[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1648565141.529883-.jpg ( 76.71 KB , 600x525 )

⋮⋮⋮   No. 250202

Правда, що перед війною легалізували вогнепальну зброю? Можна придбати пістолет з бойовими набоями?

⋮⋮⋮   No. 250207

Ні. Пістолети точно не продаються, окрім гумових хіба що, й ті коштують більше 15 тис. у середньому. Придбати можна рушниці, карабіни тощо включаючи нарізні, тобто те що було доступно лише для мисливців.

⋮⋮⋮   No. 250208

>>250202
> Придбати можна рушниці
Було. Під час військового стану зброю не продають.

⋮⋮⋮   No. 250211

>>250208
То як себе споряджувати до тер.оборони наприклад? Усе крім армії ж за власний кошт здається.

⋮⋮⋮   No. 250214

>>250211
В тро видають форму, якщо підписуєш контракт. Зброя тобі на блокпосту жмеринки не потрібна нахуй, в руках необстріляних вона навпаки шкідлива.

⋮⋮⋮   No. 250220

>>250214
Головне аби їсти давали. Я борщик люблю, з півнем бажано.

⋮⋮⋮   No. 250221

>>250220
В Києві їжі повно.

⋮⋮⋮   No. 250222

>>250221
Я не з Каява.

⋮⋮⋮   No. 250229 OP

>>250208
>>250207
Та мені не зараз потрібний пістолет, а коли війна закінчиться. Рушниці не цікавлять. Шкода, що немає дозволу на вогнепальні пістолети.

⋮⋮⋮   No. 250230

>>250202
ПЗброю легалізували під час війни, але мед справку і відсутнцсть судимості ніхто не вцдміняв

⋮⋮⋮   No. 250254

>>250221
До речі, двоїню. Живу вже 2 тиждень тільки на гуманітарній їжі, я в ахуї просто як звичайних людей кормлять волонтери. Так напевне русню по святам не кормлять.

⋮⋮⋮   No. 250272

>>250229
Револьвер купити ізі.
Повз Сашко.

⋮⋮⋮   No. 250274

>>250272
Під флобер хіба що, ковбою.

⋮⋮⋮   No. 250795

>>250272
>>250274
НіЮ флобер хуйня. Хотів би собі Глок або Форт.

⋮⋮⋮   No. 412677

File: 1780407407.661755-.webp ( 15.6 KB , 500x350 )

File: 1780407407.661755-2.jpg ( 6.66 KB , 259x194 )

File: 1780407407.661755-3.jpg ( 78.63 KB , 332x225 )

File: 1780407407.661755-4.jpg ( 4.06 KB , 236x213 )

>>250272
Ти?

⋮⋮⋮   No. 412686

Живу в Вінниці біля заводу Форт. Вже продають на винос.

⋮⋮⋮   No. 412688

>>412686
Через тебе всім, хто живе поряд, тепер доведеться евакуюватись! Думай, що пишеш!!!!

⋮⋮⋮   No. 412694

File: 1780420726.938653-.webm ( 3.09 MB , 720x1280 )

>>412688

Хутчіше сніжок

Самонавідний крупнокаліберний балістичний бібісі вже вилітає по твій блідий ейнал

Приліт буде прямо у твій тугенький рожевенький сфінктер

Оооууууєєєєєє

Хехехе

⋮⋮⋮   No. 412701

>>412694
Та йди в Афганістан блять!

⋮⋮⋮   No. 412702

Гомонігера реально треба на Афганістан скинути, шоб подивитись, що буде. По ходу або він талібів забібісішить, або вони його швидко на ковбасу поріжуть.

⋮⋮⋮   No. 412703

Але прикольно було би побачити заголовок "Один темношкірий своїм пенісом змінив режим в Афганістані. Тепер там dickтатура."

⋮⋮⋮   No. 412717

>>412703
І як гомонігр змінить режим у Афганістані . Домінуючим порно чи трахне усіх в Афгані

⋮⋮⋮   No. 412732

>>412717
Він розбереться, його бібісі вкаже йому шлях, а далі вже справа техніки.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]