основна діяльність вкраїнчиків!

⋮⋮⋮   No. 407395

>>407390
Ну як це? Мріяти - це ж основна діяльність россіянчиків!

І доки россіянчики мріятимуть - звідси вже усе населення втече. А россіянчики вимушені будуть годувати психів, немічних інвалідів і пенсіонерів.

⋮⋮⋮   No. 407400

>>407395
Москалі не мріють, вони лижуть дупу царьку. Вони просто дресировані песики, які нічого спільного з усім людським не мають!

⋮⋮⋮   No. 407892

>>256513
До Радехова!

⋮⋮⋮   No. 407923

>>256513
Крєпкій Хазяйствєннік! Наведе порядок!

⋮⋮⋮   No. 407992

>>407923
За Міцного Господарника! За Бреда Пітта! З 2004 року!

⋮⋮⋮   No. 408315

File: 1776159074.247946-.webp ( 3.26 KB , 720x460 )

Треба приїхати до Булґару.

⋮⋮⋮   No. 408362

>>256513

ЛУКСМАКСЕРИ: чоловіки чмирять чоловіків

https://youtu.be/29B8Am6Q9uA

⋮⋮⋮   No. 408363

>>408362
це просто пєдіки

⋮⋮⋮   No. 408423

>>256513
Сяп, Кропивач! Теж доровєнькі, дорогєнькі!

⋮⋮⋮   No. 408467


⋮⋮⋮   No. 408496

>>408363
Це інтернетні персонажі, яких вигадали інші інтернетні персонажі.

В реальності дівки і хлопаки до сих пір сцють і навіть серуть під кущами бухі. Готесси знову повернулись!

⋮⋮⋮   No. 408505

>>408496
> Готесси знову повернулись!
Як їх запікапити?

⋮⋮⋮   No. 408557

>>408505
Якщо тобі 20 а не 30, то шанси успішні. Це аудиторія зумерське!

⋮⋮⋮   No. 408606

>>256513
Доброго недоброго ранку! Так погано!

⋮⋮⋮   No. 408667

>>408606
Дуже погано зранку, згоден!
Обламує оця вся холоднеча і мряка.

⋮⋮⋮   No. 408719

Бред Пітбуль ще не повністю сиплеться!
А безособові сипляться.

⋮⋮⋮   No. 408823

>>408719
Спати хочеться. Холодно. Хочеться пити воду, чай, каву.
Хочеться просто лягти і не вставати. Все заїбало не лише за 4 роки, а за повні 12!

⋮⋮⋮   No. 408825

>>408823
А от уяви як людям було хуйово в часи другої світової чи у часи монгольської навали чи в часи знищення риму варварами. Отож.

⋮⋮⋮   No. 408944

>>256513
Відпусти нас за кордон!
Домовся!

⋮⋮⋮   No. 408950

>>408944
А чим ти такий особливий шоб тобі привілегію робити?

⋮⋮⋮   No. 409016

>>408950
Я Брімер - я особливий!

⋮⋮⋮   No. 409177

>>409016
Плюсую!

⋮⋮⋮   No. 409341

>>256513
Мужик! Анджеліну їбав! Колись давно.

⋮⋮⋮   No. 409810

>>409341
Краще б він якусь іншу достойну їбав би.
Бо вони 10 років назад майже у вересні розійшлися.
Зла Анджеліна насправді, бо за "добротою" пррихована облізла зміїна шкура і подоба лускатої тварюки злої рептилоїдної особистості.

⋮⋮⋮   No. 409853

>>409341
Hey nasty chick, I wanna see you stripping

⋮⋮⋮   No. 409884

>>256513
От почав поважати вже трохи Бреда у 2015 та 2016!

⋮⋮⋮   No. 409978

File: 1777741622.155522-.gif ( 1.39 MB , 290x236 )


⋮⋮⋮   No. 409989

File: 1777748399.007716-.png ( 542.27 KB , 824x704 )


⋮⋮⋮   No. 409997

File: 1777756407.441344-.jpg ( 7.85 KB , 240x360 )


⋮⋮⋮   No. 410000

>>409997
Properdodim

⋮⋮⋮   No. 410084

>>410000
Ґєт, на який заслужили безосібні. 2026.

⋮⋮⋮   No. 410085

>>409978
Файно какає мабуть.

