⋮⋮⋮
No.
256515
Бреде, передайте, будь ласка, за проїзд.
⋮⋮⋮
No.
256516
>>256513Що ти нам тута пиздиш? Бред Пітт української не знає, і на Кропивачі не сидить.
⋮⋮⋮
No.
256518
OP
>>256515А у вас термінал для платежів карткою не робе!
⋮⋮⋮
No.
256519
>>256513Привіт, друже! Як життя?
⋮⋮⋮
No.
256520
>>256518Це не термінал, а попільничка, рагулю!
⋮⋮⋮
No.
256521
OP
>>256520Ну ось осьочки не робе термінал! Якщо полагодите термінал, то я вам сіль з бензином дам.
⋮⋮⋮
No.
256522
OP
>>256519Добре бути вільним! Борітеся - поборете!
⋮⋮⋮
No.
256523
>>256517> 58 роківНайкращий вік, щоб починати мацати маленьких хлопчиків.
⋮⋮⋮
No.
256525
OP
>>256523Ні, я не Russian Vladimir.
⋮⋮⋮
No.
405469
>>256517> 58 років> Зуб даю.Блять, ти вже сипешся!
⋮⋮⋮
No.
405472
>>405469Йой, Бреду у грудні буде 62.
⋮⋮⋮
No.
405499
>>405472> 18 грудня 1963, Шауні, Оклахома, СШАНавіть 63 буде.
⋮⋮⋮
No.
405634
>>256513Бред, передай ядерку!
⋮⋮⋮
No.
405639
>>405634Самі створіть, он навіть корейці можуть.
⋮⋮⋮
No.
405642
>>405639Та всі можуть, в кого немає панів.
Але у світі лише з десяток ядерних держав.
Шось пани розлютувались, треба попускати!
⋮⋮⋮
No.
405964
>>405652Чули вже 1000 разів.
⋮⋮⋮
No.
406371
Chunga
⋮⋮⋮
No.
406372
changa
⋮⋮⋮
No.
406391
>>406388Тільки на пердьож Хахалєри єдина надія
⋮⋮⋮
No.
406405
>>406403Hey sexy lady, I like brunettes. Let's have some virt!
⋮⋮⋮
No.
406570
>>406391>>406395Ти ще тут є! Молодець!
⋮⋮⋮
No.
406657
>>256513Забери звідси свою колишню!
⋮⋮⋮
No.
406699
>>406657Хоча...нехай лишається та колишня.
⋮⋮⋮
No.
406739
>>406699На прутня не потрібно!
⋮⋮⋮
No.
406771
>>406739Обидвоє сипляться.
⋮⋮⋮
No.
406799
Жирна голова кловна не пролізе у дірку унітаза так і лежатиме.
Нв підлозі буде багато крові і все блищатиме.
Кремлівський кловн виставить держохорону у всіх туалєтах де він колись буває але це не допоможе.
Український дрон на оптоволокні вполює його дгуга. Багато міндючні доживе до глибокої старості за кордоном на вілах Ізраїля та у Монако.
⋮⋮⋮
No.
406800
це б викрило способи протидії проти оптоволоконних дронів для простого населення та ЗСУ
⋮⋮⋮
No.
406801
зєля син хуйла
⋮⋮⋮
No.
406804
>>406799> Багато міндючні доживе до глибокої старості за кордоном на вілах Ізраїля та у Монако.Ні, бо спротив до них добереться!
>>406801Нарешті щось гідне написали на кропивачі!
>>406802одне людинAI.
⋮⋮⋮
No.
406808
>>406802це я почав німецьку розуміти чи ти - кацап?
⋮⋮⋮
No.
406809
кассап то з німецького то з американського впн заходить, хуйсос.
⋮⋮⋮
No.
406810
>>406808я не є кацап,але гаразд
⋮⋮⋮
No.
406811
>>406810Та де ж там гаразд? Гаразд буде, коли закінчемо вже цю війну!
Війни починають лузери і прутнесмоки, а закінчують їх - герої!
⋮⋮⋮
No.
406813
>>406811згоден, скоріше би це закінчилось
⋮⋮⋮
No.
406815
>>406813ні. здохна, кацап їбаний
⋮⋮⋮
No.
406823
коли будеш у ЗСУ (або коли будеш у ЗСУ знову) - не забудь не брати в полон підорів (окрім як якщо командир каже саме в полон брати) - натомість пострелюй голову і хай воно корчиться.
