⋮⋮⋮
No.
250207
Ні. Пістолети точно не продаються, окрім гумових хіба що, й ті коштують більше 15 тис. у середньому. Придбати можна рушниці, карабіни тощо включаючи нарізні, тобто те що було доступно лише для мисливців.
⋮⋮⋮
No.
250208
>>250202> Придбати можна рушниціБуло. Під час військового стану зброю не продають.
⋮⋮⋮
No.
250211
>>250208То як себе споряджувати до тер.оборони наприклад? Усе крім армії ж за власний кошт здається.
⋮⋮⋮
No.
250214
>>250211В тро видають форму, якщо підписуєш контракт. Зброя тобі на блокпосту жмеринки не потрібна нахуй, в руках необстріляних вона навпаки шкідлива.
⋮⋮⋮
No.
250220
>>250214Головне аби їсти давали. Я борщик люблю, з півнем бажано.
⋮⋮⋮
No.
250221
>>250220В Києві їжі повно.
⋮⋮⋮
No.
250229
OP
>>250208>>250207Та мені не зараз потрібний пістолет, а коли війна закінчиться. Рушниці не цікавлять. Шкода, що немає дозволу на вогнепальні пістолети.
⋮⋮⋮
No.
250230
>>250202ПЗброю легалізували під час війни, але мед справку і відсутнцсть судимості ніхто не вцдміняв
⋮⋮⋮
No.
250254
>>250221До речі, двоїню. Живу вже 2 тиждень тільки на гуманітарній їжі, я в ахуї просто як звичайних людей кормлять волонтери. Так напевне русню по святам не кормлять.
⋮⋮⋮
No.
250272
>>250229Револьвер купити ізі.
Повз Сашко.
⋮⋮⋮
No.
250274
>>250272Під флобер хіба що, ковбою.
⋮⋮⋮
No.
250795
>>250272>>250274НіЮ флобер хуйня. Хотів би собі Глок або Форт.
⋮⋮⋮
No.
412686
Живу в Вінниці біля заводу Форт. Вже продають на винос.
⋮⋮⋮
No.
412688
>>412686Через тебе всім, хто живе поряд, тепер доведеться евакуюватись! Думай, що пишеш!!!!
⋮⋮⋮
No.
412694
>>412688Хутчіше сніжок
Самонавідний крупнокаліберний балістичний бібісі вже вилітає по твій блідий ейнал
Приліт буде прямо у твій тугенький рожевенький сфінктер
Оооууууєєєєєє
Хехехе
⋮⋮⋮
No.
412701
>>412694Та йди в Афганістан блять!
⋮⋮⋮
No.
412702
Гомонігера реально треба на Афганістан скинути, шоб подивитись, що буде. По ходу або він талібів забібісішить, або вони його швидко на ковбасу поріжуть.
⋮⋮⋮
No.
412703
Але прикольно було би побачити заголовок "Один темношкірий своїм пенісом змінив режим в Афганістані. Тепер там dickтатура."
⋮⋮⋮
No.
412717
>>412703І як гомонігр змінить режим у Афганістані . Домінуючим порно чи трахне усіх в Афгані
⋮⋮⋮
No.
412732
>>412717Він розбереться, його бібісі вкаже йому шлях, а далі вже справа техніки.