⋮⋮⋮
No.
214660
Пішов нахуй
⋮⋮⋮
No.
214661
>>214659Я заміняю друзів буткевичем та маринкою і їх стрімчіком
⋮⋮⋮
No.
214662
>>214659Бо я не люблю людей.
⋮⋮⋮
No.
214663
OP
>>214662Що вони тобі зробили ?
⋮⋮⋮
No.
214664
OP
>>214660Ось знайшовся задроченний бедуїн
⋮⋮⋮
No.
214665
>>214663Вони мене бісять.
⋮⋮⋮
No.
214670
>>214664Думка сина шльондри не цікавить
⋮⋮⋮
No.
214671
>>214659Так лохдаун же ж.
Я
⋮⋮⋮
No.
214672
OP
>>214670Звісно тебе нічого окрім смоктання хуїв не цікавить
⋮⋮⋮
No.
214674
OP
>>214673Вже третій обдристанний бидло школяр зайшов в мою нитку . Не соромтеся , біжить до мамки та розкажіть їй як вас образили .
⋮⋮⋮
No.
214677
>>214659> лайферскими речямиВас там за межами інтернету писати не навчають? Щось мені перехотілося до вас іти, боюся, що теж так отупію, як ти.
⋮⋮⋮
No.
214679
>>214674Пане ірландцю, краще пиляйте кулсторі про життя в ірландщині.
⋮⋮⋮
No.
214682
OP
>>214679 Цікава ідея, але хіба що коли навчання в універі закінчиться та може літом й будуть якісь кулсторі .
⋮⋮⋮
No.
214687
>>214683>зашкваривсяНа смоктач, бидло
⋮⋮⋮
No.
214691
без сажі цій поторочі не відповідаю
⋮⋮⋮
No.
214707
Я в армії.
⋮⋮⋮
No.
214726
>>214709Не рекомендую, ставлю 2 з мінусом
⋮⋮⋮
No.
214730
Ти мені інше краще скажи, ОПе - ось є знайома людина, але тільки через інтернет знайома, то як їй довіритися, щоб зустрітися і на очко не сісти випадково? Може, є універсальна перевірка на адекватність віртуальна, поки ще не пізно?
⋮⋮⋮
No.
214734
>>214726Навіть так? Співчуваю.
⋮⋮⋮
No.
214735
>>214729Ага, молодець, ти затралєл крапівач.
⋮⋮⋮
No.
214737
>>214735Я кропивач не затралєл , у цьому треді були адеквати яких ніхто не чіпав .
⋮⋮⋮
No.
214738
>>214730Не маю досвіду в таких ситуаціях але скажу що думаю . Попроси ту людину щоб вона тобі фоток надіслала , там де видно хто вона де живе й так далі . Також побуть з нею в конфі деякий час ( щоб було була включена вебка звісно ). Ще вибирай місто зустрічі так щоб було людно щоб тебе не виїбали.
⋮⋮⋮
No.
214740
>>214730Для того аби не напиватись на небезпеку, зустріньтесь і проведіть час десь в людному місці. Тоді найгірше чого можна очікувати це неприємні враження, але принаймі фізичної шкоди не зазнаєш в разі неадеквату.
⋮⋮⋮
No.
217229
Сьогодні субота, піду посру
⋮⋮⋮
No.
217230
>>217229Але ж президент заборонив срать...
⋮⋮⋮
No.
217256
>>217230Як там справи в Каракасі?
⋮⋮⋮
No.
412615
>>214679А там буде про цицькатих ірландок?
⋮⋮⋮
No.
412626
>>217256Та мабуть краще без Мадуро, а взагалі не в курсі!
Хто шарить - напишіть!!🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪
⋮⋮⋮
No.
412672
>>412626Там просто спиздили Мадуро в американську тюрячку, усе керівництво Венесуелли окрім нього живе-здорове. Економіка не стала від того потужною.