⋮⋮⋮   No. 410091

Нам потрібен ще один Гліб Хліб🍞!

⋮⋮⋮   No. 410092

File: 1777896919.43297-.png ( 1.04 MB , 768x1024 )

Бред це Хліб!

⋮⋮⋮   No. 410093

File: 1777896942.231747-.jpeg ( 84.38 KB , 640x835 )


⋮⋮⋮   No. 410094

File: 1777896968.260436-.jpeg ( 25.35 KB , 554x554 )


⋮⋮⋮   No. 410095

File: 1777897028.056485-.jpeg ( 167.67 KB , 724x900 )

Бред Пітт не покинув США на відміну від Анджеліни Джолі!

⋮⋮⋮   No. 410096

File: 1777897092.104519-.jpg ( 113.35 KB , 1280x720 )

За Бреда!
За Ельфійські Хлібці!

⋮⋮⋮   No. 410097

File: 1777897129.87014-.jpeg ( 23.24 KB , 415x739 )


⋮⋮⋮   No. 410098

File: 1777897150.50124-.jpg ( 22.47 KB , 640x357 )


⋮⋮⋮   No. 410099

File: 1777897168.888286-.jpg ( 34.75 KB , 225x350 )


⋮⋮⋮   No. 410100

File: 1777897199.832663-.jpeg ( 93.05 KB , 640x840 )

Bread!
Бред!
Хліб!

⋮⋮⋮   No. 410101

File: 1777897264.677777-.jpeg ( 59.29 KB , 640x622 )


⋮⋮⋮   No. 410151

>>410095
Молодець! Сміливий!

⋮⋮⋮   No. 410161


⋮⋮⋮   No. 410170

>>410161
Це так!

⋮⋮⋮   No. 410278

File: 1778090087.49156-.png ( 6.54 KB , 316x77 )


⋮⋮⋮   No. 410293

>>410278
тред старший за Дедач.

⋮⋮⋮   No. 410296

трід з 2011 року

⋮⋮⋮   No. 410297

А тоді вони вже були?

⋮⋮⋮   No. 410305

>>410297
Джолі і Піт? Вони завжди були. Кентувались з Іісусом, брали участь в хрестових тих йобаних походах блять, намагались зупинити Наполеона, а потім зрозуміли, що він рівний чувак, та й перейшли на його бік. За розстрілом царської родини стоять вони, але не паляться, бо їм ще не одну тисячу років впливати на долю людства...

⋮⋮⋮   No. 410306

>>410296
А ти з якого року? Коли тато і мама тебе зробили?

⋮⋮⋮   No. 410366

>>410296
>>410297
>>410305
>>410306
у вас сонце вдарило по ваших головах раніше

⋮⋮⋮   No. 410376

>>410366
> сонце вдарил
де ППО сука?

⋮⋮⋮   No. 410434

File: 1778430972.959734-.png ( 45.34 KB , 360x360 )

File: 1778430972.959734-2.jpg ( 20.01 KB , 564x583 )

>>410376
так то ж сонце

⋮⋮⋮   No. 410458

>>410434
Сонце ж потім сідає о 20:00 влітку.
І о 16:00 взимку.

⋮⋮⋮   No. 410465

>>410376
ПВА є - підійде?

⋮⋮⋮   No. 410469

>>410458
А ти скільки разів присідаєш?

>>410465
Ти шо нюхальник?

⋮⋮⋮   No. 410506

>>410469
> Ти шо нюхальник?
Але ж ПВА-клей пахне не дуже.
Окрім застосування у хорошу деревину.

⋮⋮⋮   No. 410521

>>410506
А я не експерт, а ти схоже, що так.

⋮⋮⋮   No. 410537

>>410521
Експерт з нюхання. Нюхач.

⋮⋮⋮   No. 410597

>>410537
Але потрібно нюхати дерево.

⋮⋮⋮   No. 410635

File: 1778839523.432892-.jpg ( 87.05 KB , 700x525 )

File: 1778839523.432892-2.jpg ( 74.7 KB , 770x577 )

>>410597
Бажано хвойні дерева.

⋮⋮⋮   No. 410646

>>410635
хвойдні?

⋮⋮⋮   No. 410732

>>410646
Ай,молодець!