Обережно щоб піодор не шмальнув - ДОБИВАЙ!
Ні в якому разі не чипай це лайно ніяк, застрелюй та знімай з нього НАБОЇ.
У них ніхуя у кишенях нормального не буде. Аптєчка лайно. Нафлубін - не чіпай не лайно.
⋮⋮⋮
No.
406825
Якщо у підрозділі є недоумок що любить мучити підарків - просто не втручуйся.
Напевно у нього загинули близькі. Не забувайте що серед сил окупанта можуть бути люди з окупованих територій яким помили мозок чи змусили. Намагайтесь пакувати і передавати конторським.
Не забувайте що підори - не всі дегенеративної зовнішньості, є не наркрмани. Вони ВСІ небезпечні.
Є дуже добре підготовані. Хуярте!!! Не слухайте їх хуйню коли вам пиздять "здавайтеся ви окружені" - хуярте їх та збирайте з них набої!!!!!
⋮⋮⋮
No.
406826
>>406825> Якщо у підрозділі є недоумок що любить мучити підарків - просто не втручуйся.> Напевно у нього загинули близькі.Тобто, якщо є такий хто любить катувати, то краще зауваження нікому не робити?
⋮⋮⋮
No.
406827
Відрізати хуй алкоголіка, висушити і скурити
⋮⋮⋮
No.
406828
Уяви як калєки дрочать одноглазим
⋮⋮⋮
No.
406829
Збуджує, смерть це добре, nodal
⋮⋮⋮
No.
406830
No fap
⋮⋮⋮
No.
406904
>>256513Файноріум впав! І мертва колонія Кропиви буде колонією мертвого Файноріуму!
Танк "FURY" це одне з творінь Богомашини!
⋮⋮⋮
No.
406914
>>256513Для мене Бред став нормальним після того як розлучився з облізлою татуйованою гадюкою.
⋮⋮⋮
No.
407023
>>406914Все було зроблено правильно!
⋮⋮⋮
No.
407069
>>407023Бред правильний - він атеїст!
⋮⋮⋮
No.
407079
>>406827І шо дає цей ритуал?
⋮⋮⋮
No.
407081
>>407069Побудує мені атеїстичну хату?
⋮⋮⋮
No.
407085
>>407081Бреду самому зі сраки треба вилізти. Все ж таки як не як 62 роки з гаком. Сиплеться увесь.
⋮⋮⋮
No.
407382
>>407085> 62 рокиБільшість українців 25-60 зараз мріють про цей вік.
от до чого держава довела
⋮⋮⋮
No.
407387
>>407382Потім перестануть мріяти.
Бо додадуть до 70 років. І з 16 до 70 і чоловіків, і жінок. Всіх.
⋮⋮⋮
No.
407390
>>407387> перестануть мріятиНу як це? Мріяти - це ж основна діяльність вкраїнчиків!
⋮⋮⋮
No.
407395
>>407390Ну як це? Мріяти - це ж основна діяльність россіянчиків!
І доки россіянчики мріятимуть - звідси вже усе населення втече. А россіянчики вимушені будуть годувати психів, немічних інвалідів і пенсіонерів.
⋮⋮⋮
No.
407400
>>407395Москалі не мріють, вони лижуть дупу царьку. Вони просто дресировані песики, які нічого спільного з усім людським не мають!
⋮⋮⋮
No.
407923
>>256513Крєпкій Хазяйствєннік! Наведе порядок!
⋮⋮⋮
No.
407992
>>407923За Міцного Господарника! За Бреда Пітта! З 2004 року!
⋮⋮⋮
No.
408362
>>256513ЛУКСМАКСЕРИ: чоловіки чмирять чоловіків
https://youtu.be/29B8Am6Q9uA
⋮⋮⋮
No.
408423
>>256513Сяп, Кропивач! Теж доровєнькі, дорогєнькі!
⋮⋮⋮
No.
408496
>>408363Це інтернетні персонажі, яких вигадали інші інтернетні персонажі.
В реальності дівки і хлопаки до сих пір сцють і навіть серуть під кущами бухі. Готесси знову повернулись!
⋮⋮⋮
No.
408505
>>408496> Готесси знову повернулись! Як їх запікапити?
⋮⋮⋮
No.
408557
>>408505Якщо тобі 20 а не 30, то шанси успішні. Це аудиторія зумерське!
