[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]
Banner

/b/ - Балачки

Name
Email
Subject
Comment
Файл
Пароль (For file deletion.)

File: 1619212819.546923-.png ( 64.79 KB , 350x338 )

⋮⋮⋮   No. 214659

сап кпропива ,сьогодні п'ятниця, чому ви сидите на своїх інтернетах а не виходите до людей та не займаєтесь лайферскими речями ?

⋮⋮⋮   No. 214660

Пішов нахуй

⋮⋮⋮   No. 214661

>>214659
Я заміняю друзів буткевичем та маринкою і їх стрімчіком

⋮⋮⋮   No. 214662

>>214659
Бо я не люблю людей.

⋮⋮⋮   No. 214663 OP

>>214662
Що вони тобі зробили ?

⋮⋮⋮   No. 214664 OP

>>214660
Ось знайшовся задроченний бедуїн

⋮⋮⋮   No. 214665

>>214663
Вони мене бісять.

⋮⋮⋮   No. 214666 OP

>>214661 хто це такі ?

⋮⋮⋮   No. 214668

>>214659
Іди нахуй

⋮⋮⋮   No. 214669 OP

File: 1619216226.170265-.gif ( 119.5 KB , 300x380 )


⋮⋮⋮   No. 214670

>>214664
Думка сина шльондри не цікавить

⋮⋮⋮   No. 214671

>>214659
Так лохдаун же ж.


Я

⋮⋮⋮   No. 214672 OP

>>214670
Звісно тебе нічого окрім смоктання хуїв не цікавить

⋮⋮⋮   No. 214673

>>214659
Пиздуй нахуй

⋮⋮⋮   No. 214674 OP

>>214673
Вже третій обдристанний бидло школяр зайшов в мою нитку . Не соромтеся , біжить до мамки та розкажіть їй як вас образили .

⋮⋮⋮   No. 214677

>>214659
> лайферскими речями

Вас там за межами інтернету писати не навчають? Щось мені перехотілося до вас іти, боюся, що теж так отупію, як ти.

⋮⋮⋮   No. 214678

>>214674
>обдристанний бидло школяр
>біжить до мамки

>всрався не я, всрались ви!!!!!!

⋮⋮⋮   No. 214679

>>214674
Пане ірландцю, краще пиляйте кулсторі про життя в ірландщині.

⋮⋮⋮   No. 214680 OP

File: 1619256081.334285-.gif ( 62.45 KB , 570x537 )

>>214678

>Це ж ти всрався ,як ти не можеш зрозуміти що ти всрався !!!!!!

⋮⋮⋮   No. 214681

>>214680
>бойові картинки

⋮⋮⋮   No. 214682 OP

>>214679

Цікава ідея, але хіба що коли навчання в універі закінчиться та може літом й будуть якісь кулсторі .

⋮⋮⋮   No. 214683 OP

>>214681
>Коли вже всрався та зашкварився й нема що сказати .

⋮⋮⋮   No. 214687

>>214683
>зашкварився
На смоктач, бидло

⋮⋮⋮   No. 214689

>>214659
Іди нахуй

⋮⋮⋮   No. 214690 OP

File: 1619263290.16051-.jpg ( 70.43 KB , 1024x903 )

>>214687
який ж ти обісцянний школотрон

⋮⋮⋮   No. 214691

без сажі цій поторочі не відповідаю

⋮⋮⋮   No. 214692

File: 1619264105.607708-.png ( 162.82 KB , 502x752 )

>>214659
І щоб ти не закидав, так, ми всією бірдою прийшли висратись в твій тред, але бомбить саме у тебе

⋮⋮⋮   No. 214695 OP

File: 1619264778.580199-.jpg ( 92.98 KB , 644x800 )

>>214692
>Це у тебе бомбить , це у тебе бомбить , я повторюю у тебе бомбить , мама та бачиш як у нього бомбить .

⋮⋮⋮   No. 214696

File: 1619264878.692369-.png ( 216.52 KB , 785x731 )

>>214695
> грінтекст
> грінтекст
> грінтекст
> грінтекст
> грінтекст

⋮⋮⋮   No. 214697

File: 1619265645.300211-.jpg ( 64.88 KB , 273x225 )

>>214696
Навіть не знав що я настільки затрахаю рагуля уцт .

⋮⋮⋮   No. 214707

Я в армії.

⋮⋮⋮   No. 214709

>>214707
Як воно там?

⋮⋮⋮   No. 214722

>>214659
covid-2021

⋮⋮⋮   No. 214723

>>214659
Я нагадую, що оп іде нахуй

⋮⋮⋮   No. 214726

>>214709
Не рекомендую, ставлю 2 з мінусом

⋮⋮⋮   No. 214729

File: 1619290310.057686-.jpg ( 61.48 KB , 535x713 )

>>214723
Як же згоріли бидло школяри УЦТ , прям диво якесь

⋮⋮⋮   No. 214730

Ти мені інше краще скажи, ОПе - ось є знайома людина, але тільки через інтернет знайома, то як їй довіритися, щоб зустрітися і на очко не сісти випадково? Може, є універсальна перевірка на адекватність віртуальна, поки ще не пізно?

⋮⋮⋮   No. 214734

>>214726
Навіть так? Співчуваю.

⋮⋮⋮   No. 214735

>>214729
Ага, молодець, ти затралєл крапівач.

⋮⋮⋮   No. 214737

>>214735
Я кропивач не затралєл , у цьому треді були адеквати яких ніхто не чіпав .

⋮⋮⋮   No. 214738

>>214730
Не маю досвіду в таких ситуаціях але скажу що думаю . Попроси ту людину щоб вона тобі фоток надіслала , там де видно хто вона де живе й так далі . Також побуть з нею в конфі деякий час ( щоб було була включена вебка звісно ). Ще вибирай місто зустрічі так щоб було людно щоб тебе не виїбали.

⋮⋮⋮   No. 214740

>>214730
Для того аби не напиватись на небезпеку, зустріньтесь і проведіть час десь в людному місці. Тоді найгірше чого можна очікувати це неприємні враження, але принаймі фізичної шкоди не зазнаєш в разі неадеквату.

⋮⋮⋮   No. 217229

Сьогодні субота, піду посру

⋮⋮⋮   No. 217230

>>217229
Але ж президент заборонив срать...

⋮⋮⋮   No. 217256

>>217230
Як там справи в Каракасі?

⋮⋮⋮   No. 412615

>>214679
А там буде про цицькатих ірландок?

⋮⋮⋮   No. 412617

File: 1780329665.257345-.png ( 244.34 KB , 608x600 )

Якийсь Мєксіканський ізраїль. Доколє????

⋮⋮⋮   No. 412618

File: 1780330369.548902-.png ( 522.95 KB , 884x730 )

Ходімо грати "Зємлі" у пісочниці

⋮⋮⋮   No. 412625

File: 1780332113.647205-.png ( 143.4 KB , 1212x960 )


⋮⋮⋮   No. 412626

>>217256
Та мабуть краще без Мадуро, а взагалі не в курсі!

Хто шарить - напишіть!!🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪

⋮⋮⋮   No. 412672

>>412626
Там просто спиздили Мадуро в американську тюрячку, усе керівництво Венесуелли окрім нього живе-здорове. Економіка не стала від того потужною.



[Return] [Go to top] [Catalog] [Post a Reply]
Delete Post [ ]

[ Кропивач ] [ a / b / bugs / c / d / f / g / i / k / l / m / p / t / u / ]