⋮⋮⋮   No. 410755


⋮⋮⋮   No. 410767

>>256513
Я вважаю що треш і Безглузді Запитання це нормально!

⋮⋮⋮   No. 410768

>>410767
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410769

>>410768
Так!

⋮⋮⋮   No. 410770

>>410769
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410771

>>410770
Так!

⋮⋮⋮   No. 410772

>>410771
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410773

>>410772
Так!

⋮⋮⋮   No. 410774

File: 1779183432.879368-.jpg ( 43.43 KB , 700x700 )

>>410773
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410775

File: 1779183448.689328-.jpg ( 22.28 KB , 640x480 )

>>410774
Так!

⋮⋮⋮   No. 410776

>>410775
НІ!!!

⋮⋮⋮   No. 410777

File: 1779183478.953274-.jpeg ( 21.42 KB , 525x380 )

>>410776
ТАК!!!

⋮⋮⋮   No. 410778

>>410777
Ні.

⋮⋮⋮   No. 410779

>>410778
Так.

⋮⋮⋮   No. 410780

>>410779
ні.

⋮⋮⋮   No. 410781

>>410780
так.

⋮⋮⋮   No. 410782

File: 1779183530.551935-.jpeg ( 54.29 KB , 640x673 )

>>410781
НІ

⋮⋮⋮   No. 410783

File: 1779183581.51157-.jpg ( 24.25 KB , 686x386 )

>>410782
ТАК

⋮⋮⋮   No. 410784

>>410783
ні

⋮⋮⋮   No. 410785

>>410784
Так

⋮⋮⋮   No. 410786

>>410785
Ні

⋮⋮⋮   No. 410787

>>410786
Так

⋮⋮⋮   No. 410788

File: 1779183651.908874-.jpeg ( 20.57 KB , 447x447 )

>>410787
Ні

⋮⋮⋮   No. 410789

File: 1779183739.330466-.jpeg ( 167.67 KB , 724x900 )

>>410788
Так

⋮⋮⋮   No. 410790

>>410789
Ні.

⋮⋮⋮   No. 410791

>>410790
Так!

⋮⋮⋮   No. 410792

>>410791
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410793

>>410792
Так!

⋮⋮⋮   No. 410794

>>410793
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410795

>>410794
Так!

⋮⋮⋮   No. 410796

>>410795
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410797

>>410796
Так!

⋮⋮⋮   No. 410798

>>410797
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410799

>>410798
Так!

⋮⋮⋮   No. 410800

File: 1779183842.979539-.jpeg ( 185.56 KB , 800x1200 )

>>410799
НІ!1

⋮⋮⋮   No. 410801

>>410800
Так!!!

⋮⋮⋮   No. 410802

>>410801
Ні!!!1

⋮⋮⋮   No. 410803

>>410802
Так!!!

⋮⋮⋮   No. 410804

>>410803
Ні.

⋮⋮⋮   No. 410805

>>410804
Так.

⋮⋮⋮   No. 410806

>>410805
Ні.

⋮⋮⋮   No. 410807

>>410806
Так.

⋮⋮⋮   No. 410808

>>410807
Ні.

⋮⋮⋮   No. 410809

>>410808
Так.

⋮⋮⋮   No. 410810

>>410809
Ні.

⋮⋮⋮   No. 410811

>>410810
Так.

⋮⋮⋮   No. 410812

>>410811
Ні.

⋮⋮⋮   No. 410813

>>410812
Так.

⋮⋮⋮   No. 410814

>>410813
Ні.

⋮⋮⋮   No. 410815

>>410814
Так.

⋮⋮⋮   No. 410816

>>410815
Ні.

⋮⋮⋮   No. 410817

>>410816
Так.

⋮⋮⋮   No. 410818

>>410817
Ні.

⋮⋮⋮   No. 410819

>>410818
Так.

⋮⋮⋮   No. 410820

File: 1779184047.450453-.webp ( 17.64 KB , 512x512 )

>>410819
Ні!1

⋮⋮⋮   No. 410821

>>410820
так.