⋮⋮⋮
No.
408606
>>256513Доброго недоброго ранку! Так погано!
⋮⋮⋮
No.
408667
>>408606Дуже погано зранку, згоден!
Обламує оця вся холоднеча і мряка.
⋮⋮⋮
No.
408719
Бред Пітбуль ще не повністю сиплеться!
А безособові сипляться.
⋮⋮⋮
No.
408823
>>408719Спати хочеться. Холодно. Хочеться пити воду, чай, каву.
Хочеться просто лягти і не вставати. Все заїбало не лише за 4 роки, а за повні 12!
⋮⋮⋮
No.
408825
>>408823А от уяви як людям було хуйово в часи другої світової чи у часи монгольської навали чи в часи знищення риму варварами. Отож.
⋮⋮⋮
No.
408944
>>256513Відпусти нас за кордон!
Домовся!
⋮⋮⋮
No.
408950
>>408944А чим ти такий особливий шоб тобі привілегію робити?
⋮⋮⋮
No.
409016
>>408950Я Брімер - я особливий!
⋮⋮⋮
No.
409341
>>256513Мужик! Анджеліну їбав! Колись давно.
⋮⋮⋮
No.
409810
>>409341Краще б він якусь іншу достойну їбав би.
Бо вони 10 років назад майже у вересні розійшлися.
Зла Анджеліна насправді, бо за "добротою" пррихована облізла зміїна шкура і подоба лускатої тварюки злої рептилоїдної особистості.
⋮⋮⋮
No.
409853
>>409341Hey nasty chick, I wanna see you stripping
⋮⋮⋮
No.
409884
>>256513От почав поважати вже трохи Бреда у 2015 та 2016!
⋮⋮⋮
No.
410084
>>410000Ґєт, на який заслужили безосібні. 2026.
⋮⋮⋮
No.
410085
>>409978Файно какає мабуть.
⋮⋮⋮
No.
410091
Нам потрібен ще один Гліб Хліб🍞!
⋮⋮⋮
No.
410151
>>410095Молодець! Сміливий!
⋮⋮⋮
No.
410293
>>410278тред старший за Дедач.
⋮⋮⋮
No.
410296
трід з 2011 року
⋮⋮⋮
No.
410297
А тоді вони вже були?
⋮⋮⋮
No.
410305
>>410297Джолі і Піт? Вони завжди були. Кентувались з Іісусом, брали участь в хрестових тих йобаних походах блять, намагались зупинити Наполеона, а потім зрозуміли, що він рівний чувак, та й перейшли на його бік. За розстрілом царської родини стоять вони, але не паляться, бо їм ще не одну тисячу років впливати на долю людства...
⋮⋮⋮
No.
410306
>>410296А ти з якого року? Коли тато і мама тебе зробили?
⋮⋮⋮
No.
410366
>>410296>>410297>>410305>>410306у вас сонце вдарило по ваших головах раніше
⋮⋮⋮
No.
410376
>>410366> сонце вдарилде ППО сука?
⋮⋮⋮
No.
410458
>>410434Сонце ж потім сідає о 20:00 влітку.
І о 16:00 взимку.
⋮⋮⋮
No.
410469
>>410458А ти скільки разів присідаєш?
>>410465Ти шо нюхальник?
⋮⋮⋮
No.
410506
>>410469> Ти шо нюхальник?Але ж ПВА-клей пахне не дуже.
Окрім застосування у хорошу деревину.
⋮⋮⋮
No.
410521
>>410506А я не експерт, а ти схоже, що так.
⋮⋮⋮
No.
410537
>>410521Експерт з нюхання. Нюхач.
⋮⋮⋮
No.
410597
>>410537Але потрібно нюхати дерево.
⋮⋮⋮
No.
410767
>>256513Я вважаю що треш і Безглузді Запитання це нормально!
⋮⋮⋮
No.
410848
>>410847Він дає останній знак.
Відлітає твій літак.
⋮⋮⋮
No.
410860
>>410859Пукашенко - морський повітряний Володар Смерті!
⋮⋮⋮
No.
410865
>>410864Навіть якщо ви хочете зробити висновок що ти надто, коли він служить для передачі інформації про особу без громадянства, які перебувають у стані спокою.
⋮⋮⋮
No.
411046
>>410888Все таки вирішили що треш і Безглузді Запитання то норм.