⋮⋮⋮   No. 410822

>>410821
ні

⋮⋮⋮   No. 410823

>>410822
так

⋮⋮⋮   No. 410824

>>410823
ні

⋮⋮⋮   No. 410825

>>410824
так

⋮⋮⋮   No. 410826

>>410825
ні

⋮⋮⋮   No. 410827

>>410826
так

⋮⋮⋮   No. 410828


⋮⋮⋮   No. 410829


⋮⋮⋮   No. 410830


⋮⋮⋮   No. 410831


⋮⋮⋮   No. 410832


⋮⋮⋮   No. 410833


⋮⋮⋮   No. 410834


⋮⋮⋮   No. 410835


⋮⋮⋮   No. 410836


⋮⋮⋮   No. 410837


⋮⋮⋮   No. 410838


⋮⋮⋮   No. 410839


⋮⋮⋮   No. 410840


⋮⋮⋮   No. 410841


⋮⋮⋮   No. 410842


⋮⋮⋮   No. 410843

>>410842
ҐЄЇ'

⋮⋮⋮   No. 410844

>>410843
ґєї'

⋮⋮⋮   No. 410845

>>410844
Так.

⋮⋮⋮   No. 410846

>>410845
ТАК!

⋮⋮⋮   No. 410847

File: 1779184368.356192-.jpeg ( 37.27 KB , 365x547 )

>>410846
літак.

⋮⋮⋮   No. 410848

>>410847
Він дає останній знак.
Відлітає твій літак.

⋮⋮⋮   No. 410849

File: 1779184447.422576-.jpg ( 75.22 KB , 800x600 )

>>410848
Мешти.

⋮⋮⋮   No. 410850

>>410849
Позавчора.

⋮⋮⋮   No. 410851

>>410850
Вчора.

⋮⋮⋮   No. 410852

>>410851
Сьогодні.

⋮⋮⋮   No. 410853

>>410852
Завтра.

⋮⋮⋮   No. 410854

File: 1779184516.473515-.webp ( 23.0 KB , 250x345 )

>>410853
Післязавтра.

⋮⋮⋮   No. 410855

>>410854
Ніколи в житті!

⋮⋮⋮   No. 410856

>>410855
Завжди у смерті!

⋮⋮⋮   No. 410857

File: 1779184591.415135-.png ( 7.18 KB , 250x301 )

>>410856
Зошит Смерті!

⋮⋮⋮   No. 410858

>>410857
Смерть путіна!

⋮⋮⋮   No. 410859

>>410858
смерть хуйла!

⋮⋮⋮   No. 410860

>>410859
Пукашенко - морський повітряний Володар Смерті!

⋮⋮⋮   No. 410861

>>410860
К'азмодан!

⋮⋮⋮   No. 410862

>>410861
Ґро Маґол!

⋮⋮⋮   No. 410863

>>410862
Морґул Смерті!

⋮⋮⋮   No. 410864

>>410863
Тортури Життя!

⋮⋮⋮   No. 410865

>>410864
Навіть якщо ви хочете зробити висновок що ти надто, коли він служить для передачі інформації про особу без громадянства, які перебувають у стані спокою.

⋮⋮⋮   No. 410866

>>410865
Чому?

⋮⋮⋮   No. 410867

>>410866
Що?

⋮⋮⋮   No. 410868

>>410867
Для чого?

⋮⋮⋮   No. 410869

>>410868
Навіщо?

⋮⋮⋮   No. 410870

>>410869
Як?

⋮⋮⋮   No. 410871

>>410870
Хто такий Як?

⋮⋮⋮   No. 410872

>>410871
Я не знаю.

⋮⋮⋮   No. 410873

>>410872
А курва знає?

⋮⋮⋮   No. 410874

>>410873
Так!

⋮⋮⋮   No. 410875

>>410874
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410876

>>410875
Так!

⋮⋮⋮   No. 410877

>>410876
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410878

>>410877
Так!

⋮⋮⋮   No. 410879

>>410878
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410880

>>410879
Так!

⋮⋮⋮   No. 410881

>>410880
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410882

>>410881
Так!

⋮⋮⋮   No. 410883

>>410882
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410884

>>410883
Так!

⋮⋮⋮   No. 410885

>>410884
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410886

>>410885
Так!

⋮⋮⋮   No. 410887

>>410886
Ні!

⋮⋮⋮   No. 410888

File: 1779185014.941786-.webp ( 86.73 KB , 1080x1080 )

>>410887
ТАК!

⋮⋮⋮   No. 411046

>>410888
Все таки вирішили що треш і Безглузді Запитання то норм.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]